Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 lip 2011, 14:02

aniawlkp86, takiego dziecka jak Hania to każda by chciała, zwłaszcza, że niektóre dają rodzicom popalić. ALe Maksio też jest bardzo grzeczny, niewiele płacze, potrafi się zająć sobą, jak odłożę go do łóżeczka potrafi tak leżeć spokojnie przez długi czas :-) Żyć nie umierać :-)
To jest nas dwie ale u nas to raczej za 2-3 lata. Maksio słodki :-)
Dzięki :ico_oczko: a co do drugiego dziecka jeszcze decyzji nie podjęliśmy, ale nie chciałabym za długo czekać, więc pewnie jak się trafi to się trafi.

[ Dodano: 22-07-2011, 14:03 ]
Mój Maksio śpi od 11 :-) chyba pogoda spaniu sprzyja :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lip 2011, 14:08

Koroneczka ty też masz synka bardzo spokojnego :ico_brawa_01: z Hanią aż tak kolorowo nie było bo chyba ze 2 miesiące w dzień ciagle na cycu wisiała,to była udręka,ale potem już jak w raju :-D

[ Dodano: 22-07-2011, 15:25 ]
Miluś się przebudziła ale pojadła i poszła spać dalej to myślę że do 17-18 pośpi :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lip 2011, 15:37

Mój Maksio śpi od 11 :-) chyba pogoda spaniu sprzyja :-)
Chyba tak, bo Mateuszek też znowu śpi od 15-ciekawe jak długo bo ten z góry zaczął wiercenie i wbijanie gwoździ :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lip 2011, 15:38

Chyba tak, bo Mateuszek też znowu śpi od 15-ciekawe jak długo bo ten z góry zaczął wiercenie i wbijanie gwoździ :ico_zly:
jeju macie się z tym sąsiadem i nic nikt z nim nie robi?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lip 2011, 15:41

Wiecie ja na Mateusz też narzekać nie mogę. Odkąd skończyły się problemy z brzuszkiem to je, śpi, śmieje i gada do maskotek. Fakt lubi widzieć co się w koło niego dzieje, a jak muszę coś zrobić to wkładam go do leżaczka i robię swoje, a on gada do zabawek i widzi mnie.

[ Dodano: 22-07-2011, 15:46 ]
Aniu, niestety nic zrobić mu nie można-mieszkanie jest jego, nie ma zaległości finansowych w spółdzielni więc nic zrobić mu nie można. Spółdzielnia może tylko wysyłać mu pisma z ponagleniem zakończenia remontu ale on ma to gdzieś. co innego gdyby wynajmował lub miał zaległości w spółdzielni. Jedyne co ja mogę zrobić to podać do sądu, że jest uciążliwym sąsiadem-jednak nie mam ochoty biegać po sądach przez tego boba budowniczego.
Jak ja marzę by się stąd jak najszybciej wyprowadzić-pewnie będzie to szybciej niż on skończy remont.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lip 2011, 15:46

ja jak mała nie chce leżeć w łóżeczku z karuzelą bo chce mnie widzieć a muszę w kuchni coś zrobić to małą na kilka minut do fotelika biorę i idę do kuchni,dam grzechotkę i sobie patrzy co ja robię :-D

[ Dodano: 22-07-2011, 15:48 ]
Murchinson w sumie nie dziwię ci się,że nie chce ci się biegać po sądach ale to jest już na prawdę uciążliwe i wkurzające :ico_zly: współczuję wam takiego sąsiada :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lip 2011, 16:01

Liwia też ładnie teraz śpi od 12 praktycznie, ale przerwa na cyca była jedna, obudziła się tez raz z płaczem, pewnie brzuszek jej dokucza :ico_noniewiem:

Nasi znajomi i rodzina mówią, ze teraz to dopiero wiemy, ze dziecko mamy :-) , Pola była mało problemowa :ico_sorki: .

murchinson brak słów na tego sąsiada :ico_olaboga:
Co do kropel to dawałam biogaie i espumisan razem, było niewiele lepiej niz teraz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lip 2011, 16:12

NOWA to Liwia też ładnie śpi teraz :-) a jak Pola w ogóle?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lip 2011, 17:27

cześć :-)

Krzysiu za to dzisiaj prawie wcale nie śpi, a widzę, że jest zmęczony :ico_sorki: siedzi sobie w bujaczku i co jakiś czas przyśnie, ale na chwilkę, raz usnął mi na piersi, ale jak odniosłam go do łóżeczka do zaraz się zbudził :ico_sorki: wczoraj za to bardzo ładnie spał. Mąż chodzi teraz ze mną chętniej na spacery, bo w pobliżu otworzyli lody amerykańskie-świderki, które uwielbia :ico_oczko: a tak to nygusowi nie chciało się tyłka ruszyć :ico_oczko: Dzisiaj ze spaceru nici, bo cały dzień pada.
Wczoraj cały dzień walczyłam z zastojem w lewej piersi, masa guzków mi się porobiła, bo za rzadko ściągałam mleko :ico_noniewiem: ale dzisiaj jest już ok, w nocy jeszcze Krzysiu mi trochę pomógł :-D

Koroneczka faktycznie Maksio nabiera ciałka :ico_brawa_01: Krzysiu to już taka kluska jest, że szok :-D podziwiam, że już myślisz o następnym maluszku, ja też bym chciała, ale nie wcześniej niż za 3 lata, a mój mąż na razie wcale nie chce :ico_noniewiem:

NOWA my jesteśmy już głownie na mm, ja odciągam tylko tyle, że jest na 2 karmienia. Krzysiowi pomógł Delicol na brzuszek, więc wychodzi, że ma problem ze strawieniem laktozy, ale BioGaię też dostaje.

Murchinson właśnie na linii żuchwy mamy krostki i na policzkach :ico_noniewiem: a myślicie już poważnie nad zmianą mieszkania, szukacie czegoś? My chcielibyśmy się budować, ale czas pokaże, bo póki co finansów brak.

Ania nie wysłałam Ci jeszcze paczki, bo wczoraj zapomniałam :ico_wstydzioch: a dzisiaj nie wychodzimy, bo brzydko i pada, ale jak jutro nie będzie padać, to wyślę. Chcesz może też wkładki laktacyjne? :-D My myjemy Krzysiowi włoski w szamponie Oilatum Soft i później obficie spłukuję czystą wodą.

Emilia to będziesz miała dzisiaj towarzystwo :-)

[ Dodano: 2011-07-22, 17:29 ]
NOWA tak sobie myślę, że może Liwkę boli brzuszek przez to, że je za często i nie zdąży strawić a jest już następna porcja? Spróbuj przetrzymać ją chociaż pół godzinki, żeby jadła co 2,5h.


Emilia współczuję opryszczki :ico_sorki: oby się Tosia nie zaraziła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lip 2011, 17:31

Ania nie wysłałam Ci jeszcze paczki, bo wczoraj zapomniałam :ico_wstydzioch: a dzisiaj nie wychodzimy, bo brzydko i pada, ale jak jutro nie będzie padać, to wyślę. Chcesz może też wkładki laktacyjne? :-D
ok :-) wkładki też możesz dorzucić,biorę wszystko :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Krzysiu za to dzisiaj prawie wcale nie śpi, a widzę, że jest zmęczony :ico_sorki: siedzi sobie w bujaczku i co jakiś czas przyśnie, ale na chwilkę, raz usnął mi na piersi, ale jak odniosłam go do łóżeczka do zaraz się zbudził :ico_sorki:
biedaczek,może jemu taka pogoda nie służy :ico_noniewiem:

u mnie obie córy śpią :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości