Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 sie 2011, 23:15

Hej :-D

Faktycznie cisza nastała :ico_szoking:
Gdzie jesteście dziewczyny ?? :569:

Fintifluszka, ale super Polcia nóżkami zainteresowana :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Gabriel byl dzisiaj 1.5h w przedszkolu z czego godzine plakal bo chcial na dwor do dzieci na plac zabaw, ale nikt go nie rozumial...
Biedny :ico_pocieszyciel:

NowaSejana, Martynka tak samo jak Marcelinka jak ma skarpeteczki to moment i sobie ściąga :-D

U nas była dziś pielęgniarka. Podobne teraz mają obowiązek przyjść i sprawdzić jak się miewa dziecko i w jakich warunkach mieszka. Obejrzała Martynkę, powiedziała,że wszystko dobrze i że ząbki już blisko :-D Oby tylko szybko wyszły :ico_sorki:

No i na rehabilitacji pani zadowolona bardzo, powiedziała,że widzi dużą poprawę :-)
Niestety nie możemy jeszcze używać nosidełka,bo może się asymetria pogłębić, musimy poczekać aż będzie mocno trzymać główkę i prosto i plecków, żeby tak nie wyginała. Do leżaczka też wkładać jej nie można,bo też może się pogorszyć. Najlepiej na płasko, na brzuszku lub jak jest na rękach to tylko w takich pozycjach w jakich nam pokazała. Kolejna wizyta w poniedziałek.

A jutro na to usg z dziewczynkami. Trzymajcie proszę kciuki,żeby wszystko było dobrze. Odezwę się wieczorkiem

Dobranoc :ico_papa:

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

02 sie 2011, 23:46

Hej dziewczyny , wpadłam tylko na momencik i chciałam wam powiedzieć że dziś byłyśmy z Alą na pierwszym spacerze w chuście. Ala to chyba nigdy nie była taka szczęśliwa. Jeśli chodzi o wiązanie to jest to super proste - dwa razy zawiązałam i już umiem :)
W połowie spaceru moje dziecię zasnęło i tak już wróciłyśmy do domciu,

Dobra kończę bo mnie ten mój już pędzi że stukam w klawiaturę o tej porze

Miłej nocki

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 sie 2011, 00:31

Martynka tak samo jak Marcelinka jak ma skarpeteczki to moment i sobie ściąga :-D
mój Filis też juz od dawna i nazywamy go Panem Skarpetka

A mnie nie ma bo ciągle jezdzimy po sklepach do domu zakupy robic kafle panele itd a mnie juz to meczy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziś mielismy wizyte u neurologa i jest ok rozwija się dobrze :ico_brawa_01:
jutro na to usg z dziewczynkami
trzymam kciukaski
U nas była dziś pielęgniarka. Podobne teraz mają obowiązek przyjść i sprawdzić jak się miewa dziecko i w jakich warunkach mieszka.
no to niesamowite i pierwsze słysze o takich wizytach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 sie 2011, 09:06

http://www.youtube.com/watch?v=n5mC-rcuDBA
przesyłam wam link do filmiku jakm oja malutka sobie popiskuje czy tam wydobywa jakies dzwieki ;))

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 sie 2011, 09:11

Hej dziewczyny , wpadłam tylko na momencik i chciałam wam powiedzieć że dziś byłyśmy z Alą na pierwszym spacerze w chuście. Ala to chyba nigdy nie była taka szczęśliwa. Jeśli chodzi o wiązanie to jest to super proste - dwa razy zawiązałam i już umiem :)
W połowie spaceru moje dziecię zasnęło i tak już wróciłyśmy do domciu,
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniaaa, powodzenia na usg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziś mielismy wizyte u neurologa i jest ok rozwija się dobrze :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
patrycjaaa, super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

03 sie 2011, 11:31

Aniaaa trzymam kciuki za usg :-) :-) :-) :-) :-)

Patrycja filmik świetny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka , super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My za chwile zmykamy na działeczke pogrilowac, piekna pogoda to trzeba wykorzystac i jeszcze do tego wszystkiego mąż ma dzisiaj wolne to idziemy razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 sie 2011, 12:48

My za chwile zmykamy na działeczke pogrilowac, piekna pogoda to trzeba wykorzystac i jeszcze do tego wszystkiego mąż ma dzisiaj wolne to idziemy razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super wiec udanego grillowania
u nas tez piekna pogoda juz spacerek zaliczylismy w trojke ale słonce daje popalic wiec wieczorkiem jeszcze pujdziemy

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 sie 2011, 13:21

Aniaaa, trzymam kciuki za USG

ewelcia1245, udanego grilowania.

patrycjaaa, super filmik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez slonecznie.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 sie 2011, 20:56

czesc dziewczyny

doslownie na sekunde....ufff....w koncu w Wawie a pojutrze juz do Londynu... :ico_brawa_01: w sumie to sie ciesze bo ani pogody nie bylo ani nie odpoczelam... :ico_placzek: a dzialo sie wiele ale wszystko wam opowiem na spokojnie byc moze juz z Londynu...tylko napomkne ze bylam z Szymciem na ostrym dyzuze u chirurga!!!ale jest wszytko okey!!!

[ Dodano: 03-08-2011, 21:08 ]
ah i jeszcze sie z mama strasznie dzis poklocilam i to o....te moje rozliczenia podatkowe za zeszle 6lat!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ah bo wszystkim latwo powiedziec(moj M. to samo)ze dawno to powinnam zrobic....ano wiem tylko kiedy...???w 9miesiacu ciazy nawet na strych po dokumenty wejsc nie moglam...a po urodzeniu malego babrala mi sie blizna wiec codzienne wyprawy do szpitala prze poltora miesiaca...potem wizyta mamy i ...siostry 5 tygodnii :ico_olaboga: ....a teraz jestesmy w Pl...i tak...nie spalam od 4 miesiecy...i czasem nie wiem w co rece wsadzic bo M. mi nie pomga w domu i wszystko jest na mojej glowie...i wogole jakas tsrasznie rozgoryczona jestem...bo robie co moge....a nikt tego nie docenia... :ico_placzek: depresja poporodowa to to nie jest bo maly daje mi kupe radosci i przy nim o wszystkim zapominam...ale chyba mam nerwy zszargane do granic bo wyc mi sie chce do ksiezyca!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 sie 2011, 22:36

Hej :-D

baraqada, super,że Ali podobało się w chuście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614, cieszę się bardzo,że po wizycie wszystko dobrze :ico_brawa_01:
A co do tej pielęgniarki to dowiedziałam się po porodzie jak położna była,że przyjdzie.
Ta pielęgniarka przychodzi teraz mojej mamie zastrzyki robić i tak się zgadały,że będzie musiała przyjść do Martynki,bo teraz muszą do każdego dzieciaczka zajrzeć i sprawdzić czy wszystko dobrze.

patrycjaaa, ja niestety nie mam głośników, więc tylko sobie obejrzałam :-) Blaneczka na filmie całkiem inaczej wygląda niż na zdjęciu w podpisie :-)

ewelcia1245, mam nadzieję,że grilek udany :-D
bylam z Szymciem na ostrym dyzuze u chirurga!!!ale jest wszytko okey!!!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Oj, Ty to biedna jesteś :ico_pocieszyciel:
Kurcze wszyscy by tylko gadali,a pomóc to już nie ma kto :ico_noniewiem:
Jak już wrócisz do Londynu to pierwsze co daj małego M. niech idą na spacer,a Ty sobie na spokojnie i bez nerwów będziesz mogła to załatwić,żeby już mieć jeden problem z głowy.
Będzie dobrze :-)

My jutro rano idziemy z Martynką na pobieranie krwi. Mam nadzieję,że pójdzie szybko i sprawnie :ico_sorki:

Dziewczyny śpią to ja też już uciekam do łóżeczka. Poczytam coś i do spanka :ico_papa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość