Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 wrz 2011, 20:02

Ufff.... dziś bezkolkowo :ico_sorki:
I wogóle idealnie wpasowaliśmy się w Łatwy Plan- spanko, jedzonko, czuwanie, spanko, jedzonko,.... normalnie aniołeczek :-)

Dobrej nocki!

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

04 wrz 2011, 22:13

Hej!

Jula ja bym pojechała tylko do kościoła z kwiatami na Twoim miejscu
Postanowiliśmy tak właśnie zrobić. Pojedziemy tylko do kościoła, a na prezent mój R złoży się z innymi pracownikami z pracy.

Pogoda ostatnio ładna, przynajmniej pranie ładnie schnie. Ciekawe ile jeszcze takich ciepłych dni we wrześniu będzie.

Muszę zrobić resztę zakupów dla małego jak tylko wypłata wpłynie.
Chce kupić monitor oddechu, ale do końca się jeszcze nie zdecydowałam. Myślę o bezprzewodowym. Ma może któraś z Was monitor oddechu? Polecacie?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 wrz 2011, 00:17

Ma może któraś z Was monitor oddechu? Polecacie?
osobiście uważam, że to strata pieniędzy, wprowadzanie rodziców w panikę niepotrzebnie, jak ma się coś stać to i tak się stanie, przecież i tak będziesz z dzieckiem cały czas wiec po co jeszcze taki monitor, ja nawet nie jestem za kamierami - są niańki z kamerką i ludzie kupują bo się naoglądają reklam a tak naprawdę po co to? chcesz popatrzeć na dziecko siedź z nim w pokoju i patrz. Ja mam zwykłą niańkę przydatna jak ma się domek piętrowy i nie zawsze się usłyszy maluszka ale i tak zawsze ustawiałam tak aby tylko jak maluszek zaczynał płacz sie włączała a nie czujka na całego, bo wneriało mnie ciągłe piszczenie bo mała się odwróciła w łóżeczku.
Ale to tylko moje prywatne zdanie, jak ktoś czuje potrzebe monitorowania dziecka w jaki kolwiek sposób niech to robi, jeżeli ma czuć się lepiej.

[ Dodano: 05-09-2011, 01:36 ]
a w ogóle zapomniałam :ico_tort: za kolejny tydzień, mam nadzieję, że ostatni, hehehe,

zasnac nie mogę zaczyna znów boleć.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 07:50

a w ogóle zapomniałam za kolejny tydzień, mam nadzieję, że ostatni, hehehe,
gratulacje, oby to był juz ostatni tydzień.

W końcu was doczytalam i jak zawsze niewiele pamiętam z tego co pisałyście :ico_wstydzioch:

jula81, dla mnie monitory oddechu i inne rzeczy tego typu to niepotrzebny wydatek. A niani nie potrzebuję bo mam tylko 3 pokoje w bloku więc usłusze jak mala bedzie płakała :-D
Ufff.... dziś bezkolkowo
oby tak zostało.

A u mnie tak jak zawsze popuchnięta jestem, własnie śniadanie mi się grzeje i coraz ciężej mi się chodzi. Skurczybyk złapal mi łydke w nocy masakra jakaś. :ico_olaboga:

Dziś nuda nic do pracy nie mam nie wiem co robić ze sobą :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2011, 08:09

hej :ico_ciezarowka:

jakies wiesci od Kingi?
jak tam sie dzis czują nasze brzuchatki na mecie ?

dziś odwiedzi mnie chyba koleżanka która ma termin porodu tak samo jak ja :ico_oczko:

[ Dodano: 05-09-2011, 08:12 ]
Kocura Bura, może to była zwykła niestrawność a nie od razu kolka :ico_oczko: Maja miała wzdęcia takie od czasu do czasu jak zjadłam coś o co bym nawet nie podejrzewała że moze powodować ból brzuszka, np seler :ico_szoking: w zupie jarzynowej :ico_puknij: w życiu bym nie pomyślała ze to to a lekarka od razu wychaczyła przyczynę :ico_oczko:

Majcia też dostawała 2 kropelki espumisanu przed kazdym cycuniem :-D a miała tydzień właśnie :-D

[ Dodano: 05-09-2011, 08:15 ]
ciekawe kiedy Karolina wpadnie pochwalić sie córeczką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 08:18

jakies wiesci od Kingi?
na razie cisza totalna i nic nie wiadomo.
ciekawe kiedy Karolina wpadnie pochwalić sie córeczką
oj mogłaby wrzucić juz jakąs foteczkę dla nas.

U nas niebo sie zaciagneło chmurami, po poludniu ma byc burza i deszczyk, przyda sie bo sie ochłodzi i w końcu podleje kwiatki, bo na balkonie sahara i codziennie z konewka kursuję :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2011, 08:26

U nas niebo sie zaciagneło chmurami, po poludniu ma byc burza i deszczyk, przyda sie bo sie ochłodzi i w końcu podleje kwiatki, bo na balkonie sahara i codziennie z konewka kursuję :-)
racja, moje sucheloki za oknem też lubią deszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 05-09-2011, 08:27 ]
Przemek w nocy miał gorączkę :ico_noniewiem: ciekawe z czego
byliśmy wczoraj na ognisku i piekliśmy ziemniaki w popiole, moze zjadł jakiegoś surowego

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 wrz 2011, 08:39

Doberek

Ja w dwupaku mimo bolączek nocnych, czasem myślę, że to już tak na zawsze zostanie, tak mi się dłuzy ta końcówka i samopoczucie całkiem do bani

Kocura oby to nie kolki, bo z kolkami to masakra jest, u nas pomagał Infacol, choć teraz mam saab simplex i Lefax i to będę stosować jeżeli zajdzie taka konieczność, u sąsiadów za to Infacol zdał egzamin, choć słyszałam wczoraj, koło 21 mały zaczynał płacze, niestety kolka jak jest to i będzie a leki tylko złagodzą jej przechodzenie.

Moja miała kolki od 18 do 21-22, nie wiem jak ja to przezyłam, sama samiuteńka w domu bez pomocy, aż sama sobie się dziwię, że nie oszalałam;)

właśnie ciekawe jak Kinia może już rozpakowana a my nic nie wiemy?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 08:45

No ogolnie jest strasznie sucho, aż ziemia jest popekana. Ale ogólnie ten tydzień ma byc chłodny a tylko 2 dni deszczowe z czego dzisiejszy najbardziej.
byliśmy wczoraj na ognisku i piekliśmy ziemniaki w popiole, moze zjadł jakiegoś surowego
moze bo po surowych ziemniakach jest fajna goraczka, jak nie chciało sie iśc do szkoły to jadło się surowego ziemniaka :-D

Kurde nie wiem co robić chyba oszaleję z nudy. jeszcze tylko po południu musze skoczyc po podklady do przewijania podróżne.

Wczoraj uroczyscie zostal "ochrzczony" mój kosz na smieci.była u mnie przyjaciółka i jej mala zrobiła kupkę, pozwoliła mi ją przewinąc. I pierwszy pampers wyladował u nas w koszu na smieci :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2011, 08:46

Ja w dwupaku mimo bolączek nocnych, czasem myślę, że to już tak na zawsze zostanie, tak mi się dłuzy ta końcówka i samopoczucie całkiem do bani
biedaku :ico_sorki: współczuje ci, tak bardzo chciałaś to miec za sobą w sierpniu a tu wrzesień i dalej sie kulasz :ico_noniewiem: no ale juz niedługo

[ Dodano: 05-09-2011, 08:49 ]

moze bo po surowych ziemniakach jest fajna goraczka, jak nie chciało sie iśc do szkoły to jadło się surowego ziemniaka :-D
możliwe że od tego :ico_noniewiem: ja jadłam i nic mi nie jest, no ale jadłam tylko mocno dopieczone :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość