emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 sie 2011, 21:29

witam wieczorowo

robie juz ktores podejscie zeby cos napisac, Tosia spi bardzo niespokojnie, budzila sie z placzem

NOWA, fajnie, ze problemy brzuszkowe znikaja :ico_brawa_01:

Mariola fajne fotki :ico_brawa_01:

no i nie wiem co mialam jeszcze pisac

wyprawke mlodemu do przedszkola spakowalam, oby mu sie pobyt nie dluzyl, bo od jutra na 5 godzin idzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 sie 2011, 21:36

wyprawke mlodemu do przedszkola spakowalam, oby mu sie pobyt nie dluzyl, bo od jutra na 5 godzin idzie


bedzie dobrze :ico_sorki: , ja tez Polę spakowałam i przygotowałam jej ciuchy na jutro, mam tez nadzieję, że plączące dzieci (o ile takie będą), nie zepsują jej dobredgo nastawienia, ona była w dobrej sytuacji, że szła w połowie roku, a wiec panie duzo czasu jej poswięcały, a we wrzesniu mówiły, że na poczatku jest sajgon

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sie 2011, 21:42

NOWA fajnie,że bóle brzuszkowe u Liwii mijają :ico_brawa_01: a 3 kg pewnie zgubisz do listopada :ico_oczko:
bo od jutra na 5 godzin idzie :ico_olaboga:
będzie dobrze :-)
Hania jak szła to od razu na 7 godz :ico_sorki:
a we wrzesniu mówiły, że na poczatku jest sajgon
niestety tak jest,sporo dzieci płacze,trzeba je zorganizować i przyzwyczaić do drzemki w pkolu jeśli śpią :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 sie 2011, 21:43

A na ile godzin dajesz Marcela docelowo???
Pola chodziła na 6h (od 8-12) , teraz ja zapisałam na 7, ale wymyślili z tymi przepisami, j umowę jutro ide podpisywać z z dyr. pkola, no i te 5h darmowe :ico_puknij: , jak się chce na zajecia dodatkowe dziecko dać to w 5h absolutnie nie da rady (porzynajmniej u nas) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sie 2011, 21:44

moje obie panienki śpią :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 sie 2011, 21:45

CZesc dziewczyny ja jak zwykle jestem po tyle z pisaniem potem opowiem czemu.

Murchinson, ciesze sie ze wakacje udane, zdjecia super :ico_brawa_01: a ty sliczna dziewczyna jestes :-D

NOWA, my tez mielismy ciemieniuszke ale jakos potem sie wygoiła, tez smarowałam oliwka.

aniawlkp86, idz dziewczyno na prako na prawde warto, ja tez długo zwlekałam poszłam dopiero jak urodził sie Filip i jestem teraz bardzo zadowolona, chociaz bałam sie jezdzic bo mamy kombika i zawsze miałam problem z parkowaniem ale doszłam do wprawy, wiec ty kochana tez na pewno dasz rade.
Co do gotowania to ja tez mam swoje warzywa i owoce, wiec zupki małemu robie, i czasami jabłuszko pomiksuje i dam, ale tez pare razy kupiłam ale tylko te deserki z owocami. :-)

Koroneczka, urocze zdjecie masz w podpisie :ico_brawa_01: a z tym własnym interesem to sama nie wiem, ryzyko jest zawsze, ale jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziała

,Mariola_Larose, jeszcze raz gratuluje,zdjecia super, pieknie wygladaliscie :ico_brawa_01:


No na u nas niestety choroby sie nie koncza, ja juz poprostu padam ze zmeczenia,
DAwid miał zapalenie oskrzeli i juz niby po kontroli było oki, ale mały był niespokojny płakał ciagle, nie mogłam go uspokoic wiec zadzwoniłam po taka lekarke prywatnie w niedziele, no i sie okazało ze mały ma zapalenie ucha i kazała jeszcze zbadac mocz, ktory tezz nnie wyszedł najlepszy.
Dostał na szczescie lekarstwa i juz jest lepiej, ale ja nie wiem co jest z tymi lekarzami, wypisuje z naszej przychodni, znaczy dzieci wypisuje bo ta pediatra jest okropna zreszta zawsze tylko Filipkowi z byle powodu antybiotyki pchała bo on tez duzo chorował.
Ide do innej miejscowosci nie tak znowu daleko tam gdzie przyjmuje własnie ta babka co u mnie była.
Niby tu mam blisko pon 5 minut drogi ale jestem tu normalnie na etacie bo ciagle cos i ta jej niekompetencja.
Teraz tez tak mysle czy to na prawde była skaza białkowa czy poprostu jakas wysypka, a ona odrazu po najnizszej linii oporu poszła. Sama juz nic nie wiem :ico_olaboga:


No a jutro Filip ma swoj pierwszy dzien w przedszkolu zobaczymy jak bedzie :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 sie 2011, 21:48

A na ile godzin dajesz Marcela docelowo???
na 5

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sie 2011, 21:50

wiola85, witaj to ci się porobiło,biedny Dawidek się męczył a ty z nim ale teraz już zdrowy tak?masz rację,przepisz dzieci do innej lekarki skoro tamta jest beznadziejna :ico_sorki:
No a jutro Filip ma swoj pierwszy dzien w przedszkolu zobaczymy jak bedzie :-)
opowiedz jutro jak mu było w pkolu :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 sie 2011, 21:55

aniawlkp86, na pewno dam znac jak sobie mały radził :ico_haha_01:

JA tez daje na te podstawowa czesc czyli od 8 do 13 u płace 88zł miesiecznie, u nas kazda godzina dodatkowa albo wczesniej albo pozniej kosztuje 1.80zł.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sie 2011, 21:58

u nas kazda godzina dodatkowa albo wczesniej albo pozniej kosztuje 1.80zł.
to taniej niż u nas,bo u mnie chyba 2,20zł :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość