tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 wrz 2011, 12:12

witam u nas ok
o to super :ico_brawa_01:
oczywiscie nie wyspana
a to juz mniej ...witaj w klubie...ja juz wariuje z tym moim dzieceim taki zarty w nocy... :ico_nienie:

[ Dodano: 11-09-2011, 12:15 ]
i znow cos dziwnego ...darla sie i darl o cyca rano ..zjdal 10:15 i usnal i spi :ico_szoking: juz godzinke :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: w domu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wczesniej mu sie nie zdarzalo...

zastanawiam sie czy mu dzis nie zmienic fotelika na spacerowke...bo juz taki scisniety w tym foteliku a jest super pogoda i mysle ze pospacerujemy dluzej dzis...

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

11 wrz 2011, 12:20

Hej dziewczyny :) Widzę że wasze maluchy też mielą języczkami - ja byłam ostatnio na szczepieniu to się o to zapytałam - podobno w tym okresie zaczynają działać ślinianki i maluszki uczą się łykać ślinę. Ali zdarza się również kaszlenie - też podobno z tym związane- pani doktor sprawdziła i tak stwierdziła.(i płucka są czyste, kataru ani gorączki też nie ma przy tym kaszleniu )

Ala ma już 68 cm i waży 7200 :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 wrz 2011, 12:26

Ala ma już 68 cm i waży 7200 :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hi hi Szymek nadal wiekszy...i ciezszy ciut :ico_oczko:

[ Dodano: 11-09-2011, 12:27 ]
7200 :)
ale chyba ja ciut podtuczylas ... :ico_oczko:

[ Dodano: 11-09-2011, 12:27 ]
baragadakiedy bedziesz na fb???

[ Dodano: 11-09-2011, 16:44 ]
aaaa..cwiczenia zrobione rano :ico_brawa_01:
ijeden raczej dlugi spacer za nami 2,5 godzinki :ico_brawa_01:


niestety jedno duze ciastko tez.... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 11-09-2011, 16:52 ]
jejku ale jestem spaica i zmeczona...maly je co chwilke w nocy...jestem wnieprzytomna...a juz 2 slabe filizanki kawki rano wypilam ...chyba trzeba bedzie trzecia malutka strzelic...i to chyba ciut mocniejsza...


nie wiem czy dac mu cyca teraz a moze usnei to i ja bym sie zdrzemnela bo az mi glowe ciezko w piuonie trzymac...
czy jednak jemu warzywaka a sobie kawke i jazda na spacerek...??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 wrz 2011, 19:34

hej hej, popijam sobie zimne piwko bo u nas dzisiaj taki upał, a od jutra dieta, więc sobie jeszcze pozwalam :P Mikołaj najadł się dzisiaj, byliśmy u moich rodziców na grillu, mały zjadł prawie całego banana, jak wróciłam do domu zrobiłam mu marchewkę z jabłuszkiem- wszamał wszystko i tak zasnął i dalej śpi :ico_szoking: Dzisiaj w nocy spał nawet ładnie bo pobudka o 1 i o 4.40 a potem już popłakiwał ale spał - ale jakaś zmęczona jestem, chyba przez okres, zawsze wtedy jestem wypompowana, a teraz jeszcze trzeba latać i te szalejące hormony grrrr..

Dobrusia, dziekuję :) jutro dzwonię się umówić na szczepienie to zobaczymy ile urósł :)
Mikołaj tez wystawia język i próbuje pluć xD
Widzę że wasze maluchy też mielą języczkami - ja byłam ostatnio na szczepieniu to się o to zapytałam - podobno w tym okresie zaczynają działać ślinianki i maluszki uczą się łykać ślinę. Ali zdarza się również kaszlenie
aaaaa.. no to trochę się rozjaśniło, bo Mikołaj pokasłuje sobie i już myślałam że sie przeziębił a tu jednak to :ico_sorki: W ogóle dzisiaj rano słucham, a Mały leży w łóżeczku tradycyjnie sobie śpiewa jak co dzień i za chwile takie gulgotanie i się śliną zachłysną, pokaszlał, a jak doskoczyłam do łóżeczka to już uśmieh na twarzy i ... noga do buzi xD
Ala ma już 68 cm i waży 7200 :)
no to ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, kobito, się wykończysz :ico_pocieszyciel: może jak będziesz miała okazję, to podejdź do lekarza i się podpytaj, może coś doradzi :ico_noniewiem:
Słyszałam że właśnie mają dzieciaki teraz okres intensywnego wzrostu, ale żeby aż tak :ico_sorki: Mama nie może być zmęczona!!

magda1614 , drogie to mleczko :ico_szoking: ale jak ma Małemu pomóc to też bym się nie zastanawiała :ico_sorki:
ja od jutra tez dieta - lekkie jedzonko i ćwiczenia przede wszystkim! :)

uuuu, ale burza idzie.. :ico_sorki:

[ Dodano: 11-09-2011, 19:54 ]
ale tu cisza ;)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 wrz 2011, 21:24

hmmm jestem'
przeczytałam Wasze posty rano, a już teraz niewiele pamiętam :ico_noniewiem:
dziś było tak pięknie cieplutko :-) u nas katarek chyba przechodzi. kupiłam małemu kropelki nasivin soft, ale agusia22 ja to bez recepty kupiłam :ico_noniewiem: 20 zł kosztują. może Ty masz inne?????

mały wreszcie spokojnie zasnął :ico_sorki: wczoraj w nocy spał dłuższy czas w bujaczku, bo w łóżeczku cały zcas zatykał mu się nosek i się denerwował, a w bujaczku zasnął od razu. Oby dziś było lepiej :ico_sorki:

magda1614 trzymam za Was kciuki jutro. Wracajcie szybko i z apetytem!!!!!!!!!!!!

patrycjaaa widzisz musi coś być na rzeczy. schowaj to gerberowskie jabłko do szafki, ma długi termin ważności, więc Blanka zje je za dłuższy czas, a kup jabłko z Hippa, zobaczysz jaka różnica, różni się nawet wyglądem. ja firmie gerber kompletnie nie ufam, żeby nie wiem jaką reklamę sobie zrobili to mnie nie przekonają :ico_nienie:

tabogucka, hmm a Szymek doi smoczka????może nie jest głodny tylko po prostu chce sobie pociamkać????a jak kupy????poprawiło się???no i jak ćwiczenia?? :-D

Dobrusia Mat też pije nana ale ha i u nas odwrotna sytuacja, ale nie będę mu zmieniać mleka, bo nie bardzo mam na jakie. bebilon kiedyś próbowałam, to mały nie chciał pić, bo jest gorzkie, mleko z hippa kosztuje 40 zł za 500 g :ico_szoking: plusem jest to, ze nan ha2 ładniej pachnie od jedynki :ico_haha_01:

a mój chyba nie mieli językiem :ico_noniewiem:
ja od jutra tez dieta - lekkie jedzonko i ćwiczenia przede wszystkim! :)
trzymam kciuki za silną wolę :ico_oczko:
ja się mogę pochwalić małym sukcesem. mam 3 cm mniej w pasie :ico_brawa_01:


Fintifluszka
, to trzymam kciuki za pomyślną realizację planów!!!nie martw się powoli wszystko się ułoży!!!


a Mateusz mówi mama :-D

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

11 wrz 2011, 21:41

Hej , ja jutro Wam wiecej napisze, a dzisiaj stawiam ogromne :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 6 miesiecy OKSANCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 wrz 2011, 22:09

za 6 miesiecy

wow!!!ale czas leci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 11-09-2011, 22:11 ]
hmm a Szymek doi smoczka?
nie bardzo...wogole nawet mleka sierotka z butelki pic nie umie...jedyne co to bawi sie butelka z herbatka koperkowa...wklada do buzi i trzyma sobie dwoma rekami ale nie pije tylko trzyma.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 wrz 2011, 22:12

ja się mogę pochwalić małym sukcesem. mam 3 cm mniej w pasie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Mateusz mówi mama
Mikołajowi dzisiaj wyszło 2 razy, aż się poryczałam :-D

[ Dodano: 11-09-2011, 22:13 ]
za 6 miesiecy OKSANCI
:ico_tort: :ico_tort: :):)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 wrz 2011, 22:15

kupy????poprawiło się
odkad nie daje banana kupy sa codziennie...to chyba nie jest zbieg okolicznosci ...krostrki z lokci zeszly ...nawet za uchem wysycha i tylko ciutke jeszcze ma.... :ico_sorki:
no i jak ćwiczenia?? :-D
robie codziennie ....ale etz jem mazurka i ciastezka :ico_wstydzioch: tzn mazurek sie skonczyl dzis a ciasteczek wiecje nie kupie... :ico_sorki:

:ico_sorki: obiektywnie wygladam dobrze...ja sama dla siebie jestem za gruba :ico_placzek:
a Mateusz mówi mama
Szymek tez ...i to juz jakis czas i to nawet obcy ludzie mowia ...czy mi sie zdaje czy on wlasnie powiedzial mama? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-09-2011, 22:16 ]
mam 3 cm mniej w pasie :ico_brawa_01:
to zaszalalas!!trzymam kciuki oby tak dalej :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 11-09-2011, 22:21 ]
ja popoludniu wypilam kawke i teraz o dziwo bardzo spiaca nie jestem...chcocia zto pewnie nie kawa tylko Dexter...zaczelam ogladac ten serial...i nie moge sie oderwac...takze zegnam sie mile panie :ico_sorki:
milego wieczoru...

chyba wskocze w pizamke i z lapkiem i Dexterem :ico_haha_01: do lozka...

maly spi ...a noc mialam przekichana w dzien tez byl marudny i wogole nie chcial usnac przez godzine :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

nawet nie wiem czy mi sie oplaca klasc spac ...bo i tak zaraz bedzie chcial cyca... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ja mam nadzieje ze to jakis skosk rozwojowy i niedlugo mu przejdzie to nocne obzarstwo...bo jka nie to bede mu dawac kanapki z pasztem na noc z blenedera :-D

dobranoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 wrz 2011, 23:03

bo jka nie to bede mu dawac kanapki z pasztem na noc z blenedera
haha, moze to jest i sposób ;) Miłego oglądania :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości