Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 sie 2011, 17:24

patrycjaaa o ile się orientuje to nazwa tej odżywki to wax jutro właśnie też pędzę po nią do apteki. Hmm...są nawet dostępne do różnych rodzajów włosów.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 sie 2011, 17:52

u nas upal nieziemski... tak jak u Fintifluszki u nas na 2 pietrze nie ma czym oddychac :ico_olaboga:

tabogucka, super, ze sie wyjasnilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi juz mniej wlosy leca... :ico_sorki: :ico_sorki: tez biore tabletki i mam nadzieje, ze juz bedzie coraz mniej lecialo... Marcys to czasem i w pampersie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 sie 2011, 18:55

dzieki dziewczny za wsparcie z tym urzedem :ico_sorki:
co prawda ostatecznej odpowiedzi na pismie jeszce nie mama ale nie mysle zeby cos byl nie tak z moim podatkiem bo przez te wszystkie lata jest to automatycznie naliczane (raczej z gorka)przez pracodawce :ico_sorki:

[ Dodano: 22-08-2011, 18:56 ]
Fintifluszka a no wlasnie kreci mi sie w glowie i to tak cholernie ze sie czasem boje zebym sie np z malym nie przewrocila...
mi sie zdaje ze to brak czegos...np zelaza...
ale ide w srode do lekarza moze skieruja mnie na badanie krwi wiec moze sie czegos wiecej dowiem...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sie 2011, 21:50

no nie no
napisałam długiego posta i zapomniałam się zalogować :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 22-08-2011, 22:05 ]
kochane może jutro uda mi się coś więcej npisać, bo dziś jestem padnięta, obiecałam sobie, że nawet jak będę mieć dużo pieniędzy w przyszłości to nie kupię dużego mieszkania, bo za dużo sprzątania. jestem tak strasznie zmęczona tymi porządkami, gotowaniem, że mam na dziś dość, w ogóle nudzą mnie już obowiązki kury domowej. ciągle to samo. jutro jedziemy na działkę, nie chce mi się ale obiecałam Oli.

dobrej nocy!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 sie 2011, 22:17

A ja ku;ilam dermene i zobaczymy czy podziała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 sie 2011, 00:16

tabogucka, super,że zadzwoniłaś i wszystko się wyjaśniło :-D Mam nadzieję,ze anulują tą kwotę i będziesz miała spokój :ico_sorki:

Ja myję włosy szamponem o nazwie Seboradin. Nie widzę żadnej poprawy po nim, więc jak się skończy kupię zwykły i będę czekała aż same przestaną tak wypadać :-D

tabogucka, Fintifluszka, ja też mam zawroty głowy i często tracę równowagę i obijam się o wszystko jak chodzę. Czuję się czasami jak bym pijana była :ico_noniewiem: Strasznie mnie to denerwuje,bo nie wiem czemu tak się dzieje, przecież wszystkie wyniki mam OK :ico_olaboga:

Fintifluszka, super zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, mam tak samo :ico_olaboga: jak poczuje głód to muszę szybko coś zjeść,bo mi okropnie niedobrze i aż mnie ssie z głodu i też mam wrażenie,że jak nie zjem czegoś to zwymiotuje.
Czasem jak wstaję w nocy nakarmić małą to muszę zahaczyć o lodówkę,bo nie dam rady usnąć :ico_noniewiem: Oszaleć można :ico_olaboga:
Marcys to czasem i w pampersie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:
hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja też czasem znajduję w pampersie i czasem nawet z kupką wyjdą :ico_wstydzioch:

Blanka26, ja ostatnio napisałam długie posta i zamiast wysłać to odświeżyłam stronę :ico_puknij:
Miłego pobytu na działce :ico_sorki:
A ja ku;ilam dermene i zobaczymy czy podziała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby podziałała!!

Jejku,a u nas w pokoju nagrzało się okropnie i było 28,5 stopnia... :ico_olaboga: Teraz jest niby okno otwarte ale w ogóle tego nie czuć. Wykąpałam się niedawno i już cała się kleję... Aż mi się nie chce kłaść do łóżka jak sobie pomyślę jak się będę kleiła do wszystkiego :ico_zly:

Aha, byłyśmy dziś na rehabilitacji. Pani mówi,że jest duża poprawa ale jednak asymetria się utrwaliła i trzeba będzie ostro ćwiczyć. Na pewno do końca wrześnie pochodzimy,bo podobno jak dziecko kończy 6 miesięcy to jest przełom i wtedy się okaże z czym sobie radzi bez problemu,a co trzeba jeszcze poprawić. Jest lepiej,a to najważniejsze :-D

A jutro idę z dziewczynami na kontrolę (już do naszej lekarki). Katarki na szczęście się zmniejszyły u obydwu. Podaje Martynce leki na siłę,bo nie chce nic :ico_noniewiem: Dziś tak się broniła,żeby nie połknąć,że się zakrztusiła i nie mogła oddechu złapać... Wystraszyłam się bardzo, bo zaczęła okropnie płakać,bo nie mogła nabrać powietrza :ico_placzek: ale na szczęście jak ją położyłam na moich kolanach główką w dół i poklepałam po dupce to złapała oddech :ico_olaboga: :ico_olaboga: Oby to się nie powtórzyło...
Mam nadzieję,że coś się wyjaśni z tym moczem i już nie trzeba będzie żadnych leków podawać :ico_sorki:

Lecę, bo głodomorra się obudziła :-)

Dobranoc!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 sie 2011, 10:53

hej dziewczyny
upał na maksa a jutro u nas zapowiadają 34 stopni
ja chyba tego nie wytrzymam w domu 29 stponi
ja mieszkam na ostatnim piętrze(11 piętro)i masakra normalnie
spać nie można tak gorąco i duszno

chwilę jeszcze posiedzę i wybywam z małym na basen
z małą trochę pod dzrewami posiedzę a piotrunia się pochalepie trochę
malutkiej też stópki zamoczę

co do włosów to u mnie też masakra
lecą garsciami
a musze teraz isc i je podciąc i odrosty zrobic :ico_olaboga:

tabogucka, mi też się czesto kręci w głowie nie wiedzieć od czego :ico_olaboga:

Aniaaa, to super że już lepiej,zobaczysz jeszcze trochę i wszystko będzie tak jak trzeba :ico_sorki:

no i stawiam z 5 miesiąc mojej królewny

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 sie 2011, 11:09

Hej :-D

aga216, jakie pyszności :-D wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5 miesięcy Paulinki :-D
Ale Ci fajnie, że na basen możesz iść. U nas budują kryty basen ale nie wiadomo czy skończą za rok czy dwa :ico_olaboga:
Najbliższy mamy 40km od domu i bardzo bym chciała pojechać z dziewczynkami, muszę mężusia namówić :):

Zbieramy się do lekarza. Odezwę się jak wrócimy.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 sie 2011, 11:41

Aniaaa, daj znać po lekarzu co i jak...

u nas jeszcze w tym roku zaczeli budować Aqua Park,wiec mała jak podrośnie to będzie miała gdzie szaleć :ico_sorki:

mała ma drzemkę a po niej się zbieramy :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 sie 2011, 14:17

czesc mamuski

ale wam dobrze z ta pogoda u mnie pada od rana i tylko 15 C :ico_olaboga: wole jak jest upal to sobie z malym spacerujemy albo siedzimy w ogrodku ...mieszkanie tez mamy dosc przewiewne nawet w upaly :ico_sorki:
a tak to w domu siedzimy...maly na razie usnal :ico_sorki: ale on w domu dlugo nie spi :ico_placzek: jednak na spacerze lepiej...
a ja lapie dola bo tylek w sumie to uda rosna mi i rosna....to chyba jeszcze kilogramy z Polski....ale jestem przerazona :ico_szoking:
wlsoy mi dizs wylecialy juz prawie wszystkie....powaznie mam zakola na pol glowy ...i do tego takie pryszcze /zaskorniaki /male cystki wszedzie na buzi za uszami na dekoiolcie na plecach....masakra :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 23-08-2011, 14:18 ]
aga216za 5 miesiecy Paulinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-08-2011, 14:19 ]
aniaaatrzymam kciuki za wyniki...daj znac jak wrocicie koniecznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości