Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 wrz 2011, 09:44

Witajcie
Ale czytania :-)

Franek poszedł do przedszkola a ja sobie jeszcze w piżamie zalegam :-) .Pogoda u nas jesienna :ico_zly: .
Mnie też już zgaga męczy coś strasznego z Frankiem mialam całą ciąże :ico_olaboga:

Mi też sie maży coreczka ale jak bedzie chłopczyk to też bedzie cudownie :-) Na początku ciąży ladnie wyglądalam a teraz cała buzia w pryszczach i jakiś brązowych plamach wiec może bedzie cipulka :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 wrz 2011, 10:15

dzwoneczek super ze testy wyszly pozytywnie :ico_sorki:

W ogole dziewczyny mialam sen .... :-D :ico_haha_01:
jestem w jakims kremowym pomieszczeniu i widze lozeczko dzieciece a w nim dzidzia ( nie zidentyfikowalam plci :ico_haha_01: :ico_oczko: ) ktore plakalo .. wzielam je na rece i chcialam je uspokoic i karmilam go piersia a ono sie wtedy uspokoilo i zasnelo .... :ico_wstydzioch: ... jakie piekne bylo to uczucie :ico_wstydzioch:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

08 wrz 2011, 10:40

Oh u mnie też jesień :ico_zly: ah mój mąż ma dziś wolne więc obiadka igotuje i herbatke zrobi, cudaśnie :-D a ja od wczoraj mam mdłości i jak tylko poczuje mały głod to mnie bierzde na wymioty...musze miec cos pod ręką do przegryzienia :-D miłego dnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 wrz 2011, 11:16

dom nieustającej miesiączki
- o rany,dziewczyny powiedzonka macie swietne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a teraz cała buzia w pryszczach i jakiś brązowych plamach wiec może bedzie cipulka :-D
- moze byc,ja z Andrzejkiem wygladalam super a jak zaszlam w ciaze z Zuzka,tesciowa odrazu mowila,ze bedzie coreczka,bo pryszczata bylam :ico_oczko:

Kurcze,tylko teraz juz wyrokowala,ze bedzie syn,bo niby dobrze wygladam :ico_noniewiem:
wzielam je na rece i chcialam je uspokoic i karmilam go piersia a ono sie wtedy uspokoilo i zasnelo .... :ico_wstydzioch: ... jakie piekne bylo to uczucie :ico_wstydzioch:
- oj ja tez mialam przed Andrzejkiem takie sny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja robie porzadki,bo musze zrobic w spizarce miejsce na ogrodowe zabawki i prz okazji przejrzalam ciuchy po Zuzi - matko ile tego jest :ico_szoking: Jak bedzie synek,to bede miala mase zbednych ubranek i mase zakupow do zrobienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 wrz 2011, 11:41

moze byc,ja z Andrzejkiem wygladalam super a jak zaszlam w ciaze z Zuzka,tesciowa odrazu mowila,ze bedzie coreczka,bo pryszczata bylam :ico_oczko:
moja kuzynka przed ciaza miala pryszcze .. a jak juz zaszla to buzia jej promieniala i sama gadala ze na bank bedzie chlopak bo tez tak wygladala w pierwszej ciazy ... a z blizniaczkami miala pryszcze ... a tu niespodzianka i kolejna dziewczynka :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 08-09-2011, 11:44 ]
a u mnie z pryszczami to tak w kratke ... jeden tydzien sliczna cera a na drugi tydzien pelno syfkow i chodze caly dzien umazana zielonym korektorem zeby szybciej sie zagoilo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

08 wrz 2011, 12:14

hejka;)

zaraz zrobie liste to luknijcie czy jest dobra;) pozniej i tak bede poprawiac....

bylam w szpitalu bo grozilo mi poronienie ale juz jest dobrze.....Oby bylo dobrze....Mnie tez mdli coraz bardziej....i marze o Coreczce......Zosia albo Wandzia bedzie...... :-D a jesli bedzie 3 chlopak.....to bedzie Albercik

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 wrz 2011, 12:28

Ja wlasnie wstalam i tyle z moich planow :-D Tzn wstawilam teraz jedno pranie i zjadlam zupke chinska i popilam cola.... i teraz mam lekkie wyrzuty sumienia ze takie niezdrowe... ale serio tak mi niedobrze po spaniu bylo a w lodowce tylko swiatlo.... Prawie sie shafcilam przy sortowaniu brudnego prania :ico_haha_01: no wiecie, czegos takiego nie mialam nigdy wczesniej .-)

Powedzcie a macie jakies typy imion. bo ja wczoraj na wykladach przelecialam kalendarz fakt ze szwedzki ale ja lubie 2inne" imiona. zreszta , no tutaj mieszkamy wiec ciezko byloby nazwac dziecko np Macius a potem mecz cie dzieciaku cale zycie :-D

to napisze moje typy na dziewuszke: Napiszcie jesli mozecie ktore brzmi w waszych uszach najladniej (no bo do Pl tez jezdzimy, zeby sie po glowach nie pukali ludzie i mnie paluchami nie pokazywali :-D ):
Sonia, Vera, Stella, Lilly, Ella, Isabella, Stina, Melissa, Milla, Nina, Tina.

I chlopcy:
Benjamin, Vincent, Bruno, Simon, Hugo, Hubert, Julian.

Kolejnosc przypadkowa :-)

Nabralam mocy, wiec ruszam tylek :-)

[ Dodano: 08-09-2011, 12:30 ]
Brodzikowa,

Fajne imiona macie dla swoich dzieciaczkow :-)
Caly czas zerkam na 1 stronke i oczekuje listy :-)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

08 wrz 2011, 12:31

Ja wlasnie wstalam i tyle z moich planow :-D Tzn wstawilam teraz jedno pranie i zjadlam zupke chinska i popilam cola.... i teraz mam lekkie wyrzuty sumienia ze takie niezdrowe... ale serio tak mi niedobrze po spaniu bylo a w lodowce tylko swiatlo.... Prawie sie shafcilam przy sortowaniu brudnego prania :ico_haha_01: no wiecie, czegos takiego nie mialam nigdy wczesniej .-)

Powedzcie a macie jakies typy imion. bo ja wczoraj na wykladach przelecialam kalendarz fakt ze szwedzki ale ja lubie 2inne" imiona. zreszta , no tutaj mieszkamy wiec ciezko byloby nazwac dziecko np Macius a potem mecz cie dzieciaku cale zycie :-D

to napisze moje typy na dziewuszke: Napiszcie jesli mozecie ktore brzmi w waszych uszach najladniej (no bo do Pl tez jezdzimy, zeby sie po glowach nie pukali ludzie i mnie paluchami nie pokazywali :-D ):
Sonia, Vera, Stella, Lilly, Ella, Isabella, Stina, Melissa, Milla, Nina, Tina.

I chlopcy:
Benjamin, Vincent, Bruno, Simon, Hugo, Hubert, Julian.

Kolejnosc przypadkowa :-)

Nabralam mocy, wiec ruszam tylek :-)

[ Dodano: 08-09-2011, 12:30 ]
Brodzikowa,

Fajne imiona macie dla swoich dzieciaczkow :-)
Caly czas zerkam na 1 stronke i oczekuje listy :-)
a dziekuje;)

lista wlasnie sie robi:) a twoje Cory jak maja na imie/?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 wrz 2011, 12:36

Sonia, Vera, Stella, Lilly, Ella, Isabella, Stina, Melissa, Milla, Nina, Tina.

I chlopcy:
Benjamin, Vincent, Bruno, Simon, Hugo, Hubert, Julian.
dla dziewczynki podoba mi sie : Vera i Milla
dla chlopca : Simon...
wczesniej rozwazalam ze jesli bede miala chlopca to chcialabym go nazwac Simos :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 wrz 2011, 12:39

lista wlasnie sie robi:) a twoje Cory jak maja na imie/?
Napisze jak tutaj sie nazywaja: Susanna i Nell :-) w polsce Zuzia i Nell :-)
wczesniej rozwazalam ze jesli bede miala chlopca to chcialabym go nazwac Simos :ico_brawa_01:
a wlasnie, Ty tez mieszkasz za granica, tak? Simos tez fajnie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość