elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

31 sie 2011, 09:59

izabelllla123, wow tyle aż tabsów??? Jejuś ja z elizą tylko żelazo brałam jak wyniki za niskie były a później nic a karmiłam ją 7 miesiecy, nie było potrzeby, przynajmniewj jej nie czułam, no i tutaj nie ma nacisku na wspomaganie firm farmaceutycznych, a w PL od samego początku faszerowanie dzieci chemią :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 10:28

wow tyle aż tabsów??? Jejuś ja z elizą tylko żelazo brałam jak wyniki za niskie były
no biore normalny zbiór witami dla kobiet w ciązy femibion natal 2- 2 tabletki /dodatkowa tabletka z kwasem omega 3 i jodem/ na anemię żelazo łatwoprzyswajalne 1 tabletka, magnez na skurcze 1 tabletka , na nerki i pecherz moczowy bo cały czas mam złe wyniki 2 tabletki uroseptu i jedna żuravitu oraz 1 tabletka witaminy C.- to wszystko na sniadanie

na obiad 2 razy urosept
na kolację 2 razy urosept, żelazo, vitamina C, magnez.

:-D :-D :-D

Takze pojem sobie lekarstw jak nigdy :-D :-D :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

31 sie 2011, 10:47

szkieletorek, o to ci się imprezka szykuje :ico_brawa_01:
No tak tylko mam nadzieję że troszkę wyzdrowieję, że chociaż gardło odpuści bo inaczej to nie będzie za fajnie dla mnie .
Wczoraj nie mialam kiedy zajrzec, caly dzien sprzatalam
Oj ty nasz pracusiu . Zwolnij troszku .
Ja dziś czuje się dobrze o ile można czuć się dobrze chorym , ale nie jest najgorzej i mam zamiast zrobić pranie chyba ze 4 pralki tego będzie , prasowanie Lilci, balkon umyć , kurze podłogi i masa masa rzeczy . Tak że oby mi się udało. A na jutro planuje dzień lenia i robić tylko koło siebie , czyli paznokcie brwi i takie tam zabiegi kosmetyczne .
Moja mama tez planowała wiecej ale w 34 roku zycia zaczęła przechodzic menopauze i jej plany zatrzymały sie na 3 dzieci.
A słyszałaś o tym że jak mama przechodziła menopauzę to tak córka może swoja przechodzić?Chodzi mi ze w podobnym wieku .Nie wiem ile w tym prawdy ale we jakimś programie o tym mówili że kobieta młoda powinna zapytać mamy kiedy zaczęła przechodzić menopauzę by wiedzieć do kiedy może odkładać starania o dzieci .
:ico_tort: 35 tydzień za nami :ico_sorki: zaczynamy upragniony 36 tydzień :ico_brawa_01: lada chwila dzieciątko będzie donoszone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja sie zarzekam, że wiecej dzieci nie będzie:) niestety wiek już nie ten
A ile masz latek jeśli można wiedzieć?

Ja tez łykam sporo leków ale teraz to tylko żelazo magnez potas .Bo przy staraniach to brałam garściami .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

31 sie 2011, 10:59

hej laseczki :ico_oczko:

Ale miła wiadomość, gratulacje dla Karoliny :ico_sorki: chyba się tego lekarza wystraszyła
i posypała się :-D

Jejku ja miałam ciężką nockę tak mnie zgaga męczyła :ico_olaboga: aż wstałam i wzięłam
renni bo nie mogłam wyrobić :ico_puknij:

Izabela super plany macie :ico_brawa_01: Ja zawsze chciałam 3 dzieciaczków, ale
chyba na 2 zakończymy :ico_noniewiem:
Ja chcę już do pracy wrócić :ico_sorki: trzeba dzieciaczkom przyszłość zapewnić.
Tutaj jest to łatwe ale ja chciałabym w przyszłym roku najpóźniej za 2lata
wrócić do PL :ico_sorki:

Izuś chyba mając jedno dziecko w domu człowiek ma więcej obaw co do pobytu
w szpitalu ja też bym chciała szybciutko wyjść :ico_sorki:
Choć tutaj min. trzymają 6godz. wiec jak będzie wszystko ok to raz dwa i będę w domku :ico_sorki:

Inia to chyba trzeba tego kota pogonić i to ostro :ico_nienie:
Współczuję Ci tych małych dziadoków :ico_sorki: No i wiadomo poród nie w głowie
dopóki się tego nie wytępi :ico_sorki:

Elibell ja w PL podobnie jak Izabela w ciąży mnóstwo leków :ico_olaboga:
A tu praktycznie tylko te witaminy co na początku przepisali :ico_sorki:
Czasem magnez i żelazo ale teraz to już z miesiąc nie brałam nic.
Jak coś nie tak z moczem to sok żurawinowy piję i na następnym badanku już jest ok.
A uroseptem to się leczyłam, leczyłam i leczyłam :ico_olaboga:

Ja dziś na wózek czekam może dojdzie albo jutro najpóźniej :ico_sorki:
Ale o 12 mam położną i sprawdzanie ciśnienia bo przez te ostatnie stresy było lekko wyższe :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

31 sie 2011, 11:05

Witam:)
Karolina gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudowne wieści :ico_haha_01:

iza za kolejny tydzień :ico_brawa_01:

Ja z witamin biorę Prenatal i mam też brać przez cały okres karmienia, no i odkąd mi tak ręce puchną to magnez dwa razy dziennie.

Pogoda u nas dzisiaj taka sobie niby słonko świeci ale zimno jak nie wiem.
Wczoraj przywieźliśmy od mojego chrzestnego fotelik do samochodu, także już pełen zestaw w domu jest. Tylko mała coś nie chce przyjść :ico_oczko:
Prosimy czekamy obiecujemy, ale chyba jej za dobrze w brzuchu:-P

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 11:05

A słyszałaś o tym że jak mama przechodziła menopauzę to tak córka może swoja przechodzić?Chodzi mi ze w podobnym wieku .Nie wiem ile w tym prawdy ale we jakimś programie o tym mówili że kobieta młoda powinna zapytać mamy kiedy zaczęła przechodzić menopauzę by wiedzieć do kiedy może odkładać starania o dzieci .
no wlasnie gdzies o tym czytałam, zobaczymy jak się nam uda z dzieciakami.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

31 sie 2011, 12:22

izabelllla123, bardzo ambitne plany macie :-D życzę powodzenia :-) ja nie chcę mieć więcej dzieci, nawet myślę nad jakąś trwałą metodą antykoncepcji, nieodwracalną. Prawdopodobnie mąż podda się zabiegowi. Jejku, ile Ty tabletek łykasz :ico_olaboga: Ja od początku biorę femibion, właśnie mi się skończył zapas i nie zamierzam już kupować, a od jakiegoś miesiąca przyjmuję żelazo

elibell, mam właśnie zamiar kupić spray albo proszek na ten dywan i po kilku dniach go wyprać. Na razie zwinięty leży na parterze, kupiłam płytkę i póki co nie ma ich w mieszkaniu :ico_sorki: Mnie Wiki codziennie o 6 budzi, czasem nawet 5:30 :ico_oczko: Idzie się przyzwyczaić

Pewnie Pati85 odpoczywaj ile się da, dzień odpoczynku też się należy.

izuś_85, gratuluję kolejnego tyg :ico_brawa_01:
mam nadzieję że troszkę wyzdrowieję
och, to trzymam kciuki :ico_sorki:
tak mnie zgaga męczyła
współczuję :ico_noniewiem: Mnie już zgaga przestała męczyć, a to dobry znak :-D
Inia to chyba trzeba tego kota pogonić i to ostro :ico_nienie:
tylko jak? Wiatrówkę wezmę od mamy :ico_oczko: he he
Ja dziś na wózek czekam może dojdzie albo jutro najpóźniej :ico_sorki:
pochwal się jak dojdzie :-D
Prosimy czekamy obiecujemy, ale chyba jej za dobrze w brzuchu:-P
spokojnie, jeszcze mamy czas :-)

Zaliczyłam już wizytę u położnej, tym razem pojechałam sama, mąż się z pracy urwał na 2 godz i z Wiką został. Na plusie mam już 16 kg (czyli tyle ile z Wiką przytyłam). Położna twierdzi, że brzuszek już gotowy do porodu, bo bardzo nisko, może coś w tym jest, zgaga mnie już nie męczy, a i nacisk na pęcherz jest nie do zniesienia. Ciężko nie popuścić :ico_noniewiem: Ja i tak myślę, że do terminu dochodzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 12:31

Położna twierdzi, że brzuszek już gotowy do porodu, bo bardzo nisko, może coś w tym jest, zgaga mnie już nie męczy, a i nacisk na pęcherz jest nie do zniesienia. Ciężko nie popuścić Ja i tak myślę, że do terminu dochodzę
to pięknie że brzusio już w pełnej gotowosci.
Na plusie mam już 16 kg
rozbiegłysmy się z waga ja mam 17 na plusie :-D i wizyty mamy w innym terminie :-D

Ja nie wiem jak sie dokulam do października.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

31 sie 2011, 12:44

rozbiegłysmy się z waga ja mam 17 na plusie :-D i wizyty mamy w innym terminie :-D
he he, jakoś tak pod końcówką się zmieniło :ico_oczko:

Tuśka śpi, więc mam chwilkę luzu :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

31 sie 2011, 12:53

he he, jakoś tak pod końcówką się zmieniło
ale fajnie bo zawsze jak patrzyłam na twoje podpisy wiedzialam kiedy mam wizytę :-D
Tuśka śpi, więc mam chwilkę luzu
o to korzystaj ile się da z tej chwili wytchnienia.

Wczoraj jak lezałam z moim M. uswiadomilismy sobie ze dziwnie będzie jak dziecko powie do nas mama czy tata...... tak urocze że trudno w to uwierzyć.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość