Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 sie 2011, 07:30

matikasia aż zatęskniłam za Gdynią :-) ech...
a Milcia fajnie się przygląda Zuzi :-D

jeśli chodzi o żłobek, to od jutra przez 3 dni robię Zosi wolne, bo od płączu ma zdarte struny głosowe i ledwo mówi, dziś odbierze ją szybciej moja mama, a od jutra nie będę małej męczyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 sie 2011, 15:51

Witam!!!
Slyszalyscie co sie dzieje w londynie :ico_olaboga: ja caly dzien dzisiaj ogladam bbc news i masakra normalnie, nie jestem rasistka ale tych pieprzonych murzynow mieszkajacych tutaj w uk to bym wszystkich za jaja powiesila :ico_zly: najgorsze jest to ze to sa tacy pewniacy ze cokolwiek im sie powie albo pokaze np srodkowy palec to zaraz cie do sadu podaja o rasizm :ico_szoking: DEBILIZM, na cale szczescie my mieszkamy w tzw bialej dzielnicy typowo angielskiej i daleko mamy do tych czarnych dzielnic :ico_noniewiem: ale i tak sie martwie co bedzie dalej ....

ale to nic bo jeszcze Bytom moje miasto z ktorego pochodze zaczyna sie walic z powodu szkod gorniczych hmmmmm niezle :ico_noniewiem:

Dzisiaj nigdzie nie bylam i w sumie nawet mi sie nie chce wychodzic ale za to jutro ide do kolezanki na nogach a mam do niej z jakies 1,5 godz takze sie nachodze

Buziaki

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2011, 21:18

Sabcia no właśnie tak myślałam, że nieciekawie jest u Was. Mam nadzieję, że wszystko będzie szybko o.k.
A spacerek fajny Cię czeka. Lubię takie :ico_haha_01:

Magda
ojeja aż tak jest źle?? to chyba powinien być jakiś sygnał dla dyrekcji żłobka. Mówić, że to normalne to nie nienormalne. Każde dziecko przechodzi inaczej, ale wątpię, że jest takie, które w ogóle nie płacze. To ogromny stres dla dziecka i mamy.
Szkoda, że nie wpadną na to by Pani była jedna przez te 3 lata.

A my z kuzynką dziś obżarte blokiem czekoladowym... i weź tu schudnij :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2011, 08:28

A my z kuzynką dziś obżarte blokiem czekoladowym... i weź tu schudnij
mniam mniam :ico_oczko: a ja schudłam juz 2 kg. Ale nie jem zbyt dużo pieczywa, a jeśli juz to tylko pumpernikiel :-D Ograniczyłam też słodycze, bo przy mojej słabości do słodkości nie dałabym rady tak całkiem z nich zrezygnować z dnia na dzień :-D

Dziś w żłobku znowu było płakusianie, ale już nie takei straszne jak ostatnio. Najlepiej podoba mi się jak Zosia sama siebie pociesza i mówi przed wejściem na salę: nie będę płakać, mama przyjedzie i zaczyna płakać :ico_noniewiem: Opiekunka mówi, że po południu jest naprawdę super i że ona w porównaniu do innych nowych dzieci naprawdę mało płacze :ico_noniewiem: A na placu zabaw podchodzi wczoraj do jednej z pań i mówi: nie będę płakać, przepraszam :-)
Muszę jednak przyznać, że są plusy tego przeniesienia. Zosia znowu czegoś się nauczyła, tzn. po kolacji wczoraj wzięła miseczkę, zaniosła do kuchni i wstawiła do zlewu. Oczywiście musiałam ją podnieść, bo sama nie sięgnie, ale była taka zadololona :-D aha, nie wiem czy już się chwaliłam :-D ale Zosia juz nie pije z niekapka czy kupka z rurką (chyba, że na spacerze) a ze zwykłego kubeczka z uszkiem i to bez rozlewania :ico_brawa_01: Takie zwykłe rzeczy a jak cieszą. :-D

Wczoraj wystawiłam wózek na sprzedaż i myśłałam, że nie będzie chętnych, a mam juz 3 osoby :ico_noniewiem: Dziś babeczka przyjedzie oglądać. Zobaczymy czy kupi czy nie. :-)

[ Dodano: 10-08-2011, 08:35 ]
Slyszalyscie co sie dzieje w londynie
Sabcia, zastanawiałam się czy Ty mieszkasz w poblizu miejsca gdzie są zamieszki czy nie. Dobrze, że dalej w bardziej cywilizowanej dzielnicy.
O Bytomiu też czytałam, makabra jakaś...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 sie 2011, 08:43

Magda33, fajnie że Zosia pije z kubeczka bez rozlewania :ico_brawa_01: ja wam chyba nie pisałam ale oliwka to juz od dawna tak pije :ico_brawa_01: chyba od marca :ico_noniewiem:
nic mi sie nie chce ostatnio... wróciłam w niedziele a dopiero pranie wstawiłąm :ico_noniewiem:

Magda33, podpisywałaś zosi rzeczy do żłobka? jak? bo ja sie zastanawiam nad takimi wprasowankami
Obrazek
myslicie ze warto? koszt to koło 30 zł za 80-100 sztuk (zależy u jakiego sprzedawcy)

coś jeszcze miałam napisać :ico_noniewiem: ale zapomniałam :ico_wstydzioch:

odezwe sie zatem pozniej

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2011, 09:10

ja wam chyba nie pisałam ale oliwka to juz od dawna tak pije chyba od marca
Zosia pije też z kubeczka od dawna, bo od początku żłobka tak podawali dzieciom, ale mnie się wydawało, że sama to ona jeszcze nie da rady :ico_wstydzioch: , a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01:

isia my nie podpisywaliśmy, bo każde dziecko ma swoją szafkę i tam są jego rzeczy. Przez pierwsze dwa dni panie na rączce podpisywały dziecko żeby wiedzieć jak się nazywa :-D Jedynie na pampkach, jak zabierają do łazienki, to wpisują numer szafki. Ja uważam, że takie wprasowanki, to zbędny wydatek, ale każdy żłobek czy przedszkole inne. Czasem lepiej mieć coś takiego. Rózni ludzie są, choć nie sąsdzę zeby rodzice bawili się w przywłaszczanie cudzych rzeczy :ico_oczko: Obcy wstępu nie mają, przynajmniej u nas, bo jest domofon i trzeba powiedzieć po kogo się przyszło, a bez upoważnienia nikt obcy dziecka nie odbierze.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

10 sie 2011, 12:22

choć nie sąsdzę zeby rodzice bawili się w przywłaszczanie cudzych rzeczy
niby tak ale pamietasz jak edulita pisała że buciki Nikoli zgineły? a poza tym my musimy wszystko podpisac - taki wymóg

kupiłam dzis w kauflandzie przescieradło na gumke do przedszkola za 7,50 :ico_brawa_01: ale sie ciesze bo u nas w łukowie minimum 25 zł kosztuje

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2011, 12:29

a poza tym my musimy wszystko podpisac - taki wymóg
a to zmienia postać rzeczy :-D

Ty dajesz Oliwię do prywatnego przedszkola, tak?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2011, 13:30

Isia dla dzieci zawsze różne gadżety są fajne i przydatne jeśli się ma na nie kasę. Zależy właśnie też od warunków jakie stwarza przedszkole. U Ciebie każą podpisać, więc to jest super bo nie musisz pisać tylko naszyjesz. U Magdy zrozumiałe, że nie potrzeba skoro jest domofon, a dzieci mają swoje szafki.

Magda33 ja bym ze 2-3 kg też jeszcze chciała, ale jakoś brak mi sił. Chyba lepiej się wezmę za brzuszki bo głównie o brzuch mi chodzi.
No właśnie jak już jesteśmy przy jedzeniu. Krokieciki się smażą i kuzynka ciasto jogurtowe zrobiła. Właśnie się piecze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2011, 13:58

Krokieciki się smażą i kuzynka ciasto jogurtowe zrobiła
:ico_nienie: nie drażnij moich kubków smakowych :-D jak wyjde z pracy to skoczę do lidla po jakieś małe co nieco :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości