Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 wrz 2011, 09:36

izabelllla123, hehe będąc w pierwszej ciąży ustaliliśmy z mężem imiona dla dziewczynki Emilia dla chłopca Borys. Pierwsza jest Emilka i teraz jakby druga córa była pewnie też byłby problem z wybraniem imienia :ico_oczko:
W takim razie do zobaczenia w piątek :-)
w głowie mi siedzi tylko żeby nie przybrac znowu jak przy dziewczynach czyli na poziomie 20 kg przy w ciągu 8 miesięcy ciąży
no właśnie ja przy Emilii 32 kilo przytyłam i tego strasznie się boję :ico_olaboga: do 20 pewnie dobiję tak czy tak, byle nie więcej :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 wrz 2011, 09:38

Stanęłam rano na wadze i lekka załamka :ico_noniewiem: mam 7kg na plusie :ico_wstydzioch:
Ja stanęłam wczoraj wieczorem i miałam +3,3kg więc nie tak źle póki co. Dorodne chłopaczysko Ci rośnie w brzuszku :-)

Uciekam zaraz do szpitala do szwagierki. Wyniki wyszły jej dobre, ale musi zostać na obserwacji najprawdopodobniej do jutra bądź czwartku. Długo :ico_noniewiem: Ciągle KTG jej robią, jak mała kopie to tak jakby szafę ktoś przesuwał hehe :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 09:49

Kaja napisał/a:
w głowie mi siedzi tylko żeby nie przybrac znowu jak przy dziewczynach czyli na poziomie 20 kg przy w ciągu 8 miesięcy ciąży
no właśnie ja przy Emilii 32 kilo przytyłam i tego strasznie się boję do 20 pewnie dobiję tak czy tak, byle nie więcej
mi się przybrało w 36tygodni ciązy 17kg. myślę że nie jest super ale tragedi tez nie ma. Tyle że mi organizm strasznie wode zatrzymuje, wiec waga też jest wieksza.
W takim razie do zobaczenia w piątek
mam nadziję że się spotkamy :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2011, 09:57

Ika202, ale bzdura z tymi kartami a to tylko u Was w szkole wymyślili??
Ika202, z tą szkołą u Was to jakieś przegięcie jest
no to teraz was pociesze takie karty zostaną wprowadzone do wszystkich szkół w całej Polsce tak mnie własnie uświadomiła Pani z wydziału edukacji ,no i nasza szkoła ruszyła jako jedna z pierwszych :ico_zly: jak wchodząc do szkoły zobaczycie na ścianie takie małe czarne skrzyneczki pokazujące godzinę to znak że lada chwila dostaniecie karty :ico_zly: :ico_zly: a czemu to ma służyć to nie mam zielonego pojęcia chyba temu aby doprowadzić rodziców do nerwicy bo wszyscy są mocno poruszeni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2011, 10:00

izabelllla123, za 36 tc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 06-09-2011, 10:10 ]
Sama jestem ciekawa ile ważę ,ale dowiem się dopiero 15-tego :ico_oczko: Wczoraj pytałam o Beatę wiecie może co u niej ??

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

06 wrz 2011, 10:43

Cześć dziewczyny.

U mnie wczoraj tak gorąco było a dzisiaj zimno jak nie wiem brrr i pomyśleć że już tak zostanie :ico_placzek:

Byłam wczoraj zrobić badanie na ta tarczyce anty TPO, jutro jadę odebrać wyniki, trzymajcie kciuki że wyszły dobre

Tak mnie wczoraj bolała głowa że myślałam że wykituje, położyłam się spać, wstałam na siku w nocy a ta dalej boli, budze się rano a ból jaki był taki jest :ico_zly: nosz kurde

A co do wagi to ja przytyłam coś koło 3 kilo ale dowiem się 16 na wizycie dokładnie :ico_oczko:

Co robicie dzisiaj na obiad?? Bo ja nie mam zielonego pojęcia, żadnego pomysłu w głowie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 wrz 2011, 10:48

Wczoraj pytałam o Beatę wiecie może co u niej
no właśnie kilka dni jej już nie ma :ico_noniewiem:
Co robicie dzisiaj na obiad??
rozmrażam gołąbki bo nic innego nie chciało mi się robić :-)
Gabi, ale przynajmniej masz badanie za sobą :-)

Jej lenia mam. Miałam w szafie zrobić ale mi się nie chce.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 10:52

Co robicie dzisiaj na obiad??
u nas dziś kotlety drobiowe, ziemniaki tłuczone i kapusta zasmażana.
może chłopiec bedzie drugi, to i problemu z imieniem nie bedzie
chłopak będzie Paweł na 100%
izabelllla123, za 36 tc
dziękuję serdecznie.
Ja wlasnie wróciłam z przychodni, gdzie miałąm przygodę z glukozą Obrzydlistwo, potem mnie tak zemdliło, myślałam, że tam nie wysiedzę
dobrze że masz juz to z głowy, ja nie miałam badań na cukrzycę wogóle, bo jestem antysłodka, nie trawię slodkiego. A w trakcie mialam kilka razy cukier ale z palca i wszystko ok.
W ramach rekompensaty kupiłam sobie chipsy "ostra papryka" i teraz wcinam
pysznie, ja lubię strong z laysa zawsze robię sobie do nich ogórka tartego z sosem tzatzyki pyszna przekąska :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 wrz 2011, 10:59

chłopak będzie Paweł na 100%
hihi mój mąż to Paweł :-) Przyszykuj się na to że Pawły strasznie niegrzeczne są :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 11:30

hihi mój mąż to Paweł Przyszykuj się na to że Pawły strasznie niegrzeczne są
oj to mnie nie ucieszyłaś, Oliwia to podobno też rozrabiaka straszny. I jesli faktycznie tak będzie to mąż powie że podały się dzieci na mnie z tym rozrabianiem i dogadywaniem. :ico_szoking: :-D ehhh...... jak zawsze moja wina :-D :-D
Ja dzisiaj na obiad spagetti chcę zrobić
oj zjadłabym ale pote bym zdychała ze zgagą w męcarniach tak mnie pomidowy i produkty pomidoro pochodne męczą :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość