Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

30 lip 2011, 23:00

udanego urlopu i wypocznijcie sobie ;) oby pogoda dopisala
moja zaczela sama w lozeczku zasypiac jak sie nauczyla wkoncu smoczka ciagnac bo wczesniej to przy cycu tylko ale musi lezec na boczku bo inaczej nie zasnie i zawsze jak chce spac to marudna jest ciagnie sie za uszko ziewa i drapie sie po buzi czasem przeciera oczka to juz wiem ze chce spac i czesto spi w dzien i roznie teraz dluzej na godzinke tak
kapiemy ja wczesniej takze o 21 juz smacznie spi
Finflituszko masz racje ta masc jest dobra ale na krotko dziala mi sie wydaje ze te nasze dzieciaczki tez na pogode tak reaguja nie wiem jak u was ale u nas fataliti z rana zimno pozniej duszno niewiadomo jak sie ubrac ja sie zle czuje a co dopiero taki maluszek

[ Dodano: 30-07-2011, 23:02 ]
a i jak juz zaczyna fajnie gaworzyc jak sie czasem uda to tak długo sobie nawet pogada ja do niej ghyyy a ona jakby chciala nasladowac i piszczy heheh zauwazylam tez ze juz czasem jak lezy pod mata to chwyta zabawki w raczki :ico_brawa_01: i strasznie ja interesuja piastki co chwila je oglada i pakuje cala piache do buzi

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lip 2011, 23:18

juz zaczyna fajnie gaworzyc
boskie to jest, Polka tez gada i taka ma przy tym mine jakby jej to wielka przyjemnosc sprawialo, tylko, ze szybko od tego gadania czkawki dostaje :ico_olaboga: i zaraz jest niezadowolona...
chwyta zabawki w raczki
Polka jest dobra w te klocki-wydaje mi sie, ze Gabriel pozniej sie tak zabawial... Ona jest smieszna, bo wszystko by do buzi wsadzila zaraz, a nie umie obrocic pod dobrym katem i przewaznie przyciska sobie zabawke do twarzy i ja tam swidruje jezykiem, probujac sobie wepchac do buziulki i ten jezyk i takie wysilone oczeta widac gdzies przez otwory w grzechotce :ico_haha_01:
z rana zimno pozniej duszno niewiadomo jak sie ubrac ja sie zle czuje a co dopiero taki maluszek
lato w tym roku jest do bani krotko mowiac, u nas caly lipiec byly tylko 2 takie dni, ze szorty mialam, czasami jest cieplo, ale wlasnie nie wiadomo jak sie ubrac, wyjde w dzinsach i pozniej mi za przeproszeniem pot po tylku cieknie.

wlasnie Pola jest grzeczniutka bardzo, a jak zaczyna marudzic i placze bez powodu to juz wiem, ze spiaca jest... ale u niej to tez roznie bywa, bo jednego dnia spi wiecej niz jest aktywna, potrafi 3h ciurkiem przespac, az zagladam do niej czy wzsystko ok, a czasami drzemie po 30min i sie budzi i 3h dokazuje :ico_noniewiem: ale ogolnie nie narzekam, tylko Ona w ogole smoczka nie uzywa :ico_szoking: wrecz ja brzydzi...

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

31 lip 2011, 12:48

Stawiam za 4 miesiąc mojej Nadii :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

31 lip 2011, 19:04

Hej

Dziewczyny miłych urlopow :-)

Gwona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nadusi!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

31 lip 2011, 21:16

Jakie tu pustki dzisiaj :ico_szoking: hallo dziewczyny!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 sie 2011, 00:05

Gwona, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nadii :-D

aga, Blanka, super pogody życzę i udanego wypoczynku!! :-D

Fintifluszka, u nas też ząbek się pcha. Na dole ma takie gule dwie i ewidentnie ją boli albo swędzi,bo paluszkami sobie łapie za dziąsła,a jak dorwie zabawkę jakąś to jak by się dało to całą by do buzi włożyła i czasami tak mocno przyciśnie i potrze sobie,że zaczyna płakać :ico_olaboga: Smaruję jej bobodentem ale pomaga tylko na trochę. Ciekawe jak długo będzie wychodzić :ico_olaboga: oby jak najszybciej :ico_noniewiem:
Karolince jak wychodziły to prawie bezobjawow, najwyżej kupki były bardziej wodniste i częstsze.
Super ma pola wytarte włoski :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ewelcia1245, śliczne zdjęcie :ico_brawa_01:

magda1614, super,że Filipek tak ładnie przybrał :ico_brawa_01:
Powiem Ci,że super po rehabilitacji.Już po drugim masażu widać dużą poprawę. Rączkę używa praktycznie cały czas, zaczęła ją wyciągać przed siebie i ładnie chwyta zabawki, przekręca się ładnie na obydwa boczki, kilka dni temu zaczęła na brzuszek się przekręcać i już potrafi wyciągnąć sobie tą rączkę na której się kładła i czasem podnosi nonono i się przesuwa do tyłu :-) jak leży na brzuszku to opiera się na jednej rączce i sięga drugą po zabawkę, nie wygina się już tak bardzo do tyłu i bardzo rzadko napręża nóżki, także jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Teraz miałyśmy przerwę,bo kobitka na wakacje pojechała ale pokazała co mamy robić w domu i jest ogromna poprawa :-D :-D :-D we wtorek kolejna wizyta,a w środę jadę z dziewczynami na usg. Martynka usg główki,a Karolinka brzuszka. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.

Pogoda fatalna... Byłam przez cały tydzień na jednym spacerku i na dodatek w połowie drogi złapał nas deszcz. Dobrze,że miałam folię przeciwdeszczową na wózek i parasol,bo nieźle byśmy zmokły :ico_olaboga:
Można świra dostać siedząc tak w domu cały czas,a do tego Karolka dokucza,bo się nudzi :ico_olaboga:

Miałam jakiś kryzys z mleczkiem ostatnio ale zawzięła się, nie dokarmiałam małej i mleczko znów było w takich ilościach,że się Martynka krztusiła przy jedzeniu, zaczęła lepiej spać i nie wnerwiała się tak przy cycu. Dziś niestety zauważyłam,że znowu mleczka jest mniej, więc jutro muszę się postarać,żeby dużo ciągnęła i jeść posiłki regularnie,bo przestałam :ico_noniewiem: jakoś nie mam kiedy sobie nawet jeść zrobić :ico_olaboga:

Lecę już spać, postaram się wpadać częściej :-)
Dobranoc :ico_papa:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

01 sie 2011, 08:52

przewaznie przyciska sobie zabawke do twarzy i ja tam swidruje jezykiem
heh, mój też tak robi :-)
szybko od tego gadania czkawki dostaje :ico_olaboga: i zaraz jest niezadowolona...
u mnie czarwaka pojawia się jak mu się odbije jakoś niefortunnie :-)
Stawiam za 4 miesiąc mojej Nadii :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
Brawa duża dziewczyna już :-D :ico_brawa_01:
a jak dorwie zabawkę jakąś to jak by się dało to całą by do buzi włożyła i czasami tak mocno przyciśnie i potrze sobie,że zaczyna płakać :ico_olaboga:
tak, u mnie tak samo...Ja smaruje kin-baby, też na chwilkę pomaga tylko...
Powiem Ci,że super po rehabilitacji.Już po drugim masażu widać dużą poprawę.
to super :ico_brawa_01: piękne postępy! Witek jeszcze nie potrafi się na brzuch sam przekręcić, ale jak leży na brzuchu to też do tyłu się czołga :-)

pogoda okropna, to fakt, ale u nas we wtorek ma być ładnie na parę dni i planuje nad morze pojechać do kuzynki która już tam siedzi :-)

mój mały zaczął się strasznie interesować swoimi stopami, już do buzi potrafi je wpakować :-D I wygina się na boki i w łuk gadając przy tym niesamowicie.

Ale wczoraj miał zły dzień... zły to mało powiedziane, z Kamilem już na głowie stawaliśmy, a Wituś płakał... K teraz ma rękę wybitą w kciuku i nawet ponosić małego za dużo nie może bo go boli a ja nie mam siły tak długo go nosić :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 sie 2011, 09:12

Gwona, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiac

Aniaaa, super ze rechabilitacja pomaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale wczoraj miał zły dzień... zły to mało powiedziane, z Kamilem już na głowie stawaliśmy, a Wituś płakał... K teraz ma rękę wybitą w kciuku i nawet ponosić małego za dużo nie może bo go boli a ja nie mam siły tak długo go nosić :ico_noniewiem:
wspolczuje.
Ja dzis mialam koszmarna nocke.Mala sie czesto budzila i nie zasypiala od razu tylko plakala a do tego Wiktorka gardlo rozbolalo w nocy i tez 3 razy sie w nocy obudzil.

[ Dodano: 01-08-2011, 09:14 ]
patrycjaaa, wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 sie 2011, 09:41

Stawiam za 4 miesiąc mojej Nadii :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powiem Ci,że super po rehabilitacji.Już po drugim masażu widać dużą poprawę. Rączkę używa praktycznie cały czas, zaczęła ją wyciągać przed siebie i ładnie chwyta zabawki, przekręca się ładnie na obydwa boczki, kilka dni temu zaczęła na brzuszek się przekręcać i już potrafi wyciągnąć sobie tą rączkę na której się kładła i czasem podnosi nonono i się przesuwa do tyłu :-) jak leży na brzuszku to opiera się na jednej rączce i sięga drugą po zabawkę, nie wygina się już tak bardzo do tyłu i bardzo rzadko napręża nóżki, także jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my za tydzien mamy kolejny rehabilitacje i tez jestem zadowolona, bo nozki juz sa prawie zdrowe
Fintifluszka napisał/a:
przewaznie przyciska sobie zabawke do twarzy i ja tam swidruje jezykiem
u nas to samo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

zapomnialam Was zapytac.. bo w sobote wieczorem Marcelina wymiotowala.. 2 razy.. bylam cala zzygana, podloga tez.. :ico_olaboga: pozniej zjadla mleczko i poszla spac...
Mozliwe ze to na zabki??
Dziaselka ma nienapuchniete, ale wszystko pakuje do buzi i robi sobie krotkie drzemki za dnia..
patrycjaaa, wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
100 latek kochana!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 sie 2011, 10:03

Hej :-)

Termometr pokazuje 20 stopni ale co z tego jak nie da się wyjść na polko,bo leje dalej :ico_olaboga:
mój mały zaczął się strasznie interesować swoimi stopami, już do buzi potrafi je wpakować :-D
Super,że nóżki już zajada :ico_brawa_01: pokazałabyś nam jak je zajada ? uwielbiam widok maluszka ze stópką w buźce :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Martynka łapie jak narazie nóżki między kolankiem a stópką ale jak zobaczy stopę to nie może oderwać oczu od niej :-D :ico_haha_01: :-D
Współczuję ciężkiego dnia... Może mu te ząbki tak dokuczają ? Bo Martynka strasznie marudna się zrobiła odkąd jej te dziąsełka napuchły :ico_noniewiem:

agusia22, oby Wiktorkowi przeszedł szybko ból gardła :ico_sorki: a nocki współczuję :ico_pocieszyciel:
my za tydzien mamy kolejny rehabilitacje i tez jestem zadowolona, bo nozki juz sa prawie zdrowe
Super,że rehabilitacja pomaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-08-2011, 10:31 ]


[center]Obrazek



Patrycja z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń...[/center]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość