Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lip 2011, 16:21

Ale macie z tymi teściowymi... :ico_sorki:
ja mam super teściową!
to masz fajnie. tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy z nią zamieszkać :-D (żarcik :ico_oczko: )
a czemu zmieniasz mleko????


tabogucka hehe pochwal męża od czasu do czasu, bo mój też ciągle mi powtarza, że go nie doceniam :-D i o to się honorzy.a ja go doceniam, tylko on tego nie zauważa . Może i u Was jest tak samo :-)
dziewczyny, tak po tych biednych facetach jeździcie jak po ... :P
spokojnie nic im nie będzie :ico_oczko:

wiecie, ja to mam taki problem, że za bardzo myśle okrężnymi drogami. Tak jak z tą dzisiejszą wizytą u pediatry. chciałam jechać z rana, bo później miały byc przyjmowane dzieci chore, nie chciałam dziecka narażać, chciałam wyjść wcześnie z domu, zeby Ola nie widziała i żeby jej też nie taszczyć do przychodni. jak coś zamierzam zrobić to się zastanawiam jakie mogą być tego konsekwencje. czasem mi się wydaje, że za dużo myślę :ico_noniewiem: A faceci to chyba tak ogólnikowo myślą co????

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

21 lip 2011, 17:07

witam
musze was doczytać bo komputer miałam posuty :ico_sorki:

A dzis mężuś do domu wraca po 2 miesiącach nie bycia w domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pozdrówka dla was

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 lip 2011, 17:13

magad1614oooo jaki fajny Filipek!!! :ico_brawa_01: milego wieczoru z mezem :ico_oczko:

Blanka26ja tez sie staram analizowac co i jak najlepiej zrobic a mojM. totalnie zrelaksowany wszystko na ostatnia chwile.... aja nie nawidze niespodzianek!!! nawet tych milych :ico_wstydzioch:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 lip 2011, 17:35

a czemu zmieniasz mleko????
wiesz właściwie to nie ma większej potrzeby, ale czasami podczas picia Witek strasznie zaczynał płakać i wyczytałam, że często po nanie właśne dzieci mają kolki, i dlatego mu zmieniłam, a to bebilon sobie chwalą :ico_noniewiem:

a co do facetów, to mój tata mi zawsze powtarzał, że faceta wystarczy tylko chwalić co jakiś czas i jest szczęśliwy :-D
i faktycznie faceci tak nie analizują jak my, i dla nich to najczęściej coś jest albo białe albo czarne...
a mojM. totalnie zrelaksowany wszystko na ostatnia chwile....
ojj, u mnie tak samo! hehe, wszystko na luzaku, 'przecież się nie pali'... a ja np. nienawidzę się spóźniać :ico_zly: a on nigdy się nie śpieszy jak gdzieś mamy wyjść a ja już się cała gotuje w środku

[ Dodano: 21-07-2011, 17:55 ]
Blanka26, a ja jeszcze mam pytanie co do łóżeczka, znasz jakaś markę która jak pisałaś ma nieszeleszczący materacyk?? :-) bo jak patrze na allegro to tam wydaje mi się, że każde są z takiego materiału szeleszczącego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lip 2011, 21:42

aja nie nawidze niespodzianek!!! nawet tych milych
ja też :-P

magda1614 a ja zastanawiałam się gdzie się podziałaś :-) w takim układzie korzystaj z chwil z mężusiem :-)
a co do facetów, to mój tata mi zawsze powtarzał, że faceta wystarczy tylko chwalić co jakiś czas i jest szczęśliwy :-D
a Ty wiesz, że coś w tym musi być, bo mój mi czasami powtarza, że wcale go nie chwalę :ico_noniewiem:
a ja np. nienawidzę się spóźniać :ico_zly: a on nigdy się nie śpieszy jak gdzieś mamy wyjść a ja już się cała gotuje w środku
hehe u mnie to samo :-D
Blanka26, a ja jeszcze mam pytanie co do łóżeczka, znasz jakaś markę która jak pisałaś ma nieszeleszczący materacyk?? :-) bo jak patrze na allegro to tam wydaje mi się, że każde są z takiego materiału szeleszczącego :ico_noniewiem:
Dobrusiu niestety nie wiem. ja też zerknęłam na allegro teraz i też mi się wydają takie sztywne wszytskie. Bo to moje to jest z takiego materiału, jak parasol :ico_noniewiem: tu dodatkowo wielki minus, że materacyk jest cienki. materacyk po złożeniu jest łamany na 4 części i otacza łóżeczko. W ten sposób wszytsko się mieści do małęj torby.
druga kwestia o której Ci wcześniej pisałam, to ta gęsta siatka, otaczająca boki łóżka. łóżeczko jest dosyć wysokie. My kupiliśmy już z jednym poziomem bo Olenia była duża, miała coś blisko rok. mimo, że była już duża, strasznie ciężko mi było ją wyciągać z tego łóżeczka. Bo ten górny poziom jest do iluś tam kg chyba 13, ale nie jestem pewna.czasami nie miałam wyjścia i musiałam ją wsadzić do łóżeczka, żeby coś zrobić w domu, a wiadomo, że w łóżeczku nic sobie nie zrobi. i tak biedna stawała i wyglądała na paluszkach z tego wysokiego łóżka, bo przez tę siatkę, raz, że ja jej dokładnie nie widziałam, a raz, że ona mnie nie widziała. kolejna kwestia, jeden bok ma odsuwane wyjście, po dłuższym odsuwaniu i zasuwaniu popsuł się zamek :ico_noniewiem: teraz stoi otworem, tak brzydko. no i brudzi się niestety :ico_noniewiem: a z czyszczeniem nie tak łatwo.
a powiedz mi, czemu chcesz kupić turystyczne?????to wiąże się z podróżami????
ja bym Ci naprawdę polecała to drewniane, wydają mi się praktyczniejsze.możesz kupić takie większe w rozmiarze 70/140 i Wituś pośpi w nim dobrych kilka lat. A szczeble w takich łóżeczkach da się zdemontować i masz zwykłe łóżko. a przez szczebelki wszytsko widać. Masz 3 poziomy, a w turystycznym tylko 2. drewniane jest cichutkie, łatwe w utrzymaniu czystości i pachnie drewnem. A te ceraty założę się, że nie przepuszczają powietrza.
turystyczne co prawda tańsze, mają bajery, jakieś tam melodyjki, przewijak, pałąk z zabawkami, ale te rzeczy dla mnie mają dużo mniejsze znaczenie niż wygodny sen dziecka :-)
najlepiej przejedź się do dużego sklepu z łóżeczkami i sobie porównaj oba. zwróc uwagę jak montowany jest górny poziom w turystycznym.

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 lip 2011, 22:47

Blanka26, no ja już tez sama się głowie jakie łóżeczko kupić :ico_olaboga: dziś z teściową obmyślałyśmy wszystkie za i przeciw takiego i takiego.

Turystyczne bym chciała ze względu właśnie na wygodne podróżowanie, mogłabym je w razie co zabierać do mojej mamy, albo np. pod namiot...
Ale jest dużo minusów jak sama piszesz, te niektóre łóżeczka wyglądają jak jakieś bunkry dosłownie :ico_olaboga: czy tam jest jakaś cyrkulacja powierza to nie wiem :ico_noniewiem:
No i te siateczki, faktycznie wszystkie takie gęste...
Co do materacyku to na forach czytałam, że kobiety kupowały zwykły materacyk jak do drewnianego łóżeczka, więc to jeszcze można wymienić.
No i u teściowej jest jedno łóżeczko drewniane i może kupie turystyczne a jak nie będzie się spisywać to wymienimy.
A ceny też są różne, od 100 do 500 :ico_szoking:
I teraz nie wiem czy kupić takie tani i w razie co dołożyć i jeszcze na drewniane jak coś starczy :-p czy jednak kupić jakieś droższe i solidniejsze :ico_noniewiem:
Jestem cała zamotana i nie wiem co zrobić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lip 2011, 23:54

dobrusia, ja ze swojej strony polece drewniane lozeczko, wiem, ze wiele osob uzywa turystycznych i sa zadowolone, ale to wciaz lozeczko TURYSTYCZNE nazwa mowi sama za siebie... na co dzien sie siedzi w tym plastiku wiecznie to chociaz by sie pospalo w normalnych warunkach :ico_noniewiem: turystyczne dostalam od ojca, takie zwykle coneco wlasnie, nawet mu sie bok nie odpina, ale uzywamy go kilka razy do roku, w promocji czasami za 80zl mozna takie kupic, zeby miec na wyjazd... My lozeczko mamy po Gabrielu, jeden bok jest przez niego obgryziony :ico_haha_01: stoi teraz przy scianie, zeby Pola mogla obgryzc drugi :ico_haha_01: chetnie zobacze ich miny za kilkanascie lat jak im to lozeczko pokazemy :-) i my mamy takie zwykle male, ale te wieksze mozna faktycznie kupic w takiej opcji, ze odpinasz boki i jest zwykle lozeczko, wiec jest jeden wydatek na dlugi czas, no i one sa z reguly ladniejsze... pamietam z reszta jaka Gabcioch mial frajde jak mu szczebelki 2 wypielismy, potrafil usnac tylko od pasa w gore lezac na materacu, a reszta na podlodze :ico_haha_01: Ja generalnie jestem wielbicielka rzeczy naturalnych i chyba nie moglabym co noc dziecka do takiego poliestrowego kojca klasc :ico_noniewiem:

przydaloby sie isc spac :ico_noniewiem: ostatnio tak pozno sie klade-najwczesniej o 1 w nocy :ico_olaboga:

bylam dzisiaj z dziecmi na placu zabaw, Gabriel jak zwykle za malymi niemiaszkami ganial i ich nasladowal, jak wyczaily, ze on powtarza wszystko to mowily mu rozne rzeczy po neimiecku, a on powtarzal i mieli fajna zabawe... no i w ktoryms momencie Gabcioch zagrzebal w nochalu, wyciagnal koze i z lobuzerskim usmiechem pokazal dzieciakom, wszystkie uciekly z krzykiem :ico_haha_01:

Tabogucka, my tu dopiero 2 lata mieszkamy, wiec za ten rok beda 3 lata... wiele rzeczy mi sie tu podoba, ale sa tez takie ktore mnie doprowadzaja do szalu, generalnie niemiecka mentalnosc mnie irytuje, nie lubie niemcow :ico_noniewiem: no i ciagle mysle o tym, ze moi rodzice juz mlodsi nie beda... w pl z reszta mam dom z ogrodem, ja nie umiem mieszkac w mieszkaniu, jeszcze u kogos...
a moj brat na koniec roku bedzie probowac swoja kawalerke sprzedac i jego zona kredyt chciala wziac na cos wiekszego, a on w ogole nie chce o tym slyszec, wiec ostatecznie diabli wiedza jakie maja plany, aczkolwiek my jestesmy tacy halasliwi, ze jak sie wprowadzimy to dlugo z nami nie wytrzymaja :ico_haha_01: na pieterku mieszka tez moj drugi brat, ale on tam raczej "na zawsze" juz... Moj drugi brat jest gejem-co bede owijac w bawelne... kazdy jego zwiazek sie sypal do tej pory, a to serio kochany chlopak i dba o nasza mame, nic do niego nie mam, powiedzial, ze sie wyniesie na dol jak wrocimy, bo tam jest jedno wolne pomieszczenie, tylko trzeba by je wyremontowac, wtedy mielibysmy 2 pokoje po 20mkw kazdy, wiec nie tak zle :ico_oczko: mogloby byc gozej...

Ja czasami siedze z mezem godzine, albo dluzej i ogladam zdjecia jego tatuazy, zeby sie czul doceniony :ico_haha_01: slucham jakie to trudnosci napotkal, ze babka miala fatalna skore, ze gosciu smierdzial i po angielsku nie mowil :ico_haha_01: ze dziewczyna 3 razy zmieniala koncepcje i 2h siedzial i rysowal :ico_oczko: eh

pogodynka windowsowa mi pokazuje deszcz bez konca-juz mam dosc tej pogody...

[ Dodano: 22-07-2011, 00:18 ]
O tak ksieciunio zasypial
Obrazek

[ Dodano: 22-07-2011, 00:20 ]
hihi, i o to chodzi :ico_oczko:

Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 lip 2011, 08:06

Sliczny sloneczniczek z Witka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Gabcioch niesamowity z tym spaniem na wpol zlozonym :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Fintifluszkaa ...3 lata to nieduzo ...ja sie jeszcze niedawno ...jakies 2-3lata temu zastatnawialam czy oby napewno nie wrocic do PL...ale wyszlo na nie...o ile moj zawod w Uk ma przyszlosc i jest dosc dobrze oplacany i zgory prawnie unormowany(pielegniarka stomatologiczna i nijak sie to na pomoc dentystyczna w PL nie przeklada-bo jest to jednak pare lat studiowania i ciagla nauka wymagane kursy i rejestracja c o roku oraz znacznie wieksze uprawnienia w stosunkuy do pacjentow...dentysci w Uk mowia ze dobra pielegniarka to 80% ich sukcesu)...wiec nie mialabym co robic w kraju...chcociaz nie lubie swojeju pracy ...to tez nie wyobrazam sobie za jakies marne pieniadze na kasie w markecie siedziec dzien w dzien...poza tym moj M. nie chcial wracac...wiec jest Uk i to raczej na dobre...bo kupilismy domek :-D

[ Dodano: 22-07-2011, 08:08 ]
lozeczka turystyczne kurcze Dobrusia jakbys moze do wieczora poczekala to u mojej mamy jest wlasnie takei i nic nie szelesci (testowal moj brat cioteczny teraz juz 3 letni ale spal w nim od maluszka na wakacjach w PL)ale w tej chwili jest zlozone(bo Szymek spi ze mna bo tak mi wygodniej karmic) schowane nie wiem gdzie bo bym podala Ci producenta i model.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-07-2011, 08:09 ]
pokazuje deszcz bez konca

kurcze w Pl dzis tez jakos tak deszczowo wyglada ale ja to sie ciesze bo te upaly i mnie i Szymka wykoncza... :ico_sorki:

[ Dodano: 22-07-2011, 08:16 ]
Fintifluszka Ty meza chwalisz za tatuaze...bo jest w tym dobry ...moj M. swietnie gotuje ale robi przy tym taki burdel ze sprzatajac po nim nie mam czasu chwalic a jedynie biadolic nad tym co z kuchnia zrobil :ico_placzek: ...zreszta to chyba wie ze u niego podziwiam jemu chodzi o takie prace domowe...ale on wszystko upieprzy(krzywa paskudna niewykonczona polka na telefon z ktorej on jest dumny z ktorej dyndaja kable w roznych kierunkack i roznych kolorach :ico_puknij: ...na ktora jak patrze to mam ochote mu nia w leb przywalic...a on sie domaga pochwaly....gdzie ja sie od rekoczynow musze powstrzymywac...) i ja to sie juz boje i wole zeby niczego nie dotykal!!!

[ Dodano: 22-07-2011, 08:17 ]
a z mieszkaniem to faktycznie jak brat sie na dol przeniesie bedziesz miala nienajgorezj ...a moze i ten drugi z zona sie na czas wyniesie :ico_sorki:

[ Dodano: 22-07-2011, 08:19 ]
a ja wczoraj przez Szymka od 3 do 6 rano nie spalam ...i jeszce dzis jestem nieprzytomna....maly niby teraz spi...ale ja mam maseczke na twarzy :ico_haha_01: i lobzuje juz druga kawe...poza tym jak sie teraz nie wykapie to on mi potem nie da...hmmm...a zdrzemnelabym sie jeszcze ....

[ Dodano: 22-07-2011, 08:22 ]
fintifluszkawlasnie widzialam tatuaz mniemam ze Twojego meza dzielo ten muchomorek z zabka... :ico_brawa_01: fantastyczny :ico_brawa_01: takie rzeczy to AZ MILO chwalic :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lip 2011, 10:38

hej laseczki :-D
nie wiem co komu odpisac :ico_olaboga:
piekne foteczki powklejalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 miesiace Blaneczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszka, ja tutaj mieszkam prawie 3 lata itez mnie ciagnie do Polski, ale tam nie wiem czy mielibysmy jakas przyszlosc... chyba tez ze 2 pokoje u moich rodzicow i ojca pijaka pod dachem, wiec raczej nie wrocimy... tez sa rzeczy, ktorych tutaj nie lubie, ale w PL tez nie wszystko mi odpowiada... owszem, z jezykiem latwiej, ale to chyba tylko tyle...
za 2 lata dziewczyny pojda do szkoly, jak sie system zmieni to w przyszlym roku, wiec mysle, ze wtedy juz jakiekolwiek przwprowadzki w gre nie beda wchodzily, bo po co dziewczynkom w glowach mieszac... ale tesknie mocno, to fakt...
i zazdroszcze Ci, ze wracacie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a ja wczoraj przez Szymka od 3 do 6 rano nie spalam ...i jeszce dzis jestem nieprzytomna....
moja to ostatnio za dnia kiepsko spi :ico_olaboga: takie drzemki po 15-20 minut sobie robi :ico_szoking:
Dobrusia, sliczny sloneczniczek masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_oczko:
baraqada, Ala sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 lip 2011, 11:28

hej ale słodko Gabrys zasypial ze mu tak wygodnie ;))
a Witus jaki słodki w tych słonecznikach ;p
ja Dobrusiu mam to turystyczne i puki co jestem zadowolona ja dokupilam oczywiscie materacyk taki jak do drewnianego i nie szelesci ja mma z firmy bebe malutka lubi w nim spac zobaczymy jak pozniej bedzie wieksza i zrobie ten drugi poziom czy bedzie jej wygodnie ja jak juz bym kupowala drewniane to takie z mozliwoscia rozlozenia do normalnego zeby dziecku jeszcze długo posłuzyło
a moja dzis cos zle spala tak jeszcze nie miala co 1,5 godz sie wybudzala jak tylko smok wylecial z buzi to juz sie gmyrala i denerwowala pozniej wzielam ja do siebie ale to samo albo smok albo cyc wogole sie nie wyspalam mysle ze ja swedza dziaselka bo strasznie sie slini i caly czas cos pakuje do buzi posmarowalam jej troszke zelem Dentonox-gel kupilam jak bylam w niemczech ale u nas tez jest i zasnela ale ona tez duzo ale krotko spi w dzien

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości