Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 sie 2011, 14:09

Sabcia, oli bezsmokowa juz chyba od marca
sama zrezygnowała :ico_brawa_01: teraz jak gdzies dorwie to wsadzi na chwile pociumka mówi bleeee i oddaje mi

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 sie 2011, 14:14

isiawarszawa, no to ja tak wlasnie z synem mialam jak jeszcze roczku nie miala

hmmmm i pomyslec ze Nikole zesmy do smoka uczyli po narodzinach a ona dlugo nie chciala ..... no to teraz mamy hehe

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 sie 2011, 14:37

Sabcia ja dałam Zosi smoka, jak odstawiłam od piersi :ico_puknij: ale od 2 miesiecy jesteśmy bez smoka. Jak miała przerwę wakacyjną, to po prostu go nie dostała. Upominała się kilka razy: siapa, siapa (nie wiedzieć czemu tak mówiła na smoczek :-D ), ale tłumaczyłam jej, że jest duża i że już nie powinna używać smoka i to wystarczyło. :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 sie 2011, 16:17

Hej! Długo mnie nie było, ale mam jakiegoś doła. ;( Chyba się nie nadaje do tego wszystkiego. :( Eh...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sie 2011, 21:14

Ja wklejam tylko łóżeczko. Magda mam nadzieję, że się spodoba.
Napiszę coś jutro. Nie dostawałam powiadomień na pocztę znowu i pomijałam forum z zalatania :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 sie 2011, 06:57

matikasia, fajne łóżeczko
Kasia90, co sie stało???
a u nas bezpieluchowa sucha noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to w całości przespana :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 sie 2011, 07:00

matikasia, śliczne jest :-D
a u nas dzis powtórka z przedwczoraj, czyli straszna rozpacz :ico_placzek: aż żałuję, że nie zostawiłam dziś Zosi w domu z mamą. Chyba kolejna piątka dodatkowo wychodzi i daje popalić. Dałam małej rano nurofen, ale powiedziałam, że gdyby miała gorączke (rano jeszcze nie miała), to żeby natychmiast zadzwoniły i ktoś Zosieńkę wcześniej odbierze. Jak sobie pomyślę, że od poniedziałku będzie już dłużej w żłobku, bo babcia juz wyjeżdża, to aż mi słabo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a z dobrych wiadomości...przynajmniej dla mnie :-D udało mi się sprzedać na allegro kozaczki po Zosi i sweterek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-08-2011, 07:02 ]
a u nas bezpieluchowa sucha noc i to w całości przespana
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas wczoraj była jakaś blokada i Zosia mimo, ze mówiła siku siku i siadala na nocnik, to nic nie poleciało, a jak założyłam pampka, to chyba z 10 minut kupalka robiła :ico_noniewiem: może to przez ten stres związany ze żłobkiem...sama nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 sie 2011, 07:19

10 minut kupalka robiła
tak a propo to mi sie przypomniało (jak któraś je to niech skończy)
wczoraj na placu z oliwcią byłam i była dziewczyna w moim wieku z synem (na oko jakies 4 latka)
biega bawi sie wbiega do piasku i nagle mowi oO wyszedł za piaskownice dosłownie dwa kroki majtki w dół i zaczyna robić... mamusia krzyczy synu nie tutaj, ciach małego pod pachy i niesie w krzaki, siłą rzeczy jednak mały po drodze robił co uważa za słuszne (nie siku) no i pogubił oczywiscie
po skonczeniu (w krzakach) mamusia jak gdyby nigdy nic mówi: choć idziemy juz i poszli...
nawet nie raczyła sprzątnąć po sobie :ico_szoking:
jako że i ja po jej synalku sprzątać nie zamierzałam poszłam na plac przedszkolny 100 metrów dalej i tam spędziłyśmy resztę popołudnia
no cóż dziecko narobiło na srodku placu - zdarza sie ale żeby nie sprzątnąć :ico_olaboga: szkoda że w to nie wdepnęła i tak sie teraz zastanawiam czy na "fejsbuku" i blogu nie narobić jej obciachu.... (anonimowo)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 sie 2011, 07:45

szkoda że w to nie wdepnęła
wielka szkoda :-D
niektóre mamusie są udane, brak słów

[ Dodano: 19-08-2011, 07:45 ]
Chyba się nie nadaje do tego wszystkiego
nie wolno tak Tobie myśleć :ico_nienie:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 sie 2011, 09:26

Witam się i jak. Miałam 3 strony do przeczytania.
Nie wiem czemu nie miałam powiadomień i przegapiłam, a dziś już było powiadomienie.

Magda33 mam nadzieję, że łóżeczko już moje widziałaś;)
Pierwszy wieczór ciężki bo wyłaziła ciągle z mlekiem. Fakt też, że może nie była taka śpiąca bo padła mi w aucie o 16 i spała do 18 prawie. Zobaczymy dziś. Ogólnie Milenka jest łóżeczkiem oczarowana i chętnie na nie wchodzi.
Biedna ta Zosia z tym płaczem w żłobku. Jak czytałam aż mi łzy do oczu napłynęły.
Szczerze nie zazdroszczę.

Isia a takiego wzoru nie widziałam. Bardzo ładne.
Gratulacje z okazji odpieluchowania. Widać nasze grono rośnie :ico_haha_01:
Milenka w nocy raz sika, raz nie. Raz sucho rano, raz nie. Dlatego jeszcze czeka na rozwój wydarzeń. Mati nauczył się w nocy w 2 tygodnie. Za to ona w dzień nauczyła się w 2 tygodnie i już minęło ostatnio 2 miesiące jak jesteśmy bez, ale w nocy u nas dłużej trwa.
A Ty pewnie, że możesz folię pod prześcieradło dawać i niech próbuje:)

Sabcia ale macie fajnie z wyprawką. Ja nie wiem w każdym kraju jest na to kasa, tylko nie w naszym.
Mnie wyprawka wyniosła ok 300 zł do zerówki :ico_szoking:

Kasia90 pisz tu szybko co tam za zły humor Cie dopadł?? może można pomóc??

A ja dziś pilnuję 2 razy po godzince synka sąsiadki. Jest z 3 listopada jak Niuśka, ale rok później. Lecę do nich :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość