szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sie 2011, 20:22

Hej ja mam termin na 20 października 20011 :) i będę miała 2 córeczke
To tak jak i ja.
Witaj witaj.

U na goście , grają w siatkówkę ale na polu gryza mnie komary i siedzę w domu .Poza tym jestem taka zmęczona ze chyba zasnę zaraz .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 sie 2011, 20:32

hej kobitki :ico_oczko:

wpadłam do Was z tęsknoty :ico_oczko: podglądam czy Karolinka nasza sie jeszcze kula :ico_oczko:
a tu czytam ze Kinia też już skurczybyki coraz częsciej ma :ico_brawa_01: oby sie rozkręciły na dobre :ico_sorki:

iwona witaj :-D

ja wczoraj wstawiłam zdjecie brzucha na 3 trymestr ale juz nieaktualne :-D dziś młody opadł mi w brzuszku, teraz jest tak nisko że siedzieć nie umiem, musze sie rozkraczyć jak żaba ale za to znów oddychać mogę :ico_brawa_01:
jutro zrobie fotke bo baterie mi siadły

byliśmy znów na basenie :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sie 2011, 20:33

Hej pracusie:):):) szkieletorek, zdrówka, a wiesz jak masz chore gardło to lody sa w sam raz, ja tak zawsze anginę leczę lodami ale nie mlecznymi tylko tymi wodnymi:)

izabellla a pewno to rzuć w teściów ciastem i powiedz że to niechcący, choć ja bym powiedziała, że nie mam sił i niech ciasto przywiozą a co:):):):) Na szczęscie nie mam już z moimi w ogóle do czynienia, jedyne co mi zostało to złości na teściów i nic poza tym.

iwonatroscianka
witaj kobietko, i gratuluje 2 córci, mi się też marzy córcia ale co będzie to się okaże


Już myslę że może coś się zaczyna u mnie, bo jakieś takie bóle podbrzusza mnie łapią jak na miesiaczkę no ale zobaczymy - niedawno wróciłam, byłam z meżem odebrać znów coś z ebay i u koleżanki na kawie, bo normalnie bez kawy to padałam na twarz, a teraz deszcz spadł i nagle mam siły i biorę się za chwile za prasowanie i chyba ziemniaki obiorę sobie i ugotuje na jutro bo naszło mnie na kopytka:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 sie 2011, 21:07

Witam wieczorowa pora :-)

u nas pogoda sie popsula, leje caly dzien z przerwami i przeblyskami slonca, ale jak zimno :ico_szoking: normalnie sweter musialam wyciagnac z szafy, bo tak zimno, brrrrrrrrrr

Wlasnie bedziemy jesc pierozki z jagodami, juz sie gotuja i zaraz beda gotowe:)

Dzis posprzatalam duzy pokoj, Erysia i zostala mi lazienka,ale juz nie mialam ochoty, jutro zrobie :-D
Pati jaka lampę zamówiłaś do pokoiku ?
kochana ja zamawialam dla Erysia w autka, te Carsy,a ta co ma to przeniose do sypialni, taka wiszaca, ksiezyc i wiszace gwiazdki.
A wiesz może Pati jak ona się czuje, jak z karmieniem jej idzie ?
Pozdrów ja od nas.
no napisala, ze dochodzi do siebie wiecej nie pisala, wiesz nie chce tez jej tak bombardowac smsami
śliczny Eryś w podpisie, jeszcze chwilkę i będziesz miała drugiego przystojniaczka :-D
dziekuje za mile slowa, a zobaczymy czy Alanek bedzie taki przystojniacha :ico_oczko:
Nie moge sie doczekac, kiedy zobacze jak wyglada

izabella, tak jak pisala Kinia, wyslij meza do cukierni i nich kupi cos, ja bym tam nie piekla w takie upaly

elibell, no kochana, moze cos u Ciebie sie ruszy, cos moze zaczyna sie dziac, bede trzymac kciuki :-)

iwonatroscianka witaj, milo, ze do nas dolaczylas :-) i gratuluje drugiej coreczki, a macie juz imie???? Napisz nam cos wiecej o sobie, ile lat ma Twoja corcia
ja poprzestałam na murzynku wczoraj
jejku jak ja uwoelbiam murzynka, narobilas mi smaka :ico_oczko:

izuś_85, korzystaj kochana korzystaj poki maz urlopik ma, fajnie, ze milo spedzacie razem czas :ico_brawa_01:

Kinia, no kochana kolej na Ciebie, ja Ci wroze, ze sie na dniach rozsypiesz :-)

Wstawilam foty na § trymestr, dzis maz robil nam sesje w domku nowym aparatem :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sie 2011, 23:12

Ja jednak zeszłam na dół do gości . Posiedziałam na polu bo troszku chłodniej się wreszcie zrobiło. Teraz P się kąpie i idziemy spać.
Boli mnie troszkę głowa , zobaczymy jaka będzie ta noc.
Inhaluje się 3 razy dziennie , 2 razy sola fizjologiczna a raz tym Olbas Oli .
Ciekawe czy zdołam się samym inhalatorem wykurować. A no i oczywiście miodek z cytrynka.

Dobrej nocki wam życzę i przespanej bez żadnych skurczy łydek i innych dolegliwości a tym które chcą już się rozpakować to niech się rozpoczyna akcja.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 sie 2011, 08:25

Dzien doberek :-)

oj czuje sie okropnie, nie spalam za dobrze, maly poplakiwal w nocy, zaczelo mnie to juz wkurzac, bo dzis nie wiem co mu odbilo, co chwila beczal, ze ma nogi odkryte to za chwile, ze ma przykryte, normalnie myslalam, ze mu przyloze :ico_olaboga: az w koncu nie wytrzymalam i wzielam go do nas, bo iliez mozna

Na dodatek przebudzilam sie pare minut po 7, bo uslyszalam jak nasza suka drepta do pokoju malego, zerwalam sie i dobrze zrobilam, bo znow poszla narobic mu na dywan, myslalam, ze ja zabije, ostatnio narobila u niego tam gdzie sie bawi a dzis gdzie spi, na dywan z wlosami. Mam juz jej dosc, nienawidze tej suki, z reszta ona n ie lubi dzieci, rzuca sie na Eryka ile razy juz go ugryzla, a odtzatnio to przegiela, bo rzucila mu sie do buzi i ugryzla go za usta, tyle krwi bylo, ze :ico_szoking: ja wystraszona polecialam za nia na balkon i zlapal mopa i zaczelam ja tym mopem okladac, myslalam, ze zabije. Nie pozwole, ze psior mi do dzieciaka sie rzucal :ico_nienie: oczywiscie moj P nie chce jej nikomu oddac, wkurza mnie on, dzis mu pwiewdzialam, ze ostatni dzien ta suka jest w domu, ze albo on to zalatwi alebo ja sama sie za to wezme. I powiedzialam mu, ze dla niego pies wazniejszy do wlasniego syna i niech wybiera albo My albo ona :ico_zly:

Noi teraz kreci mi sie okropnie w glowie, wszystko wiruje, bo za szybko poderwalam sie z lozka, mam nadzieje,ze mi szybko przejdzie, bo to nie mile uczucie :ico_placzek:

Za oknem pochmurno, ale cos sloneczko swieci, a ziomb straszny, masakra

Nie wiem co mam napisac, bo sztrasznie wkurzona jestem przez tego psiora :ico_zly:

Milej niedzieli

[ Dodano: 28-08-2011, 08:26 ]
Acha stawiam :ico_tort: za 33 tydzien

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 sie 2011, 09:16

Acha stawiam za 33 tydzien
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale u nas zimnica, nareszcie ciesze sie potwornie, przespalam całą noc i czuję się wybornie :-D

Jadę teraz na paintballa porobic zdjęcia chłopakom.

A potem czekam na tych teściów z nieukrywaną złością :ico_zly:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 sie 2011, 10:04

Doberek

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za rozpoczety 39 tydzień:):):)


Pati85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za Twój kolejny tydzień:)
Kurde to nieźle masz z tym psem, a co to za psiak, jakiś rasowiec czy kundelek, duży mały?? też by mnie trafiało z takim psiakiem. Ja lubię wręcz kocham zwierzęta zwłaszcza psy ale nie zdecydowałabym się teraz jak dzieci małe i brak czasu nawet na spacer z psem, a jednak psa też trzeba wychować, jak widze u znajomych moich jak pies się męczy i jest nieszczęśliwy to strasznie mi go żal:(

Jejuś ale mnie dłonie bolą, napuchły mi niemiłosiernie a po spaniu to :ico_olaboga: czuję ból pisząc na klawierce

Dzis na 14 idziemy na urodzinki do synka znajomych:) Więc jakoś dzionek zleci:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 sie 2011, 10:26

gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za Twój kolejny tydzień:)
dziekuje slicznie :-)
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za rozpoczety 39 tydzień:):):)
i za Twoj kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pies się męczy i jest nieszczęśliwy
to u nas tak jest, zamykam ja w sypialni i caly dzien siedzi tam i spi, bo inaczej ciagle warczy i rzuca sie namelgo. Ok, on tez ja zaczepia i drazni, ale mimo tego ona nie powinna sie tak zachowywac, on nie moze nawet przyjsc do sypialni , bo od razu szczerzy na niego kly, to dla mnie chore, moi znajomi maja psy i jakos nigdy od nich nie slyszalam, zeby pies sie rzucal na dziecko z zebami :ico_olaboga:
a co to za psiak, jakiś rasowiec czy kundelek, duży mały??
rasowy, Praski Ratler, nie polecam tych psow, sa agresywne, ona rzuca sie na ludzi, na psy i nawet na dzieci, a tak wyglada

Obrazek

Ja nie chcialam psa, jak mieszkalam w PL to mielismy suke mieszaniec i wiem jaki to byl obowiazek i wiecznie pelno siersci wszedzie. Moj P. sie uparl na psa i w kolko trull mi cztery litery i w koncu sie zgodzilam, szkoda tylko, ze nie wiedzialam co to za rasa wczesniej, bo bym w zyciu sie nie zgodzila na nia.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

28 sie 2011, 10:43

Witam :ico_ciezarowka: :ico_haha_02:
Wczoraj na wieczór burza się zerwała całą noc padało. Za to dziś przynajmniej jest czym oddychać. Słonko świeci, ale jest taki przyjemny chłodny wiaterek :-)


Pati85, elibell, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość