Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 sie 2011, 15:47

Widzę,że wszystkie problemy z waga macie...Kurcze też mi uda zostały jak chodzę to się ocierają o siebie :ico_haha_01: hmm..tak zostało po ciąży,biustu też nie ma za dużo w ciąży piersi wyglądały o wiele lepiej,teraz to takie dwa flaczki :ico_olaboga: No i przy wzroście 170cm ważę 62kg do zrzucenia mam jakieś 4 kg żeby powrócić do wagi sprzed ciąży. Ale i niestety brzuszek flaczek został,może nie jest już taki duży jak wcześniej ale dalej wisi jak jakiemuś piwoszowi :-D no cóż....lepsze to niż ważyć 100kg :ico_noniewiem: Chociaż mój P. mówi,że jestem wychudzona tylko nie wiem z której strony. :ico_sorki:

[ Dodano: 26-08-2011, 15:49 ]
tabogucka Oby mały z diabełka miał tylko ubranko :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 sie 2011, 15:55

Inuno, swietne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: slicznie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Umowa stoi (chodzi o diete) :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a jaka diete bedziemy stosowac?? bo ja jeszcze nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Ale i niestety brzuszek flaczek został,może nie jest już taki duży jak wcześniej ale dalej wisi jak jakiemuś piwoszowi :-D no cóż....lepsze to niż ważyć 100kg :ico_noniewiem:
heh, ja nic nie mowie jak mam po 2 ciazach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: worek mi wisi z przodu :ico_haha_01: :ico_haha_01: niepotrafie go zaakceptowac :ico_zly:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

26 sie 2011, 18:08

dzieki dziewczyny chyba przestane sie tak zamartwiac o małą napewno sobie da rade ;)
ja mam 170 wzrostu i waze 60 kg tyle co przed ciaza piersi tez byly ładniejsze teraz mam d przed ciążą mialam C nie wiem jakie beda jak przestane karmic jak jest mleko wygladaja ladnie a jak pusto to takie sa wiotkie ;/ wisza i nie sa juz takie jedrne ;/ i lewa duzo mniejsza od prawej ehhhhh tak nogi i uda mam szczuplejsze brzuszek troszke zostal ale nigdy plaski nie byl ;p

kiedys pamietam slyszalam o takiej diecie kapuscianej nagotowalam caly gar zupy kapuscianej bo to przez caly tydzien trzeba jesc ale bez przypraw feee ochydaa :ico_sorki:
pamietam ze jak tylko sprobowalam i poyslalam ze bede to musiala wcinac to mi sie ryczec chcialo i od razu zglodnialam i mialam ochote na wszystko inne co było w lodowce tylko nie na tą zupe i calosc poszla do kibla ;D tyle bylo z tej mojej diety hahha

u nas koszmar czuje ze sie roztapiam w pokoju 28 stopni mala spi w pamperze nakryta pieluchą jak jutro tak bedzie to na tym weselu sie ugotuje w tej kiecce
ja narazie sie wstrzymam z dawaniem tych sloiczkow mała tak wczoraj plakała biedulka
ale pisalyscie ze po marchewce wasze tez plakały tak??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 19:22

ze po marchewce wasze tez plakały tak??
nie..to bylo Szymcia ulubione jedzonko marcheweczka z ziemniaczkiem bo pierwszy tydzien tylko to dostawal i za kazdym razem cieszyl sie jak diabli :-D

[ Dodano: 26-08-2011, 19:26 ]
Inuno ladna rodzinka z Was :ico_sorki: nie bardzo te kilogramy zbedne na Tobie widac.... :ico_sorki:
ale dobra zaczynamy diete ...od PONIEDZIALKU!!!

tylko ze ja chyba nie moge tak sie ograniczac jak wy np .do diety kapuscianej bo ja ciagle cycem karmie :ico_olaboga:
jedyne chyba co moge zrobic to wykluczyc slodycze i tluste smazone rzeczy...i tylko takie pieczone albo na parze wcinac....wlasnie moze kupie sobie parowar :ico_sorki:

a wlosy musze obciacbo zostalo mi kilka takich dluzszych smetnych kosmykow kolo buzi(reszta wypadla)i wyglada to okropnie...

[ Dodano: 26-08-2011, 19:29 ]
Oby mały z diabełka miał tylko ubranko

oby :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-08-2011, 19:30 ]
kurcze ja bym najbardziej chciala odchudzic nogi....ale to chyba chudnie ostatnie jak juz jestes totalnym szkieltem to chyba wtedy dopiero sie tluszczyk z ud rusza.... :ico_puknij:

[ Dodano: 26-08-2011, 19:34 ]
aaaaa...musze mojego M. pochwalic....odkad siostry nie ma ....miedzy nami jest super ...tzn dalej balagani i doprowadza mnie tym do szalu ale zmienil sie w stosunku do mnie :-D i z malym wiecej czasu spedza np czyta mu ksiazeczki puscza mu kolysanki kladzie sie z nim na matce itp.a mi sam buzi daje przed wyjsciem do pracy... :ico_szoking: kupil mi wczoraj jeansy :ico_szoking: :ico_szoking: i wogole sie przytula i pyta czy mam wszystko co mi do szczescia potrzebne :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ... juz nawet pytalam czy ma romans w pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-08-2011, 20:31 ]
ahhhh...i jeszcze jedno cos strasznie dziwnego :ico_szoking: moje dziecko juz trzecia noc budzi sie okolo 3rano wyspane i wydaje mu sie ze czas sie bawic.... :ico_szoking: zupelnie ni ewiem czemu???bo jest ciemno na dworze i ciemno w pokoju a on sobie steka a jak sie nachylam nad nim to oczy otwarte szerko i sie usmiecha ....i tak przez 40 minut :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

26 sie 2011, 20:54

Tabogucka to super ze z mezusiem sie uklada :ico_brawa_01: to miłe ze jest taki czuly w stosunku do Ciebie i opiekunczy dla Szymka ;))
mi ra tak mala zrobiła w nocy ze sie obudzila nakarmilam ja a ta nie myslala o spaniu tylko sie usmiechala
pozwolilam tesciowej mała wykapac pomogłam jej i kazalam nakarmic małą zaczeła plakac ale wlaczyłam im suszarke i mala wypila i zasnela w lozeczku ale biedactwo moje cale spocone i mokre musiałam jej głowke pielucha wycierac i koszulka z przodu tez upocona myslalam ze jak tesciowa karmila to malutkiej wylecialo a ona ze nie czyli tak sie spocila wasze tez takie upocone ze az całe mokrutkie???

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

26 sie 2011, 21:45

Hej , doczytalam , wiecie ja cały czas bede miała zaległości bo juz wrociłam do pracy na 3 dni, tj. czwartek, piątek i sobota, dlatego mało sie udzielam, ale suksesywnie Was czytam!!! :-) :-) :-)
U nas dzisiaj tez gorąco!!!!! :ico_olaboga:

magda1614 :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: dasz rade kochana , bardzo mocno trzymam za was kciuki :-)

przepraszam uciekam spac bo raniusienko musze wstac, pewnie wieczorkiem zajrze, papa dobrej nocy :ico_papa:

Aha i Oksanci dzisiaj uszka przekulismy, jutro jakies fotki wkleje!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sie 2011, 21:53

i ja dołączam do Was dziewczyny z dietką. Dodam sobie też A6w
Inuno widzę, że jesteśmy podobnych gabarytów. Ja też przed ciążami ważyłam 57 kg. W dniu porodu Oli 87 :ico_szoking: po pół roku od porodu znów 57 :ico_brawa_01: potem nie zwracałam uwagi, bo mi się waga zepsuła i w 8 tygodniu z Mateuszem na waga u doktora wskazywała 64 kg :ico_noniewiem: w dniu porodu Mata ważyłam 89 :ico_olaboga: 2 dni po porodzie 82 :ico_szoking: obecnie 67. Do zrzucenia mam minimum 7 kg, dobrze by było 10 :ico_haha_02:
najdziwniejsze jest to, że jak patrzę w lustro widzę szczupłą osobę :-? zastanawiam się nad goodbye appetite, chyba wypróbuję. Ja zawsze stossuję dietę MŻ.

tabogucka fajne Szymuś ma ubranko :ico_haha_01:

NowaSejana śliczna Marcelinka. Bliźniaczki też widziałam :-P ja się na nie napatrzeć nie mogę :-)

patrycjaaa to siostra ma taką teściową jak ja :-P a Ty się tak nie stresuj :ico_nienie: na pewno wszytsko będzie dobrze.
i z malym wiecej czasu spedza np czyta mu ksiazeczki puscza mu kolysanki kladzie sie z nim na matce itp.a mi sam buzi daje przed wyjsciem do pracy... :ico_szoking: kupil mi wczoraj jeansy :ico_szoking: :ico_szoking: i wogole sie przytula i pyta czy mam wszystko co mi do szczescia potrzebne
to on lepszy niż mój. Bo mój to ciągle jak wraca z pracy to coś go boli, a to noga, a to kręgosłup, a to ząb.Udaje czy co :ico_noniewiem: i bach w fotel i do końca dnia go nie zgonisz. a żeby bajkę dzieciom przeczytać??? :ico_szoking: takie oczy bym miała ze zdziwienia

Aniaaa dużo zdrowia dla Towich dziewczynek. na niepoważną lekarkę trafiłaś. Trzeba było od razu jej powiedzieć od czego tam jest

[ Dodano: 26-08-2011, 21:55 ]
no włąśnie też zastanawiałam się nad tym, kiedy wprowadza się drugie mleko. Chyba od skończonego 6 miesiąca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

26 sie 2011, 22:05

patrycjaaa Ja kiedyś wspominałam,że moja mała kiedyś strasznie płakała przez marchewkę z resztą przez te słoiczki też :ico_olaboga: Na razie "jedziemy" tylko na mleku ostatnie 4 opakowania i wprowadzamy 2.W między czasie będziemy mieć wizytę u p.doktor i wtedy będziemy coś wprowadzać nowego. Po tych wszystkich płaczach małej po wprowadzeniu czegokolwiek zgłosiliśmy się do lekarza. I p.doktor stwierdziła,że jeśli dzieciom po 4 miesiącu wprowadzamy coś nowego i nie tolerują tego najlepiej odczekać bo my rodzice za szybko byśmy wszystkiego chcieli :-) I dlatego na spokojnie wprowadzamy "nowości" od 6 miesiąca.

[ Dodano: 26-08-2011, 22:08 ]
ewelcia1245 My właśnie też myśleliśmy ostatnio żeby Nadi przekłuć uszy,póki jeszcze nie wie o co chodzi :-D Czekamy na zdjęcia. :-)

[ Dodano: 26-08-2011, 22:10 ]
tabogucka O 3 rano? :ico_szoking: To rzeczywiście wyspany. Ja jestem w troszkę lepszej sytuacji bo moja wstaje po 6. I po spaniu.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 sie 2011, 22:10

wasze tez takie upocone ze az całe mokrutkie???
u nas zimno tylko 14Cw dzien to i wieczorem chlodno...wiec Ci nie pomoge :ico_sorki:
w nocy ze sie obudzila nakarmilam ja a ta nie myslala o spaniu tylko sie usmiechala
a ja go nawet nie karmie wtedy on sam tak z siebie sie budzi i po 40 minutach patrzenia na mnie usypia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 sie 2011, 22:18

patrycjaaa, Mat też się strasznie poci w upały
Aha i Oksanci dzisiaj uszka przekulismy,
bardzo płakała????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości