Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 wrz 2011, 16:21

właśnie wstała i niespodziankę robi :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 wrz 2011, 17:59

muszę się wylegiwać nawet godzinę jak się da
jak ja wejdę do wanny, to też godzina murowana :-D Krzysiu właśnie czwarty raz idzie spać, mąż go kładzie.
Mateuszek właśnie się obrócił z pleców na brzuszek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak zmienimy mieszkanie będziemy musieli mieć i wannę, i brodzik.
najlepsze rozwiązanie :-D
mi mała dzisiaj tak ze 2 razy się obkręciła
następna zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
właśnie wstała i niespodziankę robi
ciekawe jaką :ico_oczko:

Dałam dzisiaj Krzysiowi soczek marchwiowy pół na pół z wodą, bo nic nie chce pić oprócz mleka, no i wypił 60ml tego mixu, a jak się skończyło, to straszny lament był :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 wrz 2011, 18:03

Dałam dzisiaj Krzysiowi soczek marchwiowy pół na pół z wodą, bo nic nie chce pić oprócz mleka, no i wypił 60ml tego mixu, a jak się skończyło, to straszny lament był :-D
zasmakowało chłopakowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe jaką :ico_oczko:
duża :ico_haha_01:
Krzysiu właśnie czwarty raz idzie spać,
Milena właśnie znowu zasnęła :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 wrz 2011, 18:21

dziewczynki nie piszcie prosze, jak Wasze dzieciaczki dlugo spia, bo ja sie zalamie :ico_oczko: a tak powaznie, to zazdroszcze :ico_oczko:

my mimo pogody wyszlismy na troche na spacer, bo nudno w domu - w przerwie miedzy deszczem

Tosia od dzis jezdzi w spacerowce, bardzo jej sie podoba :ico_brawa_01:

co do becikowego to ja jeszcze wniosku tez nie zlozylam, od kilku dni P tam probuje sie dostac ale kolejka go odstrasza, dobrze ze na to jeswt rok :ico_oczko:

:ico_brawa_01: dla sprytnych dzieciaczkow
Murchinson napisał/a:
jak zmienimy mieszkanie będziemy musieli mieć i wannę, i brodzik.
najlepsze rozwiązanie :-D
my wlasnie tak mamy, uwielbiam polezec w wannie, chociaz ostatnio wieczorami padam i nawet kapac mi sie za dlugo nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 wrz 2011, 18:23

emilia7895, teraz kolejki bo przecież wnioski o rodzinne składają itp,a Tosia fajnie,że już w spacerówce :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 wrz 2011, 18:24

emilia7895, teraz kolejki bo przecież wnioski o rodzinne składają itp,
wlasnie tak myslalam :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-09-2011, 18:25 ]
usnela mloda :ico_oczko:

dobrze ze juz wieczor sie zbliza, jeszcze troche i kapiel i spanie :ico_brawa_01:

a jutro mama po nas przyjezdza, bo P wyjezdza na weekend na szkolenie do Kolobrzegu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 wrz 2011, 18:34

Hejo!

Mój Maksio też właśnie 4 raz śpi :ico_haha_01: Oczywiście spać iść nie chciał, ale widziałam że zmęczony, więc ciach do łóżeczka, smoka do buzi i śpi- z mamą się nie dyskutuje :ico_haha_01:

Markotka, takie uczulenie na nikiel straszne musi być- i obsypuje Cię po takiej kąpieli na całym ciele? Uwielbiam w h&m robić zakupy, fajne mają ciuszki dla dzieci i wszystko fajnej jakości.

Ania, Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych dzieciaczków!

Nowa, co ciekawego kupiłaś?? Ja dziś wpadłam do kilku sklepów z ciuszkami dziecięcymi, w jednym widziałam fajne sweterki i kurteczki...ale ceny mnie odstraszyły. Sweterek rozmiar 68 kosztował 69zł :ico_szoking: kurtka taka wtaróweczką 75zł :ico_szoking: czy to nie lekka przesada, że ciuszki dziecięce są takie drogie?

Emilia, Tosia będzie mogła teraz cały świat oglądać to jej się będzie miało. My jeszcze się nie przesiadamy, Maksio lubi leżeć we wózku i jakoś specjalnie nie protestuje :-)

A ja właśnie wcinam szarlotkę- mężu mi kupił :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-09-2011, 18:37 ]
bo P wyjezdza na weekend na szkolenie do Kolobrzegu :ico_noniewiem:
a mój mi właśnie oznajmił, że w sobotę wieczorem idzie do mojego kuzyna jakąś walkę oglądać :ico_olaboga: Muszę sobie jakąś koleżankę na wieczór zaprosić

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 wrz 2011, 18:47

a mój mi właśnie oznajmił, że w sobotę wieczorem idzie do mojego kuzyna jakąś walkę oglądać :ico_olaboga:
pewnie Kliczko i Adamka :ico_oczko:
Ja dziś wpadłam do kilku sklepów z ciuszkami dziecięcymi, w jednym widziałam fajne sweterki i kurteczki...ale ceny mnie odstraszyły. Sweterek rozmiar 68 kosztował 69zł :ico_szoking: kurtka taka wtaróweczką 75zł :ico_szoking: czy to nie lekka przesada, że ciuszki dziecięce są takie drogie?
:ico_szoking: jakie ceny,ja to kupuję teraz tylko używane ciuszki,już nie pamiętam kiedy coś nowego kupiłam :ico_noniewiem: oprócz butów oczywiście i bielizny :ico_oczko:
z mamą się nie dyskutuje :ico_haha_01:
:-D :-D
a jutro mama po nas przyjezdza, bo P wyjezdza na weekend na szkolenie do Kolobrzegu :ico_noniewiem:
dobrze,że chociaż u mamy sobie posiedzisz :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 wrz 2011, 19:04

Dałam dzisiaj Krzysiowi soczek marchwiowy pół na pół z wodą, bo nic nie chce pić oprócz mleka, no i wypił 60ml tego mixu, a jak się skończyło, to straszny lament był :-D
U nas za każdym razem przy soczku tak jest i muszę mu pokazać pustą butelkę to wtedy trochę się uspokaja.Dziś pił bobofrut marchew-jabłko-dynia
Krzysiu właśnie czwarty raz idzie spać,
Milena właśnie znowu zasnęła :ico_sorki:
A mój kończy butelkę i spać nocnie idzie :-D
Tosia od dzis jezdzi w spacerowce, bardzo jej sie podoba :ico_brawa_01:
Bo wszystko widzi. My w spacerówkę przesiądziemy się chyba za jakiś miesiąc może dwa (taką mam nadzieję). Na pewno zimy nie przejeździmy w gondoli.
ale ceny mnie odstraszyły. Sweterek rozmiar 68 kosztował 69zł :ico_szoking: kurtka taka wtaróweczką 75zł :ico_szoking: czy to nie lekka przesada, że ciuszki dziecięce są takie drogie?
Koroneczka ja byłam w tuptupie przed wyjazdem-kurtka wiatrówka roz.68 bez kaptura, bez ściągaczy, nic nadzwyczajnego cena (po przecenie 30%) 89,99zł. Wyśmiałam ich i wyszłam. Zobacz na allegro. Teraz w c&a z kartę ikea jest przecena 20% w każdy poniedziałek września.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 wrz 2011, 20:48

napisalam posta i mnie wyrzuciło :ico_zly:

Kupilam w coccodrillo body , legginsy i buty dla Liwii oraz spodnie dla Poli, w h&m super sztruksy dla Liwii i ponad 100 w plecy :ico_olaboga: , racja ceny powalają, płaszcz dzieciecy 200 zł :ico_puknij: , a zobaczycie jakie kombinezony na zimę drogie, a porządne buty, szkoda gadac :-)

markotka co za karte masz do h&m?
U nas becikowe dawno się rozpłynęło :-)

emilia szybko sie przesiadłyście, a Tosia nie leci na boki?my jeszcze trochę w gondolce sie powozimy, póki ciepło zawsze moge z małą na świeże powietrze, ale jak trzeba będzie grubiej ubierać to nie ma szans :ico_sorki:

:ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za postępy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości