Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 wrz 2011, 15:07

No tak w takiej sytuacji jest to dobre ale do emerytury to będzie kicha.
a ja nie wiem czy ten Zus bedzie za pare lat tak funkcjonował jak teraz?
czy nasz rząd nie wymyśli czegoś "lepszego" (dla nich oczywiscie)
co z tego ze składki wyzsze to emerytura niby powinna być wyzsza
moja teściowa cąłe zycie pracowała ciężko a emerytury nie dożyła, teraz Natalia dostaje po niej 75 czy tam 80 procent a wcale nie wiele, teściowa na dzień dzisiejszy miałaby 1000zł emerytury no płakać sie chce nad takimi składkami :ico_olaboga:
ja za to wcale emerytury mieć nie bede chyba :ico_puknij: jeszcze roku nie przepracowałam, a kiedy zaczne? jeszcze studia dokończyc musze :ico_haha_01:

[ Dodano: 21-09-2011, 15:15 ]
Sandrusia wózek fajny, no ale Hubercik jeszcze malutki to ci sie wżóek podwójny na pewno przyda
ja sie zastanawiałam nad podwójnym ale Maja już starsza, dwa wózki mamy gondolkę ze spacerówką i spacerówkę po Majce, na wiosne juz na pewno w niej jeździc nie bedzie,
już teraz biore ja czesto bez wózka, zime przejeździmy w sankach albo dwoma wózkami :ico_oczko:
Przemek pracuje w takich godzinach ze śmiało po jego pracy wyjsć mozemy nawet zimą po zakupy czy coś :ico_oczko: a jak bede szła coś załatwić to maluszka wezme w gondolce a Majkę za ręke albo zostanie u koleżanki :-D mam też pomysł zeby kupić taką jakby deskorolkę co sie montuje do osi wóżka i tam stac moze dziecko :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 15:55

izuś_85, ja jak Huberta urodzilam to Kubus mial 3 latka i tez juz od dawna nie uzywal wozka ale wlasnie nad ta podkladka sie zastanawiam , zreszta ja duzo nie chodze raczej autem wszedzie jak jedziemy do parku to tez autkiem a tam wiadomo dzieciaki sie bawia a nie w wozku siedza :ico_oczko: jedynie maluszek bedzie sobie spal w wozeczku ( mam nadzieje ;)) hi hi kurcze mialam juz dzis chyba z 8 tel i kilka sms z zapytaniem czy juz urodzilam :-D heh no i przy okazji z zyczeniami :ico_oczko: ale dzwonia i pisza do mnie znajomi co dzien i w sklepie tez ludzie wypytauja czy urodzilam nawet Ci co ja ich nie znam :ico_szoking: maskra ilez to ludzi czeka na moje dziecko :-D hahaha

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 16:13

Szkieletorek przepraszam coś się zmuliłam strasznie........ fajny ten wózeczek masz, nietypowy, jeszcze takiego nigdy w realu nie widziałam.

Ja mam roan marita 3w1 /wózek w stylu retro. potem kupie jakąś lekką spacerowkę jak Oliwka będzie wieksza

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 wrz 2011, 16:14

maskra ilez to ludzi czeka na moje dziecko
my kwietniowki-majówki 2010 też czekamy! ;-)

ja u siebie w Poznaniu nie musiałam okazywac fotelika, a i małego sama ubierałam. :ico_sorki:

Sandrusia, dołączam się do wszystkich zyczeń. Najlepszego na urodzinki i niech Leoś już wychodzi ;-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2011, 16:16

tibby, dziekuje prosze pozdrow dziewczyny odemnie i ucaluj maluszki :ico_haha_02:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 16:26

ja za to wcale emerytury mieć nie bede chyba :ico_puknij: jeszcze roku nie przepracowałam, a kiedy zaczne? jeszcze studia dokończyc musze :ico_haha_01:
Ja dokładnie tak samo. Nawet roku nie mam przepracowanego. No bo jak Olę bawiłam to na tzw czarno.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2011, 16:30

SANDRUSIA)), wszystkiego naj naj :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: noi niech twój bombelek szybko wychodzi bo tutaj kolejka za Tobą :-D :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 wrz 2011, 16:32

Hej Mamuśki i Brzuchatki:)
U mnie w szpitalu położne ubierały dzieciaczki do wyjścia co prawda w to co się im dało więc w ogóle nie rozumiem jaki to ma sens... w fotelik też ona dzieciaczka wsadzała.

sandrusia mnie to takie telefony to tak z równowagi wyprowadzały że szkoda gadać... :ico_zly: człowiek sam czekał jak na zbawienie i się denerwował codziennie że nic się nie dzieje a tu jeszcze co 5 min tel czy już?? :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-09-2011, 16:34 ]
A no i oczywiście :ico_tort: dla Ciebie sandrusia najlepsze życzenia, szybkiego i bezproblemowego rozwiązania:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 wrz 2011, 16:34

Wiecie co zołza ze mnie się robi . Kurde przyzwyczajona byłam że rano wstaje idę do pracy , jaka by nie było ale jednak to była praca i kasę za to dostawałam .A teraz w domu i jakaś taka bezużyteczna się czuje.Ciągle beczę i byle co mnie wyprowadza z równowagi, dziś już nawrzeszczałam na P z w sumie żadnego konkretnego powodu ale on chyba rozumie o co chodzi bo nie reaguje na to tylko mnie przytula.Tęskno mi okropnie za Olą i co bym nie robiła to myślę jak by to było gdyby ona teraz była ze mną.
Żałuję bardzo że tak wcześnie zrezygnowałam z pracy .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

21 wrz 2011, 17:40

szkieletorek, nie zołza, po prostu juz tez długo jestes w ciązy, różne dolegliwosci dokuczaja, a najwięcej jest nagromadzonych hormonow i one szaleją i są odpowiedzialne za dziwne zachowania typu, płacz, złość itd.

Nie przejmuj się Kochana.
mnie to takie telefony to tak z równowagi wyprowadzały że szkoda gadać... człowiek sam czekał jak na zbawienie i się denerwował codziennie że nic się nie dzieje a tu jeszcze co 5 min tel czy już??
to jest tragedia, mnie tez co chwile ktoś pyta czy urodziłam, nawet nie wiem skąd oni wiedzą że ja w ciązy jestem :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość