NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 wrz 2011, 08:28

dzien dobry :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 wrz 2011, 08:36

,że tam sie cos sączy :ico_sorki:
ja juz raz pkazywalam i potem bylam tydzien pozniej na kontrole ale mnie olali ...jak sie zrobi gorzej to znow wezme go do lekarza i wtedy beda musieli cos zrobic...bo jak z nim przychodze a jest nienajgorzej to mysla ze panikuje...

[ Dodano: 01-09-2011, 08:36 ]
dzien dobry :ico_oczko:
dzien dobry!!!! :-D

[ Dodano: 01-09-2011, 08:39 ]
a i cos ostatnio mamy problem z kupami wychodza co drugi dzien takie twarde jak plastelina :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

i ma cos szorstkiego na lokietku....
zastatnawiam sie czy to nie alergia....ale tu nie ma pediatry w tym cholernym kraju a juz alergologa pediatry to napewno...

[ Dodano: 01-09-2011, 10:25 ]
aga216jak Twoj szkolniak dzis???

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

01 wrz 2011, 11:02

TABOGUCKA tez mi sie wydaje ze to alergia ;/ mojej siostry ssynek tez miał wlasnie na lokciach takie szorstkie i za uszkami i jest alergikiem mial tez skaze białkową jak byl mały
ja tez sie czasem zastanawiam czy mała nie jest uczulona na jednym uszko przy gorze na zgieciu tez ma czasem ranke ale jej pudruje i pod kolankiem a takze w zgieciu szyjki miala ranke caly czas uwazam ijej osuszam to miejsce talkiem a lbo smaruje linomagiem lub tortimentiolem a na buzce tez ma takie krostki jakby liszaje a od paru dni takie rumieńc jej sie pojawiaja na policzkach wasze tez mają takie rumience? a te kupki to jak dziecko ma alergie to tez sa inne a moze ma takie kupki po tych słoiczkach? a jak jest taki marudny to moze go boli to uszko albo brzuszek bo skoro te kupki twarde to moze miec zatwardzenie
wiecie co jak moja chce zrobic kupke to widze jak steka i cisnie biore ja pod paszki i tak trzymam miedzy moimi kolanami w takiej pozycji cos jak my siedzimy na kibelku wiecie ze wtedy zawsze lepiej jej idzie za kazdym razem albo odpruknie albo kupke zrobi
a tak sie smialam jak K mama mowila ze ona tak go sadzala kiedys byly tylko te tetrowe pieluchy wiec jak tylko widziala ze K cisnął to zdejmowała pieluche i go tak podtrzymywała ponoć szybko sie pozniej oduczyl noszenia pieluch zobaczymy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 wrz 2011, 11:03

Tbogucka, Pola ma dokladnie tak samo, potrafi jej peknac za uszkiem i takie ma osocze obeschniete, choc juz dawno tak nie miala... po przemyciu wacikiem nasaczonym oliwka sie goilo w ciagu kilku godzin, ale jak juz mowilam dawno tak nie miala i Pole to swedzi-moze dlatego Szymek sie w to ucho drapie! a teraz jak jej zaczyna wychodzic cokolwiek to bepantenem smaruje-zawsze pomaga i moge polecic, a ja jestem pewna, ze to jakies uczulenie, ale pojecia nie mam na co?? :ico_olaboga: na mleko raczej nie, bo skaza jest duzo bardziej agresywna w objawach... czasami zjem cos z dodatkiem czekolady-moze to jest przyczyna :ico_noniewiem: orzchow nie jadam, owocow sezonowych tez, pomidor moze tez uczulac, sama nie wiem :ico_noniewiem:

A kupy takie to od ktoregos jedzonka pewnie-zastanow sie co mu podajesz nowego odkad te kupy takie sa-moze to ten ostatnio ulubiony sloiczek Szymona?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 wrz 2011, 11:14

wasze tez mają takie rumience?
tak ale ja gdzies wyczytalam ze to od zabkowania

[ Dodano: 01-09-2011, 11:18 ]
Pola ma dokladnie tak samo,
ha ...tak myslalm ..sprobuje bepanten....czekolda mowisz...no zdarzylo sie pare razy ostatnio a wczesniej nie jadlam ....ale tez wprowadzam krowi nabial .......zjadlam tez malinki raz....hmmm...
chcoiaz to uszko za ktorym peka to nie to samo uszko ktore drapie :ico_nienie: zreszta teraz nie drapie bo spi w lapkach :ico_oczko:

[ Dodano: 01-09-2011, 11:19 ]
od ktoregos jedzonka pewnie
mysle ze banan....bo jablko to raczej przeczyszcza....

[ Dodano: 01-09-2011, 11:22 ]
o rany a mi dzis tak niedobrze...wymiotowac mi sie chce.... :ico_placzek: a idziemy wieczorem do m. do hotelu na kolacje :ico_placzek: a ja na sama mysl o jedzeniu robie sie zielona....


ale chyba wiem co to wczoraj cheesburgera z Maca pochlonelam...blad!!!

[ Dodano: 01-09-2011, 11:41 ]
a moze bezy...bo na sama mysl o nich jest mi niedobrzez ...chociaz jadlam je przez ostatnie 2 miesiace i sa z dobrego sklepu...ale moze i cos nie tak z tymi jajakami bylo....

[ Dodano: 01-09-2011, 11:43 ]
a wogole to starsznie dziwne ze Szymek jeszcze spi...moze mu moje mleczko zaszkodzilo???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 wrz 2011, 12:49

mysle ze banan....bo jablko to raczej przeczyszcza....
o tak to banan na pewno, Gabriel mial kilka miesiecy temu klopot z robieniem kupy i lekarz mi powiedzial, ze mam mu banana nie dawac absolutnie...
chcoiaz to uszko za ktorym peka to nie to samo uszko ktore drapie :ico_nienie:
ale Polka tez sie wokol obydwu uszek szkrabie, nawet tam gdzie jej uczulenie nie wychodzi, mysle, ze ta skorka swedzi jednyak po obu stronach jednakowo :ico_noniewiem:
pozostaje miec nadzieje, ze wyrosna z tego, bo wiekszosc alergii sama znika po okolo pierwszym roku zycia :ico_sorki:

Tabogucka, chlapnij sobie kubek mietki i szykuj sie na kolacje z M :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 wrz 2011, 12:57

ale chyba wiem co to wczoraj cheesburgera z Maca pochlonelam...blad!!!
widze, ze dietka pelna para :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 wrz 2011, 13:38

oto mój szkolniak
od jutra zaczynamu naukę
narazie Piotrusiowi się podoba
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

zajrzę póżniej bo muszę dom ogarnąć

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 wrz 2011, 15:32

o tak to banan na pewno, Gabriel mial kilka miesiecy temu klopot z robieniem kupy i lekarz mi powiedzial, ze mam mu banana nie dawac absolutnie...
oj to dzieki za info :ico_sorki:

[ Dodano: 01-09-2011, 15:34 ]
chlapnij sobie kubek mietki i szykuj sie na kolacje z M
3 chlapnelam jest lepiej teraz tylko kubek zupki pije zebym nie padla do wieczora...

a Szymek oczywiscie idzie z nami :-)

[ Dodano: 01-09-2011, 15:40 ]
widze, ze dietka pelna para :ico_oczko:

no ba jeszcze jakies 3 bezy mam na sumieniu z wczoraj.... :ico_wstydzioch: i to chyba one mi zaszkodzily bo sie dzis nie moge przemoc zeby na nie spojrzec a normalnie nie moglam bez nich zyc....

wiec chyba oficjalnie zarzucam diete....bo jest jeszcez cos co mnie zastanawia....jak patrze na siebie w lustrze to jestem gruba...zwlaszcza te uda...

ale jak zakladam jeansy sprzed ciazy to raczej luzne sa :ico_noniewiem: :ico_szoking:


jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze mi palma odbija :ico_haha_01: i co kolwiek bym nie zjadla to i tak spalam bo karmie cycem (a to ponoc spala extra 500kcal)i naprawde dluuuuuugo spaceruje wczoraj policzylam ze zrobilam lekko 12km i to pod gorke wiekszos czasu :-D

[ Dodano: 01-09-2011, 15:40 ]
narazie Piotrusiowi się podoba
a to super oby mu tak zostalo :ico_sorki:

[ Dodano: 01-09-2011, 15:42 ]
Sejanaa Twoja dieta jak???
i reszta odchudzajacych sie???



Dawno Aniiiinie bylo ....czyzby cos z wynikami Martynki??? oby nie.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 wrz 2011, 21:34

hej
mnie dziś łeb pęka na pół. ide zaraz sie położyć bo nie wytrzymuję :ico_olaboga:
Ola dziś była w przedszkolu. nie płakała :ico_oczko:

dietka???dietka ok, ale ja prawie nic nie jem :ico_noniewiem:

suche plamy na policzkach, za uszami to jak najbardziej alergia!!!

aga216, super masz szkolniaka! samych 6 mu życzę :-)

banan to cytrus, do odstawienia! cytrusy to silne alergeny

dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość