Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 sie 2011, 08:39

witam!!!
Gaga no to niezle chlopaki daja czadu :-D lobuziaki a to pewnie dopiero poczatek :-D

aga trzymam kciuki za Klaudie niech szybciutko wraca do zdrowia wiem od siostry ze zapalenie ucha to nic fajnego podobno straszny bol jej synek tez to przechodzil :ico_sorki:
Napisz kochana jak niunia po nocy?????????????????????????

buzok dopiero dzis ale sie czestuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 miesiecy Adrianka i za super wage duzy chlopczyk z niego :-D

Agnieszka26 witaj kochana niemartw sie tym ze maly jeszcze nie siedzi samodzielnie kazde dziecko rozwija sie inaczej najwazniejsze ze jest zdrowy areszta przyjdzie z czasem :-D

U nas dzis paskudna pogoda zimno i pochmurno normalnie jesien :ico_chory:
A wstawie fotki Nadii oto one:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nadia z kuzynem Oskarem i kuzynka Oksanka

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 sie 2011, 10:22

Witajcie!
Widze, że Agnieszka nas odwiedziła :ico_brawa_01: , zaglądaj częściej kobietko, a co do siedzenia w wózku to powiem Ci, ze Adrian też jak byliśmy w górach to nie chciał siedzieć, najchętniej to by siedział na rękach, żeby wszystko dokładnie zobaczyć :-D
Aga super, że Klaudii już lepiej, staraj się jednak nie omijać antybiotyku, jak jest pora to dawaj, bo nie wyleczysz ją do końca :ico_noniewiem: Przy takim małym bąblu to kłopotliwe podawać taki antybiotyk :ico_sorki: wiem coś o tym :ico_sorki:
Aniula Nadunia jest super i też Ci pięknie rośnie :ico_brawa_01: .
Już pisałam wcześniej ale chyba ponęłyście. Pochwalcie się wagami malców :ico_sorki:
Mały właśnie zasnął, bo wstał już o 5 rano :ico_olaboga: , a i wogóle noc też nie przespana :ico_placzek: , już chodzę na rzęsach.

Jutro wybieramy sie do znajomych na 2 dni :ico_brawa_01: , no i urlop P już powolutku się kończy :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 sie 2011, 09:49

Witam a u nas jak zwykle pusto no nic zdarzylam sie przyzwyczaic he

buzok ja niestety nie wiem ile wazy Nadia podejrzewam ze 8kg jak wstanie to sie z nia zwaze i napisze. Zycze milego wypoczynku.

U nas dzis super pogoda swieci slonko :ico_brawa_01: niunia wstanie i idziemy na spacerek teraz trzeba lapac te dni sloneczne bo bylo ich w te wakacje tak malo :ico_placzek: uciekam bo i tak nikogo tu nie ma :ico_olaboga:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

12 sie 2011, 10:20

Hej moje kochane ja też tak tylko na momencik bo córcia coś kwęka chyba spać chce już!

U nas w sumie o wiele lepiej mała ma jeszcze gorączkę ale widać ze antyb. jej pomaga dostaje też paracetamol na obniżenie gorączki przeciwbólowo! Niezbyt chętnie je wypija ale jakoś dajemy radę dostałam od koleżanki kapsułki z bakteriami kwasu mlekowego dla ochrony flory bakteryjnej w jelitkach myślałam ze będzie problem alby to wypiła ale jak jej rozpuszczę 1 kaps. w 30ml wody to wyciągnie wszystko na raz tak że też nie ma problemu!

Buzoczku pytałaś ile nasze skarby ważą szczerze to teraz nie wiem miałam iść ją zważyć we wtorek ale niestety klinika była zamknięta bo się zarąbałam i źle przeczytałam myślałam że to we wtorek a to w czwartek mają otwarte a po ang. te dni brzmią i pisze się b. podobnie a wczoraj nie miałam jak jechać bo nie chciałam już z nią z domu wychodzić! ale ostatnio jak ją ważyłam to ważyła 7,560 więc teraz myślę że może coś ok 8 albo troszkę mniej bo przez te choróbsko prawie nic nie chce jeść!

A i spóźnione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusia za 7mcy - duży i silny chłopczyk z niego!

A Twoja Oliwka to niezła kluska musiała być jak ona na 6,5 mca miałą ponad 10kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Może jak znajdziesz jakieś jej zdjęcie z tego okresu to dodaj zobaczymy jak ślicznotka wyglądała!

Aniulka cudowne fotki Naduśka jak modeleczka mała! A i super masz ten bujaczek z FP - nie widziałam jeszcze takiego!

Dziewczyny a co Madziorki nie było jej znów tak długo? Ma ktoś z nią jakiś kontakt? Pewnie znów gdzie biega - Busy Woman!

Buziaki

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

13 sie 2011, 10:02

Ja tak meldunkowo zawalony wekend przyjemnośćiami :ico_brawa_01: :-D U nas ok. Widzę że nam się księżniczka pochorowałąAniula, Zdrówka dla małej :ico_sorki: Zapalenie ucha alą :ico_olaboga: Pewnie boli ojoj.
buzok14, Ale masz fajnie mąż do pracy wraca :-D (Żartuje)
Dla wszystkich dzieciaczków za ukończone miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No mój Wiktor skończył 8 miesięcy :ico_szoking: Jak to zleciało masakra a dopiero z brzuszkiem biegałąm :-D
Pozdrawiamy serdecznie :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 sie 2011, 11:02

Cześć laseczki

u nas już lepiej choć Kludzia budziła się w nocy kilka razy z płaczem nie wiem czy to uszko ją bolało czy może brzuszek bo przy okazji płaczu dużo "prutała"! Nie wiem czy to może od tego bo dałam jej wczoraj winogronko spróbować ale nie dużo może jedną kuleczkę może 1,5 łącznie wyszło! W sumie było to pierwszy raz ale moje koleżanki dają swoim dzieciaczkom młodszym od Klaudii i nic im nie jest tak że sama już nie wiem!

A wy dajecie swoim skarbom świeże owoce czy tylko słoiczkowe?

Do tego coś mnie w boku boli tak na wysokości lewego jajnika!Gdybym miała okres to bym myślała że to od tego a już jestem 3 dni po i boli jak cholera! Wyrostek to nie jest bo bolało by po prawej stronie, w ciąży też nie jestem ( choć fajnie by było) Ale dopiero co okres mi się skończył tak że to jest raczej nie możliwe!

Agnieszka Kochana pomyliłaś się to moja Klaudzia jest chora nie Nadusia!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Wikusia za 8mcy może dodałabyś jakieś zdjęcia? Tak dawno go nie widziałyśmy!?

Ja też zaraz wrzucę wam jakieś fotki :

Mała sesyjka na pół roczku :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nasz pierwszy ząbek:
Obrazek

Z kolegą Simonem:
Obrazek

Na kocyku:
Obrazek

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 sie 2011, 21:28

Witajcie,już wróciliśmy, bylo całkiem sympatycznie, jedyny minus, to to, że znajomi mieszkają w bloku, i a ja się w blokach "dusze" :ico_noniewiem: , nie ma to jak domek i podwóreczko :ico_sorki: , no ale i tak troszkę inaczej i całkiem wesoło spędziliśmy czas :ico_brawa_01:
może coś ok 8 albo troszkę mniej bo przez te choróbsko prawie nic nie chce jeść!
Adrian też mi ostatnio bardzo mało je, a jednak na wadze jest ok :-D . Tak zerknęłam i widze, że między naszymi bąblami to prawie miesiąc różnicy :ico_noniewiem:
A Twoja Oliwka to niezła kluska musiała być jak ona na 6,5 mca miałą ponad 10kg Może jak znajdziesz jakieś jej zdjęcie z tego okresu to dodaj zobaczymy jak ślicznotka wyglądała!
pamiętam, że była okrąglutka :-D , ale że aż taka różnica wagowa była, to aż sama jestem w szoku :ico_szoking: , teraz jak na nią patrzę to fak, że jest bardzo wysoka, ale nie jest grubaską :ico_sorki: . Jak jutro znajdę chwilkę to zrobię zdjęcie zdjęciu, i wrzucę, bo niestety na kompie żadnych jej fotek jak była malutka nie mam :ico_wstydzioch:
Ale masz fajnie mąż do pracy wraca
hehe zależy jak na to spojżeć :-D
A wy dajecie swoim skarbom świeże owoce czy tylko słoiczkowe?
daję jabłka i banany, dziś dałam polizać troszkę winogronka, kiedyś dałam polizać arbuza, ale tak w większych ilościach to tylko banan i jablko. o i się pochwale, że mały od tygodnia zjada obiadki gotowane przeze mnie :ico_brawa_01: , dziś przywiozłam swojskiego, mlodego kogutka od babuni :-D . A najśmieszniejsze jest to, że jak do zupki nie wrzuce mu buraka to jej nie zje :-D , a jak czuje smak buraka to wsuwa że hoho :-D
Nasz pierwszy ząbek:
super ujęcie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-08-2011, 22:01 ]
w ciąży też nie jestem ( choć fajnie by było
czy dobrze zrozumiałam, że chciałabyć już drugiego dzidzie?

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 sie 2011, 23:00

Hej Laski

Wiecie co się okazało że to zapalenie uszka to wcale nie zapalenie tylko 3-dniówka! Dziś jak małą wysypało to wygląda jak muchomorek jest cała w czerwone kropeczki! Na początku nie miałam pojęcia że tak się objawia 3-dniówka więc pojechaliśmy do szpitala bo przestraszyłam się że ta wysypka to może być reakcja na antybiotyk bo dostała pierwszy raz! Ale babka w szpit ( nawet nie wiem czy to była lekarka) pow. że to nic poważnego zmierzyła temp, sprawdziła uszka bo powiedziałam jej że lekarz stwierdził infekcje, pow. że mam odstawić antyb. że uszka już są czyste i że jeszcze gardełko jest lekko czerwone i że mam jej wciąż paracetamol podawać!

Jak wróciliśmy do domu to zadzwoniłam do mojej kol. która ma już 2-kę dzieci i mówię jej jakie są objawy i że mała ma wysypkę a ona że to zwykła 3-dniówka i że lada dzień jej się poprawi! Zaczęłam czytać w necie co i jak z tą 3-dniówką i rzeczywiście Klaudia miała objawy typowe dla 3 dniówki najpierw gorączka przez 3 dni, nieżyt gardła i ucha, i na 4-tą dobę wysypka obejmująca buźkę, brzuszek i plecki! Wszystko się zgadza! Już jestem spokojna bo przynajmniej wiem co jej jest i że to nic poważnego i że lada dzień minie!

A i muszę się wam pochwalić córcia w końcu odkryła że można się odwracać z brzuszka na plecki i teraz jak tylko ją na brzuszku położę to obraca się na plecki i z powrotem na brzuszek i kula się po całym pokoju - a przy tym wpada na ściany jak nie wyrobi albo na nogę od stołu i wtedy trzeba ją uratować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:!

No to na tyle dobrych wieści! Ulżyło mi naprawdę bo cały czas zachodziłam w głowę skąd u niej ta inf. uszka się wzięła a teraz już wiem!

Buzoczku cudownie że wypad się udał, najważniejsze że macie takich przyjaciół do których możecie zawsze pojechać ja niestety na dzień dzisiejszy nie mogę się pochwalić że mam przyjaciółkę w sumie w moim życiu było tylko kilka dziewczyn które myślałam ze mogę tak nazwać lecz niestety wszystkie okazały się fałszywymi żmijami ...... ach za to teraz mam koleżankę Anię która poleciała teraz z dzieciakami do polski na 1,5 mca jak ja bez niej wytrzymam tak długo? W sumie to jedyna dziewczyna z którą się teraz trzymam! A potem ona wraca w połowie września i po 2 tyg. ja lecę na 2 tyg. do PL i potem zaraz wracam do pracy tak że już za często nie będziemy się widywać!

I będę musiała wrócić do najgorszej roboty na świecie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a do tego będę musiała zostawić Klaudię u niani :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jeju jak o tym myślę to już mi się płakać chce!

I do tego te fałszywe szmaty w pracy i co najgorsze to polki a nie Angielki, jak sobie pomyślę że będę musiała na nie patrzeć to aż mnie skręca...... ach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: mówię wam Polacy na Wyspach są straszni - co jeden to k...wa lepszy wynalazek..... A przynajmniej Ci których ja znam....

Wszyscy którzy są w naszych rejonach to wyjechali z wioch do wielkiego świata i teraz jak się trochę odbili to myślą że Pana Boga za nogi złapali i że są wielkimi panami, a tak na prawdę to słoma z butów im wystaje! My szczerze mówiąc nie musieliśmy wyjeżdżać bo mój T miał pracę, i to dobrą ja studiowałam ale chciałam spróbować żyć na własny rachunek więc wzięłam dziekankę T. rzucił pracę i przyjechaliśmy do UK w Pl nie mieliśmy możliwości spróbowania życia na własną rękę bo ja nie chciałam mieszkać u niego ani on u mnie a na wynajęcie czegoś nie było nas stać a do tego moi rodzice nie chcieli się za bardzo zgodzić abym zamieszkała z moim T. no i dlatego wyjechaliśmy! I teraz naprawdę dostrzegam różnicę między nami a ludźmi w około tymi którzy tu przyjechali bo nie mieli perspektyw w PL. Nie zrozumcie mnie źle ja szanuje wszystkich i do póki sama się na kimś nie przejadę to nie osądzam nawet mimo opinii innych ale poznałam tu tylu ludzi że mogę stwierdzić to z całą pewnością że to naprawdę banda debili!

Dobra kończę bo znów się rozpisałam ale nie mam się komu wygadać tak mi brak takiej bratniej duszy osoby której mogłabym pow. co mnie boli i gryzie ale niestety nie ma nikogo takiego w moim otoczeniu a mój T. nie potrafi słuchać jak ja mu mówię że mi coś nie pasi albo boli to on zaraz na mnie najeżdża że ja taka łatwowierna jestem i że zawsze dostaje po nonono to mam jak mam! W sumie taka prawda!
A jak chcę się wygadać przed Anią to zawsze nam coś przeszkodzi albo ona mi opowiada o swoich problemach a ja nie mam jak jej pow. co czuję! Bo po tylu zawodach na dziewczynach na prawdę ciężko jest mi się otworzyć i mówić co naprawdę czuję.

Dobra koniec ......
Buziaki i miłej nocki wam życzę!

[ Dodano: 13-08-2011, 23:08 ]
jak przeczytałam co napisałam to dopiero zauważyłam że mi wcięło fragment pod koniec - no trudno już nie będę dopisywać bo i tak mi wątek już uciekł:)

Dobranoc moje kochane!!!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 sie 2011, 10:56

Cześć dziewczyny, ja nie mam czasu Was doczytać, bo mam dom pełen ludzi :ico_olaboga:
A do tego od trzech dni mało śpię - Krzysiowi idą górne jedynki i budzi się co chwilę, a do tego budzi Bartka, normalnie dom wariatów :-D :ico_puknij:

wrzucę Wam tylko kilka fotek, doczytam jak mi goście jutro pojadą

tak co rano witam mamę
[img][img]http://images38.fotosik.pl/1027/d36015f034bcfaf3med.jpg[/img][/img]

z bratem na podwórku
[img][img]http://images43.fotosik.pl/1037/85a5f03e91783c60med.jpg[/img][/img]

stawanie przy ulubionych schodach
[img][img]http://images39.fotosik.pl/1004/a6b891c3989066b3med.jpg[/img][/img]

zębacz
[img][img]http://images35.fotosik.pl/850/d8953535353cff42med.jpg[/img][/img]

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 sie 2011, 21:01

Wiecie co się okazało że to zapalenie uszka to wcale nie zapalenie tylko 3-dniówka
no mój Adrian też to miał, ale na szczęście bez uszka :ico_sorki:
Ale dobrze, że to nic więcej :ico_sorki:
najważniejsze że macie takich przyjaciół do których możecie zawsze pojechać
oj tak, zawsze możemy na nich liczyć, a znamy sie już od jakiś 6-7 lat :ico_noniewiem: (ja z Anetą studiowałam). Mam jeszcze jedną taką koleżankę od serducha, ale dzieli nas dość długa odleglość :ico_placzek:
okazały się fałszywymi żmijami
oj też na takie trafiałam :ico_zly:
wrzucę Wam tylko kilka fotek,
cudny ten Twój bąbel dośc, że siłacz to do tego taki śliczniusi ma uśmieszek.

Ja też coś wrzucę, ale córy niestety nie dam rady jak była taka jak miała pół roczku, bo zdjęcie zdjęciu kiepsko wychodzi, a skanera niestety nie posiadam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 14-08-2011, 21:03 ]
Adrian zjada mi telefon :-D
[img][img]http://images47.fotosik.pl/1038/5c2bb8777619bc15med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 14-08-2011, 21:06 ]
A tu moja córa z córcią koleżanki (między nimi jest tylko 3 miesiące różnicy)
[img][img]http://images50.fotosik.pl/1048/4ba2b39de905f898med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 14-08-2011, 21:09 ]
[img][img]http://images50.fotosik.pl/1048/c30693d83f740e1emed.jpg[/img][/img]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość