Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

15 wrz 2011, 21:17

Na temat naszej sesji się nie wypowiadam
szkoda, żeby zdjęcia przepadły :ico_noniewiem: męcz dziada do skutku :ico_haha_01:
Chyba bardziej mu się podobało, że przed nim stałam , wymachiwałam łyżeczką i mówiłam- otwórz buźkę aaaaaa
:-D
no tak brzuszek mieć to nie kłopot
nie w każdym przypadku :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 wrz 2011, 08:46

czesc

jestem z :ico_kawa:

nocka u nas nieciekawa, 4 pobudki :ico_olaboga:

wczorajszy wypad do zoo udany

dzis mamy 8 stopni, slonko, mlody w przedszkolu

co robicie na obiad?

milego piatku

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 wrz 2011, 08:52

hej

Wcięło mi posta :ico_zly: , od paru dni net mi przerywa :ico_noniewiem:

Liwia śpi w naszym łóżku, wstała przed 7, zjadła, zrobiła 2 kupy, pogadała, na koniec pomarudziła i końcu zasnęła :ico_sorki: :-)

My z mężem marzyliśmy o drugim taki dziecku jak Pola, spokojnym, pięknie śpiącym i bez kolek. Mamy inne :-) , ale równie kochane :-) , w sumie byłoby nudno, gdyby było takie samo :ico_oczko:

Na obiad nie planuje dziś nic specjalnego, mąż je w pracy, a ja zjem kluski z serem :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 wrz 2011, 09:51

Hejo!

Moję dziecię obudziło się dzisiaj o 6.40 :-) Także pierwsza w 100% przespana nocka bez żadnej pobudki. Jaka byłam zdziwiona jak się podniosłam a tu już jasno. Teraz też śpi :-)
aniawlkp86 napisał/a:
no tak brzuszek mieć to nie kłopot
nie w każdym przypadku :ico_oczko:
Czasem tak niestety bywa, ale może na drugie nie będziecie musieli aż tak pracować....
Zazwyczaj w drugą ciążę łatwiej się zachodzi :ico_oczko:
My z mężem marzyliśmy o drugim taki dziecku jak Pola, spokojnym, pięknie śpiącym i bez kolek. Mamy inne :-) , ale równie kochane :-) , w sumie byłoby nudno, gdyby było takie samo :ico_oczko:

No właśnie jakie by nie było będzie najkochańsze i najcudowniejsze :-)

Zimno dziś, trzeba Maksia ciepło ubrać, bo coś sapkę miał nad ranem!
Ja na obiad robię krem z selera z grzankami, a na drugie coś z grilla ( elektrycznego), może karkówkę kupię i z porem zrobię.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 wrz 2011, 10:35

cześć :-)
nocka u nas nieciekawa, 4 pobudki
u mnie też dzisiaj nocka słaba, o północy mały się kręcił i coś mruczał, o pierwszej obudził się z płaczem, ale w miarę szybko zasnął, później o 2:30 i przez godzinę krzyczał sobie dla zabawy :ico_noniewiem:
wczorajszy wypad do zoo udany
fajnie, że wypad udany :-D
na obiad dzisiaj łososia robimy.
Moję dziecię obudziło się dzisiaj o 6.40
super :ico_brawa_01:
markotka napisał/a:
aniawlkp86 napisał/a:
no tak brzuszek mieć to nie kłopot
nie w każdym przypadku

Czasem tak niestety bywa, ale może na drugie nie będziecie musieli aż tak pracować....
Zazwyczaj w drugą ciążę łatwiej się zachodzi
no zobaczymy :ico_oczko: mój mąż mówi, że o drugie postaramy się dopiero jak będziemy mieli dom, bo w naszym mieszkaniu nie ma warunków dla dwójki dzieci, mam nadzieję, że uda nam się w ciągu 3-4 lat, bo później rodzić już bym nie chciała.

[ Dodano: 2011-09-16, 10:38 ]
Krzysiu właśnie zasnął, z pieskiem na buzi :ico_haha_01: bawił się w łóżeczku i w końcu padł :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 wrz 2011, 11:27

witam
u mnie zimno znowu...

mała wczoraj usnęła o 20.40 (a jadła ostatni raz przed 18),więc koło 23 jak się zaczęła kręcić to zrobiłam mleko i lekko ją obudziłam żeby zjadła,wypiła wszystko (180) i spała do 6.35 :-D potem zjadła znowu 180 i zostawiłam ją w łóżeczku to leżała i ja szybciej padłam niż ona,obudziłam się o 9.30 a ona jeszcze spała i wstała o 9,45 Hania też :-D :-D

na obiad mielone jeszcze mam :ico_oczko:

emilia7895, nocki współczuję :ico_sorki: fajnie,że wypad do zoo był udany :ico_brawa_01:
My z mężem marzyliśmy o drugim taki dziecku jak Pola, spokojnym, pięknie śpiącym i bez kolek.
chyba każdy o takim dziecku marzy :-D
Moję dziecię obudziło się dzisiaj o 6.40 :-) Także pierwsza w 100% przespana nocka bez żadnej pobudki.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia za pięknie przespaną nockę :ico_brawa_01:
Krzysiu właśnie zasnął, z pieskiem na buzi :ico_haha_01: bawił się w łóżeczku i w końcu padł :ico_sorki:
musi to słodko wyglądać :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 wrz 2011, 12:58

Hej,
u nas też zimno, tzn jak słońce świeci i wiatru nie ma to z człowieka się pot leje, a tylko najdą chmury i wiatr to masakra. My już po spacerze. Mateusz spał już dziś 2 razy, raz 8-9.30 i na spacerze z 40 min. więc pewnie ok.15 znowu uśnie.
Na obiad leczo.
w sumie byłoby nudno, gdyby było takie samo :ico_oczko:
Pewnie, że tak-nawet bliźniaki są różne.
Koroneczka :ico_brawa_01: za spanie. Oby tak teraz już było.
Dokończę później bo skażenie środowiska z pieluszki się wydobywa :ico_oczko:

[ Dodano: 16-09-2011, 13:20 ]
później o 2:30 i przez godzinę krzyczał sobie dla zabawy :ico_noniewiem:
Ale z Krzysia dowcipniś, rodzicom spać nie daje. Mateusz też tak zasypiał i po chwili kwękał, żeby pieska z twarzy mu zdjąć i spał dalej. Teraz sam go do siebie przyciąga i przytula i śpi. Od wczoraj w dzień i w nocy śpi na brzuszku-sam się obraca, no ale pod ręką piesek musi być :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 wrz 2011, 13:49

a ona jeszcze spała i wstała o 9,45 Hania też
super :ico_brawa_01:
skażenie środowiska z pieluszki się wydobywa
:ico_haha_01:
Od wczoraj w dzień i w nocy śpi na brzuszku-sam się obraca, no ale pod ręką piesek musi być
coś te nasze chłopaki mają z tymi pieskami :ico_oczko:

Długo Krzyś nie pospał, niecałą godzinę, teraz śpi od 13, ciekawe jak długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 wrz 2011, 13:53

My też już po spacerku- pogoda taka sobie, wieje chłodny wiatr.
no zobaczymy :ico_oczko: mój mąż mówi, że o drugie postaramy się dopiero jak będziemy mieli dom, bo w naszym mieszkaniu nie ma warunków dla dwójki dzieci, mam nadzieję, że uda nam się w ciągu 3-4 lat, bo później rodzić już bym nie chciała.
Trzymam kciuki by wszystko ułożyło się po Waszej myśli :-)
Miałam sąsiadów którzy na kawalerce 28m mieszkali z bliźniakami :ico_oczko: Wytrzymali rok od narodzin chłopców i się wynieśli.
Krzysiu właśnie zasnął, z pieskiem na buzi :ico_haha_01: bawił się w łóżeczku i w końcu padł :ico_sorki:
Słodko!
Od wczoraj w dzień i w nocy śpi na brzuszku-sam się obraca, no ale pod ręką piesek musi być :-)
Mój za to słania się po tym łóżku i zanim zaśnie milion razy zmieni pozycje :ico_olaboga: czasem zasypia w poprzek łóżka, czasem z głową w nogach, a najczęściej w pozycji pół na plecach i pół na brzuszku dziwnie powyginany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 wrz 2011, 14:10

Miałam sąsiadów którzy na kawalerce 28m mieszkali z bliźniakami Wytrzymali rok od narodzin chłopców i się wynieśli.
nie dziwię się, my mamy całe 32,3m :ico_oczko:
Mój za to słania się po tym łóżku i zanim zaśnie milion razy zmieni pozycje czasem zasypia w poprzek łóżka, czasem z głową w nogach, a najczęściej w pozycji pół na plecach i pół na brzuszku dziwnie powyginany
to też niezłe akrobacje odstawia :ico_haha_01:


Wiecie co, martwi mnie trochę główka Krzysia :ico_noniewiem: jak się urodził miał obwód 32cm, po 6 tygodniach już 39cm, teraz 41cm. Z siatek centylowych wynika, że obwód główki teraz ma na 50centylu. Ciemiączko od początku miał 1x1, czyli małe, bo średnio jest 2x2 do 3x5, a dzisiaj jak mu dotknęłam główki w miejscu ciemiączka, to prawie go nie ma, jest dużo mniejsze niż jeszcze kilka dni temu, nie jest tak zapadnięcie i nie pulsuje jak wcześniej :ico_noniewiem: jak jest u Was?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości