Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 19:25

nie mam sily, naprasowalam sie dzis za wszystkie czasy, juz tylko posciel i kilka ciuchow mi zostalo i bede mogla lpoprasowac Alanka rzeczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja sie biore za to za tydzień :ico_oczko:

Pati85, a jak straszy synek oswoił sie bardziej z przedszkolem? wyzdrowiał troszku?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 wrz 2011, 19:38

Ojej a lekarz mówił że to coś poważnego i jest się czym przejmować.
no właśnie nic konkretnego nie powiedział
Aha to może to nic tak wielkiego. Może samo się ładnie naprawi , miejmy taka nadzieje . Zresztą już niedużo ci zostało więc trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
teraz czas na Elibell naszą największą zagadkę :ico_brawa_01: ciekawosc mnie zżera kto w jej brzuszku siedzi :ico_brawa_01:
No ja się dziwię że ona wytrzymała , ja bym nie dała rady .

Pati piszesz że jesz i jesz a ja ostatnio znów nie mam chęci na jedzenie.Jem bardzo mało .Nie wiem czemu.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 19:41

No ja się dziwię że ona wytrzymała , ja bym nie dała rady .
ja tym bardziej :ico_olaboga: dziś też pytałam gina czy jajka nadal sa widoczne :ico_haha_01:

no i mam 0,5kg wiecej :ico_haha_01: czyli przybrałam 10,5kg :ico_oczko: nie najgorzej :/

[ Dodano: 09-09-2011, 19:42 ]
zmykam zaraz robić kolacje bo moi kibice wracają z meczu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 wrz 2011, 20:17

Mam wiesci od Ini i Piotrusia - zostali jednak w szpitalu,bo wyniki Piotrusia odnosnie zoltaczki sa w granicach normy,wiec musza czekac do jutra,zeby zobaczyc czy beda rosly,wowczas zostana jeszcze na naswietlania :ico_olaboga: Inia pozdrawia i goraco wam kibcuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 wrz 2011, 21:26

iw_rybka, dzięki za wieści :ico_oczko:

ja buszuję jeszcze po allegro :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 wrz 2011, 21:38

heh no ciekawe kto w kolejce następny:)
Mam wiesci od Ini i Piotrusia - zostali jednak w szpitalu,bo wyniki Piotrusia odnosnie zoltaczki sa w granicach normy,wiec musza czekac do jutra,zeby zobaczyc czy beda rosly,wowczas zostana jeszcze na naswietlania Inia pozdrawia i goraco wam kibcuje
niech odpoczywaja pod kontrolą lekarzy i pozdrów ją od nas i niech maluszka ucałuje:*


No ja się dziwię że ona wytrzymała , ja bym nie dała rady .
oj jakbys miała 2 usg i w tym jedno, gdzie można zobaczyć płeć, dała byś radę:):):) Fakt mnie nie zżera ciekawosc w ogóle, jestem ciekawa a i owszem ale nie tak na zabój, że bez tej wiedzy spać nie mogę;) Niebawem się okaże:)


To która następna w kolejce albo która chętna bo Kinia miała troszku do terminu ?
Kinia była po terminie już, przecież miała sporkanie w środę u położnej na masaż szyjki , chyba 3 dni po terminie bax nawet tydzień, nie pamiętam dokłądnie, ja np. będę miała tydzień po terminie masaż robiony - ale mam nadzieję, że nie trzeba będzie.

Powiem wam, że już mam dosć tego czekania z każdym dniem coraz bardziej, zmęczona jestem, dziś już wyjątkowo zmęczona chodzę i zła aż z tego wszystkiego - a pytania "to ty jeszcze nie urodziłaś" mnie dobijają - czy tego do cholery nie widać, a niby co robi ten balon przede mną i czemu wciaz mam jedno dziecko w wózku. heheheh

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 wrz 2011, 21:41

hej

[ Dodano: 09-09-2011, 21:44 ]
ja dzis mam zly dzien znow nic nie robilam caly dzien jedynie obiad troche ogarnelam i to tyle , bylam dzis u poloznej dzidzia jest glowka w dol ale nie jest za nisko :ico_zly: a ja to czulam bo wczeniej mialam takie parcie a teraz tego nie ma i sluz tez jest normalny a byl rozowy , ale polozna mowi ze przy 3 ciazy to normalne ze dzidzia zejdzie nizej dopiero podczas porodu :ico_noniewiem: dzis chyba sie troche poseximy to moze cos sie ruszy :-D chodz niechce mi sie zabardzo ale moze sie uda :P hi hi

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 wrz 2011, 22:12

SANDRUSIA)), powodzenia z seksikiem, u nas nic nie pomaga a powiem, że mimo braku chęci później zajedobrze:) hehe, kąpiele ciepłe robię i chyba zacznę jakis przysiady albo serio spadne ze schodów hahahahaah

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 wrz 2011, 22:30

dziś też pytałam gina czy jajka nadal sa widoczne :ico_haha_01:
hehe moja pokazuje ładnie prawie na każdym usg
no i mam 0,5kg wiecej :ico_haha_01: czyli przybrałam 10,5kg :ico_oczko: nie najgorzej :/
No to malutko :)Ja mam już 12 na plusie .
ja buszuję jeszcze po allegro :ico_oczko:
A co kupujesz fajnego ?

Ja właśnie wróciłam od koleżanki . Pogadałyśmy troszkę.
P właśnie dotarł do domku i siedzimy sobie .Córcia szaleje jak zwykle i brzuch mi chce rozerwać.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 wrz 2011, 22:59

elibell, no to skoro tak mowisz to musze sie poswiecic jeszcze miesiac etmu sie bzykalismy i bylo ok a teraz jakas zmeczona jestem i ochoty brak ale dzis zaszlejemy ;) hi hi tylko czekam az L wroci bo jest w sklepie naszym robi przemeblowanie bo kupilismy nowa lodowke do sklepu .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość