Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lip 2011, 19:41

Sabcia Milenka też waży 10 kg i już dłuższy czas waga rośnie jej po kilka dag, ale lekarka sprawdzała i jest ok.
Też się wszyscy dziwią, gdzie ona to mieści i podziwiają jak muci warzywa i owoce. A mati ciągle jej obrzydza bleeee:)
Sabcia muszę Cię zmartwić, ale my też jesteśmy sami. W sensie nikt nam nie pomaga przy dzieciach.

My już po zakupkach. 2 skrzynie mam do Polski:)
Dzieci ubrane. Tylko resztę Matkowi do szkoły muszę dokupić.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 lip 2011, 20:05

Sabcia Kinga waży dziś dokładnie 10,5kg. I ma 83cm.
Sabcia muszę Cię zmartwić, ale my też jesteśmy sami. W sensie nikt nam nie pomaga przy dzieciach.
My mamy tak samo. :P

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 lip 2011, 22:04

Witam sie i ja :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

az wstyd mi pisać normalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

matikasia dziekuje juz wczesniej mnie nawoływałas :ico_oczko: ale niemiałam odwagi napisac hehe

co unas hmmm

dużo i nic

jak czytam ze wasze dzieciaczki już tak dużo mówia to sie zastanawiam czy z moja Zuzka jest cos nietak :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ona nic niemówi
tzn
powie tata,dada,czasem mama choć mnie niewoła tak
ale tak to po swojemu cos bęblocze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

czytam jej dużó,opowiadam rozmawiamy z nia a ona i tak po swojemu:gugli,bubli dubli

niby lekarka mówi ze do 2 roku zycia niema sie co martwic ale pamietam jak dzis kiedy Wiki miała 1,5 roku tak ślicznie mówiła składała zdania powoli jak wasze dzieciaczki

ach juz sama niewiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a reszta oki
Zuzka tez wazy tylko 10kg :ico_oczko: takze widze ze niejest zle heh
a ciuszki nosi na 86-92 zalezy

Wiki idzie do 2 klasy takze zaczna sie nam spotkanka zwiazane z Komunia :ico_szoking: :ico_szoking:

mam nadzieje ze niebeda za czeste :ico_noniewiem: bo niewiem kiedy bede chodzic :-D

byliśmy teraz 16-17 na weselu wybawiłam sie za wszystkie czasy popiłam pojadłam i teraz trzeba to zrzucic heh

dzieci były pod opieka tesciowej :-D takze luzik mielismy

Wiki wróciła z wakacji od tesciowej a teraz siedzimy w domku bo brak kaski na inne wakacje
ale niejest zle unas duzooo atrakcji w Gdyni takze codziennie cos sie dzieje
pogoda dopisuje nawet jak pada deszcz to wychodzimy w kaloszkach: :-D :-D

a tak to Zuzi od wrzesnia dostała sie do żłobka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takze mnie czeka szukanie nowej pracki bo ta to tylko dorywczo była
już mam stracha hehe znów rozmowy ,cv ach ale co zrobic

oby tylko Zuzka sie zaklimatyzowała

umnie ze zdrowiem róznie mam objawy na RZS ale na szczescie nic powaznego brac mam witaminki i czasem jak mocniej boli to tabletki silniejsze
próbuje sie oszczedzac ale wiadomo jak jest :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

dziewczynki zdrowe odpukac takze to mnie cieszy :-) i niech tak zostanie

patrze na wasze dzieci i jak ten czas szybko leci wszystkie śliczne,buziulki takie słodziutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to tyle co unas

Nam tez nikt niepomaga przy dzieciach ale dajemy rade :ico_oczko: :ico_oczko:

matikasia, to ty jestes u mamy na wakacjach tak??fajnie wam fotki przesliczne Milcia taka duza wesołe masz dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33 twoja Zosienka tez bardzo madra dziewczynka na zakupki chce chodzic hehe
a fotki super az niechce sie wierzyc ze przytyłas :-D :ico_oczko:

Kasia fajny mieliscie urlopik w Paryzu super fotki i Kinia ma przepiękne oczka a ty super schudłas naprawde tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Isia tobie wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za piękny ślub cudownie wygladałas a Oliwcia jaka piękna i raczej do tatusia podobna :-D :-D

niewiem co jeszcze hmmm
sprubuje jutro wpaśc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: o ile mnie jeszcze bedziecie chciały :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Sabcia twoje dzieci tez takie duze a Nikusia tak jak reszta dziewczynek wcina za dwoje az sie dziwic gdzie to miescza hehe

fajne fotki dziewczyny na n-k

:ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

lece spac bo jutro jedziemy do moich rodziców
sprubuje odnich cos skrobnac :-) :-) :-)

buziaczki i pozdrowionka :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 lip 2011, 06:55

Witam z rana w paskudny, deszczowy dzionek :ico_zly: Ale dziś już piatek, więc to mnie nastawia optymistycznie :-D


mikusia1 fajnie, że się odezwałaś i prosimy częściej...chyba się z Sabcia umówiłyście, bo Ona też wczoraj w końcu się odezwała :ico_oczko:

az niechce sie wierzyc ze przytyłas
serio, serio....a dzis rano to się załamałam zakładając spodnie...musiałam szybko przeszyć guzik o 2 cm :ico_placzek: , bo nie mogłam dopiąc porteczek...ech...od dzis przestaję słodzić kawę i herbatę... na szczęscie lubię kawę bez cukru, więc jakoś to będzie.

Moja Zośka chyba waży najwięcej w tym towarzystwie, bo około 12 kg, jednak szczuplaczek z niej, nawet brzuszka nie ma....ale jest też wysoka, ma już 87 cm.

[ Dodano: 22-07-2011, 08:12 ]
od wrzesnia dostała sie do żłobka
:ico_brawa_01: super, zaaklimatyzuje się, zobaczysz. U nas to trwało długo, ale przez choroby Zosia nie mogla się przyzwyczaić, bo ciągle miała przerwy. Jednak teraz jest starsza, więcej rozumie i chce chodzić :-)
mnie czeka szukanie nowej pracki
obyś znalazła tą wymarzoną :-)

[ Dodano: 22-07-2011, 12:07 ]
ale dzisiaj pustki na forum...

matikasia jak tam u Was zdrówko? Mam nadzieję, ze się nic nie rozwinęło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

22 lip 2011, 12:36

mikusia1 fajnie, że się odezwałaś i prosimy częściej...chyba się z Sabcia umówiłyście, bo Ona też wczoraj w końcu się odezwała :ico_oczko:
hehe oki :-D :-D :-D nie nic z Sabcia nie uzgodniłysmy :ico_oczko: :ico_oczko: tak wyszło
serio, serio....a dzis rano to się załamałam zakładając spodnie...musiałam szybko przeszyć guzik o 2 cm :ico_placzek: , bo nie mogłam dopiąc porteczek.
ale ty i tak szczuplaczek jesteś i nawet jak troszczke przybrałas to nic niewidac :ico_oczko: :ico_oczko:
Moja Zośka chyba waży najwięcej w tym towarzystwie, bo około 12 kg, jednak szczuplaczek z niej, nawet brzuszka nie ma....ale jest też wysoka, ma już 87 cm.
no to naprawde spora i niewidac tego po Zosieńce bo wysoka jest dlatego :-D :-D
super, zaaklimatyzuje się, zobaczysz. U nas to trwało długo, ale przez choroby Zosia nie mogla się przyzwyczaić, bo ciągle miała przerwy. Jednak teraz jest starsza, więcej rozumie i chce chodzić :-)
no my tez sie cieszymy no i najgorsze te choróbska mam nadzieje ze unas niebedzie ich za duzo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a z tym chodzeniem do żłobka Zosienki to nie sie niedziwie ze chce bo już sie przyzwyczaiła i dobrze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
obyś znalazła tą wymarzoną
oby oby hehe :ico_oczko: :ico_oczko:

unas tez pogoda w kratke ale jest ciepło :-D
zaraz wyruszamy do moich rodziców

prawie spakowani :-D :-D tylko małe rzeczy zostały :-) :-) zeby zapakowac

miłego weekendu zycze :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 lip 2011, 13:00

Ja witam przy relaksiku. Tzn mam zamiar pisać egzamin ustny dla moich gagatków na sierpień, ale najpierw oczywiście forum.
Potem jeszcze się chwilka znajdzie. Mama pójdzie z dziećmi na plac zabaw.

Witamy Mikusia :ico_haha_01: . Normalnie jak otworzyłam forum i zobaczyłam Twój post to aż pomyślałam, że mi się jakaś wcześniejsza strona otworzyła, a tu niespodzianka. Jednak świeżo napisane :-D i ile przyjemności sprawiło.
Tak na wakacjach jesteśmy u rodziców.W niedzielę już wracamy.
A wiesz 29go jedziemy na tydzień do Gdańska:) może by się jakoś dało spotkać? do Gdyni też zamierzamy pojechać.
W ogóle byłabym Ci wdzięczna za napisanie krótko co warto zobaczyć w Waszym mieście.
Fajnie macie, wciąż morze. Dlatego brak innego wyjazdu chyba nie powinien tak Cię martwić :-D

Magda Milenka ma katar i kaszle, ale na razie w granicach normy. Tzn bez marudzenia, wymiotów i gorączki. Dzięki za troskę.
Ja jak pojem to też od razu w brzuchu widać.
I tak jestem dumna z siebie że przez 3 tygodnie u rodziców utyłam tylko 30 dag :ico_haha_01:
Biorąc pod uwagę to dobre jedzonko i stołowanie się po restauracjach to ja nic, ale to chyba zasługa spacerów po 5 km, rolek, roweru i basenu.
W tym tyg pogoda nie dopisuje, więc już nie tyle.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 lip 2011, 09:25

No witam ponownie :)
Sabcia Kinga waży dziś dokładnie 10,5kg. I ma 83cm.
Nikusia co do wzrostu to ma 95 cm - jest dluga i chudziutka hehehe

Magda33, ty to szczypior jestes, nawet to przytycie nic nie zmienia :) tylko pomarzyc o takiej wadze ....


Mi sie udalo ostatnio znowu schudnac, kolejne 8 kg mniej - teraz waga znowu stoi ale za to cm spadaja i miesnie sie wyrabiaja

w sumie po ciazy mam juz 43 kg mniej :)


Dzis robimy imprezke w domciu takze spadam na gotowanko, salatki i chyba murzynka zrobie :)

Milego weekendu buziaczki :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 lip 2011, 11:13

Sabcia tylko nie zniknij nam. A i pamiętaj, że obiecałaś kleić fotki przed i po :ico_haha_01:

My zaraz śmigamy na basen. Mam nadzieję, że dzieciom to na dobre wyjdzie. Kryty jest więc wiaterku nawet nie ma, a są takie fajne zdrowotne wody. Od 17 stopni do 36 stopni.

Ale dziś tu w netto wyprzedaże były. Złapałam ostatnie 4 sztuki ciągników CLAAS z 20 euro na 2,50 za sztukę:) i zielone patelnie z 15 na 3,25:) ale musiałam się poświęcić i na 7 jechać.

Jutro powrót do Polski. Dobrze i niedobrze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 lip 2011, 15:25

Witam sie niedzielnie :-)
Witamy Mikusia :ico_haha_01: . Normalnie jak otworzyłam forum i zobaczyłam Twój post to aż pomyślałam, że mi się jakaś wcześniejsza strona otworzyła, a tu niespodzianka. Jednak świeżo napisane :-D i ile przyjemności sprawiło.
hehe miło mi bardzo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A wiesz 29go jedziemy na tydzień do Gdańska:) może by się jakoś dało spotkać? do Gdyni też zamierzamy pojechać.
W ogóle byłabym Ci wdzięczna za napisanie krótko co warto zobaczyć w Waszym mieście.
oo super ja bardzo chętnie na spotkanko tylko niepasuje mi piątek własnie ten 29 ale mysle ze sie dogadamy;-)

a w Gdyni to jest Akwarium Gdyńskie polecam,oczywiscie sa rejsy po zatoce zwiedzanie statków m.i Błyskawicy,jest Skwerek Kościuszki mozna pospacerowac,obok plaża ,bulwar Gdyński no duzou tego
Ja ogólnie chodze na spacerki z dziewczynkami na Skwerek i na plaże bo tam jest wielki plac zabaw dla dzieci;-)
Fajnie macie, wciąż morze. Dlatego brak innego wyjazdu chyba nie powinien tak Cię martwić :-D
nie ja kocham swoje miasto pod tym wzgledem ze jest morze :-D :-D tylko mnie sie marza np góry ale moze kiedys :ico_oczko:
I tak jestem dumna z siebie że przez 3 tygodnie u rodziców utyłam tylko 30 dag :ico_haha_01:
wow to tylko pogratulowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nikusia co do wzrostu to ma 95 cm
to naprawde wysoka jest :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mi sie udalo ostatnio znowu schudnac, kolejne 8 kg mniej - teraz waga znowu stoi ale za to cm spadaja i miesnie sie wyrabiaja

w sumie po ciazy mam juz 43 kg mniej :)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i naprawde duzo 43kg :ico_szoking: :ico_szoking: ale gratki za silna wole i mniej kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sabcia, jak tam po imprezce udała sie??

matikasia, super okazje ci sie trafiły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az żal niebyłoby skorzystac :-D
Jutro powrót do Polski. Dobrze i niedobrze :ico_haha_01:
ale i tak fajnie masz ze do rodziców pojechalas dzieci sie wyszalały zawsze jest smutno jak sie wyjezdza ale wiadomo w domku tez dobrze :-D :-D


my zaraz uciekamy na spacerek po obiadku
trzeba zgubic te kg hehe

buziaki i miłej niedzieli zycze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

24 lip 2011, 17:43

Witam!!!
Po imprezce :-) bylo super, dawno sie tak nie bawlam - nawet pogoda nam dopisala

Dzis ruszylismy z rana na shopping kupilam sobie fajne spodenki i dwie bluzeczki :) a do tego plyte zumba na playa 3 wiec bede znowu wylewac 7 poty hehehe - moja rodzinka ma ze mna ciezko hehehe ciagle mi malo :ico_noniewiem:

Nicola zasnela nam w aucie o 14 i spi do teraz, czekamy az wstanie bo chcemy isc do parku jeszcze, weszlam na kompa posprawdzac co i jak i w miedzy czasie zasnal moj mezus, syn i szwagier hehehe i teraz czekam az sie laskawie obudza heheheh

Buziaczki do jutra

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość