Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 wrz 2011, 13:30

gozdzik, Tobiś zostaje z moją mamą, bo to w zasadzie wyjazd zaliczeniowy z uczelni, ale pozwalają wziąc osobe towarzyszącą. niestety Tobik odpada, bo to wyjazd autokarowy. A poza tym, małe dziecko na "wycieczce szkolnej"?

czasem ginekolodzy wydają się tacy nieczuli... :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 wrz 2011, 13:55

ja tez pierwsza ciaze poronilam ale to byl 7 tydzien i bardzo plakalam ale teraz sobie tlumacze ze moze to i lepiej niz jak ma sie dziecko urodzic chore, a po 2 miesiacach znow zaszlam i urodzila sie zdrowa zuzka

tibby, ale masz fajnie, tez marze o jakims wyjezdzie ale kaski brak a za rok na pewno nigdzie nie pojedziemy bo dzidzia bedzie za mala

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 wrz 2011, 14:57

:-D ja bym tak sobie pojechała sama z mężusiem gdzieś
OOOoo ale bym wypoczęła :ico_oczko:

NICOLA_1985

09 wrz 2011, 19:41

ja też poroniłam pierwszą ciąże ale nie lubię tego wspominać , miałam niespełna 18 lat do tego to nie jest na 100% potwierdzone przez lekarza w zasadzie o ciązy dowiedziałam sie dopiero jak w wannie urodziłam coś co przypominało wątrobę wielkości dłoni (nie licząc palców), męczyłam się kilkanaście godzin z bólami myślałam, ze to okres taki bolesny :ico_noniewiem: myslałam, że umrę z bólu.. a lekarz powiedział na badaniu, że sama się macica ładnie wyczyściła i oszczędziła mi łyżeczkowania, może gdybym mu zaniosła to co urodziłam to by mi powiedział czy to na pewno było poronienie ale co innego mogło by ze mnie wyjść??? :ico_noniewiem: mama posprzątała po mnie łazienkę i nie było już co lekarzowi zanosić.. :ico_noniewiem:

wiadomo kazda wieść o tym, że ktoś stracił maluszka jest przykra, no ale lekarze mimo, że czasami na prawdę zachowują się jakby to nie było nic nadzwyczajnego to mają dużo racji, że organizm wie co robi... :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 wrz 2011, 21:13

kurcze ale mi sie nudzi. maz poszedl na miasto ze znajomymi na walke a ja siedze z zuzia. mialam isc z nimi ale nie mial kto z mala zostac.
a wiecie co zuzka w ogole dzis w dzien nie spalam i dopiero zasnela o 19.30 ciekawe jak minie noc

[ Dodano: 11-09-2011, 11:34 ]
Witam z :ico_kawa:

zuzka wstala o 7.30 wiec spala 12 godzin. a ja dzis sie masakrycznie czuje wymiotowalam juz z 7 razy maz odsypia wczorajsze wyjscie ze znajomymi, popoludniu zajmie sie zuzka a ja pojde spac

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 wrz 2011, 22:35

witam się z powrotem. wróciliśmy cali i zdrowi. :-D

zdjęcia zamieszczę jutro.

gozdzik, niby wypoczęliśmy, bo bez Tobisia i latania za maluchem, ale w głębi duszy i serca strasznie nam (a szczególnie mi) go brakowało i chciałam żeby był z nami.

wisnia, mówisz, że dzidzia będzie za mała - ja widziałam matki z takimi maluszkami. nawet jeden tatuś chodził z takim maluchem zawiniętym w chuste. cudowny widok! marzy mi się chodzenie z chustom i maluchem - ale to już zapraktykuję przy Lili ;-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 wrz 2011, 08:57

witam!!!

tibby
to czekamy na zdjecia
a co do jechania bez dzieci to powiem ze mama chciala wziasc zuzke na caly weekend na wies i nie chcialam jej dac bo bym sie zatesknila. mamy takich znajomych co maja synka 9miesiecznego i od dnia porodu co weekend dziecko jest z babciami a oni sie bawia.

zuzka znow wczoraj nie spala w dzien ciekawe czy to juz koniec

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 wrz 2011, 16:06

Witajcie :-)
my juz przyjechaliśmy ze wsi ale było fajnie tylko szkoda ze tak krótko
zuzka znow wczoraj nie spala w dzien ciekawe czy to juz koniec

:ico_szoking: wow moja Jula spała do 3 roku życia po południu

[ Dodano: 12-09-2011, 16:12 ]
a tu kilka fotek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zobacz całą galerię |[/url]
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 16:17 przez gozdzik, łącznie zmieniany 1 raz.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

12 wrz 2011, 21:51

Witam
Tak macie wszystkie rację na temat tego poronienia organizm wie co robi i pewnie bedzie miała jeszcze nie jedno dziecko.

Mój P. dzisiaj wraca i nie mogę się na niego doczekać :ico_noniewiem:

gozdzik, piękne foteczki i super masz tą nowom fryzurkę :ico_brawa_01: dzieciaczki cudowne.
brakowało i chciałam żeby był z nami.
rozumiem co mówisz po nieważ my na wszystkie wyjazdy zabieramy małego a to właśnie dla tego że rozstanie jest dla mnie strasznie smutne.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 wrz 2011, 08:27

:ico_kawa: komu?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości