cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sie 2011, 18:33

NICOLA_1985, ja dużo słyszałam o tych operacjach na żylaki i z tego co wiem nie są bezpieczne ja bym się nie zdecydowała, ale jesli kiedyś przyjdzie Ci taka ochota popytaj dokładnie lekarzy zorientuj się w tym jak najlepiej bo ja co i raz słyszę że ktoś umarł po takiej operacji. Nie chcę nikogo straszyc oczywiście ale brrr strach ogarnia.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sie 2011, 18:48

Nicola mój ojciec wpędził mnie kiedyś w straszne kompleksy, byłam normalną nastolatką, ale on powiedział: "zrób coś ze sobą grubasie", no bo jego nowa panienka była chuda jak patyk :ico_noniewiem: a ja, młodziutka i naiwna, wzięłam to sobie tak bardzo do serca, że byłam o krok od anoreksji, na szczęście moja mama w porę zorientowała się co się ze mną dzieje :ico_noniewiem:
Moje ciało po ciąży nie jest idealne, ale pracuję cały czas nad sobą, ćwiczę codziennie-na brzuch 6weidera, daje świetne efekty, ale ćwiczenia są trudne, oprócz tego na steperze ćwiczę-codziennie, nie odpuszczam sobie. Mój mąż cały czas mówi, że on nie widzi tych moich niedoskonałości i chyba to prawda, bo ciągle mnie zaczepia :ico_oczko: nie kochaliśmy się kilka dni a on się mnie pyta co taka aseksualna się zrobiłam :ico_oczko: oni nas kochają takimi jakimi jesteśmy :-)

NICOLA_1985

26 sie 2011, 19:03

co do operacji to niestety u mnie nie ma tak, że ja idę bo tak mi się podoba bo moje nogi brzydko wyglądają tylko lekarz już stwierdził (miałam konsultacje chirurgiczną na oddziale ginekologiczno położniczym bo miałam zapalenie żył w ciązy) , że operacja musi być wykonana nie ze wzsględów estetycznych tylko zdrowotnych bo to już za daleko zaszło, ja mam bardzo zaawansowane żylaki nie jedna starsza kobieta po 70-tce ma ładniejsze i zdrowsze nogi od moich - ja mam żylaki od pachwin po same kostki i nie jeden żylak tylko kilkanaście na jednej nodze (a obzylaczone nogi oczywiście mam obydwie) po prostu sieć zielonych grubych żył zaraz pod skórą.. wygląda to obżydliwie.. a najgorsze, że nie mogę się opalac.. może opalenizna by trochę to zakryła.. a tu taki wałek :ico_noniewiem: do tego wylewy popękanych naczyn krwionośnych (wyglądają jak krwiaki czerwono, niebiesko fioletowe )

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

26 sie 2011, 19:08

NICOLA_1985, zapisana jesteś w kolejeczkę na NFZ? długo masz czekać na operacje?
ja dużo słyszałam o tych operacjach na żylaki i z tego co wiem nie są bezpieczne ja bym się nie zdecydowała, ale jesli kiedyś przyjdzie Ci taka ochota popytaj dokładnie lekarzy zorientuj się w tym jak najlepiej bo ja co i raz słyszę że ktoś umarł po takiej operacji. Nie chcę nikogo straszyc oczywiście ale brrr strach ogarnia.
to kwestia tego, ze żylaki są bardzo niebezpieczne, jeden nieprawidłowy ruch i zator idzie do serca.

NICOLA_1985

26 sie 2011, 20:46

ja mam przyjść do konkretnego lekarza do szpitala zrobi mi dopplera najpierw i od razu weźmie mnie na oddział bo on jest ordynatorem na tym oddziale i mi zrobi operacje osobiście , przypuszczam, że bez kolejki będe przyjęta

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

27 sie 2011, 21:23

ja mam bardzo zaawansowane żylaki i popękane naczynia krwionośne wręcz wylewy, celulit w randze kalafiora i nawet sexowna bielizna tego nie zakryje... prędzej koszula nocna po same kostki... do tego dodaj rozstępy i obwisła skóra na brzuchu plus deskja zamiast piersi..
wierz mi , że patrząc na takie coś w lustrze sex to ostatnia rzecz o jakiej myśle a tym bardziej w innym miejscu niż pod kołdrą ze zgaszonym światłem,,
do tego dochodzi zmęczenie bo jednak się nalatam przy mojej szalonej dwójce..
wierz mi, że nie w każdym przypadku to kwestia nastawienia... nie można wszystkich wrzucac do jednego worka, że tylko się wymigują zmniejszonym libido.. mi nawet fryzjer nie pomoże ani żadna maseczka co najwyżej dobry chirurg naczyniowy na którego obecnie mnie nie stać bo wa zniejsze jest dla mnie zapłacić za rehabilitacje niepełnosprawnej córki :ico_noniewiem:
masz racje przepraszam..

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 wrz 2011, 19:31

oni nas kochają takimi jakimi jesteśmy
więc mój mąż jest podobny do Twojego :ico_oczko: jemu nic nie przeszkadza,że mam sine wielkie rozstępy na udach po kolana i niżej,że w brzuszku mi przybyło,ale to w kobiecie tkwi mi sie wydaje,że jestem gruba i nie wiem czy komuś się mnie uda przekonać,że jest inaczej :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 wrz 2011, 19:47

więc mój mąż jest podobny do Twojego jemu nic nie przeszkadza,że mam sine wielkie rozstępy na udach po kolana i niżej,że w brzuszku mi przybyło
hmmm, moj tez taki jest :-D Ostatnio własnie mi powiedział,ze to ja ciągle gadam , jaka to gruba sie zrobiłam, że biust jak skarpety z piaskiem itd. Bo on sam w ogóle by tego nie zauwazył...
A wracając do głownego tematu postu... po pierwszym porodzie moje libido wynosiło chyba -30. W ogóle nie miałam ochoty na zadne przytulania...Po drugim porodzie jest duuuuzo lepiej...

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

11 lut 2012, 14:13

I za to kochamy naszych mężczyzn... :ico_ciezarowka:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość