Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:35


ja wziełam Izus pierszy lepszy przepis z google. wpisałam jabłecznik z budyniem zaraz moge poszukac który to przepis robilam jesli chcesz....
oki :ico_sorki: to daj linka :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 14:35

izuś_85, taki termin sama sobie wyliczylam a w szpitalu juz caly czas mialam na 19 i tak mam w karcie ciazy , ale doopa z tymi terminami bo jak widac dzidzia i tak wychodzi kiedy chce

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:39

izuś_85, taki termin sama sobie wyliczylam a w szpitalu juz caly czas mialam na 19 i tak mam w karcie ciazy , ale doopa z tymi terminami bo jak widac dzidzia i tak wychodzi kiedy chce
a bo myślałam ze coś pomyliłam :ico_noniewiem: i tak zaraz go zmeiniać bede na dzieciaczkowy więc już nie ruszam :ico_haha_01:
a jakie imie wybraliście?
bo już chyba pytałam Cie ale zapomniałam co odpisywałas :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-09-2011, 14:42 ]
nałaziłam sie i skurcze mnie męczą :/

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 wrz 2011, 14:42

Hej kochane :-D

Mój niunio śpi :ico_oczko: nocka też była niezła w porównaniu z ostatnimi :ico_sorki:
Dziś byliśmy w urzędzie go zarejestrować i już oficjalnie jest Leon :ico_brawa_01:
Miał być Leon Filip ale stwierdziłam że chyba bez sensu bo ja mam dwa imiona i
wkurza mnie, że wszędzie trzeba oba podawać :ico_puknij:
K poszedł po Elizę do przedszkola, w nocy ją gardziołko bolało i dziś chyba już katar się
szykuje :ico_noniewiem:
No ale sama powiedziała, że dzieci kaszlą w przedszkolu :ico_olaboga:
Dziś witaminka c w ruch pójdzie :ico_sorki:

Sandrusia sto lat kochana :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
I sio na porodówkę :ico_oczko:

Izabela cały czas o Tobie myślałam :ico_sorki: szkoda, że jeszcze musisz się
męczyć bo sądziłam że dziś przeczytam na radosnych o Tobie :ico_sorki:
No i zazdroszczę takich terenów do spacerków :ico_sorki:

Inia ale mieliście przygody z tą żółtaczką :ico_olaboga: najważniejsze, że już w
domku jesteście :ico_sorki:

Szkieletorek mnie się wydaje co szpital to obyczaj :ico_sorki: U mnie Elizę
ubierałam ja sama.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:48

Dziś witaminka c w ruch pójdzie :ico_sorki:
ja już Majke też zaczełam na jesień suplementować, na razie daje jej syrop multiwitaminowy i kropelki witaminy C

[ Dodano: 21-09-2011, 14:49 ]
Dziś byliśmy w urzędzie go zarejestrować i już oficjalnie jest Leon :ico_brawa_01:
super ze macie z głowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 14:50

cały czas o Tobie myślałam szkoda, że jeszcze musisz się
męczyć bo sądziłam że dziś przeczytam na radosnych o Tobie
dziękuję Kochana to bardzo miłe z Twojej strony :ico_sorki: :ico_sorki:
No i zazdroszczę takich terenów do spacerków
mam rewelacyjne położenie dlatego musiałam wózek wziąć cięższy ale solidny i mocny na takie tereny. A moi rodzice pod lasem mieszkaja więc tez jest super miejsce na spacerki :-)
U mnie Elizę
ubierałam ja sama.
ja się boję na razie :-) ale chyba dla mnie najbardziej wyczynowe będą paznokietki i kąpiel :-)

U mnie ciasto się dopieka jeszcze 20 minut mu zostało. :-D

[ Dodano: 21-09-2011, 14:52 ]
ja już Majke też zaczełam na jesień suplementować, na razie daje jej syrop multiwitaminowy i kropelki witaminy C
ja uwielbiałam jak moj tata vibowit przywozil i pilam rozpuszczony w herbatce

kupował poki nie zjadlam calego opakowania, ślinilam palec i moczyłam w tym proszku, pyszny był :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 14:56

a ja w ogóle wam ciacha nie postawiłam :ico_tort: 38 tydzień skończony :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje
Miał być Leon Filip ale stwierdziłam że chyba bez sensu bo ja mam dwa imiona i wkurza mnie, że wszędzie trzeba oba podawać
Ja też mam dwa i tyle z tego mam że więcej podpisywania jest .Swoim dzieciom po jednym będziemy dawać.
szef Przemka też go rozlicza wg najnizszej krajowej, co nijak sie ma do rzeczywistych jego zarobków, ale nam to akurat na rękę w tej sytuacji :ico_sorki:
No tak w takiej sytuacji jest to dobre ale do emerytury to będzie kicha.
U mnie mój P tez ma na papierze najniższa a dostaje więcej.
szkieletorek, sliczny wozek ja mam podwojny wozek
Znajoma ma takie coś jak ty opisujesz i bardzo chwali sobie , bo jedno dziecko ma większe ale nie na tyle by z wózka nie korzystało a drugie malutkie .
Szkieletorek mnie się wydaje co szpital to obyczaj :ico_sorki: U mnie Elizę ubierałam ja sama.
No być może ale skoro Kocura pisze że jej synka ubierali to moje tez ubiorą bo będę rodzic w tym samym szpitalu co ona.
Kinga nie mogę się napatrzeć na to zdjęcia w podpisie , taki śliczny twój synuś.
ja uwielbiałam jak moj tata vibowit przywozil i pilam rozpuszczony w herbatce ,kupował poki nie zjadlam calego opakowania, ślinilam palec i moczyłam w tym proszku, pyszny był :-D
I ja i ja i ja tak robiłam hehe

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 14:59

kupował poki nie zjadlam calego opakowania, ślinilam palec i moczyłam w tym proszku, pyszny był :-D
też jadłam palcem, Majka wypija czasem wibowit baby z kieliszka do leków :ico_haha_01:
a syrop ten co teraz mam musze przemycać w kaszce, ale jest pyszny malinowy i ona go nie czuje w kaszce :-D teraz jej kupie ten sam tylko o smaku coca coli :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 15:00

izuś_85, my jeszcze do konca nie wiemy co do imienia zaraz jak sie dowiedzialam ze bedzie chlopczyk to mial byc Leos ale zastanawiamy sie jak dac Leon czy Leo :-) no chyba ze maly sie urodzi i nam jeszcze cos innego wpadnie do glowy narazie zostawiamy to tak :ico_oczko:
pozatym jak patrze na Leonka naszej Kingi to odrazu chce takiego jest cudny :-D jejku jak ja bym chiala juz go miec przy sobie :):
ja ogarnim troszke chowam wlasnie naczynia ze zmywarki i musze brudne pochowac , pranie wlaczylam zaraz bede zamiatac i myc podlogi a pozniej moze sie wybierzemy na jakis obiad albo lepiej cos zamowimy bo chyba nie chce mi sie wychodzic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-09-2011, 15:01 ]
szkieletorek, ja mam phil & teds vibe o taki :
link usunięty przez obsługę forum

[ Dodano: 21-09-2011, 15:02 ]
a propo wozka to chyba wezme i wypiore moj bo co prawda wklad dla maluszka mam nowy i fotelik tez ale w wozku Huberciu jezdzi wiec moze go troszke odswieze :-D
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 20:54 przez SANDRUSIA)), łącznie zmieniany 1 raz.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 15:06

szkieletorek, ja mam phil & teds vibe o taki
Łooo niezły .

Izabella a ty nie odpisalas mi jaki masz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość