Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 sie 2011, 00:06

szyszeczka, czy cżesto niech pomyśle od 11 tyg :ico_oczko: tak też się dowiedziałam że jestem w ciąży ,nie mogłam spać więc z nudów zrobiłam sobie test ciążowy i doznałam szoku :-D :-D a jak to jest u ciebie bo chyba nie gadałyśmy jeszcze :ico_oczko: to twój pierwszy dzieciaczek??masz jakieś podejrzenia co do płci??itd

[ Dodano: 02-08-2011, 00:07 ]
a to widze że twój to też pracuś mój jest Tir-ówką i czesto go w domu nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

02 sie 2011, 07:13

Witam i ja o poranku o dziwo słonecznym :ico_haha_01:

Gabi to ja mam to samo wieczorem mnie ścina razem z dziećmi a rano się budzę (na siusiu) jak jeszcze ciemno jest i już nie mogę zasnąć i się przewracam na łóżku

a te kołyski i ten koszyk to naprawdę śliczne :)

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

02 sie 2011, 07:28

Cześć, ja już mam po spaniu:(... Pęcherz wzywa... i idę zaraz oddać krew na badania, po drodze wejdę do apteki po Urosept.
Ika ja raczej nie mialam problemów ze spaniem wręcz zasypiałam w kazdej wolnej chwili, tylko ostatnio coś mnie ta bezsenność zlapala... To jest moja druga ciąża ale dzidziuś pierwszy, rok temu miałam puste jajo plodowe :(. Co do plci to na początku wydawało mi się, że dziewczynka a teraz sama nie wiem, w sumie jest mi to obojętnie byle ciąża dobrze przebiegala a dzidziuś był zdrowy :)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 sie 2011, 10:39

Witam i ja o poranku o dziwo słonecznym
u mnie dzisiaj też słoneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szyszeczka, trzymam kciuki co by lepiej było po tabletkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 sie 2011, 11:59

cześć :ico_ciezarowka:

ja tez dziś bezsenną nockę miałam :ico_olaboga:

szyszeczka ja Ci jeszcze podpowiem ,żebyś sobie sok z żurawiny kupiła ,albo suszoną żurawinę i jadła jak rodzynki ;) , cudownie pomaga wypłukać bakterie z przewodu moczowego i zabezpiecza przed powrotami zapalenia :ico_sorki:

yyy nie wiem co komu miałam odpisać ,skleroza :-D

a już wiem ,wreszcie poczułam plumkanie w brzuszku :ico_brawa_01: :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 sie 2011, 12:33

Beatka78, koszyczek jest cudny! :-) Strasznie mi się podoba, aż poszperam w sieci za takim z ciekawości. To łóżeczka mieć nie będziesz dla malucha tylko koszyczek, dobrze rozumiem ?

Piszecie dziewczyny o zasypianiu.
Ja nigdy problemów z tym nie miałam. Jak zasnę wieczorem budzę się dopiero na neocne siusiu i idę dalej spać jak suseł. Wszyscy zawsze się ze mnie śmieją, że z łóżkiem na balkon by mnie wynieśli, a ja spostrzegłabym się dopiero po przebudzeniu ;)
Ciekawe czy mi się to zmieni jak maluch będzie w nocy wzywał na cyca... Oby!

A tak samopoczucie dobre. Paczuszki trzy do mnie przyszły z zamawianymi sukienkami dla mnie i teściowej na wrześniowe weselicho. No i paczuszka ciuszków, zamówiłam na allegro. Już druga siatka się zapełnia :D tu dostaję, tu zamawiam sama... ale sama radość normalnie ... :P

Jadzia, super ! ja ruchów mojego maleństwa nie odczuwałam jako plumkanie.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

02 sie 2011, 15:01

Ika, Gabi dziękuję za polecenie Uroseptu, kupiłam dzisiaj rano zażyłam 2x i czuje, że jest lepiej :)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 sie 2011, 15:03

Mad., pokaż ciuszki
Jestem za bardzo chętnie zobacze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój kaszel wrócił :ico_placzek: więc i bliskie kontakty z toaletą :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 02-08-2011, 15:04 ]
szyszeczka, mówiłam że od razu będzie ci lepiej :ico_oczko: :ico_oczko: a tyle się namęczyłaś biedaczko :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 sie 2011, 15:41

Mad., pokaż ciuszki :ico_sorki:
Jestem za bardzo chętnie zobacze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny jutro będę miała dłuższą chwilę na powyciąganie ich i cyknięcie fotek to wrzucę :-)

Jadę zaraz do mamy, po odbiór paczuszek z sukienkami i śpiochami.
A mój nie potrafi dojechać do domu przez Tour de Pologne, cisną akurat tamtędy teraz i koreczek masakra...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 sie 2011, 16:39

hej :ico_ciezarowka:
po weselu super :ico_brawa_01:
wybawiliśmy się za wszystkie czasy :D
nawet synuś w zasadzie przez całą noc tylko od 23 do 2 ładował swoje akumulatorki a tak to imprezował z nami i zasnął dopiero w drodze powrotnej do domu :-D
no i obiecane foteczki
weselnie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


aaa i ruchy bobaska są już baardzo wyraźne :D
nawet teraz czuje jak sobie tam pływa a wieczorem pukam do niego a on odpowiada mi pływaniem wspaniałe uczucie
Gabi ja tez jak długo pochodzę jak postoję to męczę sie z bólem brzuszka no ale jeszcze tydzień i na wizycie wezmę L4 :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość