Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

18 sie 2011, 21:16

Cześć dziewczynki a co u nas znów tak pusto?


Beatka nie znamy się ale gratuluje córeczki, przy dwóch chłopcach to pewnie bardzo chciałaś córcie co? Zaglądaj do nas częściej bo u nas tak cicho i nic się nie dzieje!

Buzoczku wiem że tak pisałam i zdania nie zmieniam :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ja bym chciała drugą też córcie :ico_wstydzioch: - jakoś jak myślę że miała bym synka to boję się tego - bo to zbóje małe są :) - a jeszcze jakby po tatusiu poszedł to już w ogóle by byłą - masakra!


My dziś byłyśmy na ważeniu i córcia waży 7.950g nie tak dużo myślałam ze 8kg przekroczyła już dawno!

Dziewczyny nadawałyście swoim skarbom 2-gie imię? Bo my jak rejestrowaliśmy Klaudię to nie wybraliśmy jej 2-go imienia bo nie wiedzieliśmy jakie i teraz tak się zastanawiam jak to będzie z Chrztem bo przy chrzcie nadaje się 2-gie imię - czy nie? Ja już sama nie wiem?

Jeśli tak to podajcie mi jakieś propozycje co pasuje do Klaudii bo mi jakoś nic sensownego do głowy nie przychodzi! Jedyne co to Klaudia -Dominika ale znów jak będę miała 2-gą córcię to bym chciała aby tak miała na imię i teraz sama już nie wiem!

Piszcie co myślicie ! Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 sie 2011, 21:56

Witam wieczorową porą. Faktycznie pusto tu ostatnio, może niedługo dziewczyny wrócą z urlopów to będą częściej zaglądać. Ciekawa jestem co u Alineczki :ico_noniewiem:
bo to zbóje małe są
fakt tak się przyjęło, ale ja z obserwacji wnioskuję, że czasem dziewczynki bardziej rozrabiają, a chłopcy potrafią być takimi slodziakami :-D , mój Adrian taki będzie :-D :ico_haha_01:
córcia waży 7.950g
a ile ma wzrostu? Faktycznie nie dużo :-)
Robicie sobie wykres na sietce centylowej? Mój Adrian idzie równiutko po środku :ico_brawa_01: , czyli idealnie w normie :ico_brawa_01: :-D
Dziewczyny nadawałyście swoim skarbom 2-gie imię?
Tak bo my już Oliwci daliśmy na drugie Justyna (po mnie), więc małemu daliśmy Piotr (po tatusiu :-D )
ale z tego co wiem to nie ma konieczności nadawać drugiego imienia, to decyzja rodziców :ico_noniewiem:

Kiedyś jakoś posałaś o potliwych dłoniach i stópkach? Ja bym napewno skonsultowła to z lekarzem, tak dla pewności :ico_sorki: napewno to nic złego, ale pewnie pewniej się poczujesz jak spytasz.

Ja dziś miałam drugie podejście do egz na prawko i znów oblałam, źle zaparkowałam (koperta) :ico_placzek: , a jak robiłam koperte z instruktorem, to wychodziła mi rewelacyjnie :ico_olaboga: . Następny egz 1 września :ico_sorki: .

A tak z nowości to Adrian podciąga się po szczebelkach w łóżeczku do pozycji stojącej :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 sie 2011, 10:45

Cześć dziewczyny, sorry, że nie zaglądam, ale po prostu nie mam czasu. Nawet nie mam jak Was doczytać.
Chłopaki u mnie rozrabiają na całego - szaleją po całym domu. Krzyś próbuje robić to co Bartek, wstaje gdzie popadnie, włazi na schody, normalnie z oka go nie można spuścić. Próbuje też chodzić bokiem przy narożniku, ale na razie mu nie wychodzi i się przewraca.

No a poza tym to chłopaki robią sobie wyścigi na czworaka i slalom pod stołem z krzesłami. A jak Bartek zrobi siku do nocnika, to trzeba natychmiast wylewać, bo Krzyś od razu leci się w tym grzebać :ico_olaboga:

Zmykam, bo Krzyś znów przy schodach

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

20 sie 2011, 13:51

Witam!!!
Aga Klaudia malo wazy :ico_szoking: pewnie dlatego ze jest drobniutka???
jezeli chodzi o drugie imie to my nie dalismy bo uwazam ze to tylko klopot pozniej w doroslym zyciu na kazdym dokumencie trzeba pisac imiona :ico_noniewiem:

Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za nowy postep :ico_oczko:
przykro mi ze nie uadlo sie zdac prawka :ico_sorki: ale jak to sie mowi do trzech razy sztuka :ico_oczko:

U nas dzis swieci slonko ale za to wieje taki wiatr ze glowy urywa :ico_olaboga: naszczescie maz zostawil mi dzis auto i jak Nadia wsanie to brykamy do cioci na kawke pozniej odbierzemy meza z pracy i moze na jakis basen sie wybierzemy :ico_noniewiem: bo co tu robic w taka pogode :ico_noniewiem:

Odzywajcie sie dziewczynki bo nudno u nas!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 23-08-2011, 11:23 ]
Witam widze ze nikt tu nie zaglada a szkoda wstawie fotki z dzialeczki to moze ktos zajrzy i sie posmieje :-D

Nadia z kielbacha hehe

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

DAJCIE MI MLECZKO HEHE

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

dziewczyny gdzie wy sie podziewacie??????????????????????????????????????? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 sie 2011, 17:30

Dziewczyny gdzie jesteście?
Nadunia super dziewczyna :ico_brawa_01: , nie wie co wybrać czy mleczko, czy kiełbaske :ico_haha_01: .
Ja od piątku na kilka godz dziennie śmigam do pracy i robie inwentaryzacje, a jest tego troche :ico_olaboga:
No i trawają debaty na temat mojego zatrudnienia od września. Ja czy córka dyrektorki :ico_noniewiem: , nawet w czwartek ma być w tej sprawie spotkanie z rodzicami :ico_sorki:
A poza tym nic nowego Adrian łobuzuje, a Oliwia nie może uwierzyć, że wakacje się kończą :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 sie 2011, 10:27

Hej dziewczyny, doczytałam nareszcie, ale połowy nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Gratuluję wszystkich nowych ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniula widać, że Nadii smakowała kiełbasa :-D :ico_oczko: spora z niej panienka

buzok z prawkiem na pewno uda się następnym razem. A Oliwia faktycznie sporo ważyła :ico_szoking: Kiedyś pisałaś, że w porównaniu do Adriana była mało ruchliwa, to pewnie dlatego.

Krzyś waży pewnie z 7.700, bo miesiąc temu na szczepieniu ważył 7.500. Od dwóch miesięcy już bardzo mało przybiera, bo ciągle jest w ruchu

A co jedzenia, to ja często daję chłopakom zmiksowane owoce, bo Bartek chce jeść to co Krzyś, więc robię im razem. Mieszam po dwa, trzy naraz: brzoskwinie, morele, jabłka, banany, śliwki, gruszki, maliny - takie jakie mam akurat w domu. Całe szczęście Krzyś nie ma żadnej alergii. A obiadki dostaje na zmianę - raz gotowane, raz kupne, żeby się nie odzwyczaił :-D bo z Bartkiem miałam taki problem, że jak zaczęłam mu dawać tylko gotowane, to później za nic nie chciał mi jeść kupowanych słoiczków. Chociaż też gotowałam mu bez soli, ale jednak smak był inny.

Ja też za niecałe dwa tygodnie - 5 września wracam do pracy i bardzo się cieszę :ico_brawa_01: bo mam już dość siedzenia w domu

A takie cuda Krzyś wyprawia - filmiki sprzed kilku dni
http://www.youtube.com/watch?v=FIdkAroS-Bg
http://www.youtube.com/watch?v=tJP9XPtozjY

muszę jeszcze nagrać chłopaków jak sobie robią wyścigi i slalom pod stołem na czworaka :-D no i jak Krzyś wszędzie wstaje :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-08-2011, 10:28 ]
aaaa i buzok trzymam kciuki za pracę :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 sie 2011, 14:14

Kiedyś pisałaś, że w porównaniu do Adriana była mało ruchliwa, to pewnie dlatego.
tez tak myślę, ona taki leniuszek była a Adrian to diabełek wcielony, nie usiedzi w miejscu :-D
Całe szczęście Krzyś nie ma żadnej alergii.
to masz dobrze, bo my musimy bardo uważać :ico_sorki:
Krzyś waży pewnie z 7.700
równe kilo mniej od Adriana :-)
bo mam już dość siedzenia w domu
ja też i mam nadzieje, że do końca tego tygodnia coś będzie już wiadomo :ico_sorki: . Wczoraj dzwonił do mnie dyrektor z gimnazjum, w którym kiedyś pracowałam, nie mogłam odebrać, ale dziś po kilku próbach się wkońcu dodzwoniłam, i powiedział, że jest teraz na radzie dyrektorów, i jak będzie miał chwilkę to do mnie oddzwoni. Ciekawe o co chodzi. Ale byłabym szczęśliwa, gdyby chodziło tu o jakiś etacik dla mnie :ico_sorki: , to porządna, duża szkoła to gimnazjum, i tam miałam przyzwoitą pensję, a tu, w przedszkolu to jest stowarzyszenie, i pensja taka, że szkoda gadać no i liczba godzin do odrobienia :ico_olaboga: .
aaaa i buzok trzymam kciuki za pracę
dzięki, mam nadzieje, że się przydadzą :ico_sorki:
muszę jeszcze nagrać chłopaków jak sobie robią wyścigi i slalom pod stołem na czworaka no i jak Krzyś wszędzie wstaje
filmiki super, aż można pozazdrościć wyczynów małego, no i czekamy na inne...
Mój Adrian też z dnia na dzień czymś nowym mnie zadziwia, w wózku bez pasów to nawet nie ma co go zostawiać. Ostatnio spodobała mu sie jazda w wózku na stojąco, gdzie trzym aię oparcia :-D :ico_puknij:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

26 sie 2011, 09:55

witam z :ico_kawa:

gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mlodego teraz juz tylko patrzec jak sam stanie na nogi :-D

buzok i jak z ta praca w gimnazjum??????????????odezwal sie dyrektor???

U nas dzis upal nie ma czym oddychac :ico_sorki:
wczoraj zamowilismy chodzik dla Nadii juz nie wiem co z nia robic raczkowac nie umie :ico_noniewiem: a jak ja postawie przy czyms zeby sie trzymala to chwile postoi sama mam nadzieje ze to dobry zakup :ico_noniewiem: pewnie przyjdzie w poniedzialek to zrobie wam pare fotek.

A co u was Aga czemu sie nie odzywasz?????????????/

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 sie 2011, 11:37

Hej dziewczyny, my mamy kolejnego ząbka - lewa górna jedynka od przedwczoraj na wierzchu :ico_brawa_01:
a poza tym Krzyś chyba ma trzydniówkę, bo od wczoraj ma temperaturę powyżej 39 o ile nie dostanie czegoś na zbicie. Poza tym nic innego mu nie dolega i jak mu zejdzie gorączka po lekach to rozrabia na całego. No ale przejdę się z nim dziś do lekarza na wszelki wypadek.
gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mlodego teraz juz tylko patrzec jak sam stanie na nogi :-D
Aniula on już stoi :-D i nawet próbuje łazić przy meblach
wczoraj zamowilismy chodzik dla Nadii juz nie wiem co z nia robic raczkowac nie umie :ico_noniewiem:
ma jeszcze czas - większość dzieci zaczyna raczkować pomiędzy ósmym a dziesiątym miesiącem. Po prostu trzeba często dziecko kłaść na podłodze na kocu lub macie, a nie w żadnych leżaczkach i tym podobnych. A jak ją włożysz w chodzik to na pewno nie będzie raczkować.

buzok no właśnie - jak tam praca ? odezwali się ?
A z Adriana też niezły rozrabiaka :ico_olaboga: :ico_haha_01:

A nam od poniedziałku zaczynają robić podjazd i kostkę wkoło domu, znowu będzie bajzel na całego :ico_olaboga: no ale za to potem już będzie super
No i kupiliśmy Bartkowi rower biegowy, wczoraj przyszedł, no i młody zachwycony szalej pół dnia po ogrodzie.

Zmykam , bo pewnie zaraz Krzyś się obudzi, a jeszcze muszę powiesić pranie.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 sie 2011, 15:49

Witajcie!
Ufff okropnie duszno, i nareszcie uspałam Adriana, to mogę coś napisać, bo ja się zastanawiam, czy on ADHD nie ma :-D albo jakieś robaki w pupie :ico_sorki: , daje mi popaliś ten mój syn.

Napierw co u mnie:
A więc byłam dziś na rozmowie, bo dyrektor zadzwonił i zaprosił mnie na rozmowe kwalifikacyjną na której byla jeszcze inna dziewczyna z pobliskiej wioski. No i przepytali nas jak na egzaminie na studiach normalnie :ico_szoking: , no ale najfajnie bylo jak mnie i tą dziewczynę dyrektor wezwał i oświadczyl, że zatrudnia mnie :ico_brawa_01: . W związku z czym stawiam :ico_zdrowko: pysznego szampana dla wszystkich, za to, że dostałam pracę. Będzie to 12/18 etetu, więc nie cały, ale to będą indywidualne rewalidacyjne zajęcia z dzieciakami upośledzonymi, i będe miała dużo dodatków, typu szkodliwe, indywidualne, i przez to pensja całkiem przyzwoitak jak na 12 godz tyg :ico_brawa_01: , no i z Adrianem dłużej posiedze :ico_brawa_01: . Boję się, że sobie nie poradzę, ale jak nie spróbuję to się nie przekonam :ico_sorki:
nie wiem co z nia robic raczkowac nie umie
ma jeszcze czas
to co pisze Gaga to racja, że ma jeszcze czas, lub poprostu wcale nie musi raczkować, bo są i takie dzieci. I powiem tak, że te które nie raczkują dużo szybciej uczą się chodzić :ico_sorki: . Ja mam to samo z Aduśkiem, też nie raczkuje, siedzi już bardzo dobrze, ale ostatnio by tylko stał na nogach, normalnie, pręży się i wygina, tak żeby go stawiać na nogi :ico_sorki: , jest dużo silniejszy od oliwki, i o wiele, wiele ruchliwszy, ona nie raczkowała, i dlatego myślałam, że on będzie, bo często bawi się na podłodze na brzuszku, ale teraz widze, że do raczkowania to mu chyba jeszcze daleko :ico_noniewiem:
Oliwcia jak mi skończyła 8 miesięcy to wlożyłam ją w chodzik, i pochwalilam się doktorce, że nasza córa już w chodziku śmiga, to ta mi tylko powiedziała: "Jeśli nie chcecie usłyszeć na bilansie 6-latka, że wasza córcia ma skrzywienie kręgosłupa to wyciągnijcie ją z chodzika i go wyrzućcie". W sumie używaliśmy chodzika 2 tyg, i to był zbędny wydatek. Z Adrianem jest ciężko, i nawet moja mama jak teraz częściej z nim zostaje to narzeka, że nie daje rady, i żebyćmy kupili chodzi, i że ona nawet na niego da, ale NIE!!! Przemęczymy się jakoś, to jest wszystko przejściowe, nauczy się chodzić i będzie ok :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość