Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 sie 2011, 11:04

Dobrusiu ciekawe skad by mnie znal ;) moze jestem do kogos podobna ;))
no więc też mu tak mówię ;)

tabogucka, super zdjęcie :) wyprawa na basen fajnie że udana :ico_brawa_01: ja jak wyciągnęłam Witusia to na przebieraku też już się tulił do spania :) woda jednak wyciąga

co do przejmowania się to ja mam różnie, ale jestem bardzo wrażliwa i wszystko biorę do siebie. Ale staram się wszystko na spokojnie robić.
A co do naszych kochanych facetów... faceci są zupełnie inni od nas... mają totalnie w du.. estetykę...

oj, idę bo mały się budzi, zasnął mi taki wygięty :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-08-2011, 11:05 ]
NowaSejana brawa dla Marcelinki za nową umiejętność :)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 sie 2011, 12:33

Dobrusiu a wy jestescie z Piły? bo cały czas mysle bo jak ogladalam teraz zdjecia wasze na nk to tez mi sie tak wydaje jakbym go widziala i to nazwisko ale za nic nie moge sobie skojarzyc jedyne z Piła to mam skojarzenia moj tata tam pracowal w nafcie i czesto na kolonie jezdzilam od niego z pracy bo tak to nie
ok ja jade dzis do mamy z mala buziaczki ;******

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 sie 2011, 12:47

tabogucka No właśnie moja pomimo takiej wagi nie jest pączusiem. Mamy za to problemy z długością nóg bo ma tak długie,że wszystko jest za krótkie a jak kupie większy rozmiar to w pasie wszystko wisi bo jest strasznie szczupła. :ico_olaboga: Muszę przerobić parę spodni bo szkoda ich nawet nie wykorzystać :ico_sorki:

Także na razie jesteśmy na rozmiarze 74,80.

NowaSejna Marcysia taka śliczna jest :-) brawaaa za umiejętności małej. Moja też stopy wciska do buzi i przewraca się na boki. I denerwuje się bo chciałaby usiąść a jeszcze nie może :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

20 sie 2011, 12:53

Hej dziewczynki, doczytałam was wreszcie :ico_olaboga: , a nie zaglądałam bo mężuś okupował komputer :ico_olaboga: ,
Przepraszam ale nie pamietam dokladnie co u kogo :ico_wstydzioch: obiecuje sie poprawic :ico_oczko: :ico_oczko:

Ale te nasze dzieciaczki rosną :ico_szoking:

[ Dodano: 20-08-2011, 12:54 ]
U nas dzis okropnie wieje takze na spacer sie nie wybieramy !!!!!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

20 sie 2011, 17:05

moj tata tam pracowal w nafcie
chodzi o firmę czy o szkołę?
Ja jestem z Piły, ale Kamil jest z Kaczor (obok piły mała miejscowość) :)
Ale te nasze dzieciaczki rosną :ico_szoking:
jak na drożdżach :-)

[ Dodano: 20-08-2011, 19:13 ]
Dzisiejszy grill, Patrzcie jak uważnie Witek śledzi browara :D

Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 sie 2011, 20:37

Dobrusiahehe no maly wie co dobre :-D

[ Dodano: 20-08-2011, 20:44 ]
a my dzis jak codzien bylismy na 3 spacerach ...a pogoda byla dziwna bo arno slonce o 13ej desz wielki a juz o 15ej piekne slonce az do teraz :ico_noniewiem:

mojemu dziecku chyba nie bardzo samkowalo jablko z gruszka :ico_szoking: jutro dam drugie pol sloiczka to zobaczymy ...ale nie krzyczal az tak barzdo jak zabieralam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


a co do facetow....sma nie wiem krzyuczec na tego swojego chlopa czy gryzc sie w jezyk i sprzatac po cichu???

ale to i o inne rzezcy chodzi ...to naprzyklad ja musze pilnowac zeby on do wlasnej babci zadzwonil;...i to do tego stopnia ze to ja wykrecam numer i podaje mu sluchawke :ico_puknij:

a do malego tez sie garnie ale to wyglada tak troche z nim pogada ponosi i za chwile siedzi i gra na sonce a maly mu na kolanach wpatrzony w tv :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 sie 2011, 21:53

Dobrusia świetne zdjęcie. Widzę,że tata uczy od małego :ico_haha_01: Nie ma jak zimny lech :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

21 sie 2011, 09:54

oooo...chyba coraz rzadziej moj paczusio wstaje na jedzenie w nocy ...dzis tylko 2 razy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


kazalm mojemu M. wyjac jedna scianke z lozeczka i mam przystawione do naszego duzego lozka i jest na tym samym poziomie -takie jakby przedluzenie ....wyciagam malego na cyca ale bez zadnych akrobacji i odkladam teraz niby spi z nami ale oddzielnie :-D


bardzo wygdne

ale nie przemyslam tego do konca...bo teraz przewijak ...nie ma jak stac be ztej jednej scianki :ico_szoking:

[ Dodano: 21-08-2011, 16:36 ]
Ojej a tu nikogo... :ico_olaboga:
to chyba idziemy na nastepny spacer...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

21 sie 2011, 17:01

hej ja stawiam dzis :ico_tort: za 4miesiace Blaneczki
no i na ten dzien dostalam rano prezent @ ;/
naszczescie jakos mnie nie boli jak zawsze moze rzeczywiscie tak jak mowili ze po urodzeniu dziecka juz te bole miesiaczkowe sa mniej bolesne oby :ico_olaboga:
podalam malej słoiczek bo chcialam zobaczyc jej reakcje marchewke z ryzem ale nie wiedziala co ma ztym zrobic memlała jezykiem i wszytsko wylatywało a pozniej do tego doszedł odruch wymiotny nastepnym razem moze bedzie lepiej ale ja jej wprowadze dopiero po 5 miesiacu i tak dobrze wyglada ;p

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

21 sie 2011, 19:29

stawiam dzis :ico_tort: za 4miesiace Blaneczki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hej
u nas dalej walka z jedzeniem,ale nie wytrzymałam i pojechałam do kolezanek z pracy zeby go zwazyc no i mój synek przytył :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przez 3 całe dni 150g i wazy 5570g ,mozna odjąc ze 30g bo inna waga ale ciesze sie bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale problem z jedzeniem taki sam zjada sam tylko 50ml reszta 50ml zageszczona i lyzka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja stawiam :ico_tort: za jutrzejsze 5 miesiecy FILIPKA niejadka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana brawa dla Marcelinki za nową umiejętność :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości