Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 sie 2011, 17:41

Staraj się nie nakręcać niepotrzebnie . Nie są tego warci.
oj Kochana nie da się tyle co oni mi życie utrudnili to szkoda gadać.

Poszli sobie Bogu dzieki i zebrali cała resztkę ciasta, ktore zostało :ico_zly: ale mam przynajmniej juz spokój. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Biorę M. i pojedziemy chyba cos zjeść bo od rana nic nie jadłam, na obiad nie było czasu i zaraz oszaleję tak mi w brzuchu burczy :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 sie 2011, 20:13

Cześć :-)

Melduję tylko,że jesteśmy w domciu :ico_brawa_01:
Oj, nie wiem, kiedy nadrobię czytanie :ico_olaboga:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

28 sie 2011, 20:28

Kocura Bura, WITAMY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jak tam maluszek?? :-D

[ Dodano: 28-08-2011, 20:29 ]
Jak się czujesz w ogóle??

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 sie 2011, 20:31

Kocura Bura, superowo, ale szybko jesteś:):):):)

izabellla jejuś jeszcze ciasto ci zabrali??? A chociaż jakiś prezent ci podarowali???

Ale jestem umordowana tymi urodzinkami, posiedziałysmy długo bo do 18, a wiadomo jak to jest jak się nie pije, ludzi nie znałam, ale posiedziałam troszke:)

Teraz obiadokolację zjadłyśmy (moja córcia zjadła kopytka z sosikiem, znów mnie zaskoczyła) a u znajomych zjadła sama całą miskę oliwek i korniszonów małych hihihi wszyscy zadziwnieni, że takie małe dziecię jada warzywa i to takie:) Torta ledwo tknęła ale jezyny zjadła wszystkie prawie którym tort był udekorowany:)

szkieletorek u nas na każdym kroku się spotyka nalepki na drzwiach, oknach szkół sklepów czy nawet samochodach, że zwierze to nie tylko prezent pod choinke, że to też życie i ja to popieram - w sytuacji zaś naszej Pati to pewno nie był kaprys jej czy dziecka i prezent nieprzemyslany, mąż chciał psiaka jak pisała i chyba jedynie rasa nie odpowiednia - bo te maluszki to są wariaty a jeszcze jak zazdrosny o synka to już w ogóle, i dziecko nie musi wcale być zaczepne wobec psa, przerobiłam to z moją sunią w PL - siostrzenicy nie lubiła od tak po prostu, jak ona tylko się chciała ruszyć to ta się na nią rzucała i ją gryzła a innych dzieci jak się okazuje nie - ale to spaniel i spaniele mają to do siebie niestety jak sobie upodobaja kogoś i jeszcze ten ktoś pokazuje strach to nie ma że boli.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 sie 2011, 22:58

Znalazłam akurat z parówkami:)
Wygląda ciekawie . Tylko że nie lubię kupować gotowych rzeczy wiec ciasto wolałabym sama zrobić. A powiedz mi jak to robisz ? No jak masz już ciasto gotowe to co dalej ?
Staraj się nie nakręcać niepotrzebnie . Nie są tego warci.
oj Kochana nie da się tyle co oni mi życie utrudnili to szkoda gadać.quote]
Nie wiem czy pisałam na tym wątku o moim teściu ale uwierz że życia tez z nim nie ma .
Ale z jakiej okazji oni jeszcze ciasto wam zabrali ? Jak bym im dała.
Oj, nie wiem, kiedy nadrobię czytanie :ico_olaboga:
Ni nadrabiaj szkoda czasu .Napisz jak się czujesz? Jak mały jednak nie miał żółtaczki ?
Jak karmienie ?

My wrócili z zabawy no niestety taki tłok że bałam się tańczyć by mnie ktoś pijany nie uderzył. Zmęczona jestem i idę zaraz spać jutro kolejny dzień więc trzeba mieć siły.
Ciekawe czy u karoliny coś ruszyło, albo innej naszej kobietki .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 sie 2011, 08:06

A chociaż jakiś prezent ci podarowali???
kartkę z życzeniami :-D
Ale z jakiej okazji oni jeszcze ciasto wam zabrali ?
bo dobre jest a ona w sensie tesciowa nie ma czasu piec.

Witam poniedzialkowo.

Pogoda ladna i sloneczna ale jest przyjemnjie chłodno. Nie spie od 6.30 bo sasiad wierci i wywala drzwi wejściowe i jest taki hałas że wlasnych mysli nie słyszę, chyba pojadę na zakupy bo telewizji tez nie slyszę.

Nie wiem wogóle co dzisiaj robic, bo za bardzo nic do roboty nie mam.

A u was jak Kochane nadal wszystkie w dwupaku i nic sie nie dzieje czy któraś dostała skurczy i do szpitala się wybrała??Kocura Bura, to wspaniale ze już wróciłaś, jak bedziesz miała chwilkę zamieśc proszę zdjęcie synusia :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie mówiłam wam wogóle że mój mąż wymyślił inne imie dla Oliwki- Jagoda, nie wiem skąd mu przyszło do głowy ale pytał czy może takiego imienia nie damy :-D u mnie nie ma szans mówie do brzuszka Oliwka i tak zostanie, najwyżej druga córka bedzie Jagoda :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2011, 09:51

Dzien doberek :-)

uj u nas pogoda fatalna, zimnicai znow deszczowo caly tydzien taki ma byc gora do 15-17 stopni :ico_olaboga: niby dobrze, ale moglo by byc chociaz 20 stopni , slonecznie i nie non stop deszcz.

Kocura Bura kochana witaj z powrotem jak sie czujesz, jak synek. Jak znajdziesz chwile czasu to napisz nam cos i oczywiscie wklej fotke syncia :-) A nie nadrabiaj, w sumie o takim waznym nic nie pisalismy wiec mozesz sobie darowac czytanie :-)
Pati85, elibell, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :-D
dziekuje
A przede wszystkim wszystkiego Najlepszego Wam życzę z okazji imienin:):):)
dziekuje kochana
Pati85może ktoś będzie chciał takiego małego łobuza jednak:)
no watpie, bo ona jest agresywna i strasznie szczeka wiec kto ja wezmie, dzieci nie lubi, a starsi ludzie potrzebuja raczej spokoju
Wiesz co ja uważam że troszku winy jest waszej bo pies skoro jest zamknięty cały dzień w sypialni tak
to jej wybor, skoro tak sie zachowuje w stosunku do synka to ja innego wyjscia nie mam, a na pewno nie pozwole, zeby rzucala sie na niego, dla mnie dziecko wazniejsze od psa.


broni swojego, nie jest wybiegany wybawiony więc może dlatego tez agresywny,nie poświęcacie mu czasu więc jest zazdrosny o małego
ona nie pozwala mu wejsc nigdzie, nawet jak siedzimy w duzym pokoju maly sie bawi to nie niego warczy a on jej nic nie robi wiec dla mnie to nie jest normalne zachowanie.
A tak maly pies nie potrzebuje wybiegania
a to że małego gryzie to ja bym psa nie obwiniała bo może mały mu dokucza a przecież on nie zrozumie że to dziecko i tak po prostu ma.


nie mowie, ze maly jest swiety, bo jej dokucza, ale nie zgodze sie z Toba, ze pies nie wie, ze to dziecko :ico_nienie:

Pati85Acha stawiam :ico_tort: za 33 tydzien
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziekuje

ja uważam że zwierze to nie zabawka i nie można tak traktować ale są rożni ludzie i opinie. Moj jeden tez jest bardzo agresywny
owszem pies to to nie zabawka, ale nie wyobrazam sobie jak mozna trzymac w domu agresywnego psa :ico_olaboga: dla mnie to niewyobrazalne. Dla mnie to bylby pierwszy powod do oddania psa a nwet uspienia
Aa Pati tobie również wszystkiego naj naj z okazji imienin


dziekuje
I niestety dla mnie dziś ważniejsze są moje dzieci jak pies, i jakby trzeba było to też bym oddała, uspić może nie chyba że okazało y się że jest agresywny bo jest chory psychicznie to co innego
mam takie samo zdanie
Pati85, z okazji imienin zdrowka, szczęścia, pomyślności, wielu radosnych chwil, szybkiego i bezbolesnego rozwiazania Kachana dla Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje

wymyślił inne imie Jagoda
szczerze to Jagoda mi sie nie podoba, nie dalabym tak corce na imie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 10:37

Ale z jakiej okazji oni jeszcze ciasto wam zabrali ?
bo dobre jest a ona w sensie tesciowa nie ma czasu piec
A to faktycznie taka zapracowana ? Zresztą jaka by nie była to co ty jesteś jej służba.

Ja dziś przynajmniej do 16 nic nie robię.Wczoraj od nowa zaczęło mnie bolec gardło ale tak że nawet oddychanie sprawiało mi ból. Mało co przez to spałam, bardzo się w nocy męczyłam.
Teraz znów głowa boli i strasznie słaba jestem więc z łóżka panuje nie wychodzić .
No oczywiście na tyle na ile mi moja Olusia pozwoli bo ja nadal bawię.
Jest bardzo grzeczna , a moja mała w brzuszku chyba ma się dobrze bo fika bardzo z czego się cieszę. Zrobiłam sobie koktajl bo dostałam koszyczek malinek od znajomej. Dałam malin dużo , jogurt naturalny miodek i banan.Tylko że mojej Olusi tak posmakowało że wypiła całą szklankę hehe
A jakoś takich rzeczy nie umiem dziecku odmówić, co innego słodycze czy coś co uważam za niezdrowe to bez problemu ale witaminki nie będę jej żałować.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 sie 2011, 10:41

Doberek Kobietki

ja wciąż cała co wcale mnie nie cieszy no ale cóż poradzić, nie ma wyjścia jak czekać na jakieś skurcze regularne

izabellla kurde no nie ma co kartkę ci kupili buhahahha, przepraszam chyba bym wyśmiała swoich teściów jakby mi kartke przywieźli:)

Nasza pospała dziś do 8:30 :ico_szoking: pierwszy raz w życiu tak długo spała:)

Mąż ma dziś wolne to rodzinny dzionek mamy:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 sie 2011, 11:14

A to faktycznie taka zapracowana ? Zresztą jaka by nie była to co ty jesteś jej służba
zawsze mnie traktuja jak kelnerko, służącą i sprzataczkę w jednym, dlatego miedzy innymi ich nie trawię. No tesciowie zapracowania jak nie wiem siedza oboje w domu bo mają rente z zus-u. takze moze nie miec czasu miedzy serialami żeby upiec :-D Krótko mowiac 2 lenie śmierdzace, które myślą że będe koło nich skakala.

Teraz jadą do senatorium 9 paxdziernika tesciowa znów jedzie do senatorium na 3 tyg. także zapracowania potwornie :-D
Zrobiłam sobie koktajl bo dostałam koszyczek malinek od znajomej.
do mnie mama jedzie z malinami zrobię granollę a mam jeszcze truskawek namrozone to może koktail jeszcze zrobię, bo mi smaka robicie :-)
kurde no nie ma co kartkę ci kupili buhahahha, przepraszam chyba bym wyśmiała swoich teściów jakby mi kartke przywieźli:)
tragedia jakie buraki, a jak oni maja imieniny czy urodziny to tylko zagladają czy mam paczkę z prezentem jak do nich przychodze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość