Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lip 2011, 20:25

Krzysiu będzie miał nawet nie 3 miesiące jeszcze, więc to pewnie za wcześnie, ale zapytam.
Mateusz też nie ma skończonych 3 m-cy, tylko 12 tyg.
Ile Krzyś zjada mm teraz?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 lip 2011, 20:57

Markotka u nas nigdy nie ma problemu ze zjedzeniem ciasta hhahha :ico_oczko:

wlasnie chyba sprobuje naturalny jogurt, lubie tylko ten ziarnami danona, moze byc? caly moge zjesc? co myslicie?

[ Dodano: 29-07-2011, 20:58 ]
a powiedzcie jak to jest jesli dziecko jest karmione piersia, uczulone na krowie mleko, a mama chce przestac karmic?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lip 2011, 21:44

a powiedzcie jak to jest jesli dziecko jest karmione piersia, uczulone na krowie mleko, a mama chce przestac karmic?
Wszystko zależy jak duże jest to uczulenie. Zazwyczaj przechodzi się na mm ha i obserwuje, jeśli nie ma uczulenia to problem z głowy i dalej na tym mleku a po pewnym czasie przechodzi się na zwykłe mm. Gorzej jak uczulenie wychodzi bo wtedy trzeba dobrać mleko bez mleka i czasami trafi się od razu, a czasami hurtownie można zakładać :ico_oczko: Zarówno przejście na ha jaki i późniejsze zmiany ustala lekarz i pewnie ilu byś nie spytała ten inaczej będzie to widział i zalecał.A jak długo chcesz karmić Tosieńkę?
Wydaje mi się, że jogurt możesz cały bo one nie są duże tylko tego dnia nie jedz już więcej nabiału.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 lip 2011, 21:44

Murchinson Krzysiu wypija zazwyczaj 90-100ml, czasem 120-130 tyle zazwyczaj przed snem, w ciągu dnia czasem pije na raty-raz 60ml i za 2h drugie 60ml, a był już czas, że wypijał co 3-4h po 120ml

Emilia u mnie jak jest kopiec albo sernik, to znika w błyskawicznym tempie, bo mąż uwielbia, w sumie krówka też :ico_oczko: pozostałe ciasta je, ale już nie tak jak te wybrane, a szarlotki nie rusza, bo nie lubi jabłek :ico_oczko: Z tym mlekiem nie pomogę, bo nie mam pojęcia jak to jest, ale pewnie jakieś specjalne mleko MM musi być :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 lip 2011, 21:53

A jak długo chcesz karmić Tosieńkę?
zobaczymy jak to bedzie z innym niecycusiowym jedzeniem, ale wydaje mi sie ze do roku na pewno, najlepiej by bylo tak dlugo jak by chciala, i zeby sama zrezygnowala :ico_oczko:

[ Dodano: 29-07-2011, 21:54 ]
ale nakrecilam z tym karmieniem, :ico_wstydzioch: chcialabym jak najdluzej, ale po dlugim karmieniu Marcela nie wiem jak to wyjdzie, ale podejrzewam, ze nie bede potrafila odstawic jej od piersi, poczekam az sama zrezygnuje

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lip 2011, 23:55

podejrzewam, ze nie bede potrafila odstawic jej od piersi, poczekam az sama zrezygnuje
Z tym to różnie może być bo czasem jest tak, że mama by chciał już przestać a maluch nadal ciągnie i ni jak go oduczyć tego. Mówię wyłącznie na przykładzie mojej siostry. Ona po roku chciała przestać ale młody nie pozwolił, po 14 miesiącach sam powiedział nie i się skończyło.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 lip 2011, 08:39

Z tym to różnie może być bo czasem jest tak, że mama by chciał już przestać a maluch nadal ciągnie i ni jak go oduczyć tego. Mówię wyłącznie na przykładzie mojej siostry. Ona po roku chciała przestać ale młody nie pozwolił, po 14 miesiącach sam powiedział nie i się skończyło.
wlasnie wiem, ze to moze byc roznie
ale widac na przykladzie Marcela jak to sie u nas dlugo ciagnelo

w ogole to witam sie w pochmurny dzien

lece na kawke

milej soboty

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 lip 2011, 09:03

Witam,
u nas też nie wiadomo jaka pogoda. Ciasta już nie ma, ostatni kawałek właśnie D pochłania razem z kawą.
Emilia trzymam kciuki by odstawianie od piersi Tosi (wtedy kiedy Ty będziesz chciała) odbyło się szybko i bezstresowo dla Was dwóch.
My zaraz się pakujemy i wyjeżdżamy, powrót jutro. Miłego weekendu dziewczynki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 lip 2011, 09:25

Witam w ten pochmurny dzień!
Okropna pogoda.

Miałam cudowny wieczór i noc- Maksio spał od 20 do 4, a potem obudził się przed 8 :-) Zyć nie umierać z tym dzieckiem :ico_oczko:
Markotka, i Ty doczekasz się lepszych nocek, zobaczysz, że Krzysiu będzie sobie powoli wydłużał przerwy. Ciasto pyyycha :-) Chyba częściej będę piekła w takim razie :-) A brokułowa z różyczkami też jest bardzo dobra :ico_oczko:

Murchinson,miłego weekehttp://www.naobcasach.pl/forum/images/smiles/x ... zko.gifndu. A nasze chłopaki rzeczywiście bardzo podobnie się rozwijają i nawet wspólnie śpią :ico_oczko: hihi

Emilia, ten jogurcik jest malutki, więc zjedz cały i obserwuj :-)

[ Dodano: 30-07-2011, 09:29 ]
Napisałam miłego weekendu a tu mi jakiś link wyskoczył :ico_oczko: hihih tego miało nie być :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 lip 2011, 12:18

hej dziewczyny

W końcu trochę czasu mam dla siebie :ico_sorki: , Liwia śpi, a starsza pojechała z mężem na zakupy.
W tygodniu mi czasu brakuje, jak nie Liwia to Pola :-) . Poli poświęcam każdą wolna chwilę, zrobiła się niegrzeczna, ostatnio też uderzyła małą w nożkę, poza tym wstaje w nocy i przychodzi do nas (ostatnio 10 razy naliczylam :ico_olaboga: ), mam nadzieję, ze to przejściowe :ico_sorki: .
Liwia mam wrażenie, ze trochę lepiej z brzuszkiem, ale to od dnia zależy.

U mnie deszczowo dziś i sennie :ico_spanko: a dziś jedziemy do siostry na 1 urodzinki siostrzenicy.

koroneczka super nocki masz :ico_sorki: , u nas mloda zasnęla o 19.30 i pobudki 22, 24, 2, 4, o 5 przerwa, w sumie spałyśmy do 8, czasami bywa nieco lepiej :-) ale dziś gorzej niż noworodek.

murchonson udanego weekendu zyczę.

emilia Tosia ma skazę bialkową?
A jak długo Marcela karmiłaś?
Ladne zjecie w podpisie, widzę, ze Marcel lubi mieć kolorowe paznokcie, Pola też jak widzi u mnie nie odpuści, ostatnio zaczęla obgryzać i powiedziałam, ze jej nie pomaluję.

W ogóle dziewczyny super zdjęcia, wszystkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

poproszę o ten przepis na szrlotkę, ja uwielbiam :-) , ja robię czesto z przepisu mamaizuni.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 12:24 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości