Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 wrz 2011, 13:06

Maly po przedszkolu, nie chce w ogole do domu jechac, musze go sila zabierac :ico_olaboga: biegal po podrowku , szalal, a brudny jak cholerka, wszystko do prania dzis, juz jedna pralka sie pierze.
a niedawno sie martwiłaś ze nie chce zostawać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

16 wrz 2011, 13:20

izuś_85, no właśnie Policja jak zawsze nic nie zrrrobi, nas to wszystko będzie kosztowało ok 1500zł ale mamy ubezpieczenie AC wiec nam to zapłacą. Mam nadzije że temu złodziejowi łapay powykręca. :ico_zly:

Dziś rozpakowalam mojego rogala do karmienia i szukam ubranek dla młodej na wyjście póki nie ma M. :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 wrz 2011, 13:28

Hej!

kwiatunio trzymam kciuki,żebyś szybko wróciła do domku, sama albo z córą :-)
nas to wszystko będzie kosztowało ok 1500zł
kurde, aż tyle?
Dobrze,że macie AC :ico_sorki:
U mnie byłby ból :ico_olaboga:

elibell widzę,że u Ciebie podobnie jak u mnie. Mieć drugie tyle dzieci niż dotychczas to wyzwanie,żeby każde dopieścić :ico_haha_01:

My się wybieramy na obiadek jak M. wróci, mam nadzieję,że Maciuś da nam zjeść. Chcemy przestestować jedzonko, w restauracji, gdzie planujemy chrzciny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

16 wrz 2011, 13:46

kurde, aż tyle?
listwy z przodu zderzaka to aż 350zł potem listwy boczne po obu stronach i listwy tylnego zderzaka. Urząd miasta nowe tablice, przerejestrowanie itd.........
My się wybieramy na obiadek jak M. wróci, mam nadzieję,że Maciuś da nam zjeść. Chcemy przestestować jedzonko, w restauracji, gdzie planujemy chrzciny
na pewno da wam zjeść w końcu to na jego uroczystość wybieracie menu :-D jak na niego patrze to sobie nie wyobrazam by takie Aniołek mógłby być niegrzeczny :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 wrz 2011, 13:52

ech, ja dziś zwariuje :ico_olaboga: zaś jakis bank o mame Przemka sie odzywa masakra, ręce opadają
na co mi to wszystko :ico_olaboga: zas jakies załatwianie :ico_olaboga:
jak jeszcze raz ojciec od Natalii zadzwoni to urwe mu łeb przez telefon :ico_zly: dupsko zabrał i grzeje za granica a my tu jego długi płacimy i nerwy szarpiemy :ico_zly: brak mi słów :ico_zly:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 wrz 2011, 14:07

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

póki co jedno ze szpitala kilka godzin po porodzie, czas mi przez palce ucieka i nie mam kiedy powrzucać więcej ale myslę że z każdym dniem ogarnę się bardziej i wrzuce wiecej zdjeć.

kwiatunio powodzenia w szpitalu, i nie przejmuj się, bo już ciąża donoszona więc możesz śmiało rodzić już dzic:)

Pati a widzisz już jest dobrze z małym i chce do przedszkolka, zawsze to kwestia czasu jest

izabela kurde ale chamstwo że was okradli, jak nie urok to rozwolnienie jak to mówią, a policja no niestety tak działa, nam kiedyś całe auto spod bloku zaiwanili i policja nic w sumie nie zrobiła, zgłoszenie przyjęli i tyle.

Kocura Bura, no cieżko się wdrożyć w życie w 4 co? Ja się staram jak moge, ale mała czasem ma dziwne zachowania, że chce jakby specjalnie malego obudzić, wkłada mu palce w policzki jakby sprawdzała czy to żyje czy to lalka, ale wczoraj np. przyszła i cycy mi całowała bo widziała że mam małą rankę i móiw "masz kuku" i cycy całuje heh, ogólnie i tak dzielnie znosi wszystko, troszkę foszki ma, no ale dla niej to też ogromna zmiana, ale widac że kocha małego i chciałaby jak najlepiej, pieluszki mi przynosi sama jak go przewijam, a nie daj boszeee bym ja wziłęa do śmieci to płacz bo to ona przeciez pomaga.


inia ale Twój Piotruś słodziak, na zdjeciu w opisie taki fajniutki, a i nosek chyba po tobie ma co???

SANDRUSIA kurde przysiady rób, seks seksem też ale jakoś u ciebie się długo rozwija, a wtedy co powiedzieli w szpitalu, że to wody ci się sączą czy nie??? Powodzenia

szkieletorek nie wiem czy już pisąłam, ale kurde masz maluni brzuszek serio, na ostatnim zdjeciu z wesela, taka piłeczka, jakbys się najadła i tyle. No i mam nadzieję, że podopieczna zrozumie że przecież nie zostawiasz jej bo chcesz tylko bo musisz.

Jak kogoś ominęłam bardzo przepraszam, nie specjalnie, och izuś Ty się biedna masz z tymi długami innych ludzi, co za bank o co się czepia znów? Mam nadzieję, że szybko się wyjaśni i dadzą ci spokój.

A pisałyście coś jakiś czas temu o witaminie D i K, moje dzieci K dostały w zastrzyku zaraz po porodzie wiec była to jednorazowa dawka, a D się tutaj nie podaje, choć tym razem siostra mi podesłąła, czytam o tym i chyba jednak nie będę podawać.

Reszty serio nie pamietam:(

Buziaczki i powodzenia tym na mecie:)

[ Dodano: 16-09-2011, 14:20 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i jeszcze pierwsze zdjecie Dorianka:)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2011, 14:52

elibell, slodziak ten twoj synek :ico_brawa_01:
kochana to ze dzieci sa troszke zazdrosne to norma u mnie Kubus wrecz oszalal na punkcie brata ale np jak cos przeskrobal i dalam mu kare to mowil glupi Hubert mimo iz maly nie mial nic z tym wspolnego :ico_oczko: teraz sa kochani strasznie sa za soba Hubert uwielbia brata caluje go jak Kuba placze to Hubert pierwszy jest przy nim i odwrotnie :ico_haha_02: swietnie jest patrzec jak sie razem bawia jak bardzo sa za soba :ico_brawa_01: kubus jest bardzo wyrozumialy ustepuje bratu naprawde jestem dumna z moich dzieci :-D
Kwiatunio trzymam kciuki kochana zebys szybko urodzila i wrocila z dzidzia do nas :ico_brawa_01:
a ja mam lenia jak nie wiem Kubus pojechal do swojej kolezanki ze szkoly , L pojechal cos zalatwic maly spi ja ogarnelam kuchnie ugotowalam ziemniaczki do zurku , ogarnelam salon i zasiadlam :-D ale ide jeszcze zamiesc podlogi i pranie wlacze , jejku co ja mam z tym praniem :ico_szoking: maskra kilka pralek dziennie no ale w koncu mam 3 dzieci :ico_noniewiem: jak bedzie maluch to juz chyba nie wyrobie dobrze ze mam suszarke elektryczna bo inaczej to bym rady nie dala na bank :ico_olaboga:
Pati fajnie ze maly zaklimatyzowal sie w przedszkolu zobaczysz oboje bedziecie zadowoleni ze chodzi do niego :ico_haha_02: i zaraz zobaczysz jak jezyk zlapie moj Kuba to mowi lepiej niz ja :ico_oczko:

[ Dodano: 16-09-2011, 16:55 ]
a gdzie wy sie podziewacie dziewczyny?
ciekawe jak tam Kwiatunio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

16 wrz 2011, 16:59

No i chociaż jeden pozytyw dnia dzisiejszego, mam idealne wyniki krwi wszystko trafione w sam środeczek, a wszystko dzięki WITAMINIE C. Cisze sie strasznie, nie mam anemi, wyniki moczu super, nic tylko sie cieszyć, z tej okazji zrobię spagetti na kolacje a do tego piccolo brzoskwioniowe :-D mój ukochany napoj w ciązy :-D
elibell, masz przepieknego synka, takie ciasteczko ze tylko go schrupac można :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2011, 17:05

izabelllla123, super ze wyniki ok :ico_brawa_01: u mnie cisza jak makiem zasial ile jeszcze bede czekac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

16 wrz 2011, 19:33

A mnie znów skurczybyki męczą. :ico_zly:

Ciekawe jak tam Kwiatunio się miewa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość