Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lip 2011, 08:20

witam z :ico_kawa:

buzoczku niestety to nie jest jego brat to nasz najlepszy przyjaciel. Maz ma brata o rok od nas mlodszego ale nie idzie sie z nim dogadac to jest straszny gowniaz :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: dla Adrianka za noc.

U nas Nadia tez tak sypia a raczej podobnie bo od 20.30 do 4 lub 5 butla i dalej sen do 8 :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lip 2011, 14:32

U nas Nadia tez tak sypia a raczej podobnie bo od 20.30 do 4 lub 5 butla i dalej sen do 8
no to w sumie tak samo :ico_brawa_01: . dzisiejsza noc taka sama, więc może już tak zostanie :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Dziewczyny jak u Was z miesiączkami, bo ja jeszcze nie mam :ico_noniewiem: , ale karmie jeszcze :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lip 2011, 15:59

Hej jezeli chodzi o miesiaczke to juz mialam 4 :ico_szoking: niestety

wiem ze jak kobieta karmi to moze nie dostac okresu nawet do 9 miesiecy po porodzie :ico_szoking: zazdroszcze takim osoba hehe

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lip 2011, 16:19

wiem ze jak kobieta karmi to moze nie dostac okresu nawet do 9 miesiecy po porodzie zazdroszcze takim osoba hehe
no ja też tak słyszałam, ale jednak tak jakoś się o to niepokoje :ico_noniewiem:
Aniula dopiero teraz zauwazyłam, że masz chyba dla małej taki sam bujaczek jak ja dla Adriana :ico_brawa_01: , to test taki bujaczek leżaczek z wibracjami?

kurcze znów upały i znów taja tu cisza :ico_olaboga: . Dziewczyny się pewnie porozjeżdżały :ico_noniewiem: , ja czekam do poniedziałku, bo mój p rozpoczyna urlop aż 4 tyg :ico_brawa_01: , i 25 jedziemy do Krościenek :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lip 2011, 22:06

A co buzoczku nie uwazaliscie z mzem????hehe ze sie martwisz???
Ten lezaczek jest akurat siostry my mamy troche inny

U nas dzi byla duchota ale deszczowo przez caly dzien a nad ranem przeszly gwaltowne burze strach sie bac normalnie oki spadam bo Nadusia popiskuje

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lip 2011, 23:13

A co buzoczku nie uwazaliscie z mzem????hehe ze sie martwisz???
nie o to, to się nie boje :ico_haha_01: :ico_nienie: . Tylko ja już kiedyś miałam problemy hormonalne, które objawiały się właśnie brakiem miesiączki, wywoływaniem jej, i mam nadzieje, ze to nie wróci, bo to wszystko wiąże się z braniem hormonów, i w moim przypadku tyciem :ico_placzek:

U nas dziś też okropna duchota, przez co mały cały dzień była marudny :ico_sorki: , no ale daliśmy rade.
Zmykam spać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 lip 2011, 09:32

Cześć dziewczyny, sorry za taką długą nieobecność, ale siedzimy od kilku dni cały czas w ogrodzie i wycinamy z trawnika takie paskudne dzikie trawsko, które się nam rzuciło i nie pozwala rosnąć młodej trawie :ico_zly: także schodzimy wieczorem i normalnie mam brak czasu na neta :-D

U nas z nowości to Krzyś od trzech dni podnosi się na czworaka i kiwa się do przodu i do tyłu, normalnie w szoku byłam jak go pierwszy raz tak zobaczyłam w łóżeczku :ico_szoking: bo mnie cały czas wydaje, że on jeszcze jest taki malutki, a on się do raczkowania zbiera powoli :ico_olaboga:

Agnieszka dobrze, że się Wam nic nie stało, a gościowi się po pysku należało

Dziewczyny dzięki za słowa uznania dla naszego domku :ico_sorki:

buzok super, że impreza się udała :ico_brawa_01: a mężuś nie chorował następnego dnia :ico_oczko: a okresu ja też jeszcze nie mam, także nie przejmuj się na zapas. Chociaż sądzę, że teraz niedługo już dostanę, bo Krzyś w nocy robi sobie długą przerwę w jedzeniu, no i w dzień już mamy długą przerwę, bo je cyca o 10, a potem dopiero około 17.

Aniula ale z Nadusi śliczna panienka :ico_brawa_01: i chyba całkiem spora sądząc po zdjęciach

Aga dobrze, że masz już nianię, także spokojnie będziesz mogła wracać do pracy



Ale nasmarowałam znowu :ico_szoking: zmykam do mojej trawy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 lip 2011, 17:13

Krzyś od trzech dni podnosi się na czworaka i kiwa się do przodu i do tyłu
:ico_brawa_01: łoł silny facet :ico_brawa_01: , super :ico_brawa_01: .
że on jeszcze jest taki malutki, a on się do raczkowania zbiera powoli
hehe ja ostatnio pakowałam kuzynce ciuszki te pierwsze małego, bo jest w ciąży, i nie mogłam się nadziwić, że on się w nie kiedyś mieścił :ico_sorki:
a mężuś nie chorował następnego dnia
oj chorował, chorował, a jak mu krwinki w oczach popękały :ico_olaboga: :ico_haha_01: , no i mówi, ze nie dotknie już w życiu alkoholu :ico_haha_01:
Chociaż sądzę, że teraz niedługo już dostanę, bo Krzyś w nocy robi sobie długą przerwę w jedzeniu, no i w dzień już mamy długą przerwę, bo je cyca o 10, a potem dopiero około 17.
u mnie jest całkiem podobnie, też już mniej go karmie, a dziś tak mnie okropnie boli kręgosłup i dołem brzuch, ze czuję że to już będzie to :ico_sorki: , mam tylko nadzieje, ze nie będzie bolesna ta pierwsza miesiączka

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 lip 2011, 21:49

Hej dziewczynki wrzucam zdjęcie mojego siłacza przed kąpielą :-D
Obrazek
mam tylko nadzieje, ze nie będzie bolesna ta pierwsza miesiączka
buzok mnie po urodzeniu Bartka miesiączki zaskoczyły bardzo na plus, pierwszy raz w życiu miałam bezbolesne i mniej obfite. Oby tym razem było tak samo :ico_sorki:

Zmykam spać, bo padam po całym dniu roboty w ogrodzie, miłego weekendu dziewczyny, bo nie wiem czy będę miała czas żeby zajrzeć na forum

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 lip 2011, 21:58

Hej dziewczynki wrzucam zdjęcie mojego siłacza przed kąpielą
jest niesamowity :ico_brawa_01: . Ucałuj małego za te wyczyny :ico_sorki:
bo nie wiem czy będę miała czas żeby zajrzeć na forum
mój P ma od jutra urlop, więc pewnie też już tak często nie będe zaglądać, bo zawsze coś bedzie do roboty :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości