emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 wrz 2011, 21:03

Fajne zdjęcia. A jak tam wprowadzanie nabiału do diety?
dzieki, w sobote bede miala jeszcze zdjecia z siostry aparatu
wlasnie mialam pisac, ze w sobote zjadlam tort, nic Tosi nie bylo, a w niedziele ciassto z bita smietana i tez nic, takze moge myslec, ze juz jest ok?

[ Dodano: 06-09-2011, 21:04 ]
jutro wkleje Antosinkowe minki, bo teraz jak przegladam zdjecia, niezle sie usmialam z nich :ico_oczko:

[ Dodano: 06-09-2011, 21:05 ]
lece prasowac, mam sporo, chrzestna przywiozla mnostwo bodziakow i innych angielskich ubranek :ico_brawa_01:

mlody spi, mowil, ze jutro nie chce isc do przedszkola, ale bedzie musial, ja go zaprowadze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 wrz 2011, 21:17

chrzestna przywiozla mnostwo bodziakow i innych angielskich ubranek :ico_brawa_01:
Super :ico_brawa_01: Dobrze, że Antosi przeszło.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 08:25

dzień dobry :ico_kawa:

jestem w szoku ile moje dziecko dzisiaj spało!zasnęła o 21.15 i pobudka była dopiero o 5.35-spała ponad 8 godzin! :ico_szoking: :ico_szoking: zjadła 120 ml mleka i wstała już o 7.15 :ico_oczko: na razie sobie leży i bawi zabawkami :-D

dzisiaj szczepienie :ico_sorki:

na 100 % idziemy na ślub,zostaje z Milenką moja kuzynka z mężem :ico_brawa_01:

emilia7895, zdjęcia super a ty jaka zgrabna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z nabiałem to pewnie już jest ok,tylko powoli jeszcze wprowadzaj :ico_sorki:

Murchinson nie mam pojęcia ile soku powinien maluch wypić,ale jakiego soku?w ogóle owocowego?jak nie zapomnę to pediatrę zapytam dzisiaj :-)

Koroneczka twarda sztuka z tej lipy :-D a takiego schabowego jeszcze nie jadłam :ico_sorki:

markotka niby mało nie je,ale patrząc na te normy to powinna na dobę wypijać około 900 ml :ico_noniewiem: ale je co 3-4 godz i więcej nie zje to przecież w nią nie wmuszę :ico_noniewiem: nieraz i 5 godz nie je w dzień bo np wsunie jabłuszko po 2 godz od mleka ,potem zaśnie jeszcze na 2-3 godz i pora karmienia mija :ico_oczko:

dalej nie pamiętam :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 wrz 2011, 08:56

aniawlkp86, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki za spanie
emilia7895, zdjęcia super a ty jaka zgrabna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z nabiałem to pewnie już jest ok,tylko powoli jeszcze wprowadzaj :ico_sorki:
dziekuje :ico_wstydzioch: sukienka wiele ukrywa :ico_oczko:

zaprowadzilam malego do przedszkola, bardzo plakal dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 wrz 2011, 09:03

Hejka!

Dziś słoneczka u nas nie ma, pogoda taka sobie. Jadę dzisiaj do mojej babci, bo przyjechała do niej ciocia z Francji- pojadę się przywitać i Małego pokazać, bo chciała go zobaczyć :-)

Aniu, piękną nockę miałaś :ico_brawa_01: Maksio od dłuższego czasu spał od 20stej do 4-5, a dzisiaj o dziwo obudził się o północy. Dałam mu smoczka, bo myślałam, że tak tylko się przebudził, ale nie - alarm zapodał, że pewnie w całej kamienicy go było słychać, że on chce jeść. Następne karmienie standardowo o 5. Czyżby mój pokarm już mu nie starczał, że domaga się jedzonka w nocy jak kiedyś?

Emilia, super zdjęcia :ico_brawa_01: i czekamy z niecierpliwością na te minki Tosi :ico_brawa_01:

Murchinson, tak racja Mateuszek też wybredny, lubił kaszkę, ale niestety jej nie może :ico_nienie: Ciekawe czy Maksiowi zasmakuje.

A co do kaszki, z lovi jest taka fajna butelka do kaszek z łyżeczką na końcu, widziałyście? Chyba zakupię takową

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 09:20

zaprowadzilam malego do przedszkola, bardzo plakal dzisiaj :ico_placzek:
_________________
niestety tak to bywa na początku,ale na pewno się przyzwyczai i z chęcia będzie chodził do pkola :ico_sorki:
Czyżby mój pokarm już mu nie starczał, że domaga się jedzonka w nocy jak kiedyś?
na pewno mu starczy,może wieczorem mniej zjadł i dlatego chciał dojeść jeszcze :ico_sorki:
A co do kaszki, z lovi jest taka fajna butelka do kaszek z łyżeczką na końcu, widziałyście? Chyba zakupię takową
widziałam kiedyś,fajnie ona wygląda :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 wrz 2011, 09:23

na pewno mu starczy,może wieczorem mniej zjadł i dlatego chciał dojeść jeszcze :ico_sorki:
Właśnie zjadł więcej niż dotychczas, bo o 19 i o 20stej chciał znowu. Zobaczymy czy to się dzisiaj powtórzy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2011, 09:37

kilka fotek wrzucę :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 07-09-2011, 09:39 ]
Koroneczka, to pozostaje dzisiaj zobaczyć jak będzie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 wrz 2011, 10:39

Cześć!
U nas dzisiaj trochę marudzenia i już sama nie wiem czy to żeby czy taki mały ma dzień czy pogoda.
Czyżby mój pokarm już mu nie starczał, że domaga się jedzonka w nocy jak kiedyś?
Tym się nie martw-Twój pokarm mu na pewno starczy.U nas też tak było (pobudka ok.3 potem o 6 a w dzień też jadł częściej i więcej) ale teraz wszystko wróciło do normy i śpi 19-6. Moim zdaniem to związane jest ze skokiem rozwojowym.
A co do kaszki, z lovi jest taka fajna butelka do kaszek z łyżeczką na końcu, widziałyście? Chyba zakupię takową
Tak, widziałam i nie kupuję. Mateuszek świetnie zjada z łyżeczki-mamy takie z długą rączką z rossmana. Butelkę lovi mam ze smoczkiem i jest taka sobie jak mały mocno zassie to się potrafi odkształcić.
dzisiaj szczepienie :ico_sorki:
Murchinson nie mam pojęcia ile soku powinien maluch wypić,ale jakiego soku?w ogóle owocowego?jak nie zapomnę to pediatrę zapytam dzisiaj :-)
My też, na 16.30. właśnie dlatego Was pytałam bo ja jak pójdę do lekarza to zawsze zapomnę zapytać. Już mówiłam D o co mamy spytać-może on będzie więcej pamiętał. Znalazłam informację że ok.50-100g soku (ogólnie).
Aniu, Twoje królewny wyglądają bosko, a Milenka ma przepiękny uśmiech.
Ja najbardziej lubię w takich maluchach lubię to, że jak się śmieją to uśmiech widać też w oczach :-)
:ico_brawa_01: że wydłuża sobie nocne spanie i mamie daje odpocząć :ico_oczko:
Emilia, zgadzam się z Anią-Marcel się przyzwyczai i później będzie chodził.

Ocho, kupa idzie, zmykam myć śmierdziuszka.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 wrz 2011, 11:09

cześć :-D

dzisiaj szaro i ponuro za oknem, nawet troszkę popadało u nas :ico_noniewiem:

Koroneczka pewnie jest tak jak pisze Murchinson, że Maksio ma skok rozwojowy, albo Ty masz kryzys laktacyjny i mleczka jest ciut mniej, w ciągu kilku dni powinno się unormować.

Ania fajne zdjęcia :ico_brawa_01: Milenka dobrze wygląda, więc taka ilość jedzonka pewnie jej starcza, Krzysiu też nie zjada swojej "normy", a przybiera na wadze i jest niezły pulpet :ico_oczko: Powodzenia na szczepieniu!

Emilia fajne zdjęcia :ico_brawa_01: Ubranka z Anglii są super, ja czasem kupuję na allegro, bardzo lubię body firmy TU, są z takiej fajnej mięsistej bawełny. Marcel na pewno bawi się już w najlepsze-nic się nie martw :-)

[ Dodano: 2011-09-07, 11:10 ]
Murchinson Wam również powodzenia na szczepieniu :ico_sorki: zapytaj o ten soczek, bo sama jestem ciekawa.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość