Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 lip 2011, 21:29

Jesteśmy po szczepieniu, Krzysiu płakał 2 razy, pierwszy raz po ukłuciu, ale na szczęście tylko chwilkę, a drugi raz jak skończyła się szczepionka na rota, bo chciał jeszcze :-D
Mały głodomorek czy tak zasmakowała :ico_oczko: :-D Ja dziś kupiłam plasterki emla.
Z księdzem załatwiliśmy :ico_brawa_01: Marta-chrzestna
Super!
Czy Wasi księża wymagali od chrzestnych zaświadczeń, że są wierzący i praktykujący? Płaciłyście za chrzest? Od nas ksiądz kasy nie wziął, aż w szoku jestem :ico_szoking:

U nas chrzestni muszą mieć zaświadczenie, płacić też trzeba ale nie wiem jeszcze ile.Jak nie będzie upału to jutro podejdę i się dowiem ile wynosi stawka.
jeszcze trochę a mieszkanie całe zachlapie :-D
Hi,hi dobrze że mam małe i ubezpieczone od zalania sąsiadów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 lip 2011, 21:37

Mariola w nocy Krzysiu śpi podobnie, w dzień różnie

Murchinson ja sądziłam, że my te będziemy płacić za chrzest, ale ksiądz nic nie powiedział :ico_noniewiem: Rota smakowała Krzysiowi i to bardzo :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lip 2011, 22:00

Hejo!

Mam wiadomość od Wioli- u nich wszystko w porządku tylko cierpią na brak czasu! Tak więc się nie martwcie! Pozdrawia Was i w wolnej chwili zajrzy!

Markotka, dobrze, że Krzysio dobrze zniósł szczepionkę i :ico_brawa_01: za wagę . Maksio jest tylko ciupinkę cięższy :-)

Murchinson, co za wstrętna baba z tej Twojej szefowej :ico_zly: zero empatii i zrozumienia!

Aniu, poszukaj na allegro i może zalicytuj jakąś fajną nianię, czasem udaje się coś dostać po dobrej cenie :-)

Mój Maksio już pół godziny leży z piąstką w buzi, a przy tym niesamowicie głośno kląska i mlaska! Jakie to słodkie :-) Coraz więcej gada, ale to takie rzeczy których ja wypowiedzieć nie umiem :-)

[ Dodano: 13-07-2011, 22:04 ]
Co do chrztu my płaciliśmy 100zł! Z tym, że nasz ksiądz to taki materialista , że na pewno by się upomniał. Przed ślubem nam powiedział jak spisywaliśmy protokół: " No możecie się dzisiaj ze mną rozliczyć, bo przed ślubem w tym zamęcie nie będzie kiedy". Jak dostał pieniądze w kopercie to bezczelnie przeliczył ile i podziękował.
Zaświadczenia od chrzestnych były potrzebne.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 lip 2011, 07:36

Witam się z rana,
młody junior śpi, a babcia pojechała po młodego seniora.Pewnie będzie tu o 9. Łukasz uwielbia jazdę autobusem a na końcowym przystanku kierowcy pozwalają mu zmieniać numer więc jest mega szczęśliwy i jak tylko mnie zobaczy to od razu zdaje relację z kursu :ico_haha_01:
U mnie już jest 29st., aż boję się pomyśleć co będzie później.
ja właśnie sprawdziłam na stronie parafii w której mamy chrzcić co potrzeba-dokumenty:odpis aktu urodzenia, zaświadczenia chrzestnych i o naszym ślubie (to nas nie dotyczy bo ślub był właśnie w tym kościele) i zgoda naszego proboszcza.Ceny nie było ale coś ok.200-300zł.
Co do chrztu my płaciliśmy 100zł! Z tym, że nasz ksiądz to taki materialista , że na pewno by się upomniał. Przed ślubem nam powiedział jak spisywaliśmy protokół: " No możecie się dzisiaj ze mną rozliczyć, bo przed ślubem w tym zamęcie nie będzie kiedy". Jak dostał pieniądze w kopercie to bezczelnie przeliczył ile i podziękował.
Zaświadczenia od chrzestnych były potrzebne.
Nam jak byliśmy zarezerwować termin ślubu to powiedział "co łaska ale nie mniej niż 450zł dla niego, 150 dla organisty i 50 dla kościelnego". Policzył nas wg.cennika dla parafian bo ja tam miałam wszystkie sakramenty i powiedziałam, że jak jestem tu to chodzę tylko do tego kościoła.Koroneczka ten Wasz ksiądz to też niezły materialista.Dzięki za wieści od Wioli.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 lip 2011, 18:51

Witam się po szczepieniu...
Igorek samo szczepienie zniósł dobrze płakał chwilkę i zaraz przestał dałam cyca i poszedł spać... o dziwo spał do tej pory teraz zjadł i dalej śpi no złote dziecko przez dzisiejszy dzień :-D tyle płaczu codziennie a teraz spokój :-D
Bardzo mnie to cieszy że tak ładnie zniósł szczepienie mój K stwierdził że jego to bardziej bolało niż Igora :-D
gorąc dziś straszny miałam kilka spraw do załatwienia na mieście to tak się spiekłam że ruszać się nie mogę :-D jeszcze coś sobie zrobiłam w bark i ciężko mi podnieść małego a waga dziś pokazała 5 kilo :-D
nie wiem kiedy pójdę do tego naszego księdza... może w niedzielę się zbiorę albo jak już będę miała dla niego gotóweczkę

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lip 2011, 21:33

Czesc dziewczynki :-)

Wpadam w wolnej chwili bo na prawde mam urowanie głowy ostatnio. :ico_olaboga:
Dzieci zdrowe ale Filipek bardzo sie zmienił ostatnio, jest nieznosny i nie moge nad nim zapanowac, nie wiem co mu sie tak poprzestawiało.
Mysle ze to od czasu jak moja szwagierka urodziła, dwoje maluszkow w domu,a on zawsze był sam.

Pogoda u nas tez upalna, wiec ciagle w basenie siedzimy.
Pozdrawiam i wybaczcie ze tylko o sobie pisze, buziaki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 lip 2011, 21:51

Ale tu pustka dzisiaj :ico_szoking:
Ja dziś znowu prądu nie miałam, tzn. był za chwilę nie było i tak w kółko!

U nas też gorąco, duchota straszna, jutro mam zamiar się wybrać nad nasze lokalne jeziorko z koleżanką!
Pogoda u nas tez upalna, wiec ciagle w basenie siedzimy.
Zazdroszczę :-) A Filipkowi pewnie trudno ogarnąć nową sytuację! Pewnie niedługo się to zmieni, nie martw się

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lip 2011, 07:58

hej !
kilka razy zabierałam sie do pisania ale zawsze cos......czyt. dzieciaki

bylismy z młodym na szczepienu wazy 5900 normalnie gigant i mierzy 62 cm ...urósł 8 cm w 6 tygodni.....
wczoraj w nocy była wysoka goraczka wiec niewyspana chodziłam a dzis znowu synkowi o 1.00 wzieło sie na pogawętki... ale o 5.00 wstał maz na siku wiec na beszczela dałam mu tymona i sama sie połozyłam
mamy pierwsze sukcesy......wczoraj Tuska sama zdieła sobie pieluszke i zaczeła siadac na nocik....ani razu nie zrobiła siku na podloge a dzis juz woła.....no zobaczymy jak to bedzie.......

aaaaa po wysypce ani sladu.......wiecie co odstawiałam kosmetyki bambino........od 4 dni kape go w kalii i jest ok ....odkryłam do przez przypadek jak moja mam po kapaniu posmarowala małego oliwka to na nastepny dzien cały brzuszek miał wysypany...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 lip 2011, 08:23

Hejka.

Ja dziś muszę wszystko przygotować przed weselem. Poprasować, spakować rzeczy dla dzieciaków i dla nas. Chcemy pojechać w sobotę rano (ślub o 17) i jeszcze sobie może połazić, czy na jakiś obiad skoczyć. Wesele jest w miejscowości Przysucha, patrzyliśmy w necie i całkiem fajne miasteczko. Chcemy wynająć gdzieś pokój bo okazało się że na sali weselnej są tylko trzy wolne pokoje, jeden pokój to będzie przechowalnia dzieci :ico_oczko: W drugim młoda para a w trzecim moja mama z mężem. Najgorsze jest to że nie chcą wynajmować na jedną noc, obdzwoniłam wczoraj wszystkie miejsca jakie znalazłam i do dwóch jeszcze dziś mam dzwonić jeśli nikt nie wynajął od piątku to nam ewentualnie wynajmą. Oby nikt się nie znalazł :ico_sorki:
A na wesele w końcu wszystko mam pożyczone :ico_haha_01: W sklepach nic nie znalazłam :ico_noniewiem:

wiola85, ja myślę że to próba zwrócenia na siebie uwagi, mój Filipek też się zrobił psotliwy, a wcześniej to przecież był aniołek. Teraz często marudzi i nie słucha się. Ja niestety przy Pawełku mam dużo roboty bo wcześniej miał z brzuszkiem kłopoty i często musiałam nosić, teraz jest troche lepiej ale i tak czasu mam mało dla Filipka. :ico_sorki:

zoola27, to Tymonek ładnie rośnie :ico_brawa_01: Od 1 do 5 nie spał :ico_szoking: To podziwiam Cię za cierpliwość :ico_brawa_01: Mój Pawełek dziś się budził co 2 godziny mniej więcej i wiercił się i ja już jestem niewyspana i cierpliwości brakuje.

Mariola_Larose, Igorek pewnie po szczepionce tak spał. Pamietam że mój Filipek też tak reagował na szczepienia.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

15 lip 2011, 08:40

Od 1 do 5 nie spał :ico_szoking: To podziwiam Cię za cierpliwość
niespał od 1 do 3 i po dwóch godzinach spania znowu sie obudził.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 15-07-2011, 09:06 ]
wiola85, ja myślę że to próba zwrócenia na siebie uwagi, mój Filipek też się zrobił psotliwy, a wcześniej to przecież był aniołek. Teraz często marudzi i nie słucha się. Ja niestety przy Pawełku mam dużo roboty bo wcześniej miał z brzuszkiem kłopoty i często musiałam nosić, teraz jest troche lepiej ale i tak czasu mam mało dla Filipka. :ico_sorki:
tak własnie reaguja starsze dzieciaczki........my tez to przerabiamy......
chociaz powiem ze jest juz naprawde dobrze......mloda brata nie bije wrecz przeciwnie buja lezaczek jak płacze ,daje smoczka, pomaga przy kapaniu.....duzo spadzam z nia czasu ale to zasługa mojej mamy bo siedzi z Tymonkiem na ogrodzie jak spi...a my jezdzimy rowerem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości