Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lip 2011, 19:31

mój to lubi chodzić po sklepach, ale jak ma coś sobie kupować :-) i to wszystko z górnej półki bierze :ico_sorki: odwrotnie do mnie :-D ja to tylko szukam przecen i promocji,
oo to calkiem jak u nas :ico_sorki: Kuba jak sobie ma cos kupic to sie angazuje strasznie i kasy mu nigdy nie szkoda :ico_noniewiem: kiedys kupil sobie dzinsy, prawie 3 stowki dal, po czym stwierdzil, ze za czarne i dziwnie wygladaja, zazal je na mokro pumeksem i kamieniem trzec, tak je spierniczyl, ze walnal w kat i nigdy nie ubral :ico_puknij:

ja mam tak, ze chocby mi sie cos niesamowicie podobalo to nie kupie jesli uwazam, ze jest za drogie :ico_noniewiem:
też sobie właśnie oglądam Wasze zdjęcia na nk, jest co oglądać :-)
Ja mam wspolne konto z mezem, to czasami takie glupoty w kleja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

17 lip 2011, 20:53

moj K tez zadko sobie cos kupi ale jak juz to tez tyle kasy wydaje ale ostatnio go przekonalam ze tanie tez moze byc fajne i wytrzymale ;)) my dzis caly dzien bylismy z mala u jej chrzestnego na grillu zabralismy wozek i malutka byla grzeczna jak nie wiem w samochodzie tez spala bo tam prawie godzinke jechalismy ale jak jechalismy spowrotem wstapilismy do mojej mamy i jak tylko ja wyciagnelam z fotelika strasznie zaczela plakac ;/ i to tak ze nie dalo sie jej uspokoic biedulka ani cyc ani kropelki ani noszenie na samolota nie pomogla a lzy jak grochy sie lały az cala sie upocilam K jej zrobil brzuszek i troszke kupki zrobila bylo lepiej ale za troche znowu ewidentnie ja bolał brzuszek ;/ bo zrobilam jej wkoncu termometrem i zrobila kupke ale taka ciemna ;/ a wczoraj jadlam kielbaske z grilla wiec chyba to od tego ;/ az sie boje co bedzie jutro bo dzis tez przeciez na grilu jedna zjadlam ;/ tak mi jej szkoda bylo :ico_sorki: teraz ja wykapalismy nakarmiona i zasypia sobie w lozeczku jutro wstawie fotki malej tak fajnie sobie lezala na kocyku w cieniu podobalo sie jej ;))

[ Dodano: 18-07-2011, 08:46 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lip 2011, 10:19

patrycjaaa, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:
oby już brzuszek nie bolał Blaneczki :ico_sorki:

a mój mały dziś w nocy pobił rekord, chyba był zmęczony tym płakaniem, bo poszedł spać około 21 i się o 5 obudziłam bo Kamil do pracy wychodził a ten jeszcze śpi sobie i o jeść nie woła :-)

[ Dodano: 18-07-2011, 10:29 ]
kiedys kupil sobie dzinsy, prawie 3 stowki dal, po czym stwierdzil, ze za czarne i dziwnie wygladaja, zazal je na mokro pumeksem i kamieniem trzec, tak je spierniczyl, ze walnal w kat i nigdy nie ubral :ico_puknij:
hehe, no nieźle!

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 lip 2011, 11:02

Witam :)
A Ja was tylko podczytuje zamiast się udzielać...ale jakoś brak mi weny "twórczej" :-)
Pozdrawiam was wszystkie :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 lip 2011, 11:21

My od lekarza wrocilismy, Polka miala pierwsze szczepienie, a Gabriela do przedszkola szczepilismy, wiec ciesze sie, ze Kuba poszedl z nami, bo byl ogolny lament...

Polce biodro jeszcze mam pieluchowac profilaktycznie, bo niby jest dobrze, ale lepiej jeszcze popieluchowac :ico_noniewiem: skore ma sucha strasznie, niestety lekarz nie poradzil mi niczego, czego juz sama nie robilam :ico_noniewiem:

Polka wazy 6210, wiec klockiem nie jest, ale ma juz 66cm i sie w tabeli nie zmiescila. ogolnie wszystko dobrze, na koniec sierpnia mamy teraz wizyte,

Gabriel za 2 tygodnie idzie do przedszkola :-) troche sie stresuje, ale z drugiej strony bardzo sie ciesze, on z reszta tez :-)

Patrycja, moze po tej pierwszej kielbasce juz druga jakos przejdzie bez bolu :ico_sorki:
Twoja niunia bardzo to taty jest podobna :-)

Gwona, kope lat :ico_oczko: bys chociaz szkrabnela co u was slychac... jak ten Twoj chlop sie spisuje w roli ojca? :-)

ide Gabrielowi cos jesc dac

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 lip 2011, 11:42

Hej :-D

Fintifluszka, śliczne zdjęcie Poli :ico_brawa_01: ooo, już ząbek w drodze :-) Oby szybko i bez problemowo wyszedł :-)
Dobrze,że już po szczepieniach :ico_brawa_01:

NowaSejana, :ico_brawa_01: za wagę Marcelinki :-D Śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

tabogucka, udanych wakacji w PL :-D

patrycjaaa, Martynka kiedyś robiła pieniste kupki jak miała problemy z brzuszkiem. Na szczęście przeszło :-)
Zdjęcia śliczne :ico_brawa_01:

Dobrusia, super Wituś sobie śpi w wózeczku :ico_brawa_01: Moja tez zaczęła się odwracać na boczki i tak się układa do snu :-D
Super wdzianko miał Wituś pod namiotami :ico_haha_01:
Wielkie :ico_brawa_01: za takie długie spanko :-D

magda1614, :ico_brawa_01: za pierwszy obiadek :-D

aga216, mój M. robi podobnie. Jak jest w domu to on twierdzi,że musi odpocząć,bo zmęczony po całym tygodniu pracy, a ja to co, na wakacjach jestem !? :ico_noniewiem: Rozumiem,że w trasie jest, śpi w kabinie i chce troszkę odpocząć ale ja też potrzebuje odetchnąć :ico_noniewiem:
Nie raz były zgrzyty przez to ale ostatnio zrozumiał i jak jest w domu to dzielimy się obowiązkami i jest fajnie :-D Trzeba tylko zawsze powiedzieć o co chodzi,bo przecież się nie domyśli :ico_oczko:

Blanka26, super,że sobie odpoczęłaś :ico_brawa_01:
Popytaj,bo może u Was też jest jakiś punkt szczepień. U nas nigdzie nie ma tych szczepionek,a w tym punkcie w Krakowie mają pełną lodówkę i w razie W zawsze możemy tam jechać.

agusia22, fajnie,że pogoda dopisała :ico_brawa_01: Czekamy na zdjęcia :-D

Gwona, zaglądaj częściej i pisz co tam u Was!! :-)

Martynka tez na samym cycu jest ale chyba będę musiała wprowadzić butlę,bo nie przybiera na wadze :cry: :ico_olaboga:
Przez 4 tygodnie przybrała tylko 400g, jak byłyśmy 2 tygodnie temu się ważyć to miała 6kg, zobaczymy ile dziś będzie miała. Jak zje to się zbieramy.

Pisałyście o mężach i zakupach. To mój ma tak samo,że jeśli już ma coś kupować to z wyższej półki i nic innego go nie interesuje. Czasem sobie coś kupi i później w domu stwierdza,że jednak nie podoba mu się i rzadko zakłada :ico_olaboga: Za to ja tak samo jak Wy szukam na przecenach i nie zależy mi,żeby to było najdroższe,bo przecież dla dzieciaczków trzeba jeszcze coś fajnego kupić :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 lip 2011, 14:42

hej kobitki

i już po wekkendzie a minoł szybciutko
w sobote na dziełce u rodziców
a wczoraj byliśmy się pokompać nad wodą
teraz czekam na moją starszą pociechę bo ma ją babcia przywieśc
bo był u nich na dwie noce
niestety dziś pochmurno
kurcze troche sie dziewczyny cykam
mała nie zabardzo lubi jezdic samochodem a już za 2 tygodnie wyjazd :ico_olaboga:

dzięki za zaproszenia na nk
fajnie was pooglądac
i wszystkie zdjęcia super :ico_sorki:

patrycjaaa, ale fajna malutka

Aniaaa, my jutro idziemy na szczepienie i tez dowiem się ile malutka przytyła
daj dziś znac co i jak
Fintifluszka, przedszkole jest super,pamiętam ja mój szedł,to ja wiecej to przeżywałam niż on,bedzie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 lip 2011, 14:56

Patrycja, moze po tej pierwszej kielbasce juz druga jakos przejdzie bez bolu :ico_sorki:
Twoja niunia bardzo to taty jest podobna :-)
oby mam taką nadzieje ;) i wlasnie wszyscy mowia ze caly tatus ;p przynajmniej sie nie wyprze ;D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 lip 2011, 17:54

Martynka tez na samym cycu jest ale chyba będę musiała wprowadzić butlę,bo nie przybiera na wadze :cry: :ico_olaboga:
uu, to taki z niej niejadek? Czy pokarmu masz mało?
mała nie zabardzo lubi jezdic samochodem a już za 2 tygodnie wyjazd :ico_olaboga:
U mnie jest odwrotne, w samochodzie w ogóle nie płacze, jak nie śpi to ogląda sobie co za szybą się rusza i się zajmuje sobą, na szczęście bo ja mam chorobę lokomocyjną i muszę na drogę patrzeć i się nie rozpraszać :ico_sorki:
wlasnie wszyscy mowia ze caly tatus ;p przynajmniej sie nie wyprze ;D
skąd ja to znam :ico_haha_01: u mnie tak samo gadają

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 lip 2011, 18:10

Fintifluszka Ogólnie nie spisuje się w roli ojca,niestety dalej woli kolegów i dobrą zabawę :ico_zly: i chyba nigdy nie zmądrzeje. No cóż wychowywanie małej pozostaje mi...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość