Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lip 2011, 17:18

Blanka26, ja mam jutro dzwonic o tą szczepionke
mam nadzieje że będzie
myślę, że jeśli już w jednej aptece się pojawiła, to znaczy, że wraca. Tzn. ma się pojawić dziś po południu, tak mi mówiła dziś teściowa. tylko powiedziała, że cena może się zmienić

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 lip 2011, 17:18

aga216, super że wyniki świetne :ico_brawa_01:
a co do synka to wielkie współczucia co przeszliście :ico_sorki: ale poradziłaś sobie i macie to już za sobą :ico_sorki:

Blanka26, dzięki za porady co do łóżeczka :-) na pewno jak będę kupować to na to zwrócę uwagę.
A co do kłótni to faktycznie teściowa nie powinna się wtrącać :ico_nienie:

a wiecie co czytała ostatnio w necie... Że dzieci które urodziły się w lutym i marcu są najbardziej narażone na poważne choroby w dorosłych latach :ico_noniewiem:
A natomiast te które urodziły się jesienią mają najlepszą sytuacje, bo wtedy podczas lata promienie słoneczne dawały witaminę D do płodu...
Nie wiem co o tym myśleć, ale to chyba lekka przesada :ico_puknij:

Gwona, jaka słodka :ico_brawa_01: , zresztą tak jak piszę na bluzeczce :-D

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

20 lip 2011, 17:42

hej hej :) jestem w moim nowym mieszkanku, nie chce mi się wracać do teściowej, mimo że dopiero remontujemy, żadnych mebli, ale tak przyjemnie na swoim :) Na razie nie mam neta, więc niestety nie mam jak do Was zaglądać, mam nadzieję, że wszyscy zdrowi :) My się trzymamy, chociaż ja 3 tydzień się męczę z jakąś chorobą - ból gardła niemiłosierny :ico_szoking: Na szczęście Mikołajek zdrowy :) Pozdrawiamy i ściskamy! :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

20 lip 2011, 17:50

Nie wiem co o tym myśleć, ale to chyba lekka przesada
ja mysle, ze znowu ktos sobie jakas bzdure wymyslil... nie ma co sie przejmowac, bo takich teorii pewnie bedzie jeszcze wiele.. a my od tego osiwiejemy...
Inuno, hej kochana, super, ze weszlas... i fajnie, ze juz jestescie na swoim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie dziwie sie, ze nie chcesz wracac do tesciowej... my mieszkamy od poczatku sami i nigdy bym nie chciala juz mieszkac ani z tesciami ani z rodzicami...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 lip 2011, 18:17

NowaSejana Właśnie nie jest podobna do mnie heh..Ona to cały P. :ico_noniewiem: Po mnie ma tylko krocze jak to dziadek stwierdził :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 lip 2011, 18:30

Gwona sliczna dziewczynka ;))
Aga ciesze sie ze wyniki sa dobre ja tez bym musiala chyba małej zrobic bylabym spokojniejsza bo te kupki mnie martwia cały czas ...
Inuno fajnie ze wpadas zazdroszcze Ci tego mieszkanka ja tez bym chciala ale puki co nie mam takiej mozliwosci choc jest co raz lepiej uczymy sie siebie powoli choc uczylismy sie juz 8 lat ale w takiej roli jeszcze nie ;p

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

20 lip 2011, 21:40

Cześć dziewczyny :)
Wpadła dziś do nas tabogucka i powiem wam że ten jej Szymcio to kawał chłopa :) Jak jeszcze raz wam będzie marudziła o kryzysie laktacyjnym czy czymś podobnym to wcale jej nie słuchajcie bo Szymcio wytrzyma spokojnie miesiąc bez jedzenia ;)
Fajnie tak się spotkać po latach z maluchami między którymi jest tylko 2 dni różnicy.
A ja dawno tu nic nie pisałam ( bo oczywiście czytałam co jakiś czas ) bo najpierw mała była nieznośna a potem zajęłam się robieniem maskotek i różnego rodzaju pierdułek dla Ali.
Wszystkie wasze dzieciaczki super rosną i śliczniutkie są.
A tu jeszcze dorzucę Ali zdjęcie - nie wiem dlaczego się odwraca ale ... nieważne.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 lip 2011, 22:12

baraqada Ale śliczna dziewczynka,bez uroczku :-)

[ Dodano: 20-07-2011, 22:13 ]
I ma tyle samo co i moja gwiazda. :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 lip 2011, 22:30

Wcieło mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 lip 2011, 22:33

NowaSejana, akurat dziś siedział w pokoju gościnnym, a matka była w kuchni, jak tylko usłyszała jego podniesiony ton od razu przyleciała na ratunek hehe
tu się nawet nie można porządnie pokłócić, bo ściany mają uszy
i nie dziwie sie, ze nie chcesz wracac do tesciowej... my mieszkamy od poczatku sami i nigdy bym nie chciala juz mieszkac ani z tesciami ani z rodzicami..
a broń Boże mieszkać z kimkolwiek. Będę odwodzić od tego każdego, komu przyjdzie to do głowy!!! :ico_olaboga:

Inuno
witaj na swoim :ico_brawa_01:

baraqada, witaj. Mówisz Szymcio duży, ale i Twoja pannica spora dziewczynka :-)
NowaSejana Właśnie nie jest podobna do mnie heh..Ona to cały P.
a wiesz, choć go nigdy nie widziałam, to jak spojrzałam na małą to od razu pomyślałam, że podobna do ojca :ico_noniewiem: sorki :ico_wstydzioch:

zmykam spać, mężo wrócił, myślał, że jednak mi przeszło, a tu klops :ico_oczko: dobranoc!!!muszę wstać bardzo bardzo wcześnie, czyli o 6.30 :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości