Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 sie 2011, 12:11

Witam z :ico_kawa: tym razem ja mialam problem z netem ale przynajmniej mam co czytac :ico_szoking: hehe

Agnieszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 miesiecy Wikusia

Aga co do owocow to glownie daje sloiczkowe czasmi Nadia zje banana ale woli ze sloiczkow za to obiadki gotuje jej sama :-D
super ze to tylko trzydniowka ale wiem co przechodzilas :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Klaudii za przekrecanie madra dziewczynka :-D
A to czym sie zajmujesz ze jest az tak nie milo w twojej pracy?????????
Ja tez znalazlam opiekunke niby od wrzesnia ale narazie jest w sanatorium jak wroci to mamy rozmowe :ico_olaboga: nie wiem jak ja wytrzymam bez Nadusi w pracy :ico_olaboga:
Ach piekna ta wasza coreczka noi jak pozuje do zdjec :-)

Witaj buzok piekne fotki Adrianek wie co dobre hehe
A corcia szybko rosnie sliczna dziewczynka i juz na rolkach bryka super!!!!!!!!!!!!!
Ach bym zapomila wazylam sie z Nadia i wyszlo mi ze wazy 9kg :ico_szoking: az mi sie wierzyc nie chce ta waga chyba oszukuje hehe

gaga nic dodac nic ujac Krzysiu przechodzi samego siebie sliczny silacz z niego :ico_brawa_01:

[ Dodano: 15-08-2011, 12:20 ]
a tu maly gryzon mamusi
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 sie 2011, 12:26

Aniula to wypijmy razem :ico_kawa: :-D
śliczne zdjęcie, i wogóle ładna kobietka z Ciebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 15-08-2011, 12:28 ]
dopiero teraz mi sie otwprzyło, i widze że zdjęć jest więcej :-D

mówisz mała 9 kg. Super :ico_brawa_01: dla malutkiej. Ja wczoraj specjalnie oglądałam fotki Oliwii, i tek szczerze, to ja nie widze aż tak dużej różnicy między nią a Adrianem :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 sie 2011, 13:31

buzok no wlasnie 9kg to niby tak duzo ale ja po Nadii nie widze tej wagi
a i dziekuje za komplement :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 sie 2011, 22:10

buzok no wlasnie 9kg to niby tak duzo ale ja po Nadii nie widze tej wagi
no wg tego co pisze u Oliwii w książeczce to ona mając 6,5 miesiąca ważyła 10.13 :ico_szoking:
ale moim zdaniem trzeba się cieszyć, że dzieci przybierają na wadze, i że są zdrowe, bo moja Oliwcia wyrosła na dużą pannicę i nie widać po niej żadnej otyłości :ico_sorki: .
A co do wagi to wliczany jest też przecież dł dziecka, bo niektóre są krótsze, a inne dłuższa :ico_noniewiem: , mojemu Adrianowi zakładam już ciuszki na 80-86, więc pewnie będzie wysoki, tak jak i Oliwia :ico_noniewiem:

Rozcięłam sobie dziś palca dość głęboko :ico_placzek: , normalnie nie mogłam zatamować krwi :ico_olaboga: , mam nadzieje, że szybko mi się zagoi, bo niby to kciuk ale i tak przeszkadza w funkcjonowaniu :ico_sorki:

Mój P jutro do przacy po urlopie :ico_placzek: , Oliwia chciała zostać u babci, a my z Adrianem zostajemy sami :ico_olaboga: .
No ale koleżanka z patologii ciąży się zapowiedziała i jutro przyjedzie z synkiem o 2 dni mlodszym od Adriana :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

15 sie 2011, 22:54

Hej dziewczynki

U nas dziś dobre wieści dziś wyszedł nam 2-gi ząbek na dole ty razem po prawej stronie moja kochana "wróżka zębuszka" zaczyna gryźć dziś jak mnie za palca złapała to myślałam że mi skórę przegryzła takiego ma ostrego tego pierwszego ząbka! Wczoraj tatusia w nocha ugryzła jak się z nią bawił! Zbój nam rośnie mówię Wam! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A jakie nerwy już pokazuje jak jej się coś zabierze gdy się tym bawi... najgorzej jest z pilotem do polsatu, to jest jej ulubiona zabawka jak tylko go gdzieś wyczai na stole albo na kanapie to tak będzie kombinować aż w końcu go dostanie! Już jest cały porysowany od tyłu przez jej maleńkiego ząbka a jak jeszcze z góry jej wyjdą to będzie obgryziony jak rzez królika :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wysypka już nam prawie całkowicie zeszła zostało tylko kilka b. jasno różowych plamek!

Dziś mija 4 lata jak jesteśmy w UK! Ale ten czas leci pamiętam jak przylecieliśmy a tutaj już 4 lata minęły.....

Aniulka Cudowne zdjęcia, ślicznie wyglądasz i Naduśka tak samo w tej różowej koszulce jak mała księżniczka, a i macie takie same oczka to tak jak ja z moją Klaudią mamy taki sam tylko kolor oczu bo całą resztę ona ma po tatusiu!

Aniulka pytałaś gdzie ja pracuję że mam takie suki wokoło siebie... a więc ja pracuję w Camfil-u to jest fabryka filtrów do powietrza wszelkiego typu! Od klimatyzatorów do inkubatorów i laboratoriów chemicznych!
Robota nie jest zła b. łatwa choć mozolna i nudna, zanim odeszłam na macierzyński to pracowałam w biurze a teraz nie wiem czy uda mi się wrócić na moje stare miejsce - wątpię bo ja tylko pomagałam takiej babce a teraz na moje miejsce wzięli kogoś innego! Ale i tak będę się starać aby jak najszybciej znów do biura się dostać!
A te żmije to Magda i Gośka które pracują na tym samym dziale co ja, wiecie że jak Klaudia się urodziła to żadna z nich nawet nie zadzwoniła nie zapytała jak się czuję jak mała, nic! Nawet jak zdjęcie na NK wrzuciłam to głupiego gratuluje nie napisały! A do tego dowiedziałam się że mi nonono obrobiły strasznie, jak już odeszłam..... I wiesz to jest najgorsze że nie wiem czemu tak się zachowały! Zanim odeszłam było między nami ok. fakt może trochę mniej z nimi gadałam ale nie pokłóciłam się ani nic!
No ale teraz to już nie ważne bo przynajmniej wiem jakie one są - Fałszywe %%%%%% przepraszam za słowa ale jestem na nie tak wściekła że jak tylko o tym myślę to aż mnie nosi!
Jak wrócę do pracy jak powiem im co myślę, jak tylko coś będą do mnie mówić to aż im w buty pójdzie! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Buzoczku Jak Adrianek ślicznie siedzi mimo że podpartu poduszkami ale siedzi sztywno moja mała jeszcze się przewraca na boki nie potrafi się sama utrzymać nawet jak ją poduszkami obłożę bo leci na boki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Oliwka śliczna panienka, wyrosła Ci dżaga że hoho... tylko pilnuj kiedy chłopcy zaczną za nią biegać!

Ja też ostatnio się skaleczyłam tak mocno ale ja rozwaliłam sobie poduszkę w prawej dłoni pod palcem wskazującym! Myłam gary i odstawiałam kufel do piwa na suszarkę i wyślizgną mi się z ręki i chciałam go złapać i jak się zbił tak na ostro i ja w ten kant jakoś ręką uderzyłam i aż kawałek skóry się został na tym kancie! Trochę krew leciała ale nie mocno bo ja zazwyczaj nie krwawię mocno, mam b. dobrą krzepliwość krwi!

Dobra kończę bo znów litania mi wyszła!

Buziaki trzeba iść spać!
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 22:02 przez Aga_86, łącznie zmieniany 1 raz.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

16 sie 2011, 09:59

Witam buzok no wlasnie ja tez juz niektore 80 Nadii zakladam moze tez bedzie wysoka :-D no ale w kogo???? :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze kciuk szybko sie zagoi :ico_sorki:

Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za drugi zabek widze ze Klaudia tak jak Nadia wszystko gryzie hehe gryzonie male :-D
To niezle masz kolezanki tak to jest z polakami za granica widocznie czegos ci zazdroszcza niech sie bujaja :723: :720:

A u nas Nadia mowi "mama" i "baba" ale jeszcze nie bardzo wie ze ma sie tak zwracac do nas ale tak super jej to wychodzi :ico_brawa_01: a moj S chodzi i powtarza jej" tata" hehe
ok uciekam zaraz idziemy na miasto pozniej zajrze pa

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

16 sie 2011, 10:23

Witam się dziś z rana z :ico_kawa:!

Anulka moja Klaudia tak samo mówi "mama" i "baba" a do tego jeszcze czasem "daj-daj" jej wyjdzie! Cudowne są te pierwsze słówka, mimo tego że ona nie wie jeszcze co to znaczy to ja i tak się czuję jakby już wołała mama!

I lepiej niech nie mówi pierwsze "tata" bo ponoć - "tata- przyniesie brata"!

Dziś moja koza wstała z tatusia budzikiem czyli o 5 rano i już jej się spać nie chciało ale wzięłam ją do siebie do łóżka gdzie zazwyczaj tego nie robię i spałyśmy do 8:30 a na nią to b. długo bo zazwyczaj o 7 się budzi! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dziś mamy leniwy dzień w domu bo pogoda straszna, wieje, co chwilę pada więc nawet nie ma sensu wychodzić z domu! Coś muszę wymyślić sobie do roboty bo zwariować w domu już można!

A wiecie co może wy Wiecie czemu mojej Klaudii pocą się strasznie nóżki i rączki czasem to aż ma kropelki potu na rączkach czytałam trochę i piszą o krzywicy że jak dziecko nie dostaje wit D3 to tak może być ale ja jej daje codziennie i raczej nie ma niedoboru! Czy wasze maluszki też tak mają?

Spadam małą kupkę narobiła- trzeba przebrać! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 sie 2011, 10:38

Witajcie!
dziś wyszedł nam 2-gi ząbek
gratuluje :ico_brawa_01: . Kurcze na to wychodzi, że tylko Adrian jeszcze bezzębny :ico_noniewiem: , no chyba, że u Madziorki, Agnieszki i Zubelka tak samo jak i u nas :-D :-D
A jakie nerwy już pokazuje jak jej się coś zabierze gdy się tym bawi... najgorzej jest z pilotem do polsatu,
hehe to tak jak u nas, z tym, że my mamy wypożyczont pilot od "N-ki", i za zniszczenie płacimy 500zł :ico_olaboga: :-D , a jak Oliwcia da mu swój stary pilot to się złości, bo on tego nie chce :-D . Dzieci coś mają z tymi pilotami, bo Oliwki pierwsze słowo to właśnie pilot (totl) :-D
Dziś mija 4 lata jak jesteśmy w UK!
planujecie być tam na stałe?
Jak Adrianek ślicznie siedzi mimo że podpartu poduszkami
obstawiam go dla bezpieczeństwa, ale tak szczerze, to już mu to nie potrzebne, bo siedzi pięknie, ale pamiętaj, że między naszymi bąblami to prawie miesiąc różnicy, a to dużo na takich dzieciach, Adrian jest z 10 stycznia :-D
Oliwka śliczna panienka, wyrosła Ci dżaga że hoho... tylko pilnuj kiedy chłopcy zaczną za nią biegać!
ja się bardziej boję w odwrotną stronę, bo ona już zaczęła się za chłopakami oglądać :ico_haha_01:
Ja też ostatnio się skaleczyłam
to podajmy sobie skaleczone dłonie :-D
no ale w kogo????
u nas mają po kim być dzieci duże, bo ja mam 172, a mój P 182 :-D
ok zmykam bo koleżanka z synkiem zaraz będzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

16 sie 2011, 10:58

dziewczyny ja ze stycznioweczek jak wy jestem
ale rok po was
gratuluje wam super dzieciaczkow

ja wpadlam przekazac madziorce ze udalo mi sie zaplanowac moja coreczke
po roku planowanych staran udalo sie :ico_brawa_01:
wlasnie wczoraj bylam na drugim usg i sie potwierdzilo ze dziewczynka
jestem strasznie szczesliwa
i bedzie mala Hania

zubelek ty mnie pewnie tez pamietasz z watku UK

pozdrawiam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 sie 2011, 17:31

I lepiej niech nie mówi pierwsze "tata" bo ponoć - "tata- przyniesie brata"!
kiedyś pisałaś, że już byś chciała drugie :-D
udalo mi sie zaplanowac moja coreczke
gratuluję :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość