Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 wrz 2011, 14:41

w ogole sie zastanawiam czy nie przetestowac naturalnych pieluch na tym dziecku....
masz na myśli tetrowe pieluchy czy jeszcze coś innego?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 wrz 2011, 14:51

mama zuzisliczny ten pajacyk :ico_brawa_01:

ja ostatnio mialam sen ... moj t. przychodzi do mnie i mi mowi ze musze isc zosbic sobie zastrzyk w pluca :-D :ico_oczko: :ico_puknij: a ja sie go pytam po co mi to ... a on mi odpowiada ze to podstawowe badania w ciazy :ico_haha_01: wiec pisze do was na naobcasach taka oto wiadomosc : Dziewczyny musze zaraz jechac do szpitala bo szczepiosne na pluca :-D ... - i nie moge dokonczyc bo moj t. podchodzi do mnie i mowi ze nie mamy czasu i musimy juz wychodzic :-D i zaczyna kasowac ta wiadomosc .. a ja zaczelam gadac przez sen ( czesto mi sie to przydaza :ico_haha_01: ) po grecku !!!!!... -" czy mozez mi nie kasowac mojej wiadomosci ... bardzo prosze :-D :ico_haha_01: az obudzilam sie i moj t. tez sie obudzil.... rano pytal sie mnieco mi sie snilo i jak mu opowiedzialam co i jak zaczol sie smiac jak glupi :ico_smiechbig:

Gratulacje brodzikowa :ico_brawa_01: pedzisz jak wiart :ico_haha_02:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2011, 15:17

tu mam link, ale nie wiem czy w ogole linkow nie mozna??? bo tu cale info jest ...:
no nic najwyzej ktos mi wykasuje...:
link usunięty przez obsługę forum

ja ostatnio mialam sen ... moj t. przychodzi do mnie i mi mowi ze musze isc zosbic sobie zastrzyk w pluca :-D :ico_oczko: :ico_puknij: a ja sie go pytam po co mi to ... a on mi odpowiada ze to podstawowe badania w ciazy :ico_haha_01: wiec pisze do was na naobcasach taka oto wiadomosc : Dziewczyny musze zaraz jechac do szpitala bo szczepiosne na pluca :-D ... - i nie moge dokonczyc bo moj t. podchodzi do mnie i mowi ze nie mamy czasu i musimy juz wychodzic :-D i zaczyna kasowac ta wiadomosc .. a ja zaczelam gadac przez sen ( czesto mi sie to przydaza :ico_haha_01: ) po grecku !!!!!... -" czy mozez mi nie kasowac mojej wiadomosci ... bardzo prosze :-D :ico_haha_01: az obudzilam sie i moj t. tez sie obudzil.... rano pytal sie mnieco mi sie snilo i jak mu opowiedzialam co i jak zaczol sie smiac jak glupi :ico_smiechbig:
no to juz mega... taki posplatany z rzeczywistoscia! :-)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 18:12 przez mama_zuzi1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 wrz 2011, 17:06

tak w zasadzie wszystko mozna :-D ;-)
- wiem,na naszych zamnietych tez szaleje :-D
Ale ja to zaraz sobie logicznie wytlumacze i jest git!
- no ja sie tez staram :ico_oczko:

Ja pewnie jeszcze w 6 i 7 ciazy mialabym watpliwosci,czy to aby napewno to :ico_oczko:
No i ZERO chemii na skorze dziecka....
- taaaa,czytalam o tym,na jesieni jest mama,ktora sie zdecydowala na to,ok. Ale powiem wam,ze mi by sie nie chcialo :ico_wstydzioch: Bez kitu,moja pupa na tetrze wychowana i wyglada calkiem git,Andrzejka mojego pupa na oryginalnych pampersach i chusteczkach wychowana i jest git,Zuzki nonono na poczatku pampki i chustki oryginalne,pozniej juz tylko tania dada z Biedronki i nie rozni sie niczym od naszych,wiec ja sobie utrudniac nie bede :ico_oczko:

kingoza, widze,ze Ty tez masz swietne sny :ico_oczko:
ale nie wiem czy w ogole linkow nie mozna?
- tu nie mozna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 wrz 2011, 17:52

Macie dziewczyny jakiś dobry sposób na zgagę i na boląco-piekące sutki? RATUNKU :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 wrz 2011, 18:56

Tylko mam prosbe,nie wolno wklejac linkow z allegro :ico_sorki: Jak tylko pojawi sie moderator odpowiedzialny za nasz watek,pewnie usunie go:
dokładnie, już usunięty :-)
Dla wszystkich z Was ktore chca dobrej antykoncepcji polecam Mirene, wkladke wewnatrzmaciczna. ale mysle ze Jagoda ma inne zdanie ;-) Ja mialam miedziana wkladke i jestem w ciazy. No Jagoda tez , haha ale mysle ze statystycznie Mirena i wpadla to przypadek mniejszy niz cwierckobiety na 100.
ty mnie nie strasz :-D ja mam miedzianą wkładkę od roku i na tą chwilę jest ok

A co powiedział Wam lekarz, czemu nie zadziałały? Wysunęły się czy jak?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2011, 19:13

ty mnie nie strasz :-D ja mam miedzianą wkładkę od roku i na tą chwilę jest ok

A co powiedział Wam lekarz, czemu nie zadziałały? Wysunęły się czy jak?
Ja mialam od marca 2008 roku az do teraz. Podobno moze sie wysunac i zle wtedy lezy i nie chroni. Dlatego trzeba co miesiac te sznureczki sprawdzac. Poza tym teraz zalecaja juz co 3 lata wynienic a tutaj ze za darmo daja to kazali do 5 lat trzymac , moze wiec i ochrona spada....
Macie dziewczyny jakiś dobry sposób na zgagę i na boląco-piekące sutki? RATUNKU :ico_placzek:
Na zgage mozna w ciazy RENNIE, ew z naturalnych sposobow migdaly podgryzac, niektorym pomaga szklanka mleka (obniza PH w zoladku)... wiem ze jest sporo trikow ale ja nie pamietam.... Ja wiem ze RENNIE ssalam z Nell w ciazy.
Na bolace i piekace sutki to nie wiem... moze by Bepanthen je lekko "ukoil", moze biustonosz zmien na taki z samej bawelny, bez tych wewnetrznych wkladek, albo wkladaj wkladke laktacyjna aby nie oceraly ci sie sutki o material....

Podobno tez mozna smarowac w ciazy juz lanolina czysta i w ten sposob poprawic ich kondycje przed karmieniem, ze pozniej nie pekaja tak zanim sie "przyzwyczaja". Ale nie wolno masowac tylko wlasnie nasmarowac i juz.

[ Dodano: 12-09-2011, 19:19 ]
taaaa,czytalam o tym,na jesieni jest mama,ktora sie zdecydowala na to,ok. Ale powiem wam,ze mi by sie nie chcialo :ico_wstydzioch: Bez kitu,moja pupa na tetrze wychowana i wyglada calkiem git,Andrzejka mojego pupa na oryginalnych pampersach i chusteczkach wychowana i jest git,Zuzki nonono na poczatku pampki i chustki oryginalne,pozniej juz tylko tania dada z Biedronki i nie rozni sie niczym od naszych,wiec ja sobie utrudniac nie bede :ico_oczko:
ja wiem, ze mozna i pewnie nic sie nie stanie nikomu. Ja to bardziej traktuje w kategorii wyzwania. Pozostala dwojka juz duza, samodzielna wiec moge sie "pobawic" w wielorazowki.... A zreszta nie wiem jeszcze, nie zdecydowalam sie do tej pory, moze tez mi sie nie bedzie chcialo....

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

12 wrz 2011, 19:55

hej, znowu dziewczynki sie rozpisały:)
Ja własnie jestem po usg prenatalnym- dzidzia ma 84 mm , jest bardzo ruchliwa, zaklaskała w raczki i fiknęła koziołka. Wszystkie parametry w normie!!! no i pan doktor stwierdził, że to prawdopodobnie dziewczyka. :ico_brawa_01:

Bardzo Wam współczuje tego złego samopoczucia, moje powoli mija, chociaż w piątek znowu :587: dzis znacznie lepiej!!!
witam nowe mamusie:)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 wrz 2011, 19:57

agasio,

Wow, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale suuuper!!!!! gratulacje!!!!

A Jagoda jak u ciebie po wizycie???

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

12 wrz 2011, 20:24

Macie dziewczyny jakiś dobry sposób na zgagę
mi pomaga lyzeczka sody oczyszczonej rozpusczonej w szlance wody :ico_brawa_01: mija zgaga od razu :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość