Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 lip 2011, 09:31

no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 3 miesiace naszej myszki :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

NowaSejana, zdrowia dla P. oby z nogą było wszystko dobrze :ico_sorki:
i życzę udanych chrzcin :-D

magda1614, malutko zjada, i jak miał tą gorączkę w nocy może jest chory? Mały apetyt jest podobno jednym z objawów... A dużo śpi w dzień? Idź do lekarza niech go dobrze zbadają może?
Nie dziwę się, że na głowę już Ci to wszytko siada, ja też bym się zamartwiała, ale bądźmy dobrej myśli, może faktycznie tyle mu wystarcza jedzonka i już.

Mój też pije NAN i jest ok, ale raz na dzień po południu w trakcie picia strasznie zaczyna płakać, jak by małą kolkę dostawał...

my w sobotę jedziemy nad jeziorko, bo moi rodzice jadą pod namiot (uwielbiają to, co roku od x lat jeździliśmy pod namiot ;-) ) w końcu się wykąpie w jeziorze :597:
Szkoda tylko, że woda za zimna by małego wykąpać ;-)
ale za miesiąc biorę go na basen

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 lip 2011, 11:44

dziewczynki żegnam sie z Wami na tydzień. jedziemy do moich rodziców.
doczytałam tylko o wypadku P. Nowejsejany, oby szybko noga wróćiła do zdrowia :ico_sorki: dobrze, ze nie złamana.

madzia
, oj z tymi siusiakami tak jest, właśnie ja dlatego bałąm się mieć chłopca, ze względu na możliwe nieprawidłowości w siusianiu. nie wiem jak wyglądają inne siusiaczki, bo nie mam doświadczenia. Mat ma sporą dziureczkę, taką jakby kreseczkę. A jeśli jest malusia dziureczka to oznacza stulejkę?????

co do jedzenia...nie wiem co Ci doradzić, próbowałaś zmienić mleko????Idź może znów do lekarza.
a nutramigen, jeśli przyjdzie mu jeść (oby nie) to może być jeszcze gorzej.Nie znałam bardziej ohydnego mleka od tego, już po otwarciu puszki śmierdzi obierkami z kartofli, a dolaniu wody, śmierdzi jeszcze gorzej. to ma smak gorzki, więc jeśli Filip jest niejadkiem to tego tymbardziej jadł nie będzie.
Magda a w szpitalu nie sugerowali Ci jakie mleko dziecku podawać???bo u nas w szpitalu od razu dzieci nie jedzące piersi jadły mleko ha. Może z mlekiem jakie podajesz coś nie tak :ico_noniewiem: może za bardzo go zapycha :ico_noniewiem: a próbowałaś zmienić smoczek, bądź ewentualnie butelkę????
Mat pije z aventa, te smoczki są twarde, ale mam też lovi i ta jest super miękka, ale czasem jak zassie to muszę mu wyciągnąc z buźki, bo nic mu nie leci. weź też pod uwagę smoczki kauczukowe. niektóre dzieci nie znoszą silikonowych.

tabogucka a może M. wychodził wtedy jak siostra była, bo też nie mógł już wytrzymać, a głupio mu było się przyznać, no i się przyzwyczaił?????porozmawiaj z nim o tym.


ok kochane zmykam pappapa

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 lip 2011, 15:37

bylam u lekarza i ona caly czas twierdzi ze ma mały zolądek :ico_zly: ach i ciagle to samo ale jak wrócilismy od niej to był tak glodny ze zjadła 100ml bardzo szybko czyli 20minut bo tak srednio trwa karmienie godzine :ico_sorki: wiecie co nie wiem co myslec mam ale dam sobie troche na luz :ico_sorki:
smoczki kauczukowe. niektóre dzieci nie znoszą silikonowych.
mój pije z silikonowych i tez mam butelki lovi,a uspokajacza ma kauczukowego hmm to moze mu zmienie na te kauczukowe nie pomyslałam o tym :ico_sorki: :ico_sorki: jutro mu kupie bo dzis pakuje synka na kolonie,kupiłam mu wielką walizkę haha to nie wiem jak on sobie poradzi,ale ma kólka najwazniejsze :ico_brawa_01:

NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla córci

[ Dodano: 07-07-2011, 15:40 ]
A ztym siusiakiem to kazała mo odciągac powoli napletek po kapieli a on ma fizjologiczna stulejke i narazie nic sie z tym nie robi powinno samoistnie sie powiekszac :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczynki żegnam sie z Wami na tydzień. jedziemy do moich rodziców.
miłego odpoczynku :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 lip 2011, 16:51

Mój mały też chyba coś ma z siusiaczkiem nie tak, bo doktorka jak go ostatnio badała to coś wspomniała, że zabieg będzie jakiś musiał mieć, ale nic więcej nie powiedziała, nie wiem czy to stulejka czy coś innego, we wtorek idzie na szczepienie to się zapytam o co chodzi
a napletek się odciąga w jakim wieku? pół roku jak ma dziecko czy szybciej?

[ Dodano: 07-07-2011, 16:52 ]
bylam u lekarza i ona caly czas twierdzi ze ma mały zolądek :ico_zly:
ale zbadał go chociaż ? Może faktycznie nie ma się co zamartwiać

[ Dodano: 07-07-2011, 16:54 ]
a ja dziś pierwszy raz do mleka dodałam dwie łyżeczki kleiku, chyba Witkowi smakowało :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 lip 2011, 17:04

a ja dziś pierwszy raz do mleka dodałam dwie łyżeczki kleiku, chyba Witkowi smakowało
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja ostatnio Marceli dalam kilka lyzeczek jabluszka i nic jej nie bylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 lip 2011, 17:30

napletek się odciąga w jakim wieku? pół roku jak ma dziecko czy szybciej?
nam pediatra mowila, ze do roku nie ma co tam majstrowac, bo sie ksztaltuje... pewnie co lekarz to opinia, teraz Gabcioch ma nie do konca odklejona skorke wokol zoledzi, czasami jak kuba go myje to mu tam odciaga na sile i mu sie troche wiecej odklei, ale pozniej przyrasta znowu, choc pediatra go badal gruntownie na bilansie w marcu ina tego siusiaka nic nie powiedzial, wiec to chyba normalne :ico_noniewiem:
Dobrusia napisał/a:
a ja dziś pierwszy raz do mleka dodałam dwie łyżeczki kleiku, chyba Witkowi smakowało

super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja ostatnio Marceli dalam kilka lyzeczek jabluszka i nic jej nie bylo :ico_oczko:
Ja wlasnie ostatnio sobie zdalam sprawe, ze jszcze miesiac i mozna juz cos kombinowac z jedzonkiem, ale pamietam, ze moj Gabcio po 4 m-cu nie chcial nic jesc procz cyca, dopiero jak 5 skonczyl, a i tak gardzil sloikami, jadl tylko jak sama ugotowalam i obowiazkowo z maselkiem :-D

nam sie w podrozy nianka musiala uszkodzic, przegrzewala nam akumulatorki, jakies zwarcie sie robilo i nie dzialala. bylismy dzisiaj w media markt z reklamacja i pan powiedzial, ze nie maja na stanie, wiec mi nie da nowej, a ich sie nie naprawia i kazali mi sobie wybrac inna :ico_olaboga: rozczarowana jestem, bo tamta trafilismy w promocji i to na prawde super cena byla i tyle samo nam oddali, a za takie pieniazki sie niani nie kupi normalnie, wiec musielismy dolozyc jeszcze ponad 2 razy tyle do nowej, a wcale nie ma lepszych funkcji :ico_puknij: szkoda mi tamtej nianki bardzo

Magda, jesli sie niepokoisz dalej, to moze powinnas poradzic sie innego pediatry? :ico_noniewiem: noi sprobuj faktycznie z tym smoczkiem, moj Gabriel nie tolerowal tych ciemnych, a Poli to wszystko jedno, wiec to jednak ma znaczenie dla niektorych szkrabow...

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 lip 2011, 19:37

Hej

U nas mała tez wciaga juz jabłuszka, morele, bananki i bardzo jej smakuje , a czasami na noc tez jej do mleczka kleik dorzuce :ico_brawa_01: :-D :-D

magda 1614 ja mysle tak jak Fintifluszka , że mimo wszystko powinnas poradzic sie innego pediatry!!!!!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 lip 2011, 19:47

ojej ile czytania ale wiekszosc przeczytalam tylko malo pamietam
Tabogucka ciesze sie ogromnie ze juz sobie pojechali i mozesz odpoczac :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny sliczne te nowe zdjecia i jak te nasze dzieci szybko rosna i sie zmieniaja :ico_brawa_01:
u nas malutka lubi lezec na brzuszku a jeszcze bardziej spac jak tylko jest senna bo usypia na raczkach to jak chce ja odlozyc to wole na brzuszek bo mam pewnosc zze sie nie obudzi tylko bedzie daalej spala glowke tez dlugo i sztywno trzyma zauwazylam tez ze jak jest w bujaczku to chce siadac bo sie strasznie wysila i glowe podnosi do siadu moja ma jeszcze czas wkoncu najmlodsza ale naprawde silna babka z niej ;p jak sprobowalam zlapac za raczki to z moja pomoca siadla i glowke podniosla wiec chyba jest ok
martwia mnie caly czas jej kupy bo nadal robi ze sluzem czasem pianiste kwasne sa z grudkami raz taka konsystencja kislu byla :ico_sorki: hm juz sama nie wiem a karmie tylko cycem juz niczym jej nie dopajam czasem przy tym jest marudna ale ogolnie mam spokojne dziecko duzo spi tez jak na raczkach jest to lubi jak wszystko widzi uwielbia jak po kapieli K ja codziennie masuje i smarujemy kremikiem ;)
tez wstawie jakies fotki
tak piszecie o tych hustwkach ze chyba tez pomysle o kupnie bujaczek mam co musze ja sama bujac przyaloby sie cos co samo sie buja czy husta ;)
zycze zdrowka dla waszych dzieciaczkow bo tez czytalam ale juz zapomnialam i nie wiem co komu odpisac
musze czesciej zagladac i biernie odpisywac

[ Dodano: 07-07-2011, 20:06 ]
jak wstawiacie zdjecia ja moge tylko 2 wstawic bo jak chce wiecej to niby za dlugi tekst

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 lip 2011, 20:28

patrycjaaa, wklejaj te linki do zdjęć nie w podpisie w profilu tylko normalnie w okienku do pisania postów :-)

Śliczna dziewuszka, jaka już duża :ico_brawa_01: i ma piękne niebieskie oczka :-)
fanie, że lubi na brzuszku, przez to pewnie taka silna już jest.
A z kupkami nie wiem co Ci doradzić, a pytałaś się o to lekarza?
U nas mała tez wciaga juz jabłuszka, morele, bananki i bardzo jej smakuje
łoł, to ładnie, ja mojemu jeszcze nic prócz mleka nie dałam... Ale dostałam paczkę z próbkami produktów Hipp, jakiś przecier jabłkowy, owocową herbatkę i jakiś soczek, to może to wypróbuje po weekendzie
szkoda mi tamtej nianki bardzo
a to wam się nie udało z wymianą, szkoda, skoro musieliście tyle dopłacać...
Ja właśnie nie mam niańki, na razie nie jest mi potrzebna ale za 2 miesiące chce małego przenieść z łóżeczkiem do drugiego pokoju to wtedy też będę musiała się zaopatrzyć w nianię

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 lip 2011, 23:05

NowaSejana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za3 miesiace Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Blanka26 udanego wypoczynku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-07-2011, 23:16 ]
oj dziewczyny mialam cos napisac..i znow zapomnialam co :ico_szoking: ale jakas zmeczona jestem...chyba zaraz spac polece...bo moje dziecie usneleo a w nocy je ze 3 razy wiec nadal sie nie wysypiam...
znow sobie kupilam fajne spodnie :ico_brawa_01: bo deszcz strasznie lal i na 2 godziny utknelam w centrum handlowym :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a i taki superasny koronkowy czerwony staniczek :-D oj chyba musze sie powstrzymac ciut z zakupami :ico_noniewiem: ale o ile mam lepszy humore :-D

jak fajnie miec caly dom dla siebie...rano wstawac i nie zloscic sie na pierdzielnik...zadnych krzykow i biegania....i znow sobie siedze na sofie i ogladam ukochane seriale... :ico_sorki:
ah jak mi tego bylo trzeba...


tylko Szymcio cos marudny ostatnio tzn ,trzeba ciagle sie nim zajmowac ....dawac nowe zbawki ,gadac do niego a najlepiej nosic po calym mieszkaniu...lubi tez tv ogladac ale slyszalam ze to niezdrowe dla takich mlodych oczek...

co do siusiakowto mi sie zdaje ze dziurka jest duza a "leje"zdrowo i z duza sila :ico_haha_01: mysle ze ponad metr takim strumieniem wali :ico_wstydzioch: ale fakt dopiero jak w Pl bede to go pediatra obejrzy to bede wiedziec napewno :ico_sorki:


dobra ide spac bo oczy mi sie zamykaja
dobranoc!!!

A i duze :ico_brawa_01: dla tych dzieciaczkow co to juz owcki i kleiki wcinaja...ja sie jeszcze boje kombinowac...sprobuje w Pl...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości