Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 lip 2011, 15:30

ona sie w sumie miesci w niej jescze
z tym ze nie chce własnie leżec
jak zaśnie to pośpi góra 20 minut i tyle
potem chwile poleży i ryk echhhhh

u nas też upalnie :ico_sorki:
ale fajnie jakby troche popadało :ico_sorki:

dziewczyny karmiace jeszcze piersia trzymacie jeszcze dietke?
bo ja raczej wszystko już jem oprócz cytrusów :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 lip 2011, 16:19

witam
poczytałam ale nie wiem komu co odpisać
Mój synek tez ma pkrosteczki na brodzie ale to pewnie od sliny i mleka lejącego sie przy karmieniu bo pluje.
Ania wspólczuje ci ze bedziecie płacic za rehabilitacje :ico_sorki: bo sporo to kosztuje ale po wakacjach chyba bedzie otwarta ta na kase chorych?my za tydzien na pierwszą stymukacje ruchową idziemy,ale synek mój sie poprawił bo głowe juz podnosi do siadu :ico_brawa_01: tylko te rączki jeszcze zaciska az ma całe spocone :ico_sorki:

Ja musze isc prywatnie zrobic usg serduszka bo zapomnialam wziąc od kardiologa :ico_sorki: a dopiero w grudniu idziemy :ico_sorki:

Wczoraj zamówilam szatke i swiece bo za 2 tygodnie chrzest i wiecie co dostalam to ubranko na chrzest ale je wymieniam na welurowe spodenki i koszulę bo jak dostalam to krój oczywiście fajny ale z materialu takiego przescieradlowego masakra jakaś to ja do szpitala mam fartuchy z takiego dziadowskiego materialu :ico_sorki: i to był identyczny i taki sztywny :ico_sorki: dobrze ze mozna bylo wymienic i teraz czekam na ten inny.Tak myslalam ze welur trochę ciepły ale jest cieniutki bez podszewki i tylko spodenki to bedzie dobrze no i bede ,ogla mu jeszcze zalozyc ten komplet.

aga216, a gdzie jedziecie nad morze??

Ja musze sie wziąc za mój brzuszek bo mam jeszcze go a zawsze taki plaski mialam i żlę sie czuję przez niego a tu 3 miesiąc i nic nie schodzi :ico_sorki:
jak zaśnie to pośpi góra 20 minut i tyle
potem chwile poleży i ryk echhhhh
oj to mało mój jak zasnie to spi bite 2 godziny :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

12 lip 2011, 19:27

aga216, ja też już wszystko jem :) no prawie wszystko ;D
Moja tez nie chce lezec nie wychodze za daleko na spacer bo placz zaraz :ico_zly:

Ania na wizyte jedziemy pierwsza jutro oczywiscie tez prywatnie :ico_zly: ale co poradzic....

a ja Wam dzieciaczki spia w nocy? budzą sie ?
Moja spi dobrze raz sie budzi o 4. A chodzi spac o 22 lub 23 teraz:)

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

12 lip 2011, 19:44

hej

ewelcia1245 barwa za 4 miesiąc Oksanki :ico_brawa_01: :ico_tort: ładniutka jest :ico_brawa_01:

patrycjaaa mój mały nie ma potówek, ale czasami mu wychodzi taka kaszka na twarzy delikatna, myślę, że jakiś kosmetyk mu nie służy :ico_noniewiem:

Aniaaa zdrówka dla Ciebie i dzieci

my dziś na 3 szczepieniu byliśmy i mamy teraz na 8 miesięcy spokój z igłami :ico_sorki:
ale widzę, że rączka go boli i chyba ma małą gorączkę...

piszecie, że wam dzieciaczki w gondoli na spacerze płaczą, u mnie jest różnie ale jak zaczyna płakać to na początku troszkę a potem zasypia
Moja spi dobrze raz sie budzi o 4.
u mnie tak samo, zasypia jakoś po 21 ale budzi się o 4, potem co 2 lub 3 godzinki.
Ale tak dobrze śpi mu się jak jestm u teściowej, u nas w mieszkaniu to czasami i o 2 w nocy się już obudzi :ico_noniewiem:

ja nie karmie piersią już prawie 2 miesiące i brzuszek mi trochę urósł od tych lodów i czekolady :ico_wstydzioch: ale nie chce mi się ćwiczyć straszniee, jestem okropnym leniem :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 lip 2011, 20:28

Aniaaazdrowka dla was dziewczyny :ico_sorki:
troche sie przestraszylam tej astmy oskrzelowej :ico_szoking: nie wiedzialam ze to az takie powazne moze byc...a co gorsza nie mam zadnego zaufanego pediatry w Warszawie... :ico_placzek: no chyba ze baragada kogos poleci...

Aga216moj Szymek uwielbia gondoleke...spi jak niemowle na spacerach... :-D wiec chodze z nim 3 razy dziennie tak po 2 godziny kazdy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tylko teraz do Pl nie moge zabrac ...boi za duza wiec jade z fotelikiem ...ale obawiam sie ze bedzie mu goracao... :ico_noniewiem: bo fotelik taki raczej dopasowany jest do mojego grubaska... :ico_haha_01: w Pl maja byc upaly :ico_olaboga:

[ Dodano: 12-07-2011, 20:30 ]
Aga216 aneta11ja jem wszystko...co moge...tzn zadnego nabialu ani wolowiny...a i tak moj maly jeszcze na cos ma uczulenie tak mi sie zdaje...oczywiscie zadnej czekolady ani lodow ...i czeresni jeszcez nie jadlam a uwielbiam ale gdzies wyczytalam ze niewolno :ico_nienie:

[ Dodano: 12-07-2011, 20:31 ]
troche sie zaczynam stresowac tym lotem do Pl w czwartek ...juz o 6 rano musimy wyjsc z domu :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

12 lip 2011, 20:48

Witam.

Aniaaazdrowka dla Was :ico_sorki: :ico_sorki:

Moja potówek nie ma w ogóle.
Ja tez jem wszystko tylko nabiał ograniczam bo ja uczula.
Co do alergi to moj starszy ma i tez tak niespokojnie spal wiec to moze tez byc to.

My mamy chrzest teraz w sobote.Czekam za sukienka bo zamowilam przez allegro.Mam nadieje ze jutro bedzie.

Jesli chodzi o spacerki w wózku to moja uwielbia :-)
A co do spania to w dzien najdluzej po godzince spi le zazwyczaj pol godzinki jej wystarcza.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiace Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

13 lip 2011, 11:54

aga216, ewelcia1245, Martynce nie przeszkadza jeżdżenie w gondoli, więc planuję ją do pół roczku używać, no chyba,że będzie za krótka to sięprzesiądziemy na spacerówkę :-) Tym bardziej jak ma problemy z tym napięciem to niech leży na płasko jak najdłużej :ico_sorki:

aga216, ja już w sumie nie patrzę na to co jem, staram się unikać tego co wiem,że jej zaszkodzi, chociaż czasem zdarzy się,że brzuszek ją boli i śmierdzące bączki puszcza i nie wiem od czego. No i nie mogę przesadzać z nabiałem,bo jak za dużo jem to ma problemy brzuszkowe. Ostatnio jem to samo cały czas, jakoś weny brak na gotowanie w te upały :ico_olaboga:

magda1614, no niestety nie mamy innego wyjścia z tą rehabilitacją ale jak by trzeba było długo chodzić to pewnie,że od września od razu bym szła na kasę chorych. A my zaczęliśmy inaczej nosić małą i na brzuszek nie kładziemy no i powiem Wam,że widać poprawę,bo już tak bardzo się nie wygina i zaczęła przekręcać się na boczek i na brzuszek, tylko rączka jej zostaje i nie umie jej wyciągnąć :ico_haha_01:
Jutro idziemy ustalić wizyty i bardzo ciekawa jestem co babka powie :ico_noniewiem:

Dobrze,że to ubranko można było wymienić :ico_sorki:

A brzuszek na pewno uda Ci się zrzucić, a jak Filipek podrośnie to będziesz za nim biegać i wtedy samo zejdzie :ico_haha_01: :ico_oczko:

aneta11, daj znać co Wam neurolog powiedział.
Martynka tak między 19 a 21 chodzi spać, pierwszy sen ma długi ok. 5h, później je co 3h,a jak już wstanie to bardzo różnie, raz chce za godzinę,a czasem za 3 :-)
ja nie karmie piersią już prawie 2 miesiące i brzuszek mi trochę urósł od tych lodów i czekolady :ico_wstydzioch: ale nie chce mi się ćwiczyć straszniee, jestem okropnym leniem :ico_wstydzioch:
U mnie pewnie będzie to samo jak przestanę karmić,bo tez jestem leniuszek i uwielbiam ciastka i lody :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

agusia22, trzymam kciuki,żeby była ładna pogoda na sobotę :-D

tabogucka, jeśli będą dalej takie upały jak teraz to też myślę,że będzie mu gorąco w foteliku. Na pewno jakoś sobie poradzicie :-)
Oby tylko Szymuś dobrze zniósł lot i obyło się bez problemów :ico_sorki:
A wszyscy lecicie ??

My się zbieramy na wizytę kontrolną do lekarza. Dam znać jak wrócimy.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 lip 2011, 12:06

u nas upałlllllll
w domu mam 28 stopni
mała nie chce spać
na dworze jeszcze gorzej
my dzis na obiadek mamy kotlety z cukini z serem żóltym i ziemniaczkami

wczoraj szukałam nosidełka
i w ostatniej minucie mnie ktoś przelicytował o 1 zł :ico_zly:
a znalazłam całkiem fajne

moja wczoraj wyjatkowo zasnła dopiero ok 23 a wstała na jedzonko ok 5
a je w dzień w sumie co chwilę,pewnie pić jej się chce
na dwór jej wodę biorę
U mnie pewnie będzie to samo jak przestanę karmić,bo tez jestem leniuszek i uwielbiam ciastka i lody
ja też ograniczam nabiał ale od czasu do czasu pozwalam sobie nie nie i nic się nie dzieje
wogóle już jem go więcej i obserwuje
jakby było coś nie tak to znowu mocniej ograniczam :ico_oczko:

agusia22, pochwal się sukieneczką :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 lip 2011, 15:04

Obrazek

moj maz wczoraj Gabciowi wlosy obcial... szkoda mi jak nie wiem, jak nie moje dziecko teraz :ico_noniewiem:

Polka nie miewa potowek, wiec nie wiem co doradzic, ma za to na pewno na cos uczulenie, bo kolo uszek ma sucha skorke i jak sie podrazni to sie cale czerwone robi, nie mam pojecia od czego jej to wychodzi, mi trudno jeszcze cos ograniczac w zywieniu, bo jako wegetarianka i tak wielu rzeczy nie jem...

Mala nie mogla usnac wczoraj bo do nocy byl upal niesamowity, plakala bardzo. w koncu ja rozebralam, poklepalam po pupce i usnela dopiero...

Aniaaa, wszystko bedzie dobrze... u takiego dziecka malego sie wszystkie takie niedoskonalosci da naprawic, mam nadzieje, ze dzielnie to Martynka zniesie :-)


my jutro mamy kontrole bioderek, nie wiem czy bedzie juz ok, bo od przyjazdu z PL Poli nie rozwieram nozek, bo jest goraco i ona az miala plecki od tej specjalnej pieluchy spocone :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 lip 2011, 16:37

hej mamuski :-D
ja tylko tak na szybciocha teraz... mala miala szczepienie i jest sztasrnie niespokojna...
rozwija sie prawidlowo, nawet troszke za szybko :ico_oczko:
no i mamy duze dziecko, bo Marcela ma juz 66cm i 7250g :ico_szoking: doznalam szoku, ze az tyle, ale lekarka mowi, ze gruba nie jest, tylko poprostu jest duza...
bioderka zdrowe, rehabilitacje stopek mamy rozpisane do konca sierpnia...

po chrzcinach super, fotki narazie wstawilam na nk i facebooku...
rodzice P. zaplacili imprezke...

P. do piatku musi lezec z noga do gory, bo nadal ma spuchnieta, po tym jak mu na nia zeliwny grzejnik spadl :ico_olaboga:

moze jutro uda mi sie Was doczytac.. przepraszam, ze tak tylko o sobie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 13-07-2011, 16:40 ]
a co do spanie to moja mala super spi na spacerkach, a na noc klade ja najpozniej o 22 i tak spi do 5.30... :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości