Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

13 lip 2011, 12:55

a gdzie ty rodzilas ze juz tak szybko jestescie w domu, bo tak teraz czytam i wyszlo ze 2 doby? :ico_szoking:
AA w normalnym szpitalu ;) Cieszę się, że tak szybko, bo w szpitalu ciężko było głównie ze snem, mały mi dał popalić a teraz już lepiej. Sądzę, że to po tych wszystkich zastrzykach, chaosem i nowym światem tak płakał i ciągle chciał pierś (ale głównie po to by przy niej spać, czy leżeć, jedzenie swoją drogą), smoczek nie wchodził w rachubę ;P Nie chciał.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 lip 2011, 13:07

u mnie w normalnym szpitalu trzymają też dwa dni, chyba, że po cesarce to 3-5dni. A w tej klinice gdzie będę rodzic, to i po naturalnym i po cesarce tylko 2dni. Ale ja tam nie przepadam za szpitalami więc myślę, że nawet gdyby rodziła w zwykłym szpitalu przez cc to bym wyszła na własne życzenie po 2dniach, no chyba że coś by się paprało, albo z dzieckiem byłoby coś nie tak.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 lip 2011, 13:29

uskrzydlona, martasz, fajne były wasze hasła: nie było mnie kilka dni bo urodziłam dziecko!!! :ico_brawa_01:
Gratuluję wam kochane!!!!!!! uskrzydlona, Twój słodziaczek jest po prostu piękny!!!!!
Ja widzę ze tutaj to nikt nie doczekał jak na razie do terminu porodu, aż się boję bo teraz takie upały się zaczynają a u mnie dopiero remont pokoiku dzieci zacznie się niebawem.... Miałabym ochotę ukatrupić mojego męża za tak lekkomyślne podejście, myśli że ze wszystkim zdąży, ale natura różnie sobie potrafi zadecydować!! A tak bede mieć zrobione na 3 tyg przed terminem cc. A kiedy poprać, poprasować, ja już niue mam na to siły, a co bedzie za 3 tyh....??? Ehhh...

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 lip 2011, 13:40

uskrzydlona, również i ode mnie gratulacje!!! Synus słodziuski :-D
Oj laski, ale zrobiłyście nam wszystkim niespodziewajki, no!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 lip 2011, 15:04

u mnie tak zapowiadali ze beda Mile zabierac chociaz na dzialke, a wzieli ja raptem 1 raz i cisza

a u mnie to samo ... pamiętam jak urodziłam Kubusia i teściu powiedział "dziecka za nic nie oddam do żłobka"... to na tym się skończyło n atym jego powiedzeniu, w sumie od poczatku roku byli u nas raptem ze 3 razy w tym 2 razy po tym jak Kuba noge w szprychy włożył, ale to temat rzeka i nie bede pisac bo szkoda moich nerwów... wczoraj go wzięli na pól dnia i pewnie na pól roku maja z głowy przybawienie dziecka, a teraz przeciez tak by mi sie chwilka wytchnienia przydała, zreszta moja mama podobnie odkąd kupiła sobie działkę to tylko nią żyje i nawet się nie zapyta czy moze mi pomóc albo co... umieszx liczyć? licz na siebie!
A mam pytanko czy depilujecie się do porodu? Mam na mysli tego naturalnego, bo do cc to chyba nawet obowiązkowe, nie?
ja to jestem na bieżąco wygolona bo w razie W jestem gotowa :ico_oczko:
Oj ale się tu dzisiaj wydarzylo , ale po kolei....
o ja..cie..ale fajnie..wielkie gratulacje dla martasz i uskrzydlonej :
Grtulacje dziewczyny i jak fajnie macier, że już jesteście po wszystkim :ico_brawa_01: Kurcze coraz mniej nas zostaje, no cóż na kazdą z nas przyjdzie pora - weszło to i wyjdzie co? :ico_oczko:
USKRZYDLONA i śliczny ten Twój synek jak z obrazka ... cukiereczek do schrupania

no cudny :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-07-2011, 15:07 ]
Ja widzę ze tutaj to nikt nie doczekał jak na razie do terminu porodu[/quote
podejrzewam, ze ja doczekam hahahaha a nawet i po terminie jeszcze bedę.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 lip 2011, 15:39

uskrzydlona , martasz - no gratulacje!!!! super!!!!

ha ! ale sie uwinęły :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 lip 2011, 16:27

Sorry ze tak mnie tu mało teraz ale nie bardzo mam chec i siłe na zagladanie tutajNie doczytałam ale przeleciałam posty w poszukiwaniu dobrych wiesci. Martasz, Uskrzydlona gratuluje Wam kochane synusiów i zycze duzo zdróweczka całej czwóreczce.
U nas ciagle oczekiwanie. Jutro najprawdopodobniej przeniosą Julcia do innego szpitala- podejrzewaja jakas wade ukl. oddechowego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 lip 2011, 16:43

tosia, ..... ojej.. współczuję ... miej nadzieje,że to może nic poważnego - i najwazniejsze jak przenoszą - to rozumiem do jakiegos lepszego szpitala? - trzymam kcikuki!!!

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 lip 2011, 16:46

U nas ciagle oczekiwanie. Jutro najprawdopodobniej przeniosą Julcia do innego szpitala- podejrzewaja jakas wade ukl. oddechowego

kochana trzymaj się i wiedz, ze trzymamy mocno kciuki za Julka.
Sorry ze tak mnie tu mało teraz ale nie bardzo mam chec i siłe na zagladanie tuta
nie dziwie się wcale. trzymaj się dzilenie... wszystko będzie dobrze, na wszystko potrzeba czasu!!!

[ Dodano: 13-07-2011, 17:00 ]
U mnie na termometrze jest 39 stopni :ico_szoking: upal , po prostu upał... i jutro ma być podobnie. czekam teraz aż sie choc trochę ochłodzi i pojdziemy chwilkę na pole.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

13 lip 2011, 18:05

Tosia biedactwo, trzymamy kciuki! Badz dzielna dla swojego Julcia kochana :( Zycze Wam, zeby wszystko bylo w porzadku, zeby malutki w koncu doszedl do siebie i zebyscie mogli go jak najszybciej zabrac do domku!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość