dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 sie 2011, 21:37

Witam was kochane moje ciężaróweczki :-D

Jadzia rybka umie dotrzymywać słowa :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01: niesamowita niespodzianka!!!!

Kasiek87 ja bardzo chciałam potwierdzić ciąże to byłam w 6 tyg i 3 dniu ciązy...i już było serduszko.


biniu_s to cudownie ze jest wszystko w porządeczku...to na kiedy przypada termin porodu???

gusia90 trzymam kciuki za wizyte u lekarza...nie ma innej obcji aby nie było wszystko ok!!!

ja dziś dzwoniłam do poradni i dopiero wizyta na 16 sierpnia...i powiedzieli ze leczenia nie mogą zacząć nie wczesniej niz w 12 tyg ciązy....wkurzyłam sie , bo nie wiadomo czy dzidziuś do tego czasu dożyje!
dzwoniłam poradzić sie innego lekarza a ta zasegurowała ze nie ma na co czekac tylko od razu podjąc leczenie...
Siostra umowiła mnie jutro na prywatną wizyte u profesora od zakaźnych chorób na 14. proszę o trzymanie kciuków!...od jutra do końca tyg jestem na urlopie...mieliśmy wyjechac nad jeziora, ale w takiej sytuacji to nie wiem czy sie uda!

[ Dodano: 01-08-2011, 21:50 ]
biniu_s mojej koleżance też lekarz zalecił picie żurawiny na bakterie w moczu...i dzieki temu je wypłukała...żurawina na pewno i tobie pomoże!

[ Dodano: 01-08-2011, 21:56 ]
czy wy też macie wilczy apetyt...bo mi sie własnie włączył w tym tyg... :ico_noniewiem: jak tak dalej bedzie to znow przytyje 20 kilo :ico_zly: o nie! nie dopuszczę do tego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 sie 2011, 22:19

Witajcie przyszle mamusie dołączam do was byłam dziś na pierwszej wizycie i potwierdzil lekarz ciąże termin mam na 4 kwietnia 2012 :) wg terminu z ostatniej miesiączki to 5 tydzień ale tak naprawdę to 3 bo wiem kiedy dokładnie zaszłam w ciążę :)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

01 sie 2011, 22:50

biniu_s to cudownie ze jest wszystko w porządeczku...to na kiedy przypada termin porodu???
termin to 18.03.2012:)
[ Dodano: 01-08-2011, 21:50 ]
biniu_s mojej koleżance też lekarz zalecił picie żurawiny na bakterie w moczu...i dzieki temu je wypłukała...żurawina na pewno i tobie pomoże!
mam taką nadzieję, bo to dość uciążliwa i mało komfortowa dolegliwość.

[ Dodano: 01-08-2011, 23:00 ]
Siostra umowiła mnie jutro na prywatną wizyte u profesora od zakaźnych chorób na 14. proszę o trzymanie kciuków!
Moim zdaniem dobrze zrobiłaś, jestem dobrej myśli i Ty też powinnaś myśleć pozytywnie bo to czasami sprawia cuda. Napewno znajdzie się wiele przeciwniczek ale myślę, że jeżeli pojawiają się jakieś problemy to lekarz z poradni (tzn. na NFZ) potrafi tylko minimalizować problemy i twierdzi że tak musi być, tym bardziej że to początek ciąży.

Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że dziewczyna do 12 tygodnia nie miała karty ciąży bo lekarz powiedział jej że może dojść do samoporonienia:(

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

02 sie 2011, 16:14

witam

jestem po wizycie, gin stwierdzila wczesna ciążę na 80 % i mam za 3 tyg przyjsc na potwierdzenie, prawdopodobnie to od wydluzonego cyklu czy cos...

teraz bede te 3 tyg sie bac i denerwowac :ico_olaboga: :ico_olaboga: noi jeszcze mi powiedziala ze w razie boli lub omdlen mam jechac do szpitala...

dzwoneczek82, trzymam kciuki i czekamy na relacje...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

02 sie 2011, 19:57

Witajcie, ta wiosna chyba bedzie szalona tyle mam, aż miło tu zajrzeć!
Rybko-Gratulacje!!
Gusiu90- gratulacje i nie zamartwiaj sie, lekarz robił Ci usg? jeśli nie to idz na wizytę do takiego, który robi i wszystko szybk sie wyjasni, a niepewnośc i nerwy tylko źle mogą wpłynąć na dzidzię.
Dzwoneczku- trzymam kciui za jutrzejszą wizytę, na pewno wszystko bedzie dobrze, musi byc dobrze.
Ja dzis byłam u lekarza i musze przyznać rację, że nawet wizyta u tego samego gina tylko na NFZ rożni sie od wizyty prywatnej. Ale co tam, nie prezlewa mi sie więc póki ok to bede korzystała. Mam plik badań do zrobienia, musze sie szybko za to wziąc , następna wizyta 6 września, ale chciałabym sie jak najszybciej upewnić, że wszytsko gra, przynam sie że przypadek dzwoneczka trochę mnie przeraził bo mam 4 koty, co prawda nie w domu, tylko na podwórku, ale kontakt zawsze jest, wieć z niecierpliwością czekam na wyniki toksoplazmozy.
Mdłości cały czas mnie meczą, jem cały czas- to chyba jakaś obsesja- wszyscy w domu sie śmieją, ze o iczym innym chyba nie myslę.
Pozdrawiam wszytkie forumowiczki!

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

02 sie 2011, 20:31

agasio, robila mi usg dopochwowe, bylo cos widc ale jednak za wczesnie zeby ciaze stwierdzic na 100%, ona mi mowila ze napewno jest wszystko dobrze ale pewnosci teraz nie moze dac..

ide mlodego polozyc bo mnie wykonczy dzis :ico_puknij: jest nie wyspany i od 17 ma foszki :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 sie 2011, 21:31

Hello :-)

asiab, witaj :-D

Dziękuję dziewczyny za trzymanie kciuków :588: ale po dzisiejszej wizycie znow nie wiem na czym stoję :ico_noniewiem: gdy prof. zobaczył wynik to pierwsza jego reakcja to był śmiech :ico_szoking: i powiedział ze te jednostki i wyniki są z kosmosu :ico_olaboga: i ze ma nadzieję ze za to nie płaciłam..(na szczęście nie, gdyż w tej przychodni wykonują je za darmo dla kobiet w ciąży)...powiedział ze nic z tego nie rozumie i...dał mi skierowanie do szpitala , mam sie jutro stawic o 8 rano na czczo i zrobią mi dokładne wyniki...które bedą już znane po 24 godzinach. On tam pracuje i dzięki niemu ominą mnie kolejki...Na szczęście bedzie tam jutro rano ....wiec mam niczego się nie bać :ico_oczko:

ja chyba przez to wszystko osiwieję :534:

agasio, a co u dzidzi słychać...ile już mierzy??? nie martw sie na zapas...bo to ze masz koty nie oznacza ze sie od nich zarazisz...ja nie mam styczności ze zwierzętami..a tu taka niemiła niespodzianka!


Gusia90, a ile trwają u Ciebie cykle??? Bo u mnie mniej wiecej 35 dni...i to brałam pod uwage ustalając termin porodu...i dzidziuś tyle ma ile sama liczyłam...
gowa do góry...nastepnym razem zobaczysz i fasolkę i serduszko :-D
Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że dziewczyna do 12 tygodnia nie miała karty ciąży bo lekarz powiedział jej że może dojść do samoporonienia:(
to już jest cios poniżej pasa... :ico_zly:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

03 sie 2011, 09:24

Hej!
Asiab witaj wsród wiosennych mam!
agasio, a co u dzidzi słychać...ile już mierzy??? nie martw sie na zapas...bo to ze masz koty nie oznacza ze sie od nich zarazisz...ja nie mam styczności ze zwierzętami..a tu taka niemiła niespodzianka!
Nie wiem ile mierzy dzidzia, bo podczas tej wizyty, ponieważ była na NFZ :ico_noniewiem: nie miałam robionego usg, następne dopiero we wrześniu! Ogolnie czuję sie dobrze, wiec lekarz uznał, że nie ma sie czym martwić, mdłości i wymioty to podobno najlepszy objaw, że dzidzia rozwija sie wspaniale, brzuszek mi rośnie ,wiec zostało zrobić badania i czekac do wrzesńiowej wizyty.
Buziaczki dla mam :ico_haha_01:

[ Dodano: 03-08-2011, 09:26 ]
Gusiu 90- w takim razie nie martw sie tylko spokojnie czekaj i za 3 tygodnie na nstępną wizyte szoruj, główa do góry!!!! trzymam kciuki!!!!

[ Dodano: 03-08-2011, 09:29 ]
Dzwoneczek 82- wiecej wiary!! bedzie dobrze, może wreszcie jakiś kompetentny lekarz. Na pocieszenie powiem Ci , że synowi mojej koleżanki wyszły takie złe wyniki krwi, że ta uznała że to białaczka, tak zresztą jej powiedział pielęgniarka a co sie okazało, że to była pomyłka , powtórzone badania wyszły pięknie w normie. Licze na to, że u Ciebie to też błąd laboratoryjny!!!

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 sie 2011, 17:53

dziewczyny ... czy ktoras z was brala UTROGESTAN?? :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 sie 2011, 21:18

witam

kingoza, kochana ja nigdy...ale wiele dziewczyn brało leki na podtrzymanie ciązy przez pierwsze tygodnie...wiec wszystko bedzie dobrze...bardzo dobrze ze szybko pobiegłaś do lekarza...wiem ze łatwo kogoś pocieszac...mimo ze sama w tej chwili jestem w panice...ale trzeba myślec pozytywnie!
Dużo wypoczywaj , bierz leki a wszystko się ułoży! :ico_sorki:
ie wiem ile mierzy dzidzia, bo podczas tej wizyty, ponieważ była na NFZ :ico_noniewiem: nie miałam robionego usg
ja tez chodzę na NFZ...ale jak na razie nie odmawia mi usg na kazdej wizycie
Licze na to, że u Ciebie to też błąd laboratoryjny!!!
modlę sie o to... :ico_sorki:

jutro rano jadę po wyniki...na samą myśl robi mi sie nie dobrze. a od wczoraj nie mam już mdłości...to znow świruję ze jest "coś" nie tak :cry:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość