magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 wrz 2011, 22:59

witam
ja na chwilke bo padam z nóg
mój szkolniaczek tez dziś zaczął rok szkolny ale to 3 klasa juz i jutro ida do Pleciugi"-teatr lalek na przedstawienie :-D fajnie rok szkolny zaczynają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mój mały dzis nie bardzo ulewał i tak jest ciągle , :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jutro was doczytam i cos napisze :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 09:04

A mój mały dzis nie bardzo ulewał i tak jest ciągle , :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziekuje...niestety nie pamietam komu blanka26???za info o tym bananaie cytrusie...rzezczywiscie sprobuje mu nie dawac przez jkakis czas i zobaczymy... :ico_sorki:


a kolacja super tylko dziec sie nie umie zachowac w restauracji :ico_haha_01: ...mialam mleko z cyca w butelce przygotowane....a ta sierotka nie umie z butli jesc i sie rozryczal i musialam cycem w restauracji swiecic :ico_sorki:
natomiast bardzo ladnie zachowala sie M. managerka bo zaplacila za nasza butelke winka :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 wrz 2011, 09:15

hej a Blaneczka wieczorem dostała kaszke troszke mi sie zgęstniała wiec podalam łyżeczka i wiecie ze jej bardzo smakowało smiesznie to wyglądalo bo połowe polkneła a polowa wyleciała ale az sie trzesla i buzke otwierała ale i tak popila cycusiem i jak zasnela o 20 to o 24 sie obudziła ;/ pozniej 4 i 8 tak co 4 godz sie budzi

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 09:16

Szymek tez tej nocy 4 albi i 5 razy wstawal na cyca....

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 wrz 2011, 09:17

a to my banana tez nie powinnysmy jesc tak? skoro karmimy ja jadlam i wczoraj ta kaszka tez była bananowa wiec zobaczymy pomidory jem czasem jakis wafelek z czekoladą choc staram sie unikac to tez moze uczulac a wogole to ile mozna podawac tych jedzonek i o jakich porach?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 09:41

patrycjaaa ztym uczulaniem to chyba indywidualnie od dzieciaczka zalezy...ma blkanka jekies krotki szorstkie albo inne objawy alergii np za uszkami???albo kupki nagle twarde ???
bo jesli nie...to widac jej nie szkodzi io moze wiec dlaczego jej nie dawac...


Szymek ma to za uszkami i kupki smierdziuchy 2 dniowe takie zbite ciezkie kloce ....wiec cos jest na rzezcy....wiec jka musze eliminowac...a jak Blaneczka szczesliwa to niech sobie je na zdrowie :ico_sorki:

[ Dodano: 02-09-2011, 09:45 ]
Dziewczyny jak macie chwilke to zaglosujecie na mojego Simonka....
http://www.bounty.com/competitions/63923/entry/77515
fakt ze nie to zdjecie mi sie wgralo a nie mozna zmienic ....ale to wlasciwe z diabelkiem wgram za miesiac i wtedy was ostro poprosze oglosy ale teraz te zby nam bylo milo dzieki wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

02 wrz 2011, 09:55

hej, ja znowu bez neta, przez telefon sobie teraz weszłam :)
widze ze diety roznie, u mnie tez bo mam stresa strasznego.. Okres mi sie spoznia :( wczoraj zrobilam test ciazowy, niby negatywny wyszedl, ale i tak sie boje.. Niedobrze mi, ale to podejrzewam z przemeczenia, bo mikołaj ostatnio taka maruda, ze wczoraj ryczałam poł dnia, bo nie mogłam go uspokoic, a dzis trzecia noc nieprzespana.. Mysle ze to te piekielne zeby.. Grr..
a jak tam pogoda? U nas juz typowa jesien sie zrobiła, toz niedlugo choinke bedziemy ubierac :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 wrz 2011, 10:30

tabogucka, tam sie trzeba logowac, wiec pozniej to obskocze...

dziewczyny, banan to nie cytrus, a imbirowiec i uczula jak wiele egzotycznych owocow, ale sposrod nich wszystkich jest najbezpieczniejszy stad est obecny nawet w kaszkach od 4 m-ca, a to, ze wywoluje zatwardzenie to inna para kaloszy... mi lekarz powiedzial, ze marchew tez moze wywolywac zatwardzenie....

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

02 wrz 2011, 10:57

Parę słów o bananie bo widzę że mocno temat poruszany.

link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2011, 20:31 przez baraqada, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 wrz 2011, 11:16

wiec pozniej to obskocze...
dzieki wielkei w tym miesiacu nie ma parcia bo i tak zle zdjecie mi sie w gralo a le w przyszlym bede was wszystkie panie meczyc po koleii :ico_sorki:

[ Dodano: 02-09-2011, 11:17 ]
baragadano wlasnie od 7 miesiaca.... a Ty dajesz Ali???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości