Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 wrz 2011, 09:17

Hejka!

No na tych fachowców to brak słów- ciężko trafić na naprawdę dobrą ekipę, mam nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie z górki. :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniu, to super, że dziewczynki same zasypiają, tak powinno być :-) a Jak się dzisiaj czują?

Emilia, współczuje nocki :ico_sorki: Ja miałam pobudkę o 5, a potem o 7.30 więc jestem wyspana.

Murchinson, z tymi kurierami nigdy nie wiadomo jak sobie trasę ustawią, oby szybko zawitał u Ciebie.

Aaaaa i stawiam :ico_tort: na moje 25 urodziny :-) :-)
Ja muszę iść na zakupy, bo szarlotkę chce zrobić i może jakąś sałatkę, znając życie ktoś na pewno się dzisiaj wprosi.

Woda na kawe się gotuje.... ktoś chce?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 09:35

Aaaaa i stawiam :ico_tort: na moje 25 urodziny :-) :-)
sto lat sto lat niech zyje zyje nam!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wszystkiego najlepszego kochana!!!

[ Dodano: 20-09-2011, 09:35 ]
Woda na kawe się gotuje.... ktoś chce?
ja poprosze :ico_oczko: :ico_spanko:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:35 ]
Woda na kawe się gotuje.... ktoś chce?
ja poprosze :ico_oczko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 wrz 2011, 09:37

cześć :-)

za oknem pochmurno, mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo chciałam z Krzysiem iść do mnie do pracy podać nowy nr konta, żeby m wypłaty na to zablokowane nie wysłali. Nocka średnia, ok. 1 i 2:30 mały kręcił się strasznie i stękał, popłakiwał, ale wszystko przez sen, o 4:30 obudził się na jedzenie, bo wczoraj po kąpieli prawie nie zjadł, pospał jeszcze 2h i teraz o 9 zasnął.
wypadki się zdarzają
jaka bystra :-D
Markotka w jestem że jeszcze nie odblokowali Wam tego konta, w kulki chyba sobie lecę że tak długo
i raczej szybko nie odblokują, jak nie zapłacimy 35tys. podatku :ico_noniewiem:
Mi się wydaje że to uczulenie było dlatego że za dużo było kleiku ryżowego i kaszki ryżowej a układ pokarmowy jeszcze nie dobrze wykształcony i uczulenie wyszło.
może faktycznie za dużo się tego uzbierało, a jak często dawałaś? Krzysiowi daję kaszkę z jabłkiem albo kleik do mleka wieczorem, ale daję jedno albo drugie, nigdy jednego i drugiego tego samego dnia, jak dostaje kleik wieczorem, to dostaje obiadek ze słoiczka albo jabłuszko, a jak kaszka to najwyżej soczek.
Markotka, współczuję Wam bardzo, kurde ile jeszcze będziecie na odblokowanie tego konta czekać? Jejku co oni sobie wyobrażają? Zostawią ludzi bez środków do życia, ważne, że zaległości pobiorą
no wiesz, w sumie to sami jesteśmy sobie winni, jakbyśmy te mandaty zapłacili na czas, to nie byłoby takiej sytuacji, co jednak nie zmienia faktu, że powinni ściągnąć daną kwotę, a nie blokować wszystkie środki.
Właściciel tej firmy nic nam nie mówiąc wyjechał sobie na 3 tygodnie za granicę
niezły numerant :ico_szoking: a może ten jego pracownik weźmie sobie kogoś do pomocy i pójdzie szybciej? Jak zleceniodawcy nie chcą płacić, to jest masakra, bo przecież za coś musimy żyć, trzeba pracownikom zapłacić, opłacić im mieszkania, bo teraz są we Wrocławiu, zapłacić podatek, ZUS...
bo czatowałam na adidasy skórzane na allegro
ja wylicytowałam wczoraj buty nowe za 9,99zł :ico_haha_01: pięknie dziewczyny zasnęły :ico_brawa_01:
u nas nocka beznadziejna, przez katar
współczuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 09:37

witam
u nas dzisiaj słonko i ciepło :ico_szoking:
Milena pobudkę o 2 na jedzonko zrobiła i wstała już o 7 wyspana,nakarmiłam i się położyłam a ona w łóżeczku jęczała i A zdziwiony że ja jeszcze nie wstałam :ico_haha_01: a ja do niego,że ją nakarmiłam i przebrałam i idę spać i nie obchodzi mnie że marudzą,więc o dziwo wstał i zajął się Mileną a Hani śniadanko zrobił,ja pospałam do 9 z przerwami :-D

na obiadek mam dzisiaj skrzydełka :-)

Murchinson Hania zasypia sama odkąd skończyła rok,więc z nią nie problem :ico_brawa_01: a Milenkę od miesiąca jakoś uczę samej zasypiać wieczorem i raz sama uśnie a raz muszę ją głaskać,ale zasypia tylko w łóżeczku,w innym miejscu nie ma mowy :ico_noniewiem:

emilia7895 współczuję nocki :ico_sorki: :ico_sorki:

Koroneczka, dzięki,dziewczyny mają się lepiej,bez temp bez marudzenia tylko Milenie nosek dokucza z rana zawsze a potem jest ok :ico_sorki: dla ciebie wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń,zdrówka,szczęścia i pociechy z dziecka/dzieci :ico_prezent: a kawkę już mam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 wrz 2011, 09:39

Aaaaa i stawiam na moje 25 urodziny
stooooo lat, stooooooo lat!!!! :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Woda na kawe się gotuje.... ktoś chce?
poproszę :-D

[ Dodano: 2011-09-20, 09:41 ]
na obiad chyba łososia zrobimy, bo mam jeszcze filety w zamrażalniku

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 09:42

dziewczyny nie wiem czy Was kiedys juz pytala o taki odkurzacz robot? mnie nadal on kusi a nie wiem czy warto kupowac, w sumie nie mam zadnego upatrzonego

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 09:42

jak nie zapłacimy 35tys. podatku :ico_noniewiem:
:ico_szoking: czemu tyle? przecież za mandaty wam zablokowali tak?
jaka bystra :-D
jej inteligencja mnie nieraz powala :-D
ja wylicytowałam wczoraj buty nowe za 9,99zł :ico_haha_01:
pokaż jakie :ico_sorki: licytowałam wczoraj do 50 zł +16 zł kurier no ale 70 zł wydało mi się dużo,jeszcze z kasą ciężko ale mogłam licytować jeszcze bo jak A przyjechał to mówił że mogłam spokojnie do 60 zł próbować,ale zła jestem na siebie :ico_zly: no trudno,może się jeszcze znajdą inne,bo dzwoniłam i pytałam czy mogę kupić bo na koncie już nic kasy,a on że tak bo w tygodniu 400 zł wpadnie,no więc szukam innych butów :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:43 ]
dziewczyny nie wiem czy Was kiedys juz pytala o taki odkurzacz robot?
chyba nie pytałaś
a co on sam odkurza czy jak?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 09:44

aniawlkp86, a jakich butow szukasz?

markotka, pokaz jakie kupilas :ico_oczko:

[ Dodano: 20-09-2011, 09:44 ]
chyba nie pytałaś
a co on sam odkurza czy jak?
tak, sam jezdzi i odkurza :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 wrz 2011, 10:02

odkurzacz robot
a jaki to?
czemu tyle? przecież za mandaty wam zablokowali tak?
tak, teraz mamy blokadę za mandaty, ale jak nie zapłacimy podatku, to za chwilę wejdzie kolejna blokada, bo jest już po terminie i wtedy urząd skarbowy wysyła pismo do banku o zablokowanie konta i przekazanie należności, a tyle nie mamy żeby zapłacić, bo czekamy na kasę :ico_sorki:

takie buty kupiłam za 9,99zł

Obrazek

i takie za 41zł

Obrazek

jeszcze na te się czaję :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

uwielbiam szpilki :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 10:07

a jaki to?
na allegro kilka sprzedaja, odkurzacz robot wpisz :ico_oczko:

ooo fajne buty, mi sie bardzo podobaja szpilki, a chodze w nich tylko od swieta, oczywiscie mam nizsze :ico_oczko:
tak sie zastanawiam czy na takich lugich szpilach potrafilabym chodzic :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości