Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2011, 14:01

Witam jestem narzeczonym Martusi , cesarke miała urodziła Oliwcie 3,300, 55 cm czarne włosy, tyle co pamiętam jak mi położna mówiła. Jakieś zgrorzenie było dlatego cesarka była córa zdrowa, do mamy tyle co wczoraj byłem nie czuła się wyśmienicie ale dzwonila i jest luzik dzidzia po jedzonku śpi nie płacze jak narazie.
Gratulacje :ico_brawa_01:
o super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mamy pierwszą dziewczynkę naszą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ps. Ja lecze kaca przepraszam za błędy ale niestety nie mam głowy do tego chwilowo nie mogę odwiedzić mamusi , tylko dzidzię
hehe baluj ile możesz póki sam w domku jesteś :ico_haha_01: bo po powrocie Twoich kobietek będziesz im bardzo potrzebny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzięki za wieści :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i pozdrów Twoje dziewczeta

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 wrz 2011, 14:28

marcz89, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dodam jeszcze jedną fotkę Piotrka :ico_oczko: Jestem w nim zakochana :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 wrz 2011, 14:42

a ja dodam jeszcze jedną fotkę Piotrka Jestem w nim zakochana
nie dziwie Ci sie Kochana że się w nim zakochalaś. Jak sie ładnie uśmiecha :-) jest prze uroczy, jak masz tylko jakies foteczki to dodawaj chetnie poogladam :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 15:14

MARCZ GRATULUJE KOCHANA :ico_brawa_01:
no to teraz moja kolej :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
inia1985, kochany jest dawaj dawaj fotki chetnie bedziemy ogladac :ico_brawa_01:
ja wcinam nalesniki z nutella :-D na obiad mielismy bigos od wczoraj ale ze Kubus nie przepada za bigosem zrobilam mu nalesniki na szybko :ico_oczko: maly spi Kubus oglada tv L zalatwia sprawy zwiazane z restauracja a ja mam chwile dla siebie :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 wrz 2011, 16:47

Dzien doberek

uff, poprasowalam juz czesc ciuszkow Alanka, bo nic nie mam jeszcze poprasowanego, a zostalo tylko 32 dni :ico_szoking: a ja w rosole, mam wrazenie, ze polowy rzeczy nie mam, Wy tez tak macie???? :ico_szoking: druga czesc poprasuje po wieczor, bo musze przerwe zrobic, plecy juz bola.

Jutro mam wizyte, wlasnie luknelam, a okazalo sie, ze dopiero na 17 i doznalam szoku, bo moj P. jutro do Polski jedzie, a ja nie mialabym co zrobic z malym, a pewnie nie chcialby siedziec ze mna tak dlugo, bo jutro tez KTG a to troche trwa wiec zadzwonilam, powiedzialam co i jak noi prosze, jutro na 11 mam przyjsc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: akurat maly w przedszkolu jeszcze wiec dam rade.

marcz kochana gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wracaj do zdrowka i do nas oczywiscie :-)

izabella, Twoj gin nie robi Ci KTG???? :ico_szoking:
Ja mam co wizyte czyli teraz co dwa tygodnie od 32 tygodnia ciazy, najpierw robi mi KTG, pozniej mnie bada i USG

inia, sliczny synus i chyba podobny do Twojego meza co???

kwiatunio, ja tez mam jutro wizyte :-) wspolczuje Ci tej opuchlizny bo wiem co to znaczy, ja w pierwszej ciazy wygladalam strasznie, taka spuchnieta bylam, w tej jest lepiej, bo nie puchne, ale nogi mi dzis spuchly, tzn lewa jest gorsza ale to normalne, bo zawsze tak jest. Obys juz niedlugo urodzila

Co do poruszania sie mojego synka w brzuchu to nie jest juz dla mnie przyjmne, ale bolesne i to bardzo, nie wiem co on tam wyrabia, ale czasami mam juz tego dosc przez bol jaki mi sprawia, a jest aktywny dzien i noc

SANDRUSIA, teraz Twoja kolej, dawaj dawaj, nie ociagaj sie kochana :ico_oczko:

Karolina1980 gratulacje corci, zagladaj kiedy bedziesz mogla, kazdy potrzebuje czasu na zorganizowanie wszystkiego, trzymaj sie cieplo

Mialam cos napisac i juz nie wiem co :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 wrz 2011, 17:35

właśnie kupiłam album mojemu okruszkowi :ico_brawa_01:
MOJE PIERWSZE PIĘĆ LAT ze zdjeciami Anne Geddes :ico_brawa_01:
Mam takie coś właśnie tylko że ciąża i do chyba 1 roczku .Super rzecz mi się wydaje bo już teraz jak czytam co tam wpisałam z początków ciąży to ja o tym zapomniałam a co dopiero za paręnaście lat.A ja sama tez bardzo chętnie bym posłuchała jak mam się czuła w ciąży i poczytała o tych przeżyciach .
na tym etapie te badanie bardziej boli :/ jest w sensie mniej znośne :/
Mnie badanie ginekologiczne już od około 2 wizyt nie sprawia przyjemności jeśli można tak to nazwać. Kiedyś nawet nie czułam jak mnie badał bo jest bardzo delikatny.
Witam jestem narzeczonym Martusi , cesarke miała
Gratulacje dla was.Ale to co się stało że musiała mieć CC.
a ja dodam jeszcze jedną fotkę Piotrka :ico_oczko: Jestem w nim zakochana :-D
No słodziak trzeba przyznać i jak się uśmiecha buźka.
Chciałabym już moja przytulić choć na chwilkę, a potem by wróciła do brzuszka by podrosła i urodziła się w terminie.
mam wrazenie, ze polowy rzeczy nie mam, Wy tez tak macie????
Ja po tych zakupach co robiłam w tamtym tyg jestem troszku spokojniejsza.Zostało mi kupić pieluszki wielorazowe a to pewno zamówię w przyszłym tyg , koszule do porodu , zamówić wózek i chyba tyle. Wózek wiem jaki tylko muszę usiąść i znaleźć w necie najtaniej gdzie jest , pieluszki tez wiem jakie tylko zrobić klik tak że już nie wiele mi zostało.
Jedyne co mnie denerwuje to to że dalej mam nie skończone porządki .
Jutro mam wizyte
To czekamy na wieści :)
izabella, Twoj gin nie robi Ci KTG???? :ico_szoking:
Ja też nie miałam jeszcze ani razu robionego KTG.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2011, 18:04

dajcie znać dziewczyny co po wizytach :-D

Inia :ico_brawa_01: słodki buziaczek z synka :ico_brawa_01: wstawiaj fotki, wstawiaj :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 18:08

Pati85, wiem ze moja kolej ale cisza jak makiem zasial :ico_noniewiem:
jade z Kubusiem do znajomej na kawe Hubcia zostawiam z tata i Wiktoria :ico_oczko:
co do ktg to tutaj tez nie robia ewentualnie przy porodzie albo jak cos sie dzieje ja mialam raz jak maly sie nie ruszal i wtedy mi zrobili ,
uciekam bede wieczorkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2011, 18:08

no to teraz moja kolej :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no raczej :ico_haha_01:
wiec pogadaj z synkiem niech już wylezie z brzuszka :ico_haha_01:


ale wiecie co, ja mam dziś znów calutkie popołudnie skurczybyki :ico_chory:
no-spa nie działa, jest mi strasznie nie dobrze, kręgosłup pęka a brzuch mam twardy jak kamień :ico_olaboga: wymiotować mi sie chce :/
mały kopie to az mi łezki lecą bo skóra napieta jakby mi miał brzuch popękać :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2011, 18:14

izuś_85, kochana ty sie tak nie spiesz zaczekaj na mnie :ico_sorki: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość