tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 sie 2011, 22:03

ale Tabogucka ty karmisz piersia tak? a jak sie karmi piersia to nie ma okresu ja puki co nie dostalam...
a wlasnie ze ja dostalam juz okres(a karmie cycem) zanim zaczelam brac te pigulki a teraz wcinam 3 opakowanie i okresu nie ma....

[ Dodano: 11-08-2011, 22:07 ]
Blanka ma swietne obwazanki na nozkach w tej wanience :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i poza prawdziwej damy na tej drugiej fotce...
a Witek jakie ma duze oczka :ico_brawa_01: bedzie dziewczyny czarowal spojrzeniem...


Czy wasze dzieciaczki tez tak uwielbiaja tv ogladac???

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

11 sie 2011, 23:16

Witajcie.

My byłyśmy dziś u lekarza, mała miała być szczepiona ale cały dzień miała stan podgorączkowy, 4 brzydkie kupki i ogólnie rozdrażniona bardzo. Szczepienie mamy odłożone na nie wiadomo kiedy :ico_noniewiem:
Poza tym wyniki morfologii i tego rozmazu wyszły złe (jakieś wartości za wysokie były) i jutro mamy koniecznie iść na pobranie jeszcze raz i obowiązkowo mocz zbadać,a popołudniu po odebraniu wyników do lekarza. Mam nadzieję,że wszystko dobrze wyjdzie :ico_sorki:
Możliwe,że taki wynik wyszedł dlatego,że badanie było robione trochę ponad godzinkę od jedzenia i jutro ma być pobrane minimum 2 godziny po jedzeniu :ico_noniewiem:

Od ostatniego ważenia (prawie miesiąc temu) przybrała 360g, waży teraz 6660g ale lekarka nic nie mówiła, więc nie wiem czy nie za mało :ico_noniewiem:
Ile teraz dzieciaczki powinny przybierać ??

tabogucka, oby Ci się wszystko udało załatwić z pitami i żebyś to miała już z głowy :ico_sorki:
Martynka też uwielbia patrzeć w TV... jak ją położę tyłem to ekranu to cwaniara tak się wierci, nonono podnosi, przekręca się,że w końcu ustawia się na wprost do ekranu i ogląda... Ale staram się nie włączać tv jak nie śpi.

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę :-D

patrycjaaa, dobrze,że to wesele niedaleko od Was to będziesz mogła w każdej chwili podskoczyć i w razie W nakarmić Blaneczkę :-)
My jak gdzieś z M. wychodzimy w weekend i dziewczyny zostają z moim tatą to zawsze jedziemy autem i jak się mała budzi to przyjeżdżam, karmię ją i wracam :-D
We wrześniu mamy wesel, więc zrobimy tak samo,bo na szczęście nie daleko jest i bez problemu będę mogła podjechać :-D
Zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia, śliczne zdjęcia Witusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My na suchą skórkę używamy do kąpieli emulsji Oilatum i bardzo pomaga. Niczym już później nie trzeba smarować :-)
A w zgięciach jeśli się Martynce roi szorstka skórka to wiem,że przesadziłam z nabiałem i później jeszcze na policzkach krostki dochodzą i czasem za uszkami :ico_olaboga:

magda1614, współczuje Ci bardzo z tym nie jedzeniem Filipka... :ico_pocieszyciel:
Dobrze,że idziecie do szpitala badania zrobić :ico_sorki:

NowaSejana, pięknie zajada Marcelinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie.
Chciałam dawać małej słoiczek co jakiś czas ale jak uda mi się jej wcisnąć 3 łyżeczki to później jest płacz, bo brzuszek ją boli. Wypycha wszystko językiem,a jak jej coś zostanie w buzi to wypluwa ślinkę aż wszystko wypluje albo ma odruch wymiotny. Z Kaszkami jest to samo i nawet jak samo mleko chce jej dać z butli to najpierw złapie smoczek,a później wszystkim pluje, tak samo jest odruch wymiotny i płacz wielki. Nawet jak bardzo głodna to nie zje i tylko jak dostanie cyca to zadowolona bardzo.
No i nie wiem czy dalej próbować jej coś podawać czy na razie dać sobie spokój ??
Może nie jest jeszcze gotowa na takie jedzonko !? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 sie 2011, 09:03

witam
I nawet nie chce mi sie pisac dziś mial przerwe 7,5 godzinną i wstał rano wyspany i radosny i jedzenie mial gdzieś :ico_sorki: to mu wcisnęłam kaszkę ale odruch wymiotny co chwilkę i na szczescie mu sie nie ulało

Przeciez on musi jesc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja brałam CeRACETTE po 1 ciązy uwazam ze byly ok tylko drogie

Aniaaa, ja bym na razie jej nie dawała moze nie gotowa jeszcze :ico_sorki:
Od ostatniego ważenia (prawie miesiąc temu) przybrała 360g, waży teraz 6660g ale lekarka nic nie mówiła, więc nie wiem czy nie za mało :ico_noniewiem:
Ile teraz dzieciaczki powinny przybierać ??
nie wiem ile bo ja ciągle z tym walcze ale mój synek pomimo tego niejedzenia przytył przez 12 dni 320g ale to dzięki mojemu wciskanemu jedzeniu,jesli lekarz nic nie mówiła to moze jest ok
A rozmaz czego nie dobry mówila ci jakie wartosci wyszły zle?

Mój synek po szczepieniu mial przez dobde stan podgoraczkowy i mu nózka spuchła ale lekarz widziała,bo wczoraj bylismy u wczesniaków znowu tak bez rejstracji to mówi ze ogólnie on jej sie podoba poza jego chudoscią i jest dla niej dobry.ale gastrolog to podstawa
Juz sie nie moge doczekać piątku nastepnego ,moze cos mu wyjdzie z tym zołądkiem.a ma objawy jak na refluks??!!!???!!!

No nic ja uciekam bo synek duzy wstał to jakies sniadanko mu zrobie i dzis wybieram sie na zakupy szkolne :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 sie 2011, 09:09

aniaaaa ja mysle zeMartynka nie jest jeszce gotowa...polecaja karmic tylko cycem do 6 miesiaca!!!ale dzieci sa rozne i zezwalaja od 4 miesiaca na proby z jedzeniem ...ale takie maluchy maja silny odruch ssania i zamisat z lyczeczki jedzenie polknac to wypychaja jezyczkiem...byc moze tez jej nie smaklowalo (bo Szymek marchewke z ziemniaczkiem lubi ale juz pietruszka plul)...w takim poradniku co mam bylo napisane zeby znow sprobowac za tydzien...powodzenia :ico_sorki:

I zycze aby wyniki krwi i moczu byly super tym razem!!! a czego oni szukaja u Martynki???

[ Dodano: 12-08-2011, 09:11 ]
Ja brałam CeRACETTE po 1 ciązy uwazam ze byly ok tylko drogie
ah....a u nas sa darmowe w UK :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 12-08-2011, 09:18 ]
a ma objawy jak na refluks??!!!???!!!
mojej cioci synek -Jerek mial refluks-i bral kupe lekow o silnych dawkach takich jak dla doroslych ale nie pomagalo...natomiast okolo 9 miesiaca samo przeszlo... :ico_sorki: ale on jadl tylko potem trezba go bylo przynajmniej godzine w pionie nosic zeby mu sie nie ulalo....i wiekszosc zycia spedzil w pol siadzie...nawet spal tak na wysokiej poduszce...i wiecznie plakal(darl sie)bo mu mleko podchodzilo i pieklo go...a i tak jadl Nutramigen!!! aby go uspokajac popsuly sie 2 odkurzacze...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 sie 2011, 09:41

hej dziewczyny, ale duuzo czytania :ico_olaboga:
chyba nie dam rady, bo mala pewnie zaraz wstanie...
co do okresu to ja dostalam jak skonczylam karmic piersia, a kolezanka mimo, ze nadal piersia karmi to okres juz dawno ma...
ja juz swoj pierwszy okres mialam :ico_olaboga:

co do antykoncepcji to my narazie uzywamy gumek, sa okropne...
caly czas sie nie umiem zdecydowac na ta spirale :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 sie 2011, 11:04

hej dziewczyny
ja już od rana na nogach bo synek z babcią pod kamping jechał i trzeba było go wyprawić z rana,męża też i teraz zostałyśmy same z Paulinką
wczoraj tez kupiłam plecak do szkoły jutro chyba po resztę wyprawki pojadę

ja @ jeszcze nie dostałam chociaż był moment że myślałam że będzie bo plamiłam ale przeszło ....

magda1614, nie wiem co si doradzić,mam nadzieje że Filipkowi tp przejdzie...

Aniaaa, może nie jest jeszcze po prostu gotowa,a jak będziesz jej dawac na siłę to może się zrazic i wcale póżniej nie chcieć,to może poczekajcie trochę :ico_oczko:

tabogucka, moja lubi niestety,a najbardzoej reklamy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

u nas wkońcu dziś chyba pogodnie będzie
w tym raku jakies to lato do nonono :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 sie 2011, 11:13

Witajcie dziewczyny :-)

Byłyśmy rano na tych badaniach, udało mi się złapać siku :-D chyba źle przykleiłam,bo trochę było w woreczku a trochę na pieluszce ale 10ml było i spokojnie wystarczyło :-)
O 15 idziemy odebrać wyniki i do lekarza.
a czego oni szukaja u Martynki???
nie mam pojęcia :ico_noniewiem:
Lekarka twierdzi,że taki stan podgorączkowy od pęcherza też może być,a niekoniecznie od zębów. No nic, zobaczymy popołudniu.
jesli lekarz nic nie mówiła to moze jest ok
Też mam taką nadzieję :-)
Kurcze też bym się zmartwiła jak by Martynka tak nie chciała jeść jak Filipek. Może faktycznie ten refluks !? :ico_noniewiem:

magda1614, tabogucka, też mi się wydaje,że jeszcze nie jest gotowa i może spróbuje za jakiś czas dać jej sztuczne mleczko,a jak wypije to z kaszką będę próbować.


NowaSejana, ja na szczęście nie miałam jeszcze okresu i mam nadzieję, że jeszcze długo nie dostanę chociaż ostatnio mam jakieś dziwne bóle w podbrzuszu jak na okres... :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2011, 14:57 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 sie 2011, 11:15

Aniaaa, super zdjątka
i jakie kolorowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 sie 2011, 14:26

aga216, dzięki :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 sie 2011, 14:58

co do ząbkowania to nie wiem czy to ząbki ale paula jak dorwie moją ręke to tak mocno ściska dziąsłami jakby nerwy miała,nie mówiąc o jej łapkach ,wiecznie w buzi :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość