Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 sie 2011, 12:35

ulubiona piosenka lady gagi
no proszę :ico_brawa_01: moja Zośka z tatusiem ogląda codziennie Cezika :-D Jak tylko widzi, że P jest przy kompie to mówi: Cezika włączyć :ico_olaboga:
od 10 - 5 udanych siku na nocnik
:ico_brawa_01: a spróbuj wcale w dzień nie zakładać tetrówek, ja zakładam albo same majtaski albo nic i coraz mniej wpadek :-) Na noc jeszcze zakładam, bo nie kładę ceratki pod prześcieradło i codziennie musiałabym prać materac :ico_noniewiem:

Sabcia dużo zdrówka

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 sie 2011, 13:04

Magda33, dzis mamy pierwszy dzien wiec zakładałam rano tetrę coby jednak wiecej w nią wsiąkneło niż w dywan czy cos... ale zachęcona pierwszymi sukcesami jak oli sie obudzi (poszła spac w pampie) to założe jej majteczki
mowie jej nie nasikaj na kotka (na majtaskach jest kotek) bo bedzie mu smutno
a pozniej jak zrobi siku na nocnik idziemy razem do łazienki odśpiewując "hymn wojenny" wylewamy i oli spuszcza wode :) może sie uda by załapała na całkiem

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 sie 2011, 13:22

isia na pewno się uda :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 sie 2011, 14:31

Magda chyba macie łóżko z tego samego linka co my:)
My mamy takie
Obrazek
Ale fajny ten sposób wklejania samych fotek.
Faktycznie lepiej niż link bo od razu widać.

Isia koniecznie zrezygnuj z tych tetrówek. Dziecko wie, że ma pieluchę. Wygoda jest tylko dla Ciebie, ale i tak pozorna bo potem masz pranie. Poza tym po każdym zrobieniu siku nawet do końca trzeba iść do kibelka, a jak me tetrę to nie wiem czy zrobiła czy nie tylko dopiero wtedy wiesz kiedy jest już dość mocno mokra.
Nasz Mati 4 miesiące sikał i robił kupę na wykładzinę. Prałam, prałam i się nauczył.
Milenka tylko 2 tygodnie i to też rzadko się posikiwała. Już chyba gotowa była.

Ja byłam w szkole. Znów mam robotę na kompku. Wakacje dobiegają końca i czuć to na maksa. Szczególnie jak się patrzy na pogodę.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 sie 2011, 14:42

matikasia ja właśnie oglądałam takie łóżeczka jak Ty wkleiłaś i zawracam od kilku godzin głowę mojemu P :-D Świetne jest. To, które mamy jest wprawdzie niskie i dziecko nie spadnie, ale jak mam gdzieś w nocy otwarte okno, to strasznie ciągnie dołem, a poza tym już mi się nie podoba :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 sie 2011, 14:57

ja tez myslałam o tych łózkach ale jeszcze sie zastanawiam
a tetrówek juz jej nie zakładam
obudziła sie po 1,5 godzinie (zwykle spi 2) i woła sisi i siku na nocnik :ico_brawa_01:
teraz w samych majtalkach lata i woła siku by nie nasikać no kotka bo mu smutno bedzie...

[ Dodano: 11-08-2011, 19:04 ]
dzis tylko 2 wpadki :ico_brawa_01:
a zobaczcie jakie cudo ostatnio oli kupiłam w ciucherniku
(zdjęcie pożyczone z allegro)
nie mogłam sie oprzec i tylko 3 zł
Obrazek
a gdzie sie podziała wiola?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 sie 2011, 21:32

Isia no piękna narzutka. Jak ubierzesz Oli to nam wklej fotkę :ico_haha_01:
A co do siusiania na nocnik to ogromne brawa. Być może jak ja z Milenką trafiłaś na moment, że mała jest już gotowa. Oby oby czego Wam życzę:)

Ja normalnie od poniedziałku na jakąś dietkę muszę przejść. W tym tyg mam kuzynkę i same odwiedziny. Dziś znów zrobiłyśmy na jutro sałatkę, ciasto i tiramisu a jutro pizza na obiad. O ja.... :ico_sorki:

Magda
mnie to łóżko oczarowało. Dosyć, że śliczne, to jeszcze mało kosztuje i zajmuje niewiele miejsca. Jak już ustawię to przyślę Wam fotki z Milenką w roli głównej.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 sie 2011, 21:37

matikasia, czekamy na fotki
mnie tez sie te łóżeczka podobają ale P jak zwykle ma problem, on to kurde wiecznie ze wszystkim ma problem :|
a na zdjęcia oli w poncho to chyba trzeba bedzie poczekac, chociaz moze zrobie - ale to takie na wyrost kupione i obawiam sie ze bedzie sporo za duze...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 sie 2011, 23:19

Isia poczekamy poczekamy.
T łóżko na szczęście się od razu spodobało bo szukaliśmy akurat jakiegoś.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 sie 2011, 05:20

dzien dobry
my juz nie spimy :ico_olaboga: w nocy oli 2 razy wołała siku i rano pół godziny temu i juz nie chciała zasnąć
oczywiscie pamp rano mokry ale i tak uwazam to za duzy sukces :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość