Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 wrz 2011, 10:52

mój dziś taki niemrawy był, dopytywał czy po przedszkolu znów pójdę do pracy. a ja niestety idę i to na 14ta dziś, wrócę ok. 19.45 :ico_placzek:
dobrze że weekend ale mamy taki imprezowy że w sumie nie pobedziemy razem za dużo- jutro impreza z m. pracy, w niedzielę chrzciny siostrzenicy.
też drżę żeby ten katar na krtan nie poszedł bo tak długo go trzyma :ico_noniewiem:
w nocy dobrze mu się oddycha, :ico_noniewiem:
zirafka witaj :ico_brawa_01:
Zulcia oi wiem jak to się nie chce wracać do pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 wrz 2011, 10:57

zirafka, witaj...ja Cię pamiętam,pisałaś na kwietniówkach...ale Kubuś już duży...i gratuluję córeczki

tak tak pisałam i dalej mamy ten wątek
U nas na razie Kuba chodzi fajnie do przedszkola choć dziisja rano zaczął miec katar i niewiem co to dalej bedzie, może jakoś uda mi sie go podleczyć przez weekend/!\
A co do płaczu to mój kUba jest bardzo dzielny bo płakał tylko 2 dni te pierwsze i to płakał przez chwilkę ( tak móiwła pani ), jak tylko zamknęły sie drzwi Kuba przestał płakac i sie świetnie bawił. tak wiec jest mi lzej jak wiem , ze nie płacze. Co do obiadów to podobno zjada wszystko... do domu przychodzi głodny hm...

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 wrz 2011, 12:08

U nas na razie Kuba chodzi fajnie do przedszkola choć dziisja rano zaczął miec katar i niewiem co to dalej bedzie, może jakoś uda mi sie go podleczyć przez weekend/!\
dużo zdrówka dla Kubusia
A co do płaczu to mój kUba jest bardzo dzielny bo płakał tylko 2 dni te pierwsze i to płakał przez chwilkę ( tak móiwła pani ), jak tylko zamknęły sie drzwi Kuba przestał płakac i sie świetnie bawił.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielnego masz synka
mój dziś taki niemrawy był, dopytywał czy po przedszkolu znów pójdę do pracy. a ja niestety idę i to na 14ta dziś, wrócę ok. 19.45 :ico_placzek:
oj,rozumiem Cię,mnie też czeka taka sytuacja :ico_placzek: biedne te nasze maluchy...może jak go tata fajnie zabawi,to będzie mu trochę lżej.A codziennie tak chodzisz?
też drżę żeby ten katar na krtan nie poszedł bo tak długo go trzyma :ico_noniewiem:
w nocy dobrze mu się oddycha, :ico_noniewiem:
dobrze,ze w nocy ok...ja podaję na noc nasivin soft i jakoś przesypia...ja jako dziecko miałam krtaniowe duszności,Zuza miała i widzę,że Jula też ma...otwieram szeroko okno,albo wkładam jej głowę do lodówki i powoli przechodzi...jakby nie przechodziło,to wtedy na sor musiałabym jechać.

Ogólnie życzę wszystkim maluszkom bezstresowego chodzenia do przedszkola,a choruskom duuużo zdrowia :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 wrz 2011, 12:27

dzielnego masz synka

tak tak ... zreszta on wstydzi sie tego, ze płacze więc chyba też z tego powodu nie płacze... czasami jak płacze a mamy gdzies wychodzic to przychodzi i chce żeby mu dokładnie wytrzec oczka zeby nie było łez widać, zresztą powiem wam, ze z mojego Kuby to jest agent bo podobno rządzi wszystkimi dziecmi na grupie , tak móiwła pani na zebraniu... karze im sprzatac a sam stoi z zalożonymi rekami i patrzy.. raz pani spytała dlaczego on nie sprzata i nie pomaga innym dzieciom to powiedział, ze musi pilnowac , zeby wszystko by lo dobrze zrobione :-D

[ Dodano: 16-09-2011, 12:30 ]
mój dziś taki niemrawy był, dopytywał czy po przedszkolu znów pójdę do pracy
szkoda mi tych naszych dzieci.. moj na poczatku chcial , zebym go wybierała zaraz po obiedzie, ale ja tego nie robiłam bo taki błąd zrobiłąm jak chodził do żłobka... potem nie chciał leżeć tylko siedział koło drzwi i mówił pani, ze nie bedzie spał bo mamusia mówiła, ze przyjdzie po niego , a ja nic takiego mu nie obiecywałam i był problem... zresztą teraz po tej cudownej reformie nie będe mogła go wybierac bo mi go wypiszą , bo pani dyr powiedzial, ze jak dziecko będzie 5 lub 6 godzin w przedszkolu to będzie oznaczało, ze ma z kim zostać w domu i moze zostać wypisane z przedszkola :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 wrz 2011, 12:36

zresztą teraz po tej cudownej reformie nie będe mogła go wybierac bo mi go wypiszą , bo pani dyr powiedzial, ze jak dziecko będzie 5 lub 6 godzin w przedszkolu to będzie oznaczało, ze ma z kim zostać w domu i moze zostać wypisane z przedszkola :ico_puknij:
:ico_szoking: ojej,ale to chyba bezprawne...a poza tym zawsze możesz zmienić deklaracje.U nas chodza dzieci w tzw. darmowych godzinach i nasza p.dyrektor niczym takim ich nie straszyła :ico_noniewiem:
Moja jest zadeklarowana 8-15,chodzi 7 godz.na początku miała być do 14,ale u nas o 14 jest obiadek,więc to sensu nie miało.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 wrz 2011, 12:41

a slyszalyscie ze moze za 2 lata wprowadza ze 6 latki nie musza isc do szkoly ? fajnie by bylo bo rocznik 2008 by sie zalapal :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 wrz 2011, 12:50

a slyszalyscie ze moze za 2 lata wprowadza ze 6 latki nie musza isc do szkoly ? fajnie by bylo bo rocznik 2008 by sie zalapal :-)
totalny miszmasz w tej naszej polskiej edukacji :ico_puknij: Słyszałam o tym,ale mi się wydaje,że to nie wejdzie...za duży bałagan by się zrobił...chociaż z drugiej strony to wlałabym,żeby Jula poszła w wieku 7 lat(dłuższe dzieciństwo :ico_oczko: )Ale jak pójdzie w wieku 6 lat,to też nie będę płakać.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 wrz 2011, 13:16

Ja bym wolała ze juz Maja poszla majac 7 lat ale juz niestety nie zdarzy :-)
ale jakby Hanie załapało to nowe wejscie to byloby fajnie ale tez mi sie wydaje ze tego nie zmienia. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 wrz 2011, 14:20

ale u nas o 14 jest obiadek
a u nas jest o 11.30
JoannaS napisał/a:
a slyszalyscie ze moze za 2 lata wprowadza ze 6 latki nie musza isc do szkoly ? fajnie by bylo bo rocznik 2008 by sie zalapal

totalny miszmasz w tej naszej polskiej edukacji Słyszałam o tym,ale mi się wydaje,że to nie wejdzie...za duży bałagan by się zrobił...chociaż z drugiej strony to wlałabym,żeby Jula poszła w wieku 7 lat(dłuższe dzieciństwo

ja tam wolałabym aby mój Kuba poszedł do szkoły w wieku 7 lat, po co go stresować od szóstego roku zycuia?? zreszta nie wyobrażam sobie mojego Kuby w szkole siedzącegio w jednym miejscu . Koleżanki córka posżła teraz do szkoły jako 6-cio latek i wiecie co? Koleznaka ją przepisała spowrotem do przedszkola bo Zuzia wracała z płaczem, ze ona jest zmęczona a tam nie ma sie gdzie położyć i chwilkę odpocząc... zal dziecka...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 wrz 2011, 19:15

zirafka, ja tez bym wolała zeby nie szła do szkoły i dlatego mam nadzieje ze rocznik 2008 sie załapie na ten nowy pomysł o ile wejdzie w zycie, w co watpie. mysle ze za duzo byloby zamieszania . :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość