Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 wrz 2011, 14:28

Jedno dobre,ze nie ciagnie mnie do slodkiego,tylko jakies miecho itp :ico_olaboga:
Do czasu. Też miałam jak ty, same konkrety jeść chciałam, od słodkiego wręcz uciekałam... A teraz nosi mnie za słodkim, winogronami staram sobie słodkie zapewnić... ale przerąbanie mną targa na słodkie. :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 wrz 2011, 14:34

Jedno dobre,ze nie ciagnie mnie do slodkiego,tylko jakies miecho itp
ja wrecz odwrotnir na mieso nie moge patrzec smierdzi mi a dzis zachcialo mi sie bulki z nutela

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 wrz 2011, 16:23

tylko jakies miecho itp :ico_olaboga:
a ja znow same warzywa , dania wegetarianskie ... na mieso nie moge patrzec.. fuj...z reszta nigdy nie przepadalam za miesem ale teraz to juz w ogole .... :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-09-2011, 16:25 ]
ja tez nie lubie slodniego ale postanowilam ze dzis wieczorem zrobie budyn :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

11 wrz 2011, 16:53

a ja tyle zjadlam na obiad ze mam wrazenie ze stoi mi gdzies w polowie drogi miedzy gardlem a zoladkiem i ani w ta ani wewta :-/ chyba posle Zuzie po puszke coli to moze mi ulzy.....

No i wszystko mi smierdzi, do lodowki juz nie podchodze..... dzis wyjelam czysta koszulke z szuflady to jeszcze szybciej ja znowu schowalam, bo zapach plynu do plukania byl taki mocny ze fuuuj.... nie da rady :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 wrz 2011, 19:27

Witam

mama_zuzi1980, śliczny masz suwaczek... :-D

ależ ja wam zazdroszczę utraty kilogramow...ja nie mialam mdłości a apetyty wciąz mi dopisuje...choć bardzo sie pilnuję... w weekendy to trudne :ico_oczko: ale w pracy nie mam przy sobie lodówki wiec jest ok...

rybko to masz dzieci cod miod...ja od urodzenia Dawidka nie przespałam ani jednej nocy... :ico_spanko: co noc do nas przychodzi i tak sie kreci i wierci ze az do tej pory sie kilka razy przebudzam...dziś ze spanka długiego tez nie było...Dawid już sie wyspał o 5.30 :ico_noniewiem:

kingoza w poprzedniej ciązy już spodnie ciążowe kupiłam i nosiłam od 5 -tego miesiąca...a teraz to już by mi sie przydały!...Wyjęłam wszystkie wieksze jeansy z czasow jak jeszcze byłam troszkę "tęższa"....i jeszcze leginsy sie przydają :ico_haha_01:

Dziś zrobiliśmy sobie piknik nad rzeczką na kocyku....było miło... :-D

nie wiem czy mały jutro pójdzie do przedszkola bo ma straszny katar i już zbiłam przeciwgorączkowym jego gorące ciałko... :ico_noniewiem: no to już sie zaczyna...

pozdrawiam :ico_prezent:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2011, 20:18

rybko to masz dzieci cod miod..
- wiem :ico_oczko: Jesli chodzi o spanie i generlanie o ten wiek niemowlecy,to ja naprawde nie moge narzekac :ico_sorki: :ico_sorki: Wieczorem zawsze byl cycus,przy cycusiu lulu i do lozeczka,tylko Andrzejka miesiac nosilismy na rekach do spania,ale jak to mowia - pierwsze dziecko testowe :ico_oczko: Duzo lubil lezec na lezaczku,tyko musieli byc tam gdzie wszyscy i bylo git,zadnego noszenia czy cus,lubili zabawki i nie byli bardzo absorbujacy :ico_sorki: Moze dlatego nie bylo trudno podjac decyzje o 3 dziecku :ico_oczko:

Dzis dzien nawet ok,jedne mdlosci po obiadku ale bez rzygu rzygu :-D

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

11 wrz 2011, 21:47

Mnie dziś mdliło ze 3 godzinki od południa ale wieczór narazie spokojny :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 wrz 2011, 22:02

ancurek widzialas nasze suwaczki :ico_oczko: 5 tydz i 6 dzien a Ty 6 tydz i 5 dzien :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 wrz 2011, 23:06

stawiam :ico_tort: za skończony 13 tydzień

[ Dodano: 11-09-2011, 23:10 ]
Brodzikowa dopiero zauważyłam, że mam równe dwa tygodnie później od Ciebie termin porodu :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 wrz 2011, 06:55

hej...

mały narazie bez gorączki ale ma katar...wiec pojdzie do przedszkola :ico_haha_02:
Moze dlatego nie bylo trudno podjac decyzje o 3 dziecku :ico_oczko:
myśle ze tak...ja to do 3-cich urodzin Dawidka nie myślałam o drugim dziecku...chciałam odczekać az do 6-7 -mych urodzinek...ale coś nam odbiło...i wczesniej sie zdecydowaliśmy...moze dlatego ze coraz czesciej myślałam o tym ze jedne dziecko nam wystarczy...i na pewno zbiegiem lat coraz trudniej byłoby mi sie zdecydować na drugie...choć cały czas jestem przerazona jak to bedzie...ale wciąż mam nadzieje ze jak pierwsze strasznie absorbujace i wymagające...to drugie bedzie spokojniejsze :ico_haha_01: :ico_szoking: :ico_noniewiem: wszyscy mnie tak pocieszają :-D
stawiam :ico_tort: za skończony 13 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ależ to leci...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość