CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 lip 2011, 08:59

isiawarszawa, moze zapisz ją do gasrologa, albo gastroenterologa? nam bardzo pomógł, od razu jak poszłam zapisać dostał leki na regulację pracy jelit, bo na wizytę czekalismy 3 m-ce.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 lip 2011, 11:09

isiawarszawa, a lekarz coś powiedział zasugerował wam ?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 lip 2011, 13:18

mal, nie byłam u lekarza tylko moja mama była z bratem i sie zapytała przy okazji
tak sobie mysle ze jak do jutra oli sie porządnie nie załatwi (normalnie, bez stękania wiekszego i duzo) to wybiore sie jutro sama, bo ten syrop kompetnie jej nie pomaga

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 lip 2011, 13:20

isiawarszawa, u nas lactuloza pomagała tylko na początku :( potem juz nic nie pomagało, az w końcu nam zalecił gastrolog ten lek- Forlax...

lilo

25 lip 2011, 13:38

wybiore sie jutro sama
To najlepszy sposób :ico_sorki:

A zmieniliście jej dietę - próbujesz ją wspomóc śliwkami/surowe jabłko/dużo wody do picia??? Moja mama stosowała zawsze wodę z miodem - wieczorem do szklanki wody dodajesz łyżeczkę prawdziwego miodu i następnego dnia rano trzeba to wypić na czczo. Dla dziecka raczej mniejszą odpowiednio dawkę.

Innych medykamentów bałabym się na własną rękę stosować.

[ Dodano: 25-07-2011, 13:38 ]
I współczuję problemów, mam nadzieję że to przejściowe u was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lip 2011, 11:45

dziewczyny ja również błagam o pomoc. U nas tak źle nie było. Od jakiegoś miesiąca Ola trzyma kupę z całych sił. A tak było już pięknie. czopek to jedna wielka histeria, nie mogę jej zaaplikować, lewatywa???płaczę razem z nią, jak muszę jej to zrobić. dziś wróćiłam do lactulozy i tego też nie chciała pić, zrobiła wielką histerię. Płaczę z bezsilnosći. jabłka kompletnie nie pomagają, kiwi nie lubi, śliwek jeszcze nie ma. Forlax???nawet gdybym to kupiła ona tego nie wypije. Jestem załamana, strasznie się o nią boję, kupę potrafi już przytrzymać nawet po lewatywie. nic nie pomaga, bo jej się chce a ona trzyma z całych sił. potrzebuję czegoś co mogę dodać do jedzenia i zje to nieświadomie, a będzie ją przeczyszcząć. nawet już myślałam o oleju rycynowym. jestem załamana :ico_placzek:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 lip 2011, 11:49

Blanka26, a co na to lekarz ?
Byłaś u lekarza z Olą ?
Moje córka choć nie ma takich problemów kiedyś musiałam zastosować czopek chyba przeciw gorączce . Płakała, ale później z nią porozmawiałam i powiedziałam co będzie jak tego czopka jej nie zaaplikuje i teraz słowo czopek nie kojarzy się jej z niczym złym.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 lip 2011, 11:57

Forlax???nawet gdybym to kupiła ona tego nie wypije
forlax nawet jak dodasz do jakiegoś soczku, który córka lubi, to go nie wyczuje, tak u nas było. albo do herbatki? czy do jogurtu?

to strasznie kiedy dziecko się tak męczy :(

lilo

26 lip 2011, 12:00

śliwek jeszcze nie ma
Najlepsze suszone - są taki deserki np, może są i inne

Obrazek

Z tym że u niej chyba bardziej problem z psychiką skoro wstrzymuje a nie z sama kupką??
Jeśli nic domowego nie pomaga to bez lekarza się chyba nie obejdzie. Zresztą jak długo można dziecku czopki dawać...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

26 lip 2011, 12:31

Ja ide dziś z Oli popołudniu do lekarza bo wypiła juz praktycznie cały syrop i rezultatów w zasadzie nie ma
zobaczymy co mi powie
fajne te deserki gerbera ale moja za nic nie chce ich jeść :|

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości